Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

t.kosticka
2. bře 2010

katy, jo jo, na koníka chodím...a musím říct, že jsem chodila o dost častěji, když byl ve starší verzi, teď je to , jak říkáš, o ničem...

craw, taky díky za názor...vyjde nás na 8500,- a je to dvojkombinace...i se sporťákem...sedačku od nich nechci, vybrala jsme si bezpečnější jinou...a stejně vím, že bych asi opravdu minimálně využila tu sedačku vsazenou na podvozek...

t.kosticka
2. bře 2010

já dneska dělám jenom bramboračku...máme ještě zbytky z víkendu.

miselaniki
2. bře 2010

No holky právě psala jedna holka na emimino, že porodnice ( Brno-Bohunice) kam chci jít rodit teď nebere-je plno a posílají jinam, z tohoto mám fakt obavy. PA nám tehdy na kurzu říkala, že když dojeme a je plno ale "rodíme" tak nás tam samozřejmě nechají, ale jinak, že pak posílají do jiné porodnice. Ten špitál je vytížený a stává se to celkem často, tak snad budeme mít štěstí🙂.

eriska
2. bře 2010

craw, no ty bys to měla pěkně komplikovaný, jezdit každý týden navíc do litomyšle.to bych vůbec nezáviděla, já jsem ráda, že mám porodku za rohem..zítra se chci dr. zeptat, jak to je s porodnicí, atd...jinak já budu dělat čočku, sobě s párkem a příteli s klobásou..ale až k večeři..k obídku si dáme s prckem chlebík s lučinkou a nějakou zeleninku

holky, tak jsme úspěšně zvládli procházku, respektive, vycvrknout u popelnic na dvoře, kolečko kolem baráku a domů..a docela to šlo😉

t.kosticka
2. bře 2010

mis, tak to se během 2 měsíců určitě změní, ne?!

t.kosticka
2. bře 2010

eri, předpokládám, že se ta procházka a vycvrknutí u popelnic se týká psa... 😀 😀

andrea110409
2. bře 2010

tak já mám k obědu teď rohlík s něčím a jinak vařim polívku na večerpodle receptu itala...včera v TV 🙂

t.kosticka
2. bře 2010

co tam v neděli bylo? Já podle něj dělala tuhle sekanou s houbama a slaninou a všichni se po ní mohli utlouct...

miselaniki
2. bře 2010

kosti: jo to se zmení ještě 100x já jenom, že tam je to fakt o štěstí🙂

andrea110409
2. bře 2010

kosti: já podle něj dělám ječmenou polivku s fazolema v zeleninovém vývaru...nejdřív sem se toho lekla..chuti toho vývaru, ale ted to začíná být velmi zajímavé 🙂

katy007
2. bře 2010

Misi: a nemůžou tě tam upřednostnit jako rizikovku? Já se taky bojím, na FN u nás věčně nával a do Vítkovic nechci tak pak Fifky jako 6 nedělí super, ale porodní boxy havárka jsou ještě straé.

Já asi umřu, ten opruz tu furt sedí a nechce odejít a mě je blbé před ním cinkat mikrovlnkou už se 2x balil a 2x vybalil! 😠

eriska
2. bře 2010

teri, jojo, týká se to psa😀 já to zvládám na záchod😀

jani, já z mamitati teprve budu objednávat, taky chci tu 6-dílnou soupravu, konkrétně tuhle: http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=...
jen teda nevím, jestli jít do této světlé, nebo do zelené či do modré..ložnici máme vymalovanou žlutě, s naším povlečením to stejně ladit nebudu...tak si říkám, že zelená či žlutá jsou neutrální

holky, já bych si dala třeba rohlík s máslem a teplý kakajíčko..jen mi chybí ten rohlík..tak to asi nahradím chlebem..už mám docela hlad

eriska
2. bře 2010

ještě jsem se chtěla zeptat, neobjednávali jste z mamitati taky matraci? já si říkám, jestli ji nemám zrovna objednat, ať je to z krku

andrea110409
2. bře 2010

eri: to já rohlík měla;) jen místo kakaa bude melta, ale za chvilku teď jsem dopáchala tu polivku 🙂

eriska
2. bře 2010

melta, mňam, mňam..a nejlepší je s kostičkami chlebíku😉 jsem ji měla naposledy u mamky, tak před měsícem a tys mi na ni udělala chuť, tak si ji budu muset koupit🙂

t.kosticka
2. bře 2010

nevím, jestli by mi ječmenovou polévku někdo jedl, ale mrnu na jejich webovky...zní to zvláštně.

já budu matraci kupovat v kamenném obchodě. Už ji máme vyhlídnutou, spolu s tou postýlkou...kokoso-molitanovou

Holky, já si předevčírem koupila to "Caro" od Nestlé a to je taky moc moc dobrý. Místo kafe ideální. Já jsem bohužel kávová...takže bez aspoň jednoho kafe denně bych umřela...ale ty další šálky nahrazuju tím Carem a moc mi chutná.

zuzi82
autor
2. bře 2010

Eri: jestli myslíš tu medvědí Otec a syn, tak na té já ulítávám. Budu si objednávat takovou zavinovačku a nejkrásnější je podle mě ta zelená. Já povlečení ladím do ložnice, takže budu objednávat do fialova, ale až bude prcek ve svém pokojíku, tak možná doobjednám ještě tohle zelené povlečko. 😅 Já budu matraci objednávat z e-butiku asi příští týden.
Kakaíčko jsem si dala teď a na oběd mám rybku ještě ze včerejška, jen si musím uvařit kaši.

andrea110409
2. bře 2010

já jí teď vařím denně protože jí manžel snídá...a já jí po letech přišla taky na chuť. Možná je to tím, že jí dělám silnější a neni taková mdlá jako si ji pamatuju z dětství 😉

t.kosticka
2. bře 2010

jéé, v tom mamitati mají stjné povlečení jako ebutiku...tam jsme si minulý týden objednala mantinel, dvoje povlečení a výplň do peřinky a polštáře...

zuzi82
autor
2. bře 2010

Teri: já tyhle věci kolem postýlky ani jinde než na mami tati a v e-butiku nekupuju. Mají super ceny a i vzory jsou krásné 😉

andrea110409
2. bře 2010

kosticka: ječmen chuťově neni vůůůbec špatný, ale je to o zkoušku....ajk jsme řikala my jsme na tohle prašťěný a milujem včechny luštěniny a ostatní obiloviny a bobuloviny 😎

t.kosticka
2. bře 2010

No právě, ty ceny mi přišly úplně skvělý...já si objednala

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=3&men1=39&m...

a

http://www.ebutik.cz/index.php?men0=4&men1=46&l...

já vím, já vím..určitě zase namítnete, že to jsou zase nudné barvy 🙄 😀 😀 ale mě se prostě líbííííí...

t.kosticka
2. bře 2010

prosím tě andy a jak se jmenuje po italsku ta ječměnová polívka, on tam nemá na těch webovkách žádný kategorie, prostě jen dlouhej seznam jídel dle italskýho názvu.
Nevíš?

andrea110409
2. bře 2010

kosticka: tak ten poslední pořad tam ještě asi není a italský název bohužel nevim, to je pro mě španělská vesnice 🙂

zuzi82
autor
2. bře 2010

Teri: jen jsem chtěla napsat, že máte hodně rádi hnědou a béžovou. To s tím medvídkem je krásné a mají ho dost krátce, ještě před vánocema ho nenabízeli.
Já už si koupila toto:
http://www.ebutik.cz/index.php?men0=3&men1=39&m...
a
http://www.ebutik.cz/index.php?men0=3&men1=39&m...
A ještě objednám tohle:
http://www.ebutik.cz/index.php?men0=3&men1=39&m...

To bílé mám i s mantinelem a zavinovačkou a to první fialové zase s kapsářem. Obrázek je na tom stejný, takže budeme mít postýlku bílo-fialkovou. Myslím, že to je dobré pro holčičku i pro kluka. A já chci vymalovat ložnici lehounce do fialova, mám do ložnice taky levandulové svíčky, tak nám to bude aspoň pěkně ladit.

skretik
2. bře 2010

Ahoj holky, nejak vas nezvladam docitat 😀 , tak snad jsem nic neprosvihla. Jak se tu vsechny mate, vsechno v poradku? Urcite ano 😀 .
Andy jen jsem tak postrehla, co mas s mocakem? ja na nej taky nejak trpim, obcas do nej dostanu jakoby krec, strasne neprijemny a mam ho porad podrazdeny, pry magnezium by mi mohlo pomoct, ale nevim nevim... Jak to mas ty?

andrea110409
2. bře 2010

skretik: já na něm nemám žádnej nález, ale občas mě do něj vezme řezavá bolest,m jako bych tam měla ostrej kamínek....ale na to nijak netrpím. Upřímně moc nevím...doktorka tvrdí, že je to normální...magnezium bych zkusit mohla aspon v té minerálce.

janinka22
2. bře 2010

eri,já z mamitati matraci neojbednávala,objednávala jsem ji už předtím jinde,tak nevím. Jinak já ty barvičky ladím různě,ať máme od každé barvy něco 🙂 mám věci v béžové,modré,zelené,žluté.. já ráda barvičky 😵

t.kosticka
2. bře 2010

já mám ráda na velkých plochách neutrální tradiční barvy a křiklavě barevné doplňky...tak je i s mým oblečením, i vybavením baráku a ulítávám na tom i co se týče našeho malého broučka 😀

t.kosticka
2. bře 2010

zuzi, to fialové je krásné...fialovou mám taky moc ráda

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru