Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
25. lis 2009

větší velikost bohužel nejde, takže kdyžtak si to uložte a zvěčte 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

crawler
25. lis 2009

a tady aktualizace: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

už se nám to tam pěkně klučičí 😉))

andrea110409
25. lis 2009

miselaniki: koukni na odkaz co ma crawler 🙂

miselaniki
25. lis 2009

jojo už jsem se dívala vychází mi kluk, na sonu ve 12 tt mi říkali na 60% holka, tak uvidíme příští týden🙂)

andrea110409
25. lis 2009

crawler: tak nám to pořád vychází na holčičku ...to jsem ještě zvědavější 😉

crawler
25. lis 2009

mis: tak to jsem zvědavá, jak to dopadne🙂 hlavně ať je mimi zdravé 😉 a každopádně - já na takovéhle tabulky nevěřím - je to 1:1, že se trefí správně, ale o pohlaví rozhodují takové věci, které jsou natolik individuální, že se nedají zanést a zevšeobecnit v tabulce, ale je to sranda si to takhle zkoumat ;-D

andrea110409
25. lis 2009

crawler: taky to neberu nijak vážně jen mě to baví 🙂 Uvidím jestli to ve středu potvrdím nebo ne. Zatím ale podvědomě cítím chlapečka...tak nevim jestli si mrňousek ze mě nedělá jen legraci 🙂

soniq
25. lis 2009

Miselaniki: Děkuju

miselaniki
25. lis 2009

andreo: tak to jsem fakt zvědavá jak to dopadne
craw: beru to s rezervou, mně je to úpřimně jedno, manža by chtěl kluka, ale milovat budeme jestli holka nebo kluk, ale jako srandu to beru🙂

crawler
25. lis 2009

andy: příští středa rozhodne - teda pokud se mimís nebude stydět ;-DDD

jojo holky, hlavně ať jsou ty naše bejbátka zdravý a je ouplně jedno, co mezi těma nožičkama skrývají...ale 😉 mí rodiče budou mít buď 5.vnuka nebo 1.vnučku, tak je jasné, co by radši chtěli ;-DDD

andrea110409
25. lis 2009

crawler: u nás je to první vnouče jak z jedné tak i druhé strany....to bude nejrozmazlenější dítě vůbec. Jsem zvědavá jak ho pak budu dostávat aspoň trochu do latě 😉
Nám je jedno co to bude, hlavně ať už je venku a křičí na celé kolo 😉

crawler
25. lis 2009

andy: no tak to se babky a dědové pominou ;-DDD jó holka, ten ti půjde z náruče do náruče než se ho nabažej -) já se taky nemůžu dočkat až bude na světě - ještě před pár měsícama bych si to nemyslela - bála jsem se porodu jako čert kříže, ale teď? jsem nad věcí .-D

andrea110409
25. lis 2009

crawler: hele porod mi hlavu nedělá, teď už ne. Před otěhotněním to byla jiná, ještě když sem našla pozitivní test tak ve mě hrklo, ale teď sem v klidu. Jen mě malinko teď rozhodil ten příběh té Diany ☹

crawler
25. lis 2009

andy: jaké Diany? ono to asi dělaj hormony - víc se těšíme na mimi než abysme řešily to méně příjemné - a tak to má být - k čemu stresy,😉

andrea110409
25. lis 2009

crawler: to byl článek v Blesku, zemřela při porodu a její mrňousek taky 😢

crawler
25. lis 2009

jejda a proč? 😢(( neštěstí se stávají - bohužel nechodí po horách, ale na tohle nesmíme myslet - jsou to ojedinělé případy, které musíme hodit za hlavu, ale pozůstalých je mi nesmírně líto - musí to být hrozná bolest ☹

andrea110409
25. lis 2009

jojo nechme to být ...neštěstí je fakt prevít.
Mrňousek je teď nějakej hodnej tak doufám, že mu to vydrží i v noci. Docela bych se ráda vyspala, mam už dva dny pocit, že je pátek a ještě pořád to není realita 😉

crawler
25. lis 2009

andy: můj mimísek se mi dnes zase ohlásil, tak jsem klidná - je opravdu zlatý - rozhodně nehrozí, že bych se nevyspala😀 uvidíme později, že? 😉 neboj, pátek už je za rohem 😀 mě ty dny dost splývají, páš školy mám málo a jezdím za rodiči často už ve čtvrtek a tak mám pocit, že už je víkend a ono ne...ale celkově to hrozně letí...vždyť už budou pomalu vánoce a já nemám dárky...manžovi jsem koupila zatím jen 2 knížky a tchýni jsme koupili krásnou velkou pánev, ale ostatní...a do toho musíme naplánovat oslavu, páč já i manža jsme v prosinci a do toho pečení cukroví 😉 ale díky této hektičnosti mi aspoň bude rychleji utíkat čas od poradny k poradně ;-D

andrea110409
25. lis 2009

No je fakt že ty tejdny děsivě letí, já jen vpisuju do kalendáře těhotenské týdny 🙂 no a vzápětí si čtu co je pro ten týden typické. Je pak docela zajímavé jestli člověk tomu odpovídá a nebo ne 😉

evuss
26. lis 2009

Zdravím vás všechny, tak včerejší UTZ byl opravdu zajímavý🙂 Ale vše dopadlo dobře, žádné zvláštnosti nám nenašli. No a abych se podělila o průběh... Přišli jsem o půl čtvrté, asi ve třičtvrtě jsme přišli na řadu a když sem si lehla tak jsme vyděli krásnou špuntovu páteř a to bylo vše, teda ještě nám ukázalo nohu, no asi s nama nemluvilo... Tak mě dr. poslala na chodbu ať jdu chodit ať se mímo otočí. Chodila jsem skoro půl hodiny, lehla a zase záda, dr. do nás píchala tlačila, ale nic, jen na chvíli jsme zahlídli srdíčko. Takže zase na chodbu a chodit, jo a dát si něco dobrýho. Takže jsem chodila jedla čokoládu a za další půl hodiny jsme to šli zkusit. No a vipadá to že to bude úplatkářský paličák, páč po čokoládě si dalo říct a už se na nás otočilo.... Bylo to hrozně krásný, viděli jsme i prstíky, ledviny, no prostě všechno a slyšet bouchat srdíčko bylo něco nádhernýho 😵 Akorát fotka není nic moc, když to dr. zaostřila tak se to trochu mázlo, no ale v průběhu dne ju sem přihodím...

Jinak Crawler já si zase myslím, že budem mít holku, zkusím mrknout do té tvé tabulky... Ale dr. mě docela zmátla, hned jak jsme přišli tak jsem jí řekla, že nechcem znát pohlaví, no a když jsme tam šli už po třetí tak říkala, tak co nechal se uplatit... Tak teď nevím, no. Ale stejnak si myslím, že to bude holka 🙂 Vždyť je to tu skoro samej chlap, tak abychom to trochu "zněžnili" 🙂 Jo a TP nám vychází o týden později, takže na 19.4. ale já si myslím, že budem rodit 20.4., nevím proč... Je to asi něco jak s tím pohlavím, že by ženská intuice?🙂 No nic tak jdu mrknout na ten čínskej výpočet😉

evuss
26. lis 2009

Holky já su asi lehce natvrdlá a ten čínskej výpočet nechápu 😅 Nemohla byste mi ho prosím některá vypočítat nebo aspoň vysvětlit... Narozená su listopad 1987 a početí červenec... Děkuji 😅

zuzi82
autor
26. lis 2009

Dobré ranko,
evuss, to jste měli docela dramatické a asi taky na dlouho. Hlavně že je všecno v pořádku, takže gratulačka. Není ti líto, že to pohlaví nevíš. Já byla přesvědčená, že to nechci vědět, přesně do chvíle, kdy tu včera Eriska psala, že čekají kluka. Pořád to nechci vědět, ale zároveň jí trochu závidím, že ona už to ví. Trochu úlet, že? 😅
S tím kalendářem si taky nejsem úplně jistá, ale myslím, že ti vychází holčička. Tak jsem zvědavá co na to řekne Craw, jestli jsem to já spočítala dobře. Já teda myslím, že ti v době početí bylo 22 podle toho čínského kalendáře, tak nevím.

katy007
26. lis 2009

Ahoj holky,
taky jsem asi natvrdlá taky neumím nějak zjistit výpočet já jsem 01/80.

zuzi82
autor
26. lis 2009

Tak jsem to ještě jednou přečetla a omlouvám se, Evuss tobě je podle toho kalendáře už 23, takže to vychází na kluka a Katy je 31 a to vychází na hočičku, ale je to fakt docela zmatek, tak nevím.

janinka22
26. lis 2009

ahoj holky,no já jsem asi taky trošku mimo... taky to nechápu.. takže kdo to umí spočítat jsem narozená v listopadu 1983 a měsíc početí srpen.. díky 🙂

katy007
26. lis 2009

Zuzi: tak to jsem zmatená, protože podle té druhé druhé čínské tabulky to vychází na kluka a na UTz to taky viděla jako kluka tak jsme zvědavá na po co se dozvíme 😅

zuzi82
autor
26. lis 2009

Tak holky, třeba janinka, podle kalendáře jí už v 83 byl jeden rok plus počet nových roků, které zažila. Takže mě to vychází na 27 let. Pak by to měl být chlapeček. Jestli to správně chápu, ale už jsem to četla asi třikrát, tak nevím, ale podle mě by Craw mělo být v době početí 22, ale ona tu píše 23 tak fakt nevím. Nicméně janince v každém případě vychází chlapeček.

janinka22
26. lis 2009

zuzi,no já si to myslela,mě v každé podobné tabulce vychází chlapeček..asi se už musím smířit s tím že to hold tentokrát holčička nebude..

evuss
26. lis 2009

Zuzi: já mám taky s toho nevědění pohlaví smíšený pocity, ale překvapení je překvapení. Příjde mi že kdybychom to věděli dopředu, že příjdu o takový to napětí a pravý překvápko, nevím jestli chápete jak to myslím... Takže říkáš kluk, jo? No tak teď su ještě zvědavější než před tím. Ale su ráda, že nejsu sama kdo ten výpočet nechápe 😀 Nu což počkáme na Craw, co nám na to řekne 😉

zuzi82
autor
26. lis 2009

S tím překvapením tě chápu. I já to tak mám. Třeba se o to víc budu u porodu snažit. Jakože budu hodně tlačit, ať už to víme 😀
Já mám pocit, že to bude kluk a i podle té tabulky mi to tak vychází, tak uvidíme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru