Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

jasekd
27. říj 2010

Holky diky 🙂
@baterka Na vas moc myslim, my sli rano k Dr a bylo -5... S prackou se ti nedivim, kdo pral chvili v ruce a po znamejch, vi jakej je to vopruz, clovek si pak vazi obyc. veci. My jsme zase ted bez auta a uprimne me to stve, nemuzem si pujcovat donekonecna a manzel je opet v klidku, i kdyz sliboval, ze bude shanet 😠 Proto jsem taky souhlasila s prodejem, je fakt, ze moc nebyla jina moznost, koncila technicka, spatnej stav... Ale chci sakra jiny! Ja bych ho i koupila, ale sama nic vybirat nebudu, kdyz se v tom vubec nevyznam, to uz bych mohla doma delat uplne vsechno!
To jmeno, chtela bych nejlepe 2 nebo 3slabicny, normalni (prijmeni je ryze ceske, dlouhe na 12 pismen u holcicky a je v nem š a r a zacina na D). Celkem se mi libi i Michaela, ale uz je to dlouhy. Napadaly me Zuzana, Jolana, Jana, Eva, Hana, Vendula... Manzel ma tu Natasu, Helenu, Elenu a Veroniku. Co se libi vam?

zuzi82
autor
27. říj 2010

@jasekd Tak já bych byla pro Zuzanu, Hanu, nebo Helenu. Helenku i Haničku bych chtěla, ale Helču neschvaluje manža a Hany máme v rodině už tři. No a Zuzanu ani náhodou, nechci, aby se dítě jsmenovalo po mě nebo manžovi. Manža by ale Zuzanku strašně moc chtěl. 😅

baterka
27. říj 2010

@jasekd jojo, díky 😉 ! Nějak to zvládnem, snad nezačne brzy fakt zima, manžel má zas spousty času na to dodělat ten zas....j strop..., pardóóón, ale on to dělá už přes dva měsíce o víkendech, je děsně pečlivej a tak mu to trvá. A poslední víkend jel kamarádovi pomoct na chalupu dělat krov (přitom ten kamarád na to nespěchá, nebydlí tam a hlavně nemá malé dítě 😠 ), ale co já můžu? Prý, ať ho nehoním, že ho tím znervózňuju.... 🙄 . Jo, holt ti naši chlapi mají na všechno dost času. My auto máme jedno a stačí to, ale manžel ho fakt potřebuje do práce, vozí tam komplet nářadí, taková pojízdná dílna. Ale když jedeme k našim, jsem za něj vděčná, vejde se tam všechno. Tak držím palce, ať už se k něčemu rozhoupe!!! Se jmény: mě se líbí kromě Zuzany Eva a Hana, z manželova výčtu asi jen Helena.

baterka
27. říj 2010

@zuzi82 vždyť už jednu Zuzanku má, ne? Můj manžel se jmenuje stejně jako jeho táta a jako můj táta..., náhoda, takže je fakt legrace, když na sebe na stavbě volají - otočí se vždycky všichni. Navíc manželův kolega se taky jmenuje stejně, no mazec.... 🙄 To bych svému dítěti taky neudělala, aby se jmenovalo po nás, pak nikdo neví, na koho se volá, komu přišel dopis a tak..., no pakárna 😅

crawler
27. říj 2010

@baterka tak jsem na vás myslela, protože u nás mrzlo až praštělo...jak jste přečkali noc? My bojujeme tak, že se děsíme zimy, kolik na baráku protopíme - předchozí majitelé platili zálohu na plyn 3500kč/měs. Když začali topit i dřevem (máme na chodbě kamínka, tak jim vraceli přeplatek na plynu 27tis. ale ty okna!!!to je tím - jsou to špaletový, dvojitý, ale v hrozným stavu...já mám stavebko, tak ještě narychlo hledáme info o plastových oknech...ale bojím bojím...neměli bychom nic moc rezervu...co myslíte vy???

@jasekd jéé, páreček - kéž by u nás taky...naši mají 5 vnuků a mocinky touží po vnučce a já po dcerušce... 😵 Jinak příjmení máte dost dlouhé, takže já bych osobně dala krátké jméno - nechci propagovat to své, ale když se tam objevilo, tak teda Eva, i ta Hana je krátká, Ema, Iva...Jinak osobně se mi nejvíce líbí Nataša 😀 😵

verisek: super! moc gratuluju k zoubku - Niky je teda statečnej chlapák 😵 Išek taky slintá, hryže, ale prd...

jinak Išek se teď naučil kňučet - kňučí jako pes, který mu se stýská nebo co...No je to příjemnější než když řve jako tur😀 dělají to taky vaše děti?
Jinak my si protahujeme noc tím způsobem, že si ho k ránu beru k sobě - no to je ale hrůza, jak je roztahovačnej - normálně mě dneska vypudil z postele a já musela zalézt k manželovi na podlahu 😀

jasekd
27. říj 2010

Jsme zpatky z nakupu a prochazky, tady je nadherne, i kdyz zima. Loni bylo pul metru snehu po te kalamite... Diky na zhodnoceni jmen... Mne se Eva nikdy nelibila, az ted. Mam dobrou kamosku Evu a ta dala dceri Eva, kluk se pritom po manzelovi nejmenuje, coz mi prijde divny. Manzel by jeste chtel Lucinku, coz jsem ja a tak ji taky nechci, kor kdyz kluk neni po nem. Pak ma dobrou kamosku Helenu, kterou ja fakt nemusim... Iva je jeho segra a je fakt blba 😝 Hana je jeho babi, ale to by nebylo jako po ni. Ema je kazda druha. Taky mi vadi ty zdrobneliny s ...icka a ...ca (Evicka, Hanicka, Verca atd, coz ta Zuzanka nebo Jolanka nejsou. To byl taky jedinej duvod, proc bych vahala s Markem, kvuli Marecek, ale asi bych dala...
@baterka My prave ted nemame zadne auto 😠 Pritom prachy ano, muzem si ho dovolit, budem kupovat jete, je to proste jen manzelova lenost. Taky nepotrebuju dve, my bydlime ve meste, v tvem pripade bych ho asi chtela, ale musela bych se rozjezdit, ale nam staci jedno a nemam ani to!!! Kdybysme museli na pohotovost nebo tak neco, budu prudit rodice a v noci asi taxi. Jasne, nema kazdej auto, ale kdyz si ho muzu dovolit a vyuzivam... Ja asi tim jeho tempem pojedu rodit na kole nebo co... A k tem stropum, kamosky manzel delal rok! podlahu, drevenou, nadhernou teda, protoze ji chtel delat sam a nikdo jinej to neudela dobre (on to delal poprvy podle navodu). Na tvem miste se seberu a jedu k k rodicum, pokud mate dobre vztahy a trochu zazemi u nich, i kdyz by se mi nechtelo. Treba ho to popozene. Ja ho teda obdivuju, ze takhle maka sam, ale zas mimis tam mrznout nemuze, i kdyz se tatinek urcite snazi... A tvuj manzel je asi takovej "blbec" v dobrym slova smyslu, ze kamose neodmitne, ty proste pockas, to znam...
@crawler Okna menit urcite, to topeni je strasne drahy pak. Pokud uz se chces stehovat a nechcete to delat ted, tak asi maximalne vyuzivat topeni drevem. Ja teda pokud bych s tchyni jeste vydrzela, tak asi udelam okna a az pak se nastehuju. S tou rezervou, kdybyste se dostali do prusvihu, muzou vam pujcit treba rodice? Protoze mne treba jo, tak ja bych do toho sla. My porad zijem tak, ze mame rezervu, ale az se bude resit bydleni, tak se taky radne ztenci...

baterka
27. říj 2010

@crawler díky za podporu, my si tu v tom jednom pokoji topíme mini kamínkama, ale ty po hodině vyhasnou..., teplo se tu chvílio drží, ale na první noční kojení jsem pak Már oblíkla jak pumpu do zimy 😅 , ale rýmu nemá, snad to nějak zvládne. Pokud bude takhle tuhnout dýl, tak v noci přitopíme elektrickým přímotopem, ale ty prachy.... 😒 Být Vámi, okna bych určitě vyměnila, firma to má za dva tři dny hotový, jsou na to i dotace zelená úsporám - zkus mrknout na okna.eu nebo na Vekra.cz, my to dost zvažovali... Jenže jsme chtěli dřevěný (k nám na roubenku by plasťáky nešly) a tak nám je nakonec dělal kamarád truhlář bez dotace. Jsou s dvojskem a fakt se těším na tu fázi stavby, až je budu mýt po malování.... 😵 A Mára tedy nekňučí, to máte zas něco extra 😀

@jasekd tak to je přesný, hodnej blbec, trefilas to 😅 , já svého muže miluju a to i s touhle vlastností, ale někdy je to na ránu. Nám samozřejmně nikdo pomoct nepřijede, manžel ani nechce, páč si to chce dělat sám, nikdo jiný by to tak neudělal.... Je fakt, že je děsně zručnej, ten strop je faklt nádhernej, bude to určitě jednou moc hezký, ale kdy??? Já tím stěhováním vyrožuju už nějaký pátek a co? Nic... Takže to asi zrealizuju. Bude se mi stýskat, ale co se dá dělat?

baterka
27. říj 2010

@jasekd s těmi jmény je to děs, co? Si vždycky člověk pod tím jménem představí nějakého konkrétního člověka.... Já třeba bych nikdy nedala Jitku - jsem měla spolužačku ve školce, hrozně hloupou a obézní, neohrabanou, učili jsme ji běhat, teď dělá prodavačku v Tescu... To nikdy 😅 Mě se líbí Ema, ale mají ji všichni, takže asi ne. Já jí chtěla už od puberty, nevím, proč se s ní teď roztrhl pytel...Mě se líbí biblický jména - Sára, Ester, Noemi, Magdalena, manžel by chtěl Kristýnku...

jasekd
27. říj 2010

@baterka Ja jsem uplne alergicka na Emicka, no opet ta ...icka, a je jich fakt moc. Jitka je divny. Mozna nakonec pujdem na dohodu a dame Vendulu... Jeste pro zasmani, manzelovi se libi Jelena 😀 To uz se muze rovnou jmenovat Lesana nebo Zajic. Ono se sice rusky jelen nerekne jelen, ale olen, je to proste varianta Heleny, ale proste to to zvire pripomina a vsichni by se ji smali. V Rusku, Chorvatsku apod je to normalni jmeno, ale tady... Sara, to je ted taky kazda druha, a jeste Sofie. Driv se mi libila Magda, ne Magdalena, jen Magda.

zuzi82
autor
27. říj 2010

@crawler Já bych do oken šla hned. Je děsně nepříjemné, když ti tam táhne. To pak můžeš topit, jak chceš, ale stejně pořád cítíš zimu. Bohužel zelenou úsporám na to teď nepoužijete, protože žádosti byly v pondělí stopnuté a snad by se měly přijímat zase až na jaře. Prý toho mají hodně na zpracování a nestíhají. A s rezervou, vím že je těžké se rozloučit, ale u domečku se musíš smířit s tím, že budeš ráda, když máš alespoň malou rezervičku. Alespoň u nás se stotisícové rezervy nekonají od chvíle, kdy jsme začali stavět. A myslím, že i Bat ti potvrdí, že nějakou rezervu má, ale šesticiferné číslo to asi taky nebude. A když jo, tak myslím, že nevydrží. Přeci jen jsou s přestavbou poměrně na začátku. U konce pak koukáš, kde sehnat jakou kačku. 😒
@baterka Fakt tě obdivuju, je jasné, že se ti od manži nechce, taky by se mi nechtělo, ale asi bych nakonec kvůli Matějovi šla. Už jen když si představím, jak musí být v noci oblečený, tak ho lituju. já spím nahá a miluju, jak mě nikde nic neškrtí, nic se mi neroluje a tak. A taky mám pocit, že tvůj manža je jako ten můj. U nás si téměř všechno musel dělat sám, protože ostatní by to udělali blbě, křivě a hnusně. Trvalo to, ale zas to máme fakt pěkné. Sádrokartonové stropy máme krásně rovné, příčky nahoře v pokojích taky, prostě radost se na to podívat. 😅

A abych nezapomněla, včera jsem byla v nemocnici na kontrole s čípkem u stejného dr. jako v těhu a prý je vše ukázkové a už k němu nemusím. Všechna ta narostlá hrůza zmizela. 🙂 Taky říkal, že když mě viděl poprvé a byl přesvědčený, že to je rakovina, tak že se večer musel ožrat. Když teď ty doktory poslouchám, tak mám pocit, že už mi kopali hrob. Naštěstí ty lopaty pěkně zahodili a doufám, že hrob mi skutečně vykopou až tak za padesát let. 😀

jasekd
27. říj 2010

@zuzi82 To je parada 🙂 Fuj, vzpominam si, jak jsi to pred porodem resila a jak jsi byla statecna. Co to teda bylo? No hrob ti snad nekopali, ale asi bys prisla o delohu a to je taky mazec u takhle mlady zensky. Nebo to vypadalo az tak zle? Tady snad nikdo nemel tehotenstvi v klidu, same nervy 😖 Ale zase tu mame same krasne deti, ze jo, holky 😉

zuzi82
autor
27. říj 2010

@jasekd Můj dr. říkal, že to bylo na sebrání dělohy. A to by mě asi taky dostalo. Přeci jen chceme mít alespoň dvě děti, možná i tři. Sestřička, když jsem jí včera říkala, že je Matěj zlatíčko a nejhodnější mimčo na světě, tak říkala, že po té hrůze si to hodně zasloužím. No nevím, já to tenkrát tak tragicky neviděla. Přeci jen jsem laik a na netu jsem radši nic nezkoumala. Vůbec jsem si neuvědomovala, že to může být tak vážné. A byla to jen klasická změna na čípku v důsledku těhotenství, která ale přerostla obvyklou míru a vypadalo to jako nádor. Dr. v nemocnici právě tenkrát říkal, že se s ničím takovým za celou svou praxi nesetkal. 😒 Holt asi musím mít něco extra. 😀 Asi mě to samé čeká i v příštím těhu, ale to už na to budu připravená a budu vědět, že to nebude tak zlé, i když to třeba pro dr. vypadá hrozivě. 😅

jasekd
27. říj 2010

@zuzi82 No to by me polozilo taky, on by ti kazdej rikal, vzdyt mate jedno dite, neni tak zle, ale ja bych to nesla tezce (jako mne rikaj, ze s jednou ledvinou muze Martin taky zit, kdyby doslo na nejhorsi, a rikali mi to lidi, co se zhroutili, kdyz jim umrel pes. Nic proti psovi, ale prece jen 😅 ) To je super, ze to nic nebylo a dobre, ze ses v tom tenkrat nestourala, to ja hned zjistuju a mailuju kamoskam doktorkam a prohlizim stary skripta a pak jsem na nerv, jenze ja kdyz si pamatuju jine obory, tak spis to nejhorsi ti utkvi v pameti, takze me nekdy naopak googleni uklidni 😉

crawler
27. říj 2010

@zuzi82 jojo, už to vím, že žádosti se přijímají jen do tohoto pátku včetně všech faktur - no to už nestíháme 😀DD k tomu čípku - vzpomínám...dobře jsi dělala, že jsi na netu nehledala. psychika dělá hodně a ty jsi to tenkrát bravurně zvládla! Např. moje babička - je jí přes 80 - spadla a zlomila si umělý koleno nad kloubem. Byla 7 týdnů v nemocnici a dostala sepsi. Mudři to ale nepoznali a léčili ji na nějakou bakterii, kterou ji prý zanesli do těla při cévkování před operací. Takže sepse je kráásně rozjela a nám řekli, že to bude asi konec, vzhledem k věku, prodělaným operacím atd. Ale babička se mimo nás stará o postiženou dceru a to vědomí, že prostě musí se vrátit domů spolu s tím, že neznala přesnou diagnózu, způsobilo, že to fakt dokázala a vyhrabala se z toho. Teď je už 3.týden doma, takže zdá se, že happy end😀

My právě jsme ty okna lehce zkoumali a říkali jsme si, že to není až taková hrůza - ale když nám řekli, kolik platili za plyn - no potěš...dřevo ok, páč můj taťka je lesník, takže to by bylo ok, ale přeci jenom...topit jako voli, abysme přetopili tu zimu...to se nám nechce...Když to bude určo hrozná darda, že? Kolik jste dali za okna do RD? vím, že to e o počtu a rozměrech, ale cca za 1 dvoukřídlé (cca 1,5m na 80cm)? už sedím jak přibitá na netu a hledám firmy v okolí, ale nic moc...nejlepší nabídky mají firmy v pardubicích /podzimní slevy 😀/ u takovýchhle zakázek se doprava neplatí, že?

Jinak k těm rezervám - my momentálně máme rezervu cca 30tis. 😅 - to nám cca zbyde až nakoupíme nábytek atd. na ty okna bychom mohli využít zrušené penzijko (30) + akcie (30) + moje stavebko popřídě úvěr ze stavebka (100). mýslíte, že nějakých 160tis. by stačilo na ty nejobyč.plasťáky, který by ovšem plnili službu a nebyly z polska? 😅

Bat: tak to můj manža tedy odpovědně uznává, že na tyhle věci není a radši ať to udělá firma - my fakt jen to, kde nenapácháme moc velké škody🙂 Jinak můj taťka je taky takový a všechno vždy dělal sám - je ohromně zručný a takoví chlapi jsou úžasní, ale je to s nima na druhou stranu kříž, protože by se radši zničili než si nechali pomoct... 😅 ale neboj, ono to dopadne - dřív nebo později...radši počítat s tím, že později, ale dočkáte se a Mára prostě bude otužilec. Já Iška k tomu taky vedu a zjistila jsem, že když je mu lehce chladno, tak mnohem klidněji spí...Jinak ty biblický jména - to je moje gusto 😉

zuzi82
autor
27. říj 2010

@crawler My za okna a dveře dali 160 tis., ale máme jednokřídlé a to je levnější. Na akce se vykašli, by poslali hodně poptávek a dopadlo to tak, že všechny firmy dali nakonec plus mínus stejné ceny, jen některá měla akci 40 % a jiná nic, ale na konečné sumě se stejně shodli. 😀

crawler
27. říj 2010

@zuzi82 no je to pálka a to jste dali bez zelené? já že kamarádka teď dělali okna za 200tis., ale zaplatili jen 30tis 😵 ...a máte dvojsklo nebo troj? my tam máme hodně oken pěrun...no taky bysme nechali udělat tu nejlevnější variantu, takže ty jednokřídlý, i když ted tam máme dvojkřídla+jednokřídlo vždy vedle sebe...naštěstí rozměrově jsou to malá okna...nebo nějaký zazdíme 😀DD

zuzi82
autor
27. říj 2010

@crawler My jsme zelenou nemohli použít, je jen na staré domy, nebo na pasivní dům a to my nemáme. My máme klasickou novostavbu. 😉

mercedesse
27. říj 2010

@jasekd tak gratulka k holčině. Se jménama nevím, mě se líbí ta Lucinka, to bylo první jméno pro první mimi. Teď jsem ho nechtěla, protože by měla všechno brzo za sebou (svátek, narozky i vánoce). No a stejně je to klučina. S tím jménem po tátovi mi to povídejte. Já se taky jmenuju stejně jako máma a je to teda pakárna. No ale Michala asi fakt nepřesvědčím. Aspoň to není tak blbý jméno.

@zuzi82 tobě taky gratulka, že proběhla kontrola dobře. Mě tohle děsí. Mám kámošku, je jí jen 20 a je po léčbě rakoviny. Dítě má mít co nejdřív, kdyby náhodou, tak už plánujou s přítelem. Ale je to děs. Vždycky mě úplně zamrazí. Tak jsem moc ráda, že jsi v pořádku.

Já byla dneska na diabetologii a cukrovku máme ukázkově podchycenou, zhubla jsem další kilčo a vše v pořádku. Vtipně mě objednala na kontrolu za měsíc, když se prej nerozsypu, ale už tam asi nepůjdu. Vychází to až po termínu a příjde mi to už zbytečný, když do teď byly všechny výsledky naprosto v pořádku. Na mimčo by to prej nemělo mít žádnej vliv, když mám tak dobrý hodnoty. Tak mám radost.

baterka
27. říj 2010

@mercedesse super, že cukrovka je zažehnána! To už musíš být jak Twiggi, ne 😅 ?

@zuzi82 uffffff, to je super, tak jsi jen nějaká anomálie, až Tě budou strašit u dalšího těhotenství, můžeš je mít na háku 😀 !

@crawler no ty okna - šla bych do nich. My platili za 12 dvoukřídlých oken 64 tisíc, jsou cca 125 x 80 cm. Ale dělal nám je truhlář a nejsou euro, ale mají dvojsklo s tím plynem. Asi jsme měli štěstí. Dneska nám přivezli fúru dřeva - 6 metrů za 6 tisíc...., jojo. Ale snad to vydrží spolu s tím, co tu máme, na celou zimu.
Dneska jsem zjišťovala, do kdy musí Marek na tu druhou hexu a je to do tří měsíců od té první. On dostal první 26.8., pak jsme jeli za měsíc a doktorovi došla vakcína, pak byl Marek nemocný, pak jsme byli u našich..., tak snad to vyjde tohle pondělí, nerada bych ho nechávala přeočkovávat odzačátku... 😨

mercedesse
27. říj 2010

@baterka no tak při mý výchozí váze to vidím na twiggy tak u čtvrtýho dítěte a to plánuju jen dvě, takže zase nic 😖 😀 Ale je to super. Na začátku těhu jsem měla strach. Kdybych přibrala 20kg, tak by to u mě byla asi pohroma, to už bych neudejchala. Takhle težká pohodička. Prostě má mimi kde brát, tak si tělo nedělá zásoby.

petluska
28. říj 2010

Ahoj holky,
koukněte:www.fler.cz/malinova

jinak všem přeju krásná zdravá miminka

crawler
28. říj 2010

@baterka no, tak to je úžasná cena! 😲
@mercedesse takže ty už skoro rodíš a máš čím dál míň kilo??? 😲 to je síla!!! moje tělo taky mělo kde brát a přesto jsem 20kg nabrala...jak to prosím tě jen děláš???ať vím, jak mám postupovat u druhýho bumbrlíka😀

mercedesse
28. říj 2010

@crawler nejhorší je, že všechny těhu věci jsou mi velký 😀 z džín normálka vypadávám. A já ani nevím jak to dělám, nejím sladký, protože ho nemůžu a moc nespím, protože mě prcek nenechá. Ale jinak si asi tělo prostě řeklo, že nebude dělat zásoby. S pohybem to tak slavný není, ale jak pořád něco předěláváme, tak toho moc nenaležím. Ale já opravdu začínala na hodně vysoký váze, takže ani teď nejsem žádnej drobeček, ale radost z toho mám, to jooo. Zatím jsem pořád tak kolem těch -7až -8kg. Ono je to taky každej den trošku jiný, ale zrovna jsem četla, že v tomhle týdnu přestávají těhule přibírat, tak abych já nezačala 😅

jasekd
28. říj 2010

@mercedesse Michal je nastesti pekne jmeno, mozna bych ho dala, ale ma ho sestrenice. Je to jmeno, ktere se hodi prakticky ke kazdymu prijmeni. Akorat moc nechapu, ze to nekde funguje tak, ze si jeden prosadi jmeno proti druhemu. Vcera moje kamoska rozhlasovala, ze jeji manzel nema pravo do jmena mluvit, protoze ona ty deti bude rodit 😅 Kdyby se tvuj pritel jmenoval Fridolin, taky bys ho poslechla? Jinak super, ze hubnes, a je dost mozne, ze si nastavis urcitej rezim a vydrzi ti to i po porodu a budes hubnout dal. Ja napriklad prestala pochopitelne kourit, takze uz pres rok nekourim a ani nemam chut. Ovsem jak jsem prestala kojit, chut se trochu vratila a mela jsem asi 2 cigarety, no a pak uz jsem zas byla tehotna, tak jsem na sebe zvedava, jak to bude ted, ale chtela bych uz vydrzet. Ono je to lehci, kdyz musis, ale treba trochu ztratis chut na sladky. Ja ted tolik sladky nejim, protoze nemam prisun, do kramu moc nechodim. V praci nosili cokosku pacienti a kolikrat to byla moje svacina i obed, protoze jsem nestihala 😝
@crawler Musis mit gest.diabetes, a to zas nechcem, coz 😀 Ja taky nabirala. Ted mam nahore od zacatku 2 kg, ale po Martinovi mi 3 zustaly, cili 5 nad svoji puvodni vahu 55 kg. Postava sla do kelu uplne, prsa mensi, zbytek vetsi 😝 Bricho vytahany jak kdyz jsem rodila slona 😠 Taky ted pravidelne jim a to muze delat hodne. Vic chodim, ale predtim jsem zas litala v praci. S M. jsem nabrala 15 kg a ted doufam, ze to bude min, moje Dr u druhejch deti nadava, kdyz se tloustne,vic nez u prvnich.

crawler
28. říj 2010

@jasekd no, kdybych aspoň nezřízeně jedla, tak bych se neměla nač zlobit, ale mě to lezlo nahoru a to jsem těhu ještě ani neměla potvrzený...no hrozný...ale moje mamka to tak taky měla a pak u dalších 3 těhu to bylo kolem 6-8kg, tak to bych brala😀 to je dobrý nosit zubařce čokoládku😀 co se týče postavy...no...prsa takový měkký nijaký, nad jizvou po sekci mám převis, který prý někdo nezhubne nikdy...aspoň, že strie mě minuly 😅 ...moje mamka taky kouřila a na všechny 4 těhu přestala, ale pak když už "nemusela", tak zase začla kouřit...musí to být těžká závislost - já to nikdy ani nezkusila, ani mě to nelákalo zatímco na dobrém jídle bych tedy závislost mít mohla...musím se hlídat už od puberty... ☹

jasekd
28. říj 2010

@crawler No kdyz se ptali, co mame radi, rikali jsme kdyz uz neco chtej nosit, tak cokoladu, protoze ja treba vubec nepiju a kdyz uz se chci opit, jedine cistou vodkou, nepiju ani pivo ani vino ani jinej tvrdej. Tou vodkou jsem se zridila jednou za par let, treba na vode. Tak aby netahali zbytecne flasky, cokoska je levnejsi a udelala mi radost, pak taky kytky, ale ty moc nenosej... A kafe taky piju minimalne. Kourila jsem v prumeru 2 denne, cili nic, fyzicka zavislost zadna, na to je par jednoduchejch otazek a tim projdu v pohode, ale psychicka byla, uplne zbavit se toho nejak neslo, v hospode, s kamaradama, po praci atd chut byla, prestala jsem hned jak jsem otehotnela. Strie taky nemam, super, aspon neco, a to jsem na nejake mazani pekne prdela... Budem muset makat, ty jezdis taky na kole, ze. No to ale postavu moc neformuje, hlavne ne to bricho. Ja jezdila na kole, na bezkach, bruslich a plavala, jako super sporty na fyzicku, ale bricho nic moc, ty bezky teda jsou na cele telo, kor kdyz bruslis, ale jinak... Uz se vidim na kole, jak mi bricho visi 😀 Na to se musi jedine cvicit a posilovat a to ja nesnasim, ale budu se muset premoct, at nejsem na bazenu a u vody jak tlusta marena. Ja bych tak rada sla na bazen, ale nejdu, i kdyz hlidani bych si urcite mohla obcas zaridit, protoze dokud nebude jasne, ze jsem tehotna, vypadam jen tlusta a to nejdu, prece jen nejsem uplne neznama osoba, nejsme v Praze...
Nejaky recept na celulitidu? Krome tvrdeho cviceni a diety s minimalnim vysledkem? Asi liposukce, ze jo 😀 😝

jasekd
28. říj 2010

Jo a dnesk se Martinovi prorezal ten zub, kouka ruzek, zatim je to spis cejtit pohmatem, ale je tam.A vcera se pretocil konecne z briska na zada, ale moc casto to zatim nedela. Takze zitra ma 7 mesicu a postoupil zas na dalsi level 😉

katy007
28. říj 2010

Ahoj holky,
asi zkusím koupit Aduš kaši a trošku ji dát na noc. Dáte mi tip jakou koupit? A kolik by tak za den měla vypít tekutin? Co dávám příkrm tak dávám i pár lžiček čaje, ale nevím kolik by čaje měla cca vypít,pořád i kojím. Aby neměla málo tekutin nebo naopak žábu v břiše. Zatím jsem vařila pytlíkový fenyklový pro děti, je i instant. bez cukru?

eriska
28. říj 2010

katy007, čtu jen tvůj příspěvek, za nás hami, první kaše, nebo od nestlé, mlíčko s rýží..oboje mu moc chutná..co se týče pití, jestli dost čůrá, tak jí to stačí a čajem bych ji neplnila..tomík si třeba mlíčka jen cucne, když má žížu..jinak čajdu mám koupenou heřmánkový dětský, sáčkový, já instatn nemám ráda

andrea110409
28. říj 2010

Ahoj holky tak jak vas tu ctu tak:

@zuzi82 moc gratuluju k dobrý nebo přímo skvělým výsledkům a malinko závidím vyřešené bydlení 🙂

@jasekd k zoubku blahopřeju, ale se jménem neporadím protože s holčička jsem měla problém a shodli jsme se vlastně jen na Nelince 🙂
Jinak mi máme krušné večery, usínání nám nejde a teď jsme uspávala 2 hodiny 😒 Nějak nám to nejde ☹

mercedesse
28. říj 2010

Tak já kouřila před rokem 20 denně, těžkej závislák. Ale teď už mě to vůbec nebere. Když jsem nezačala po tom potratu, tak už asi nezačnu. To byly nervy jak prase a vydržela jsem. S tím hubnutím po porodu, docela bych se ráda držela. Uvidíme jak to zvládnu s mimčem. A jméno jsme v podstatě vybrali společně. Kdyby se mi nelíbilo, tak ho nemá. Jen mám strach, když se budou jmenovat stejně. Já to mám s mámou a je to někdy pakárna. Ale občas to má i výhody. Na poštu jde ta, která má čas. A když si to miláček tak moc přál. Není to jako že by řekl prostě to tak bude. Kdyby jste mě znaly, tak by jste věděly, že to by si asi nedovolil 😅 😀, Tak papa jdu spinkat a zítra písnu jak jsme dopadli v porodce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru