Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

t.kosticka
8. led 2010

Jo, zuzi, tak nějak si to taky představuju a snad to tak je 😉

Bater, já inglesinu taky chtěla, ale ta cena prostě vyhrála...

Mě takhle tchýně nepoučuje, protože ji úmyslně nenavštěvuju 😉 jinak by to jisto jistě dělala..
ale poučují mě všichni ostatní..furt nepij to kafe, tohle nesmíš jíst, na nějaký oslavě si radši ani vína necucnu, to by bylo keců...( sem tam mi spiklenecky manžel nalije doma v klidu dvojku...) my totiž víno oba moc rádi..
neměla bys tohle, neměla bys tamto...všichni jsou chytráci 😒

zuzi82
autor
8. led 2010

Teri: díky za odkaz na testy. Přečetla jsem postýlky a mnou vybranou postýlku testovali a vyhovuje, tak jsem fakt ráda.
Ahoj baterko: Mě tchýně nepoučuje, ale v neděli jsme šli do pekárny i s babičkou a to bylo pořád: běž opatrně, chytni se mě, ať nespadneš, nebo měly jsme vzít sáně a mohly jsme tě vézt, vlezla by sis do televizního pytle, pořádně bysme tě zabalily a bylo by a pak jako vrchol všecho, když jsme přišly do pekárny, tak se babi zeptala, jestli na cestu nechci koupit rohlík, to už jsem jim musela vysvětlit, že nejsem ani nemocná, ani postižená a ani kojenec, že jsem prostě jenom těhotná 😀 Doma jsem to pak líčila manželovi a dost se mi smál. Už aby bylo mímo na světě a oni mohly na sáních s rohlíkem vozit jeho.

t.kosticka
8. led 2010

😀 😀 😀

baterka
8. led 2010

zuzi. jsem ráda, že nejsem sama, o kom si někteří z jeho okolí myslí, že je méněcenný a mentálně zaostalý 😀 😀 😀 😀 ! Nojo, co s tím, obrnit se neřešit to.

Teri, jojo, asi si jej půjdu vyzkoušet a zkusíme, da bude vyhovovt. Já u inglesiny stejně chtěla bazarový, ty jsou max do 4 tisíc, ale bez záruky, žejo. Koukala jsem, že na Radlický mají kamenný obchod, tak půjdem na čumendu. Díky

zuzi82
autor
8. led 2010

No teri s alkoholem to teda máme stejné. Doma se občas napiju od manžela trochu piva, nebo si dám skleničku šampáňa, ale před tchýní a tchánem to neexistuje. Naši jsou v tomhle v pohodě, ale s těma zase vůbec nejsem. Jinak mě ale tchánovci strašně opečovávají. Když jsme tam byli na svátky na oběd, tak jsem si jako jediná musela říct, kolik chci čeho nandat na talíř, abych neměla hlad, ale taky se moc nepřejedla a nebylo mi zle, pořád mi nabízejí mandarinky a na pití džusíky a když zajde manža k babičce, tak mi vždycky donese alespoň banán, abych měla vitamínky 🙂

baterka
8. led 2010

zuzi, jojo, dokonce se tchýně teď přemohla a aby do mě narvala vitamínky (pořád má pocit, že když nemám co 5 minut něco v puse, tak asi strádám 😀 ), tak koupila bio pomeranče a bio banány. No, radši bych si dala obyč jablko od nás ze zahrdy, ale nechtěla jsem jí to kazit 🙂, takže stejné! Ale je fakt, že mám větší hlad a bojím se, kam to bude pokračovat, už mám 5,5 kg nahoře... ☹

t.kosticka
8. led 2010

bater, tam jsem právě byla!!!!

Zuzi, je to vtipný, když nad tím takhle zpětně popřemýšlíš, ale v tu chvíli Tě to až kolikrát naštve,viď?!

zuzi82
autor
8. led 2010

Hlavně jsem v tu chvíli, kdy by mě nejraději hodily na sáně v pytli s rohlíkem vruce a cumlej si, nevěděla kam s tím fantazírováním dojdou. Abych za chvíli neměla v puse dudlík 😀 😀 😀
Jako je hezké, že se o mě tak starají, normálně to tak není, přeci jen jsou to manželovi rodiče a já dlouho bojovala s tím, že jsem jim toho jejich malého chlapečka (když jsme spolu začali chodit tak mu bylo 23 a měří asi 185 cm) ukradla. Před svatbou to pořád bylo, že je ještě jejich. My už spolu bydleli, ale na Štědrý den, nesměl chybět u večeře, protože je prostě ještě jejich a po svatbě ať si s ním dělám co chci ale před svatbou patří jim. Celkem síla. Teď už si pomalu zvykli, že žije svůj život a je to lepší, a co jsme se před měsícem odstěhovali, tak úplná pohoda. 😎

baterka
8. led 2010

holky, já se už zas loučím, za chvíli jedeme na baráček ..., bude asi zamrzlá voda, nevytopeno,9 pod nudlou, sníh, kadibudka na zhradě...., prostě romantika... Ale snad aspoň zas něco uděláme, podrod se blíží a představa, že budeme byť jen přechodně bydlet u tchýně mě dost popohání 🙂,tak snad to nějak vše stihneme a hlavně že se umoudří počasí, v tomhle se fakt moc dělat nedá...!
Opatrujte se a ozvu se zas po víkendu, 12. jdu do poradny, takže zas budu v civilizaci a online 🙂. Papa

zuzi82
autor
8. led 2010

Hlavně to s prací v té zimě moc nepřeháněj!

t.kosticka
8. led 2010

No, taky to teda nemáš, zuzi, jednoduchý 😒 no hlavně, že už teď máte klid, oni se ty rodiče teď přeorientují na malýho 😀

Bater, měj se!!! A jdi se vyčúrat, ať nemusíš do kadiboudy 😀

t.kosticka
8. led 2010

"vyčůrat" samozřejmě 🙄

ivet6
8. led 2010

Ahoj holky, vy teda vstáváte brzo, sem se zrovna dneska vyvalovala do půl 12 a teď Vás tu dočítám už asi 30 minut 😀 - stihla sem u toho zežrat 2 jogurty a 2 koláčky (poslední dobou co je mi už líp se neumim ovládat a mám strach, že ze mě bude tlusťoch 😒 )
Jinak sem se vážně strašně nasmála u příspěvku Zuzi s babičkou a rohlíkem - to je super 😵
A pak mě nadchla Terka aktuální předpovědí na Butkách 😅 , jelikož sem tam prožila celé dětství od 8 let - tak na mě občas padne ještě nostalgie 😉 ps: Teri ty tam přebýváš? Nebo pracuješ?? 😎
A dneska taky jedem do jednoho krámečku na kočárky a peřinky 😎 tak se těším 😀

t.kosticka
8. led 2010

Ivet, já chci taky vstávat v půl dvanáctýýý! 😀

Zuzčiná story je fakt sranda.

ivet, já bydlím na vesnici, kousek od Kladna - Velká Dobrá se jmenuje. A v Butovicích jen pracuju. Do nedávna jsme sídlili ve Stodůlkách, ale v prosinci 2008 jsme se přestěhovali sem do těch supermoderníchprosklenejch králikáren 😒

A kde bydlíš teď?

ivet6
8. led 2010

Teri, teď bydlíme na Proseku - žádnej Prokopák kolem..... 😒 Ale občas s přítelem zajedem na pivo na Vyhlídku (naše oblíbená puberťácká hospoda na B.) jelikož tam pořád bydlí spoustu našich kamarádů 😎
Tak alespoň tak 😎
Buď ráda, že alespoň prosklenejch, na Proseku bydlíme v přízemí, okna jsou zarostlý stromama, takže je v bytě takové šero pořád a nevlídno a taky spoustu hnusnejch pavouků, kteří by mohli na zádech nosit řízky místo chytání much 😀

eriska
8. led 2010

holky, vy jste toho proraly🙂 u nás pořád krásně sněží, tak moc, že se už hodinu přemlouvám, abych šla na nákup, ale asi jen napíšu mamče sms, co nám v lednici chybí😉

zuzi, to je krásný, jak se starají..aspoň máš představu, jak se bude cítit vaše mímo😉u nás je to ve větší pohodě, když jdeme venku, tak se mě zeptají, jestli nechci přidržet, co mi má mamka připravit o víkendu k snídani,atd..jen tak na pohodu🙂
no, já právě košík nechci, asi ani kolíbku, taky dlouho nevydrží, ale cestovní postýlky se bojím, protože ji měla teta a byla dost vrtkavá..a já když ji dám do obýváku a projde mi kolem to naše 35 kilový psisko a zavadí o ni, tak se bojím, aby se mi nesesypala jako domeček z karet..a taky by měl k mimču blíž..tak nevím no, ono když kouknu na cenu nové cestovní a starší dřevěné, tak je to kolikrát i míň..a pak, když nebude potřeba se převeze k babi..já se stejně těším, až pojedu na prázdninky k babičce a dám si toho našeho rákosníčka k sobě na noc do postele🙂

ivet6
8. led 2010

Eri? A cestovní postýlka to je jako taková ta síťková, látková?? Takovou jsem taky chtěla do obýváku, abych měla prcka pod kontrolou a on si v ní hrál...to sem myslela, že je spíš taková hrací postýlka...Je to ona, jak se o ní bavíte jako o cestovní??

katy007
8. led 2010

Teď jsme byla venku kamarádka s mimčem mě vytáhla na pauzu tak jsme šla zakočárkovat ale jelo se naprd je hodně sněhu a zase neuklízí tak jsm e se brodily 😠 furt hustě chumelí. Dnes po práci jdu pro novou várku knih do knihovny a pro bavlnky a jdu vyšívat, už mě svrbí ruce jak se těším a po budu naříkat jak mě bolí za krkem 😅 zítra jdu na těhu masáž tak s e těším.

mě tchýně, ani mamka ani nikdo jiný nepoučuje a naopak mi říkají, že se nic nemá přehánět. V tomto tchýně je super, nestará se do věcí do kterých by neměla, jsme dospělí tak ať si jednáme podle svého, ale jinak ráda pomůže, poradí 🙂

Eri: moc hezké já mám vyhlédnutou obdobu - akorat žirafí jsme pořád byla na medvídky a teď jsme úchylná na žirafky 🙂 a budu mít postýlku a i koš - ten chci hlavně pro mimi jak bude maličké prý jim je v pidi prostoru lépe než ve velké postýlce. ale pravda je že tam vejde do cca max. 5 měs. ale já mám koš od mamky, jen našijeme ozdoby.

eriska
8. led 2010

ivet, jojo, pro mě to cestovní postýlka je🙂

katy, mně se zase líbíli žirafky, ale pak jsem to viděla na obrázku v tom pokojíčku a přišlo mi přežirafkováno, tak jsem přešla na méně medvídků😉 to jo, ono to není vůbec žádná sranda v tomhle počasí jezdit s kočárkem☹ proto chci nafukovací kola a čtyřkolku a aby ta přední šla zaaretovat..nebo zadní, já nevím, jak se to bere, ale určo mi rozumíte🙂

katy007
8. led 2010

Eri: vidím že jsme i na stejném shopu brouzdaly, myslíš že to bude stejně krásné jako na obrázku?

verisek
8. led 2010

ahoj holky, tak jsem taky pridala do alba povleceni ktery chci 🙂
jinak my budeme mit postylku a v loznici kos, ten je na kolecka..

t.kosticka
8. led 2010

ivet, no já už to tady ty 3 měsíce vydržím!!!! 😉

tak když to tak čtu, tak bych taky byla pro ten koš, je to praktická věc, přeneseš si ho kam chceš a vypadají moc pěkně, ale ta cena 😨 ...když nad tím začnu uvažovat víc, jestli není zbytečné takové věi kupovat, místo toho třeba oblečení nebo tak...naši nás taky měli na dece na gauči a nikterak nám to neublížilo...

janinka22
8. led 2010

Tery,já myslím taky že jsou to zbytečně utracený peníze navíc. Já jsem pro postýlku nejlépe na kolečkách aby se pro případ mohla převézt snadno z pokoje do druhého, ale další věci jako je koš, kolébka apod. extra do druhé místnosti mi přijde zbytečný,stejně - jak dlouho to budete užívat? Podle mě moc dlouho ne,pokud bych měla zbytečný peníze,tak to pořídím, ale to nemáme,takže nic nebude 😀

t.kosticka
8. led 2010

no právě, mít tak pár tisíc navíc, jenže bohužel prostě výbava na miminko konkuruje kuchyňsksý lince, dlažbě, plovoučce, umyvadlům, vaně, výmalbě,...... 😕

zuzi82
autor
8. led 2010

Já cestovní postýlku budu potřebovat. Za prvé máme ložnici v poschodí a tak potřebuju mít to mimčo kam dát i v přízemí a navíc mám rodiče 350 km daleko a třeba v létě se za nima na týden chystáme, takže jen zabalíme postýlku a jedeme. Takže u nás bude hodně využitá. A myslím, že velká výhoda je i to, že nám opravdu nějakou dobu vydrží, snad 😉 Já mám vybranou na netu jednu za 1400 Kč, která má dvě polohy matrace, takže jak bude mimi ještě malinké, tak bude matrace nahoře a pak se to horní patro dá pryč, matrace na dno a bude si moct hrát dole.

ivet6
8. led 2010

Já si zase holky myslim, že se to nedá odbýt takle šmahem, ale že každej se musí přizpůsobit svýmu bytu. My budem mít v ložnici takovou tu klasickou postýlku, co se vyráběla už za nás, která má jen kolečka na jedné straně...a do obýváku to máme třeba z ložnice asi 5 zatáček krz dvoje úzké panelákové dveře a úzkou panelákovou chodbičkou...takže já bych vůbec neměla šanci, to do toho obýváku dovláčet, natož podle situace třeba 3x za den tam a z5 😲
A taky na to nemáme, ale prostě je to potřeba 😅

katy007
8. led 2010

Já budu mít koš ještě po nás, je stále hezký a čistý, mamka ho měla doma a v něm prádlo na žehlení, jen do sklepa tatík zajde pohledat kolečka a pokud je nenajde tak udělá koši nohy na kolečkách nebo s ekouknu zda se to nedá v PL koupit jen ty nohy.
Jinak jsme teď krásný viděla prodávat na mmb za 500 Kč.

t.kosticka
8. led 2010

katy a nemáš odkaz?

ivet6
8. led 2010

...nó...já si vůbec neumim koš na mimina představit 🙂

andrea110409
8. led 2010

Holky ještě se zeptám jak intenzívní kopanecky cítíte já poslední dny cítím jen takové lehké ve spodní části břicha tak nevím jestli mě mrňous šetří a nebo se mám nervovát.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru