Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

evejka
22. pro 2009

Holky děkuju moc...já jsem zase nadšená z těch vašich klučíků...když vidím manžu, jak mu blejskaj oči nad autodráhou 😀 no,tak u nás to bude o růžovým pokojíčku pro panenky 😀 mějte se moc pěkně,mažu dom...hezký předvánoční úterý 😉

miselaniki
22. pro 2009

Ahoj holky
evičce gratuluji k holcčice, no hurá nevěsta.
mer: taky přeji hezké svátky a přeji úspěšné snažení
eri: super, že je vše v pořádku
man a katy: nafoťte ty lehátka, celkem mně to zajímá, určitě chci nějaké koupit to fakt nemám, asi budu kupovat na mimibazaru, podle čeho vybírat?
Holky budete se bavit, ale my ještě malujeme na rychlo obývák a chodku, dodělávali jsem ještě nějaké věci tak do dnes zmáknem - tedy manžel, já jenom instruuji, zítra dofrčí slečna na úklid a všechno stihnem. Pak mezi svátkami budeme dělat prckovi pokojík.
Na štedrý den jsme u tchýně tak jí pak jenom pomůžu s vařením a stromečkem, moc se těším. Manžel bude celé svátky doma, což je skoro 14 dní tak jsem moc ráda, že budeme spolu.

ivet6
22. pro 2009

VŠEM KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A DO NOVÉHO ROKU ZDRAVÍ A AŤ VŠECKO DOBŘE DOPADNE 😉

t.kosticka
22. pro 2009

Makala jsem jako diivá, abych zítra měla v práci veget, když už tu musím být...

Holky,
vy, které už zítra nebudete,
taky přeju krásné vánoce, hlaďte bříška, posílejte prckům jen dobroty do bříška, ať dostanete od ježíška hodně krásných dárků a hlavně pohodu a klid!!! 😵

eriska
22. pro 2009

TEHULKY, MOJE, taky se s vami loucim, za chvili odjizdim k babicce a tam si budeme uz jen uzivat a papkat dobrutky.

TAKZE VSEM S MRNOUSKEM PREJEME POHODOVE SVATKY S TATINKAMA - PORADNE JE TY NASE MIMINKA MUSI POKOPAT, AT VEDI, ZE JE MAJI 😀, DOSTATEK DOBROTUTEK A ZADNE ZDRAVOTNI PROBLEMY, TY NECHTE V PRACI

crawler
22. pro 2009

Krásný večer těhulky!🙂

To mě mrzí, že s částí z vás se už do svátků neuvidím ☹ Tak vám přeju všem moc a moc krásné dny plné pohody, lásky, kopajících děťátek...! 😀

Já sem zítra určitě ještě přijdu, tak snad tu někoho potkám.-)

eri: tak fajn, že je vše ok🙂

evejko: už jsem tě zanesla do tabulky🙂 ale písni mi ještě ty další údaje ano?🙂 A předběžně gratuluji k holčicce🙂

já už nevím, co jsem komu chtěla napsat...no...mě se to lehátko taky líbí, ale jsou to další peníze navíc a já nevím, jak dalece bysme to využili - plánuju totiž mimi hodně nosit v šátku, ven v kočárku a pak bude hodně času chrnět v postýlce...a až bude sedět, tak pořídíme jídelní stoličku...tak nevím, aby to nebyly peníze navíc a hlavně nemáme místo - máme 1 pokoj + kuchyň, takové větší 1+1, takže mě děsí každý krám navíc a že jich s miminkem je ... 😅

crawler
22. pro 2009

docela zajímavé téma, třeba načerpáte inspirace co jo a co ne🙂

katy007
23. pro 2009

Ahoj holky,
dneska jsem totální Gregor! V půl jedné jsme se vzbudila za chvíli i P. a nemohli jsm e usnout a pořád se převalovali v půl třetí snídali a četli si a pak zalomili o to drsnější byl budík! 😠 Potvora řinčela o 106!

Včera jsme konečně udělala ten nájezd na lékarnu a mám už pro mimčo co se týče kosmetiky vše už jen teploměr, líh na bříško a ty buničné čtverečky. Koupila jsme kosmetiku batole od Alpy a krásně jemně voní, je hypoalergení jak jsem se dozvěděla v lékarně a je prý hodně kvalitní, doma jsme na ruku kápka trošku mléka a super se roztírá, hydratuje a krásně voní jemně, možná budu i já jako mamina používat, místo předražených Niveí, apod.

Misi + Craw: já mám ty své lehátka v albíčku tak mrkněte. To od FP jsem objevila i na MMB je úplně nové a dokonce v OV tak ho můžu zajít omrknout, moc použité nechci, přeci ty hračky bude malé strakat do pusy a nikdy nevíte kdo to před vámi měl a jak to čistil.

Jinak OV hlásí 10C!

Všem holky přeji krásné a pohodové vánoce a bohatého Ježíška. 🙂

Jinak dopo tu 100% ještě budu 😉 a mezi svátky se zkusím taky ukázat 🙂

janinka22
23. pro 2009

Dobré ránko,tak poslední den v práci před vánoci 🙂 Dneska to zabalím asi kolem 14 hod. a pak hurá domů chystat bramborovej salát na zítra. Večer ještě zajdem ke známým.. no a zítra už je štědrý den 😵 Tady u nás se taky rapidně oteplilo a už od noci prší a prší... to budou teda úžasný dešťový vánoce ☹ vůbec mi nepřijde že by měl být zítra štědrý den! Ach jo..no co už.

Taky bych vám všem chtěla popřát krásné a pohodové vánoce a hodně štěstíčka a zdravíčka do nového roku! Hlavně ať nám vyjde vše s miminkama v pořádku, i porod a tak. A ať nám pak ty naše dítka dělají jen samou radost 🙂

katy007
23. pro 2009

JAni: já taky v práci, dnes jsme se lépe vybavila, vzala jsem si na zobačku pár kousků cukroví, aby mi to rychleji uteklo 🙂

zuzi82
autor
23. pro 2009

Ahojky,
tak já se taky přidávám. Všem přeji krásné a pohodové vánoce a ten nejkrásnější rok 2010. Hlavně ať vše dobře dopadne a my si tu můžeme příští rok psát, jak těm našim mrňouskům svítí očička, když vidí stromeček.

Holky, my včera absolvovali nákupy a bylo to peklo. Z domu jsem vyjela ve dvě a nabírala manžu v OV a večer jsme přijeli ve třičtvrtě na devět. Byla jsem totálně znavená. Museli jsme sehnat dárky pro manžovu rodinu a pak si měl manžel koupit něco za peníze co dostal od rodičů na Vánoce, aby pod stromečkem něco našel. Nějak se na to špatně naladil a já myslela, že ho zabiju. Nákupy oblečení nenávidím, ale kvůli němu jsem se přemohla a šla s ním a kdybyste viděly jak se tvářil. No prostě zabít málo. Nic se mu nelíbí, nikde nic nemají a tak. Pak jsem mu vynadala, že do shopingu jsme jeli jen kvůli němu a že to pro mě už začíná být dost náročné, tak jestli by mohl brát ohledy a nedělat scény. A najednou to šlo. Koupil si džíny i boty, slááááva 🙂
Pak jsme ještě upalovali do Tesca na potraviny, tak mi alespoň večer manža namasíroval nohy.

mandragora10
23. pro 2009

Dobre rano,

dnes jsem tu jen na chvilku, za chvili vyrazime z Prahy do Podkrkonosi k rodicum. Vsem preji krasne Vanoce, rodinnou pohodicku a do noveho roku 2010 jen to nej nej, at jste zdrave,stastne, krasne, spokojene a vase miminka s vami 🙂
Hezky den.

janinka22
23. pro 2009

katy,tak to je fajn 🙂 já si dám cukrovíčko až zítra,pěkně až na vánoce,musím to vydržet a pak se toho pořádně napapám 😀

zuzi,tak to věřím,že ty nákupy byly děs,jsem to říkala,že je to teď všude šílený.. tak hlavně že si manža nakonec vybral,to znám,ten můj je taky vybíravka,ale já mu to nějak nezazlívám,protože já jsem taky 😀
Já včera udělala taky poslední nákup - potraviny,tak jsem ráda,že to mám všechno z krku,páč je teď všude plno lidí a všichní šílí...

man,nápodobně 🙂 hezky si užij svátky

katy007
23. pro 2009

Jani: taky je u vás taková nuda? Nás je tu cca kolem 8 a tak čekám, kdy budu moci vypadnout, ale v 14,30 je Cesta do pravěku to už bych byla ráda doma! 😅

Zuzi: jo to znám jak chlapi nemají náladu na nákupy to je děs, běs, ale jak je to chytne tak taky žádná sláva, alespoň ten můj lítá od kšeftu do kšeftu, zkouší, zmýšlá a já jsem otrávená.

janinka22
23. pro 2009

katy,já taky nemám žádnou práci,už nás má už dnes taky plno lidí dovolenou a nejsou tu,takže je klid... ale tak do těch dvou to tu vydržím a pak povalím..co tady,že 😎 ale co teda do té doby budu dělat fakt nevím...akorát roztřídím poštu až mi ji donesou a toť asi vše no,takže nuda.. 😅

verisek
23. pro 2009

ahoj holky, nevi jestli se tady pres vanoce ukazu, takze
preju vsem krasny a pohodovy svatky a do Noveho roku hlavne zdravi, to je nejdulezitejsi a mooooc hodna miminka 🙂
mejte se hezky papapa

katy007
23. pro 2009

Jani: tak to jsm ena tom stejně, tak budeme alespoň tady štěbetat ne? 😉

Veri i tobě krásné vánoce

katy007
23. pro 2009

Tak už to balím a fičím domů 🙂

Holky přeji Vám krásné a pohodové vánoce, bohatého Ježíška 🙂

janinka22
23. pro 2009

katy,jéé ty už taky pádíš? Tak brzy? No já tu budu do těch dvou... jinak jsem už popřála 🙂 jsem tu měla teď nějakou práci,tak jsem nepsala,ale už zas žádnou nemám. Tak za půl hodinky si skočím pro něco k jídlu a snad to pak už rychle uteče..

crawler
23. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Aktualizace tabulky včetně evejky🙂

Ahoj holčinky🙂 Jak se máte? Právě čekám až mi vykyne vánočka a pak hrrr na ni 😉 Na zítřek máme roizdělené povinnosti a já mám na starosti rybí polévku a zdobení stromečku, takže na zítřek mám leháro 🙂

A co vy? copak děláte?ještě jednou vám přeji nádherné svátky a ukažte se zde i během svátků ať nemám absťák ;-DDD

miselaniki
24. pro 2009

Ahoj holky,

přeji Vám krásné vánoční svátky plné pohody, bohatou nadílku pod stromečkem a do nového roku mnoho štěstí a zdraví a hlavně ať to v tom dubnu a květnu pořádně zmáknem🙂.

crawler
26. pro 2009

ahoj holky🙂,

tak jaképak byly dárečky? My jsme s Lukym prožili svůj první Štědrý večer, tak to bylo úžasné!!!🙂

A jinak novinka - už se mi tvoří mlezivo a právě na Štědrý den mi poprvé trochu ukáplo🙂

Dnes peču druhou vánočku, páč po té první se jen zaprášilo...za to cukroví nijak neubývá, tak ho asi dáme do mrazáku a vytáhneme na velikonoce a na oslavu narození mimíska ;-D

budu se těšit, že sem nakouknete🙂
papa🙂

ps: taky je u vás takové "jarní" počasí???;-D

andrea110409
27. pro 2009

Ahoj holky, dodatečně přeji všechno krásné k Vánocům a do nového roku přeji nám všem hlavně zdraví pro nás a naše blízké. Doufám, že odpočíváte a užíváte bublajících bříšek 🙂

eriska
27. pro 2009

hezky vecer, tehulky,

tak u nas nejhezci darek dostal tatka k vanocum, mimisek ho vecer poradne nakopnul, ze se udelala na brise boule..z toho byl dost hotovy🙂 a pak objevil posledni darecek, dvd s nahravkou miminka to byla radost..

jinak u nas mimco dostalo taky darecky pod stromecek, muzeme jit klido do porodky, protoze uz mame vybavicku..bude to zlutasek, ale mame spolu tajnou domluvu, ze do dubna v brisku u maminky vydrzi..

a co u vas, jezisek? ja uz se taaak moc tesim na ty pristi vanoce

mandragora10
28. pro 2009

Dobre rano,

tak predpokladam, ze dnes jsem z vas asi jedina v praci 🙂
U nas Vanoce byly moc fajn....Stedry den jsme slavili hned 4x......jendou s mymi rodici, jednou s rodici pritele, jednou u babicky a cele jsme to zakoncili privatnim Jeziskem ve dvou....vypada to, ze i nas Tomasek se muze pristi rok tesit na 4 stromecky a kupu darecku.

Jinak uz letos tam pod stromeckem bylo par darecku pro nej, a to i presto, ze jsem vsem rikala, ze si vetsinu veci chci koupit sama. Tak ma novou osusku, dudlik a svoji prvni knizku 🙂 Ale asi z toho mel radost, protoze cele svatky vesele kopal a ruzne se v brisku otacel....mame proste cile miminko, ktere moc nespi 😉

Hezky den.

miselaniki
28. pro 2009

Ahojte holky,
Man tak tě jdu povzbudit v práci🙂, ať ti to rychle utíká. Tak Vánoce jste měli jak se patří.

My jsme byli u tchýně, malý už taky dostal dárečky jsem zvědavá co to bude příští rok. U našich to bude 4 vnoučce tak už to berou tak normálka, ale u tchýně to bude první vnouček tak už se to projevilo letos. Já jsem tedy byla trochu mrknout i po obchodech a něco jsem mu koupila ve výprodejích. Jinak oddychujeme, čteme chodíme s pejskem na dlouhé vycházky. Malý kope jak divý, cirkusant jeden🙂)

mandragora10
28. pro 2009

Ahoj Mis,

dkeuji za povzbuzeni 🙂
Koukam, ze jste meli taky pohodove vanocni svatky a v oddechovani pokracujete. To je potreba. Jsem rada, ze nemam kopalka jen ja 🙂 Cele dopoledne me tady povzbuzuje kopanim, tak to mam v praci veselejsi 🙂 Na slevy chci taky vyrazit...premyslim, ze vyrazim bud nekdy v tydnu po praci nebo o vikendu. Ale je pravda, ze vecicek uz mam docela hodne, tak se trosku bojim, aby me slevy zbytecne nezlakaly a ja toho nenakoupila zbytecne moc 🙂 Dneska mi ma postou dorait prebalovaci pult a nejake zavinovacky, tak jsem na to zvedava. O vikendu pak musim konecne vsechnu vybavicku nafotit.
Jinak u nas bude mimco prvni vnouce na obou stranach, takze pribuzenstvo budeme muset v darcich opravdu krotit 🙂

zuzi82
autor
28. pro 2009

Ahojky děvčata,
u nás byly Vánoce taky krásné. Manželovi se nakonec nejvíce líbilo pod stromečkem přáníčko, kde byla přiložená dálniční známka. Psala jsem to jako za miminko, aby stíhal porodnici, až to přijde. Taky jsme chodili na procházky, tak jsem byla jako v sedmím nebi. Já od manžela dostala na půl s mimískem pohádky s medvídkem Pú a od tchánovců jsme dostali památníček na prvních pět roků. Tak mám pocit, že taky to naše mimčo dostalo dost dárků, na to, že je ještě bříšku. Tak příští rok bude možná pod stromečkem taky veliká hromada.
Jinak my už koupili čtyři balení plenek 2-5 kg od Huggies. Na diskuzích je dost chválí a v Tescu mají teď akci. U regálu mají přiložené kuponky na odečet 50 Kč, takže za těch 28 ks dáte stovku místo stopadesáti. Tak jsme něco už na ten záčátek nakoupili.

evuss
29. pro 2009

Dobré ráno děvčata, chlapci a miminka. Po dlouhé době se zase hlásím. Měli jsme v práci frmol tak jsem vůbec nestíhala ☹ Ani se nebudu snažit dočítat, je tu toho požehnaně, tak snad se chytnu 😉 Všimla jsem si, že tu jsou nové tváře, takže zdravím a taky konečně první holka. Velká gratulace 🙂 A samozřejmě gratulace ke všem pozitivním výsledkům a UTZ. Doufám, že jste měli všechny krásné vánoce a užíváte si mezisvátkové období. Já su stejně jako Man v práci, takže doufám, že nám to bude utíkat. Ale čím dál víc se mi stává lehčeji, páč si říkám, že už jen asi dva měsíce a pak si chvílu budu moct vyspávat, už se na to těším. Jinak u nás ježišek byl pro miminko opravdu bohatý a už to nemám kam dávat. Pomale uvolňuju šuplíky a za chvíli na to vlítnu, praní, žehlení, praní, žehlení, praní, žehlení,.... Musíme koupit stůl na PC a taťka postaví postýlku abych tam mohla dát aspoň ty peřiny apod., který zabírají ve skříních opravdu hodně místa. A jak to vidíte vy? Kdy se chystáte začít s přípravou výbavičky na tvrdo? Nebo už jste začali?

t.kosticka
29. pro 2009

Ahoj holky!

Mandri, evuss, já taky makám, i o Silvestra 😒

Nám taky ježíšek nadělil první kousky do výbavy pro mrňouse.

Eri, ten náš je pěknej čutálista/stka a ač jsem teprve v 19tt, tak už kope tak, že i jeho tatínek ho 27.12. poprvé ucítil zvenčí ...
😀

Craw, chtěla jsem Ti říct, byla jsem včera v poradně a říkala mu o těch stazích...prý se neotevírám, hrdlo v pořádku, tak prostě nějaký stahy být můžou, pokud se nebudu otevírat, je to v normě...ale musím zaťukat, že už týden nic, jen když se nějak namůžu...piju tu Magnesii, jak jste mi poradily...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru