Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

evuss
12. dub 2010

Ahoj Katy, tak taky ještě jedna gratulace. Hlavně ať jste s Adélkou v pohodě a zdraví. A Andy se taky konečně dočkala, musela si určitě oddechnout. Taktéž velké gratulace.
Soni to je dobře, že se má malej čile k světu. Jen tak dál. ¨
A máme tu i mediální hvězdu, téda. Sluší mu to tam klukovi jednomu 🙂
Jani fotečky pěkný, sluší ti to.
Ivek já jsem hračky gumové a plastové umyla v horké vodě a hadrový nebo plyšový normálně hodila do kyblu s horkou vodou a trochou dětskýho prášku na praní.
Doufám, že sem na něco nezapoměla 😀
Jinak my byli na poslední chvíli v porodce na prohlídce sálů a takové přednášečce. No su zvědavá, kdy tam pojedeme na ostro 🙂

mandragora10
12. dub 2010

Tak velka gratulace Andy, to jsou uzasne miry, vitame Simonka na svete 🙂

Katy, super ze jsi se ozvala, uz jsme se trosku baly, co je s vami. Tak preji, at je dal s Adelkou vs etak pohodove jako doposud a tesime se na zkusenosti s peci o miminko 😉

Eri, Tomasek je moc peknej, no uz takhle od malicka takova hvezda 😉 Obavam se, ze prazske porodnice zadne takovehle foceni neprovozuji....ale je to sympaticky 🙂

Janinko, moc pekne fotecky mas, ani bych si netipla, ze jsou samospousti....brisko mas malinkate, fakt tak na ten 5. nebo maximalne 6.mesic vypada 🙂 Verim tve doktorce, ze s porodnice uz pujdes v netehu obleckach 🙂

Tak co Renys....nejake zpravicky?

eriska
12. dub 2010

man, to dělá chrudimský deník, tak třeba pražský taky..v sobotu to bylo v novinách a pak to dají na net..ale je to milý, jen jsem dostala sprda od babiček, že tam je tomínek sám, ale fot se druhý den po porodu a bez malování..taková odvaha, jako některé maminky tam, nejsem

katy, šup, šup, stahuj fotečky..

zuzi82
autor
12. dub 2010

Eri: Tomínkovi to tam opravdu moc sluší. Už teď je to velký fešák 😉

mandragora10
12. dub 2010

Eri, to jsi nemela resit, por Tomika jsi stejne nejkrasnejsi maminka 🙂 A babicce by jsi se urcite libila taky.
Ale chapu te, taky nejsem yrovna dvakrat fotici typ.

crawler
12. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem napsala Andy gratulace a třeba až se vzpamatuje, tak ještě něco napíše...dám vám vědět😀
divný je, že nejsou žádný zprávy od renys...:-/ snad jsou oba OK...🙂

eri: zrovna jsem se chtěla zeptat, zda už máte noviny s noviny 🙂 moc to tam klukovi sluší...ale je sranda, jak na fotce vypadají větší a pak když to člověk drží v náručí, tak je to takový malý pívo 🙂 sehnala jsi ty tampony do podprdy?

man: svitavský deník taky takhle fotí, takže beztak i pražské části...se informuj 🙂)

pavlina05
12. dub 2010

Ahoj holky, dolítla jsem domů jako mokrá slepice,po cestě mi přišla sms od Mariho:

Ahoj všichni, kdo nám drželi palce.Dnes v 10:21 se nám narodil syn.Již od narození dělá čest svému jménu Maxmilian,měří 51 cm a váží3880 g.Je krásnej po mě.A statečnej a silnej po Renatce Oba jsou v pořádku a děkujeme za projevenou podporu.
Kdo se chce připojit k oslavě na jeho zdraví a to třeba jen symbolicky,tak se těšíme DNES v Amigos Baru na americké tř. v Plzni,startujeme v 18:00a pije se až do rána.Účast dobrovolná na vlastní nebezpečí.
PS: alespoń 1 hodinu nevolejte,brečím jak želva,Marian

crawler
12. dub 2010

no supééér 🙂

pavli: takže nakonec nebyl císař??? na ten měla nastupovat v 7ráno, takže byla změna? nebo byl CS, ale jen později? Každopádně posíláme všechny koníkajdy velikááánské gratuůlace!!! a těšíme se na fotečky 🙂)

zuzi82
autor
12. dub 2010

Pavli: vyřiď prosím velkou gratulaci k Maxíkovi. Hlavně ať se mají oba dobře a jdou brzy v pořádku domů za taťkou.
To se nám ty miminka dneska pěkně rozjely. Nechce se ještě někdo přidat? Jakože do třetice všeho dobrého 😉

pavlina05
12. dub 2010

craw, víc nevím.Psal to manžel.Myslím,že CS byl, jinak by třeba psala Reny.Ta nejspíš spí 😉
Jinak určitě byl nějaký posun v časech 😉
Budu -li vědět víc,tak hned píšu.

Tato sms mi přišla kolem 16 hod 😉 a já nebyla na netu.Promiňte za spoždění 😉

crawler
12. dub 2010

aktualizace 🙂

crawler
12. dub 2010

pavli: to je přece v poho, moc díky za info - jinak bysme asi praskly zvědavostí🙂 🙂

crawler
12. dub 2010

juj. to se nahrálo nějaký malý...tak radši jukněte ke mě do alba...tam je to velký a přehledný 😀DD

miselaniki
12. dub 2010

No člověk tady řeší umístení postelí se stolařama a hned tady máme dvě miminka
andy: moc gratuluji k Šimonkovi
reny: moc gratuluji k Maxíkovi
katy: těšíme sse na fotečky
janinko: fotky jsou úžasné, krásná mamina, moc ti to sluší
V Brně se taky fotí miminečka do místního deníku.
Holky tak už máme postele v ložnici, už můžu jít i rodit🙂).Dala aspoň foto postýlky do alba, pokojík nafotím zítra.

evuss
12. dub 2010

No super. Pavli vyřiď obrovský gratulace. Su upřímě ráda za obě jak An tak Reny, že to mají za sebou. Tak holky a kdo dál? 😀

crawler
12. dub 2010

no co třeba ty??? 😀DD nechceš?

evuss
12. dub 2010

No což o mě, já bych to brala, ale ten náš tvrdohlavec si to prostě určí sám 😀 Snažila jsem se mu domluvit ať je toho 12. no ale kdepak by bylo jako ostatní, ono přece musí mít něco extra 😀 Tak uvidíme kdy se rozhodne 🙂 Ale když už tak ještě zítra by to mohlo vydržet, máme toho moc 😀

mercedesse
12. dub 2010

Tak dneska ještě jedna gratulka pro reny. Ať jste oba zdraví a malinkej ať roste jak zvody. 😉

mandragora10
12. dub 2010

Tak hura, dalsi miminko..gratuluji moc Renys....takze stav v nasi tabulce 4:1 pro kluky 🙂 Uz by to zase chtelo nejakou holcicku, ale ode me se ji nedockate....ja na ultrazvuku poznala zcela jasne, ze my mame Tomaska. Jinak ja jsem nasemu mimcu domlouvala, ze mne by se libil presne termin....patek nejak dopoledne, aby mel tatinek cas na zapiti a dospani se z toho pres vikend a nemusel si brat dovcu 🙂 Tak snad to vyjde.

mercedesse
12. dub 2010

No holky naplánovaný to máte pěkně 😀 Tak hlavně aby nepřišlo v pondělí ráno 😉

zuzi82
autor
12. dub 2010

Obávám se, že všechny naše plány, domluvy a prosby jsou zbytečné. Čekáme přeci Berany a Býky a s těmi to nebude jednoduché celý život, tak co bychom chtěly. Já už se smířila s tím, že to naše malé zviřátko půjde ven, až se jemu bude chtít, ne mě 😉 😀

crawler
12. dub 2010

víte co by mě naštvalo? kdyby se mimís rozhodl vylézt až v květnu (což při 10denním přenášení vychází) a my tak přišli o měsíc rodičáku a měsíc slevy na dani pro manžu...😀 No nechci mimi takhle finančně zneužívat, ale každá kačka dobrá, že?🙂)

verisek
12. dub 2010

pridavam obrovskou gratulaci 🙂
jinak ja dneska uklidila vsechny skrine.. tak jsem rada 🙂
a nas pes je nejakej divnej, porad za mnou chodi, lezi na mym polstari a sedela u postylky malyho.. chce si hrat, no asi to tusi.. zvirata pry tyto veci vnimaji hodne intenzivne..

miselaniki
12. dub 2010

veri: u nás je to stejné🙂), zvířata jsou vnímavé, já jsem si včera dobalovala věci do porodnice a říkám si kde je pes, našla jsem ji v šatně klepala se a říkám si co se dějě a ona se normálně se bála, že někam odjíždím, tak je od včerejška pořád se mnou. Spí u Kryštůfka v pokoji, nebo leží u mně na posteli.

crawler
13. dub 2010

ahoj holky: )

přeju pěkné ráno...i když u nás je vidět jen na pár kroků- je hrozná mlha a pošmourno, vlhko...prostě nic moc 🙂

nesu podrobnější info od Andy🙂:

v 8 jí zavedli tabletu na uvolnění cest a druhá tableta už to dodělala...kontrakce prohopsávala na míči ve sprše a ve 12. ji praskla voda, což prý byla jedna z nejhorších kontrakcí...na epidural bylo pozdě, ale psala, že upřímně se to bez něj dalo...Pak, že ji děsilo tlačení - nechtělo se jí do toho, tak sestry pomohly skočením na břicho a malej byl venku ve 14.30...:-)

Dnešní noc celou prochrupal🙂 jinak kojení zatím nešlo ani s kloboučkama, tak se uvidí dnes 🙂) No a jinak, že je hodně šitá, ale o tom radši ani nebude psát, aby neděsila 😀...že dnes je to šití znát, ale že když si najde dobrou polohu, tak je to ok 🙂 Toť asi vše 🙂

co se týče zvířat, tak našim džungarákům je sbalená taška do porodky nějak fuk...😀DD

zuzi82
autor
13. dub 2010

Dobré ráno těhulky a maminky,
tak nepřibylo nám včera ještě jedno mimčo, aby to teda bylo do třetice? U nás teda nic. Dobře jsem spala a manža prý dneska taky. Půjdu si do lékárny koupit gel z dubové kůry a pak už definitivně dobalím kufřík. Už o tom týden mluvím, ale pořád se mi do toho strašně nechce, ale lepší teď než s bolestma. Tak uvidíme, jestli se dokopu, ale slíbila jsem to i manžovi, tak snad jo.
Včera mě manža s tchánem moc pobavili. Když jsem říkala, že to naše mimčo už je celkem velké (3200g) tak, že by se mu už mohlo chtít ven, že ho větší rozhodně nechci, tak to pak spolu řešili a shodli se na tom, že to je ještě malé, tak co plaším. 😀 😀 To se jim to kecá, když to rodit nebudou, že? 😠

zuzi82
autor
13. dub 2010

Pro Andy (jestli nás čteš): jsi statečná holka a krásně jsi to zvládla. Šití se brzy zahojí a malý ti to mockrát vynahradí, takže ještě jednou gratuluji a opět tiše a v dobrém závidím. 😉

crawler
13. dub 2010

zuzi: no to je nejlepší, když mají chlapi takový řeči a přitom neví o čem je řeč...:-/ 😀 ten gel z dub.kůry je dobrý na spodek? nebo na co všechno? já si jen říkala, že když budu šitá, tak jestli není nejlepší jen obyč voda...? nevíš? Jinak já měla v noci poslíčky...tentokrát trochu silnější, ale pořád jako manzes...trvalo to pár minut a pak jsem mohla zase spokojeně chrupkat 🙂

zuzi82
autor
13. dub 2010

Jo, měl by to být sprchový gel s dubovou kůrou, která pomáhá hojení. Doporučovali nám ho v porodce na kurzu, tak do něj jdu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru