Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

mandragora10
11. únor 2010

Bater, to je super, diky moc za informaci, uz jsem se tam chystala - sice s pritelem, ale jen s obcankou, rodne listy bychom nechali doma 🙂

crawler
11. únor 2010

man: já do toho šla taky díky tomu, že jsem louskala tu diskuzi a jednou se tam objevil inzoš o prodeji použitého za 1600kč včetně oleje na hráz od weledy (ten stojí přes 100kč), maliníkový čaj a balík lněného semínka a vč.poštovného, tak jsem po něm hned chňapla, takže já už ho mám doma od nějakého 18tt a už mě strašně mockrát lákalo to vyzkoušet, takže jsme domluveny na úterý, ju? ale budu moct až odpolko, páč pojedu do Pardubic na velký utz, ale jak se vrátím a trochu si orazím, tak to můžeme zkusit - jsem napnutá jako kšanda - mám pocit, že jsem děsně úzká, tak jsem zvědavá :-/ Ty sis kupovala epino nové nebo použité?

bat: no...to už jednoduší mi přijde masáž hráze - ta taky bolí, ale přijde mi to jednodušší než ten jogínský cvik 😅 ale celkově jsem dala přednost epinu, páč to ani nebolí a je to nejefektivnější - leč ta cena je mazec, ale dá se znovu prodat - ten můj byl používaný jednou a to s kondomama, takže je to jako nový a cena hned skoro poloviční...

andrea110409
11. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem dneska byla u doktorky kvůli papíru na mateřskou a ptala se jak může být mrňousek velkej. Odhadovala to na 1900g v 31 tt. Docela mě to šokovalo 😉 To už máme toho sviště fakt velkýho 🙂

crawler
11. únor 2010

andy: a to odhadovala na základě utz? taky bych byla šokovaná 😅 😉

miselaniki
11. únor 2010

Andy: tak to je macek tedy🙂), ale pořád je to odhad.

andrea110409
11. únor 2010

odhadovala to podle týdne......je to určitě zkreslené protože podle UTZ je v normálu 😉 No a zítra jdu holky naposledy do práce, nějak mi to nedochází 😒 😎 Objednala jsem kolegům zákusky tak uvidíme 😉

mandragora10
11. únor 2010

Craw, utery odpoledne mi taky vyhovuje, budu doma az tak okolo treti. Epino jsem si koupila nove, v dobe, kdy jsem ho zaregistrovala, ho nikdo neprodaval. Hold ho potom zase prodam dal. Taky mi to prijde nejlepsi metoda....masaz hraze by mi pritel asi nedelal, on je na tyhle veci stydlivy 😉 a ja sama bych to asi nezvladla. Musim ale jeste prostudovat poradne navod, i kdyz je fakt, ze holkz v diskuzich celkem dobre popisovaly, jak s tim cvicit. A pak si pisneme, kolik jsme na poprve daly, jo? 🙂 Ja to rozhodne nebudu nijak prehanet.

Andy, uzij si zitra posledni den v praci, me to ceka 25.2., to uz je taky za par...mam tam jeste nejake dny volna diky prescasum, takze pracovat budu uz vlastne jen 7 dnu. Tak at se s tebou hezky kolegove rozlouci. A teda ten odhad vahy mimca....to je macek. My jdeme v pondeli na ultrazvuk, tak snad nam taky nejaky odhad daji.

skretik
12. únor 2010

Dobré ráno holky, chci se zeptat ohledne tech satku na noseni miminka jak jste se tu bavily, jak dlouhy ten satek budete kupovat, staci 5metru? Nasla jsem vybornou cenu na aukru (http://www.aukro.cz/item919924959_elasticky_sat...), tak do nej chci jit. byl mi sice nabidnut ten Babyvak, ale ten satek mi prijde prijemnejsi na cestovani.

evuss
12. únor 2010

Ahojky holky, tak sem se konečně trhla a jdu vás pozdravit. Číst sem vás sem tam stíhala ale odepisovat sem moc nezvládala.

Bat: gratuluju ke svatbičce. Taky bych se klidně vdávala znovu ze stejným manžílkem 😉 Ale nevím teda jak bych to v těhu zvládala po psychycké stránce. Sice jsme měli malou svatbičku s obřadem v jeskyních a nechtěli jsme žádný srdceryvný řeči, ale stejnak už sem bulela hned ráno, když sem viděla jak se naši snaží a tak, no a při obřadu si starosta stejnak neodpustil proslov a už se slzy dojetí kouleli o 106, takže vůbec nevím jak bych to zvládala teď, když mě rozbrečí skoro každá blbost. Tak hlavně ať se svatbička vydaří.

Já mám v plánu masáž hráze, ale musím skočit pro olej a schválně zkusím i ten cvik, to su zvědavá, zní docela zajímavě 😀

O váze našeho špunta nemám ani ponětí, naposledy 19.1. nám teda dr. dělala utz a jen řekla, že je vše v pořádku. Na další kontrolu jdem 23.2. kdy bude dělat zase utz kvůli poloze, tak su zvědavá jestli ten náš dacan leží tak jak má páč když sem ho včera večer pozorovala jak se mele, tak sem měla pocit že je vodorovně a ne hlavou dolů, tak su zvědavá a furt mu domlouvám 🙂

skretik
12. únor 2010

Jinak Bater taky moc gratuluju ke svatbe, taky si pohravame s myslenkou stihnout to jeste pred narozenim miminka, ale zatim spis vyhrava varianta svatby pristi rok v lete az bude mimi aspon malinko vetsi a budu moct slavit i ja 😀

katy007
12. únor 2010

Ahoj holky,
tak jak jsme byla ve st v práci hned jsem tam za 15 min. chytla rýmu to je ta slavná klimoška, tak jsme včera ani na jogu raději nešla.
Včera dorazil obří balík z PPL a věci pro mimčo jsou ještě krásnější než na obrátzku tak jsm moc ráda. Ještě vyprat, vyžehlit a pak hned s tím do postýlky.

Bater: super, že se budeš vdávat, moc gratuluji doufám, že pak hodíš nějaké ty fotečky 🙂

eriska
12. únor 2010

Ahojky,
man, ivet, my se na matriku chystáme, až přítel najde rodný list, ale času máme dost..paní mi tam říkala, že stačí jen občanky a rodný list, že jméno znát nemusíme..což je dobře, protože od Martina jsme upustili a Šimon, co se mi líbí, tak je jméno s těžkým karmickým zatížením, nese si s sebou těžkosti min. životů, je vzdorovitý, náladový,...tak nevím, zda na to věřit..☹

katy, to se máš..já budu povlečko objednávat až z příštích penízek, teď padly za záchod, dlažbu a elektriku..a lehátko, včera dorazilo🙂 takže už zase můžu něco odškrtnout ze seznamu😉

an, 1900, to už je pěkný mimčo..no, my v tom 30tt měli 1520g, což je taky dost..ale zase budu radši, když bude větší, než kdyby byl malinkatý a pak si nás tam nechali o to dýl..

katy007
12. únor 2010

Eri: a odkud budeš objednávat?

baterka
12. únor 2010

ivet, man: není zač, tak ať to na matrice dobře dopadne a žádné fronty!

evuss, skretik, katy: moc děkuji, snad nám svatba vyjde a nebude to ani přílišný doják ani děsná pruda... 😅. Už jsme se tak rozhodli, tak to bude prostě fajn a basta 😉 .

cvik jsem dneska zkoušela, ani to moc nebolí, chce to postupně. Jo a jak jsem pročítala tu diskusi o epinu, tak tam jedna holčina psala, že se dá použít i nafukvací penis, co prodávají v sexshopech, mrkala jsem na nějaké stránky a stojí okolo 500-600,- Kč, tak ještě uvidím...

skretik: já mám taky šátek od Medley z aukra, kupovala jsem hnědý proužkovaný za cca 300 a přijde mi super, má cca 5 m a když jsem zkoušela kapsu s křížem, tak byl akorát, takže bych se té délky nebála. Na kolíbku je dlouhý, ale co, prostě si ho nějak elegantně zamotáme kolem pasu a budeme ještě kočky 😉 ! Tak dej pak vědt, zda jsi do něj šla.

skretik
12. únor 2010

No vidis, tak to nejak podrazili, ted ho maji za 390,- 😅 , ale jojo jdu do nej, dneska ho obejdnam a pak musim jit na nejaky kurz vazani 😀 , uz to mam domluvene s kamoskou. Takze si s nim spokojena, kvalita, barva a tak???

verisek
12. únor 2010

ahoj holky, bater moc gratuluji 🙂
ted jsem prisla od doktorky, brala mi krev na nejake posledni testy a delala ultrazvuk, prcek ma 1200g a vse je jak ma byt 🙂

skretik
12. únor 2010

Super Veri gratuluju 😀

janinka22
12. únor 2010

veri,gratuluju k úspěšné kontrole 🙂

crawler
12. únor 2010

Ahoj holky🙂

jak se vám spalo? já poslední týden chodím spát před devátou a budím se v 8.30 - to je skoro 12hodin spánku - přijdu s jako medvěd v hybernaci 😅

skretik: záleží na tvé konfekční velikosti, ale pokud máš do nějaké 42-44, tak by ti na všechny úvazy mělo stačit i 4,5m, takže bez obav 😀

bat: oni se prodávaj takový atrapy s obvodem 30cm? to je docela hovadský, ne? 😝 No, proti gustu...Každopádně nevím, zda ti to případně nahradí epino - to má tvar hlavičky a ventilkem můžeš upouštět vzduch a simulovat tlačení hlavičky, což si s tamtím nedokážu představit 😕 ale možná mám malou fantazii 😀

veri: gratuluji k dobrým výsledkům na ko!😉

náš prcek je neustále nožičkama dole - už se začínám obávat, že se mu tak nějak moc líbí, ale doufám, že nebudu patřit k těm 5%, které mají mimi uložené koncem pánevním, ale mamka tak rodila první dítě a bylo to prý snažší než my další 3 děti...ale dneska by mě možná spíš čekal císař než přirozený porod...těžko říct...:-/

baterka
12. únor 2010

veri, děkuju! A to je paráda, že je prcek v pořádku, roste a vše je fajn! Taky už se "těším" na gyndu, abych slyšela, jak sse malému daří, těhle informací není nikdy dost!

skreti: ano, jsem spokojená! Jdi do něj. Posílají k tomu u názorné návody na vázání, já to zvládla zkoušet podle něj a tak na kurz nakonec asi nepůjdu.

skretik
12. únor 2010

Craw ja mam konfencni velikost tedy v pohode, ale chtela bych, aby to mohl nosit i pritel, ale ten se snad do velikosti 44 taky vejde 😀 . No me udela "kurz" kamoska, ktera ten satek ma a pouziva ho na mimi 😉.

Craw neboj jeste ma cas se otocit

baterka
12. únor 2010

craw: v hybernaci 😀 😀 😀 , to mě nenapadlo, ale máme to stejně!Muž se mi směje, že spím do zásoby, já to ale myslím vážně, pak se asi moc nevyspíme...

no s tím nafukovacím penisem... tak 😅 taky nevím, vypadá to podobně, průměr je dokonce do 16cm..., taky má balónek na nafukování a upouštění, ale nemám s tím žádné zkušenosti... 😵 , ještě uvidím...

janinka22
12. únor 2010

craw,tak to já dnes moc dobře nespala,malýmu se asi nechtělo tak se mi pořád přetáčel v bříšku.. a navíc mi nebylo moc dobře asi z večeře.. měli jsme míchaný vajíčka s topinkama tak asi mi nesedl ten cholesterol či co 😒 ale jsem ráda že se malej ozývá a vím o něm 🙂

jinak holky,tak jsem si všimla,že už se mi taky udělala ta těhu čárka od pupíku dolů..

dneska mi přijde balíček z lékárny.cz,tak budu mít další věci do výbavičky doma 🙂

crawler
12. únor 2010

janinka: já chci taky čárku!!! chci si připadat ještě víc těhotně 😀 ale co nadělám někdo má čárku a jinej panděro 😀

skret: pokud je tvůj přítel takovej "normální", tak mu těch 5m bude stačit - žádný strachy🙂

bat: průměr 16cm? hehe?!? to je neskutečný 😅 no, pokud by to onu službu udělalo, tak proč ne, že jo? jen by mě zajímalo, jak se budou tvářit při příjmu, když jim řekneš - "nastřihněte mě prosím jen, když to bude nutné - cvičila jsem s nafukovacím ..." 😀 to se asi dorvou 😀DD

janinka22
12. únor 2010

craw, já po čárce zas tak netoužila teda 😅 doufám,že po porodu tam nebude 😎

eriska
12. únor 2010

katy, budu objednávat z babymarket.cz..tam mám vybranou 5 dílnou sadu (mantinel, peřinka, polštářek,povleční na peřinku a polštářek) a vyjde na 799Kč

tak to já usínám nejdřív po půlnoci, prostě nemůžu usnout a když to zkusím dřív, tak se dobu převaluju na posteli..a vstávám kolem 8, já toho moc do zásoby nenaspím☹

man, chtěla jsem se zeptat, tys psala, že má malý škytavku, že jo? jak to poznáš? já když jsem včera usínala, tak se tak jako pravidelně "zaklepal" ale nebyly to pohyby, jako když mě dloubne nožkou pod žebro, nebo když si hlavičkou ustele na močáku..tak jsem si říkala, jestli to nebude ono..

craw, neboj, on se určo otočí, ještě má čas..já jsem četla, že se stáčejí ikdyž už se rodí, v té první době porodní..takže žádný stres🙂ale hlavně jsem taky četla, že když je nožičkama dolů, dělají císaře, což ty nechceš, že?

jani, čárka zmizí..aspoň když jsem tak okukovala všechny maminy na plaváčku, tak žádnou čárku neměly🙂 no, já ji mám taky, takovou slaboulinkou, světloulinkou, ale od pupíku nahoru😀

crawler
12. únor 2010

jani: neboj určo zmizí - ještě jsem neviděla žádnou, která by ji měla natrvalo.-D

eri: já taky občas cítím takový jakoby vibrace v bříšku - není to kopání ani nic jiné, ale nenapadlo mě, že by to mohla být škytavka 😀 ale dost možná, že jo🙂
jinak císaře bych samozřejmě nerada, přeci jenom jsou tam určitá rizika a co se bolestivosti týče, tak mi to přijde horší než přirozený porod...No uvidíme - jsem zvědavá, zda mi něco k poloze řekne na tom velkém utz - no jestli tam bude Lotko, tak asi ne 😀DD

na babymarket taky mrknu - ten jsem ještě neprojela 😀

co budete holky vařit? já vzhledem k tomu, jak pozdě vstávám, tak jsem teď teprve svačila a k obídku budu dělat kefírové lívance a k tomu si dám tvaroh a marmeládu 🙂 ale zítra už zase bude přísun masaaa - bez něj to totiž dýl jak den nevydržím 😀DD

ivet6
12. únor 2010

eri: 😲 ....kdes to vyčetla s tím Šimonem 😖 ...já si myslim, že jestli existují minulé životy, takže každej musí být nějak zatížený tím, jak se choval, bez toho, aby to přece ovlivnilo jméno, jak mu budeš říkat 😉 Ještě bych tak věřila, že se s tím hůř popasujou rozdvojený znamení třeba váhy, blíženci...ale že by to mělo být odvislý od jména? To se mi zdá jako "byznys"..

...co je prosím tě u Štěpána 😅 ?

eriska
12. únor 2010

craw, tak to budete masožravec,co? já si maso nedám, co je týden dlouhej, jen v neděli mě ho mamča donutí sníst..jee, kefířový lívance, to zní dobře..nepísneš mi do IP receptík? my děláme jen ty klasický kynutý..já nevím, co budu vařit, asi nic, protože se mi nechce a večer mamka jede k babičce, takže pro ni vařit nemusím..asi se odbydu nějakým chlebíkem..no, mně na tu škytavku přivedla man, jak jsem tak včera nad tím přemýšlela, co tam vyvádí..tak jsem si říkala, že to bude ono😉 my jsme teda pořád hlavičkou dolů a myslím, že mu to i vydrží, fakt nejsme nějaký pohyblivec, spíš velký spáč😉 jinak, když by ti nic neřekl, tak v té zprávě, je to hned první informace - pphl a znamená to hlavičkou dolů 😀 jj, na babymarket koukni, mně se tam ty věci moooc líbí🙂 a co jsem tak koukala, tak bych řekla, že mají i nejlevnější ceny

crawler
12. únor 2010

eri: ten receptík ještě nemám vyzkoušenej, páč děláváme taky ty klasický, ale jestli to bude mňamka, tak ti to do IP určo písnu 🙂 já jsem masožravec od mala - jen první a druhý měsíc těhu jsem maso ani šunku a tak nemusela, ale jen co zmizely nevolnosti, tak už zase lovím v mrazáku, apod.🙂
děkuju za info ohledně polohy - jsem fakt zvědavá 🙂

jinak holky zase sedím nad bakalářkou a tááák mě to nebaví - radši bych tady s vámi kvákala😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru