Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

andrea110409
30. bře 2010

craw: no hlavně aby všechno probíhalo dobře a mělo to odpich. Nejhorší je asi když to stagnuje, to je pak na hlavu a člověk má pocit, že to nikam nevede.
Na monitor jsem taky moc zvědavá snad se prďolka předvede a budeme dobrý. Velkou radost mi udělali výsledky toho testu na streptokoka, protože po těch testech na cukrovku jsme už byla nějak znechucená.
U nás to na porod zatím nevypadá a mám dost nízkej tlak. Zrovna dneska řikala sestřička že v 38 tt ještě tlak 95/70 snad neviděla 🙂 No s tím holt nic neudělám a to jsme přišla do ordinace pěšky 😎

miselaniki
30. bře 2010

Holky monitor je v pohodě, přiloží vám na břicho dva přístroje jeden měří mimi, druhý činnost dělohy. Budete slyšet jak mu hezky bije srdíčko. Jenom by tedy měl být mimís vzhůru, tak sestřička přišla a říká vzbuďte se miminko a já no to jsem zvědavá když nemám čokoládu, ale trochu jsem ho pošťouchala a byl vzhůru🙂.

t.kosticka
30. bře 2010

Holky, mám zprávy od Erisky!...píšu...

mercedesse
30. bře 2010

Piš, piš. Já jsem napnutá jak kšandy. 😀

t.kosticka
30. bře 2010

Psala mi Zuzi82, že dostala od Erisky sms, ale bohužel jim nejde počítač, jak na potvoru, tak Vám to ventiluju:
Eriska jela opravdu do porodky, bolesti byly nepravidelné, ale vždy do 5 minut...

tak uvidíme, co bude dál!

Ježiš, já tý holce držím pěsti!!! 😀

mercedesse
30. bře 2010

Ježíš tomu říkáš zprávy 😀 To jakože rodí, nerodí, co se děje 😀 No to já držím palce taky jak vzteklá.

t.kosticka
30. bře 2010

😀 😀 no jasně...
Já to pochopila, že rodí.

t.kosticka
30. bře 2010

...Eriska to psala Zuzce kolem deváté a kdyby ji poslali domů, tak už by Zuzce dávno napsala, takže i ona si myslí, že rodí...

mercedesse
30. bře 2010

Jůů, já jsem asi trochu zabržděná, tak doufám, že brzo napíš, že je prcek na světě a že ji nebude moc dlouho trápit.

mandragora10
30. bře 2010

Teda holky,

dneska to tady bude napinavy 🙂 Tak uz se nam to fakt rozjizdi...to je mazec. Tak na moc Erisku myslim.
Ja byla s kotnikem u doktora, je to opravdu vyron, ale jen lehky, takze porod se sadrou se konat nebude 😉 Mam si to ledovat, mazat masti a do dvou dnu to zacit zatezovat, tak snad to bude ok.
Na monitor jdu poprve az v patek, tak jsem na to taky zvedava, snad mimco nebude spat....zrovna po ranu si rado prispi a budi se az pred obedem.

skretik
30. bře 2010

Ahoj holky, taky na Erisku moc myslim. Uz se to tu zacina hezky rozjidet 😝 . Ja jsem jeste posledni 2dny v praci a pak uz konecne nastanou ty velke pripravy a hlavne odpocinek, uz toho mam v praci plne kecky, nemam vubec zadnou energii, tak snad ji stacim jeste nabrat nez se prcek rozhodne jit ven 😀

katy007
30. bře 2010

tak jdu nakouknout a Eri asi vážně rodí ty jo. Moc na ní myslím a držím palce, nebo je tu ještě možnost, že je napíchnutá na monitorech a čekají co se z toho vyvrbí, min. st jak jsem byla na monitoru byla tam paní co měla/neměla kontrakce a už bědovala sestře, že je po 4 na tom monitoru a zda by ji ala alespoň něco k pití, že ji už nen dobře,
Tak uvidíme zda bude malý dneska na světě nebo jen plaší maminku. A PA nám říkala, jak se rozjedou průjmy tak se většinou brzy rodí - tělo se čistí a připravuje.

crawler
30. bře 2010

POZOR POZOR !!!!

MÁME DRUHÝHO PRCKA!!! TOMÁŠEK MÁ 50CM A 3450G !!!! MOC GRATULUJEME ERICE!!! 😀 😀 😀

Já jsem z toho holky úplně mimo mísu...právě mi psala a mobil mi málem spadl na zem!....

skretik
30. bře 2010

Uf tak to je husty, to byla rychlovka, uplne z toho mam husi kuzi 😅 , ale samozrejme mooooooooooooc mooooooooooooc GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dneska je uplnek, takze 😀 , ktera budete dalsi 😀

mercedesse
30. bře 2010

Tý jo nekeceeeeeeeej, tak to obrovská gratulka, to je holka šikovná a ani to nebylo tak moc dlouhý. Ještě jedna obrovská gratulka. 😀

skretik
30. bře 2010

Jinak miry jsou to naprosto ukazkovy 😎

crawler
30. bře 2010

NEKECÁÁÁM....jsem vedle jak ta jedle!!!! Zvládla to holky statečná rychle! Teď si ale počkáme na podrobnosti🙂 Půjdu za ní osobně - dneska samozřejmě ne, to budou odpočívat, zítra se jí tam nahrne rodina, tak jsem si říkala, že ve čtvrtek bych se za ní stavila s foťákem 😀DD

andrea110409
30. bře 2010

No tak to je nádhera, to byl krásně rychlý porod....tak hlavně hooodně zdravíčka 😉

t.kosticka
30. bře 2010

tak já se to tady chystám napsat a craw mě předběhla!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

To je holka šikovná! To bylo rychlý,že!!!

Tak hlavně, aby byli zdraví!!!

evuss
30. bře 2010

teda já se zblázním. Od rána vás dočíst byl docela záhul, sem byla napnutá jak kšandy. Erisce samozřejmě ty největší gratulace a ať jsou oba zdraví a silní. No prosím, to asi ten úplněk a to včera řikala, že to ještě určitě nepřijde 🙂 No já se zblázním, začíná to tu nabírat obrátky. Tak šup holky, kdo dál? 😀

Jinak mi byli na kontrole a už jsme hlavičkou dolů, ufff. Sice je ještě pořád nahoře, čípek 1, ale s tou polohou mi to naše robátko udělalo radost. Jo a našli mi streptokoka, takže jsem dostala nějaký vaginální antibiotika (vypadají jak vajíčka) takže každý večer léčba a pak při první době při porodu se to prý dává nitrožilně. Ptala jsem se jestli je to špatný a prý ne, má to asi každá třetí mamča, takže to bude určitě v poho jen hold budu taková obrácená slepice 😀 Vajíčka si budu strkat do sebe 😀

ivet6
30. bře 2010

Erisce, gratulacééééééé 😀 Ta se má, to je prima, že to bylo šup šup 😉 Vždyť on se narodil snad za 3 hodinky 🙂 Supééér!!

crawler
30. bře 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/crawler/albu...

a aktualizace tabulky - tak se mi to líbí holky šikovný! a šup šup ať nás tam je víc 😀DD

andrea110409
30. bře 2010

Ted si tak uvědomuju, že Eri měla termín o den dýl než já, tak nevim jestli si to nemám brát osobně 😀

mercedesse
30. bře 2010

Osobně si to neber, ale tašku si projistotu připrav ke dveřím. 😀

skretik
30. bře 2010

To jo Andy, tasku si priprav , uplnek dela divy 😀

crawler
30. bře 2010

andy: předběhla viď?🙂) no co naděláš holka - ten váš se v bříšku šlechtí...eriska Tomáška vyhnala tou včerejší procházkou😀DD....já jsem zase nepostřehla změnu jména - páč to měl být Martínek, ale asi to Erika zmiňovala a já to nějak zazdila...No každopádně toho Tomáška nemůžu rozdejchat a zvládla to holka fakt hodně rychle...i když mi teda přesně nevím, jak dlouho od noci si ty kontrakce "užívala"...já bych chtěla, aby už byla u netu a nejlépe s webkamerou a všechno nám povyprávěla 😀DD

t.kosticka
30. bře 2010

Když si pomyslím, jak tady včera nebo předevčírem psala o tom, že sestavuju postýlku a to ještě nic netušila 😉
To je tak krásný!
Holky, teď Vám to půjde jedna radost...

katy007
30. bře 2010

tak jdu juknout co nového a jak vidím od Craw album tak je mi jasné, že tam proběhla aktualizacea je to tady.

Moc Erisce gratuluji a závidím k tam rychlému porodu já chci taky tak rachle.

Craw: až za ní půjdeš tak ji moc pozdravuj, že gratuluji. 🙂

miselaniki
30. bře 2010

No holky tak Eričce velkáááááááááá gratulace a tedy to je rekordní čas. Já jsem opravdu myslela, že má jenom poslíčky a ono ne, ono je to Tomášek🙂. Míry ukázkové. Tak nás Craw informuj, kdbyby ještě napsala.

crawler
30. bře 2010

jo holky, kdyby se ještě ozvala, tak hned startuju kompa...taky jste z toho tak rozhozený? Já si terď četla všechny příspěvky, co včera napsala a je to fakt síla...normoš mě mrazí 😕

no na mě z toho snad přijde taky porod 😀DD

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru