Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

zuzi82
autor
3. srp 2010

@miselaniki Na kardiologii jdeme ve čtvrtek. Od minulého týdne, kdy jsme byli u dětské dr., se alarm spustil ještě dvakrát, ale teď už je tři noci klid, tak snad jsem to teď nezakřikla. 😒

evuss
3. srp 2010

Ahojky holky, tak se taky po dlouhé době hlásíme. Nějak se nestíhám dostat na PC. Lítáme kolem baráčku nebo jsme venku apod. Bych nikdy nevěřila, že ten čas bude tak hrozně rychle utíkat... Jinak u nás je vše ok. Akorát Viky teď dostala rýmu tak od noci bojujeme se soplíkem, tak snad to zas brzo přejde. Jinak už je to pěknej cvalda, teda ve srovnání s vašema chlapákama moc ne, ale těch 5 kilo se mi už pěkně pronese 😀 Krásně už si hraje s hračkama a jinak je teď u nás hit televize a ruce v puse. Nebojí si ani uplně vyvrátit hlavu, aby viděla na telku, nevím teda po kom je 😀 A ty ruce to je taky děs, bývá oslintaná až na krkem...

Sraz brňanek: já se hlásím pro. Sice nevím kam by se takhle dalo jít (napadla mě jen přehrada) ale určitě se dostavíme. Tak kdy a kde???

@soniq teda co to čtu? To mě hrozně mrzí. Doufám a zároveň přeji aby to Jarka co nejdřív přešlo a všechno bylo zase ok. Hlavu vzhůru a hodně sil. S Viky na vás myslíme...

Jinak jsem prošla miminka, no teda některý už jsou pěkný mimina, ale všechny jsou hrozně krásný!

janinka22
3. srp 2010

Eri,jasně že se nezlobím prosím tě 😅 jo díky za optání,Adámek je v poho,myslím že to opravdu nic nebylo 😉

jéé tak to jsem ráda,že je konečně nějaká reakce na ten srázek 🙂 mě teda taky moc nenapadá kam jít. Záleží jestli chcete být venku,nebo se sejdem v nějakým nákupním centru třeba 😎
mis,dobrý nápad že bysme si na sebe daly čísla,tak já ti svoje rovnou napíšu 😀

soniq
3. srp 2010

Ahoj holky, díky za podporu...jsem se dozvěděla, že přítel má nějaký problémy, ale vůbec nevím jaký, nechce mi to říct a nechce nás do toho motat, njn, chlap, z něho fakt něco vytáhnout je hrozný.....my jsme se nevídali ani předtím, pracuje v brně pozdě do noci aby jel 30km se vyspat na 4hodky tak to se nám prodraží.......ale začíná se měnit, píše a volá a ptá se na malýho, tak jsu ráda, že vidím pokroky...ale netlačím na něho a nechávám ho bejt.......tak uvidíme jak to půjde dál.
Srazík určo taky beru, tak hlavně musíme vymyslet kam hlavně.....

evuss
3. srp 2010

Soni tak to bude určitě zase dobrý. Asi je trochu hrdější než ostatní a prostě si chce pordit sám. Škoda, že ti chlapi neví, že tím někdy ublíží víc než kdyby řekli co se děje. Ale co s něma naděláme, jsou už takový. Tak hlavně aby to bylo ok.

A co se týče srazu tak já bych se radši přikláněla k nějakýmu otevřenýmu prostředí než k tomu obchoďáku. My obchoďáky nějak nemusímě, Viky je pak taková rozmrzelá, takže pokud by bylo nějaký místečko venku tak já bych byla radši pro něj 😉

katy007
3. srp 2010

Ahoj holky,

Soniq: tak to je mi moc líto držím palce aby vše bylo OK

Craw: poslala jsem ti fotky Aďi

Teri: Adélka je moc šikovná, kde jsi sehnala tu stuhu do vlasů? Tu chci taky 🙂 jinak ty brýle máš pro miminka (prodává je Chicco) nebo jsi ji nasadila klasické? A zicherku naše Aďa nosí stejně ala kabelku - hold ženskése nezapřou 😀

soniq
3. srp 2010

Já souhlasím s Evčou...lepší by bylo kdyby jsme byli někde venku něž v uzavřené místnosti, ale chtělo by to taky aby bylo počasí tak korát...

ivet6
3. srp 2010

Sláva nazdar výletu...... 😀

Tentokráte máme pro velký úspěch fotky 3 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - viz. album 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

- začali jsme v půl 2. a snad ve 3 už jsme byli zase doma 😅 Takže ten třetí pražskej výlet musí být už dokonalej 😎 😎

miselaniki
4. srp 2010

ahoj holky,
@ivet6 - tak příště už to budete mít vychytané🙂)
Holky z Brna a okolí, když chceme někam ven, tak pak jedině parky - Lužánky, Kraví hora nebo tedy Přehrada - ale to je už celkem daleko. Venku je to lepší fakt i kvůli kojení, třeba Kryštof vydrží tak 2 - 2,5 hodiny, takže určitě budu muset kojit. Tak pište kde se vám to líbí a pak si dáme nějaký termín.

mandragora10
4. srp 2010

Ivet, opravdu bajecne fotky z parku...je na nich videt, jak jsme si uzili cerstveho vzduchu 😉 Ale jsi hrdinka, zvladla jsi i kojeni v extremnich podminkach 🙂 I pres neprizen pocasi jsme si s Ivet aspon pekne popovidaly a verim, ze treti setkani jiz probehne bez komplikaci a trefime se jak do pocasi, tak do nalady kluku.

eriska
4. srp 2010

dobré ranko,
tak když jste u srazů, chrudimský se dnes nekoná, nějak toho máme s craw moc, tak jsme to přesunuly na pátek, snad nám vyjde i počasí a taky něco nafotíme😉
miselaniky,misi, co kryštůfek? pomohlo vám něco? u nás zase dva dny nic☹

mandragora10, man, tak co, jak probíhají svatební přípravy? a jak to s tomulkou zvládáš? my si totiž začínáme pohrávat s myšlenkou, že bychom svatbu zvládli ještě letos, ale nějak nevím, kojím po dvou hodinkách, tak jestli by se to zvládlo..každopádně se těším na fotečky🙂 joooo a kdes sehnala tu žlutou pláštěnku? je boží, taky bych si takovou pořídila, ono, chodit s deštníikem a kočárkem,to je po hodince maso...:-/

miselaniki
4. srp 2010

@eriska - no pořád nekadíme, naposledy v sobotu tedy resp. v neděli něco málo. Tak dnes nebo zítra zajdu k té mudr. a uvidím. Pijeme čajíky, cvičíme, prdí jak starý chlap ale nekadí. Jinak vypadá spokojeně. Však všude píšou, že kojené děti nemusí i týden, když všechno mlíčko "spotřebují".

evuss
4. srp 2010

Ahojky holky,
@miselaniki Viky taky kadí minimálně. Kadila třeba i 1x za týden a teď tak 2x za týden. Ale vypadá spokojeně, takže si myslím, že je to ok.

Srazík: já to "znám" nejvíc na přehradě, ale ta kraví hora taky nezní špatně. Nám by vyhovovali všechny tři místa, takže záleží, jestli někdo upřednostňuje nějaký z ních 🙂

verisek
4. srp 2010

ahoj holky,
to by bylo faaaajn ten sraz, Kravak mam za rohem, ale je to dost do kopce, moc tam na vychazky nechodim, prehrada je fajn a da se tam i posedet

verisek
4. srp 2010

man: ta zluta plastenka je kruta 😀 , ja moc za deste ven nechodim, jsem lenoch 😖

eriska
4. srp 2010

miselaniky, tak a my "to" máme dneska za sebou😀 ale ráno do sebe hodil 10ml heřmánku a já 300ml kefíru, tak to přisuzuju těmhle dvou věcem..já četla, že nemusí kakat 10 dní a nic se neděje, mně by to bylo i jedno, ale on se po třech dnech trápí, pláče..znáš to..však uvidíš, co vám dr. řekne..

my si taky nehovíme v procházkách za deště, ale tomulkovi se dobře spinká a někdy ven prostě musíme, tak taková pláštěnka by byla super😉 je pravda, že já bych spíš potřebovala modrou nebo zelenou.😀

miselaniki
4. srp 2010

@eriska - tak to jste šikovní, u nás nic, tak uvidíme do zítra, když tak pak zajdem k doktorce. My chodíme ven i když prší, no hold pes musí. Ale že by byla nějak nadšená to není - modelka naše🙂).

miselaniki
4. srp 2010

...takto spinkáme odpoledne, tedy už se spíš probouzíme🙂)

miselaniki
4. srp 2010

tak ještě jednou a v lepším rozlišení🙂))

crawler
4. srp 2010

Ahoj holky🙂
@eriska jsem úplně ko ☹(( a to ještě u nás ve slatiňanech není mě.úřad bezbariérový, a jak víš je hned u hlavní silnice a ještě z kopce, tak jsem tam kočárek nechtěla za žádnou cenu nechat, tak mi ho musela pohlídat paní knihovnice vedle v budově 😀 nicméně vše zařízeno

holky vy máte na ty srazíky pech😀 nicméně se těším, zda se někdy uspořádá nějaký ten komplet společný - třeba když budou mít mláďata 5-6měsíců, tak by se jim všem mohlo líbít v šátkách, klokankách, apod. a mohly bysme se sjet vlakama, busama a udělat nějakej supr výlet🙂
@mandragora10 svatbička je za rohem, tak přeju hlavně krásné počasí, ať vám to nekomplikuje déšť 😉

Tak holky Išek kaká 1-2x denně a většinou to stojí za to 😅 . Jinak všem NEdoporučuju pleny Wickies, co se prodávají v Kauflandu - my jsme jich dostali balík 100ks od známých a je to za trest - jsou skoro celý plastový, takže protíkaj - Išek má věčně počůraný záda a dnes se zkadil venku tak, že musím vyprat takřka vše, co bylo v kočárku - všechno to totiž z plíny vyteklo- jsou fakt debilní 😠

já přihazuju fotky našeho Iška, jak si dnes hověl v křesle🙂

miselaniki
4. srp 2010

@crawler - no malý je úžasný na těch fotkách🙂) takové princátko.
Jo já jsem dostala od někoho vlhké ubrousky Wickies a mně strašně smrdí☹.Nedoporučuji
No myslím, že jsem tu další ani neměla vkládat rozdíl není vidět žádný ach jo🙂), přitom rozdíl několik MB.
Jo a holky hurá konečně se teď Kryštof sám ( bez r. rourky) vykadil !!! Připadám si jak magor, těšit se z kakání🙂.

crawler
4. srp 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/crawler/albu... aktualizováno s princeznou Áďou od Katy🙂

crawler
4. srp 2010

@miselaniki gratulka k bobkání!🙂 ona se ta stolička fakt mění. Išek měl kolem 4-6týdne velký tuhý bobky a plakal než je vytlačil. Pak nastoupila éra kaší, které ovšem taky tlačil - vždy zrudnul a trvalo to tak 10minut a přitom hekal. Teď poslední týden mu to jde tak lehce, že na to přijdu jen když k němu čuchnu... Já si jen dělám hlavu kvůli tomu, že je to pořád zelený, ale paní mudra říkala, že vzhledem k tomu, že hrozně rychle přibírá, tak to zřejmě je tím, že si s tím bříško neumí poradit...Každopádně já se taky raduju z každýho prdu a to to malýho netrápí (jako bolení), ale mě prostě dělá radost když slyším někoho tak malýho vydávat tak šílený zvuky🙂

t.kosticka
4. srp 2010

Ahoj holky!!!

@miselaniki děkuju🙂) Kryštůfek je krásnej chlapák...má nádherný kukadla...jo a my nekadily 4dny!!!! Jak byly ty vedra. Volala jsem doktorce a říkala, že je klidně možný, že nemusí mít stolici 14dní 😒, že prostě všechno spotřebuje a jen čůrá...tayk jsem z toho byla nervozní a teď je to 1x denně.. a má to taky úplně jiný, než to měla předtím..

Holky, tak koukám, že většina teda na kontrolu nečekala...tak asi taky nebudu čekat 😉

@katy007 stuhů do vlasů i brýle jsou z HM...brejličky jsou dětské s "Hello Kitty" 😀 Stuhy máme dvě, růžovou a fialovou s puntíkama...ale už jsme tam viděla i jiné ... 😀

@crawler ten je k poňuňání 😉

t.kosticka
4. srp 2010

@mandragora10
@ivet6 ...holky vy jste nezmaři 😀

mandragora10
4. srp 2010

@eriska Eri, plastenka je z OBI, koupila jsem si ji loni na dovolenou a ted ke kocaru je fakt prakticka, nejak neumim tlacit kocarek a zaroven drzet destnik 🙂 Pripravy na svatbu jdou dobre, jen to pocasi nevypada nejak ruzove, na patek na dopoledne hlasi dest, tak jsem zvedava, co budeme mit za fotky.Ale poridila jsem si efektni svatebni bily destnik 🙂 Kojeni se taky trochu bojim, obrad mame v 10:00, mame tam byt v 9:30, takze to musim nejak nacasovat, aby Tomik vydrzel aspon do 11. Pak se presouvame do restaurace na takove male posezeni, tak jsem zvedava, jak mi pujde v korzetovych satech kojeni a kde to tam spachame 🙂 Kazdopadne ti pak poreferuju, jak se to dalo/nedalo zvladnout.
Jinak kakani....Tomik zvladne za den i 4x, vetsinou zlutou kasi, kdyby nekakal byt jen jeden den, tak jsem z toho na nervy 🙂

eriska
4. srp 2010

miselaniky, misi, dneska nějaký dobrý den..my to zvládli už 3x..taky jsem si nikdy nemyslela, že budu mít takovou radost z plné plínky, ale od té doby, co se s tím trápí, tak to prostě radost je pokud se zadaří 😉 už i přítel se se mnou raduje..jak jsem psala, vím, že nemusí kadit několik dní, taky si z toho hlavu nedělám a ani jsem nedělala, jen on po dvou, třech dnech, jak ho to tam tlačilo, tak děsně plakal a trápil se..a to mi vadilo...misi a co vám zabralo? víš to?

crawler, tak to jsi měla lítání, mě čekají úřady zítra, chci jít vyřídit ten rodičák, a u nás se dneska v noci na námko stěhuje pouť, takže za rok budou moc kluci prubnout houpačky😀

t.kostička, tak dětské brýle a stuhy, teda, vy jste parádnice holky..to my zatím končíme u bekovky, košile a rifliček😀DDD no, holt s klukama je těžší parádění...

eriska
4. srp 2010

mandragora, man, fakt tě obdivuju, já bych to asi nezvládla, ani ty přípravy..ten náš žrout už druhý den baští po hodince a půl, nejdéle vydrží dvě..já pořád zvažuju, jestli do toho jít už letos a "mít to z krku" nebo to nechat na příští rok a více si to užít, to už bude moci i tomulka tancovat..fakt nevím a ten náš tatín nám opět zdrhnul do lesa, tak to ani neprobereme.. 🙄 hele, svědkyni s sebou mít budeš,ne? tak ti pomůže a zvládnete i v korzetových šatech nakojit, někde tam třeba budou mít salónek, nebo něco takovýho,ne? třeba vám počasko vyjde, tady je dneska krásně jasná obloha, tak třeba bude večer vidět ta slibovaná polární záře..joooo a co kytí? jakou budeš mít?

zuzi82
autor
4. srp 2010

Maminy, jak se cítíte po porodu s odstupem času? Jste na tom jako dřív? Já tedy úplně v pohodě nejsem. Pořád mám pozůstatky po těch bolestech pipi kostí. Ta kost mě nebolí, ale cítím ty úpony ke kyčlím nebo co to je? 😅 Taky mě ještě bolí kostrč, jak mi s ní Matěj při tom úprku na svět zřejmě pohnul. Už to je teda výrazně lepší, ale když si chci sednout a opřít se na něčem tvrdém, tak to dost bolí. Navíc jsem první MS dostala 1.7. a další následovala už 22.7. a dneska už mě zase pobolívá břicho, ale MS to doufám není. To by mě už kleplo. Snad se to brzy srovná. A co vy? 😉

soniq
4. srp 2010

Ahoj holky....tak mě si se to líbilo na Kraví hoře nebo v Lužánkách...sice to je ve městě ale když se zaleze do toho parku tak tam je ticho a je tam pěkně....🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru