Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
31. bře 2010

janinko: tak šup šup někomu čísílko - abysme tady pak nebyly jako kšandy, když se týden neukážeš 🙂

renys: no byla jsem macánek...i když měla jsem i 53cm, takže se to nějak rozložilo - nedalo by se říct, že jsem byla špekáček - too se dá říct až teď 😀DD

crawler
31. bře 2010

renys: no to by teda byl pech :-/ no osobně bych radši zavolala rodinu...dost jsem slyšela, že musí i dost dlouho čekat na sanitku, když má zrovna někde jinde nějakej výjezd..třeba sem četla tady na MK, že pražanda čekala na sanitku 2 hodiny a pak porod stihla jen tak tak :-/

janinka: však já bych si takovou "vymakanou" knihu sama nakoupila - byl to dárek - jinak by mi taky stačila obyčejnější 🙂

renys
31. bře 2010

Craw, to jsme teď všechny 😀 , no to jo, stačí, když je mimi dlouhý...manža má 186 já 173 a oba jsme měli při naroz. 3 kg a 50 cm 🙂 , tak jsem zvědavá na náš výtvor..

Tak albíčko manža schválil, tak objednáme 😉 . Ještě musim objednat na netíku novej pelíšek pro Arčíčka, ať to máme v ložnici pěkně voňavý se všim všudy 😀 .

renys
31. bře 2010

A taky by potřeboval vykoupat, ale nevim, nevim, jestli to manža zvládne, on se vždycky z toho sprcháče tak naklání, je to trošku boj 😅 , tak asi až po porůdku si ho vezmu do parády.

renys
31. bře 2010

Craw, já mam tu porodku 5 min. jízdy od domu, ale taťka je trochu cholerik, tak aby mě třeba nějak nenamíchnul 😀 ...

janinka22
31. bře 2010

jojo,craw,ale akorát přemýšlím s kým si číslo nejlíp vyměnit,asi s někým kdo má termín zhruba jako já nebo později... možná s Terkou nebo s ivet...

verisek
31. bře 2010

reny: na to nesmis myslet, ze by si zacla rodit az tady manza nebude, mimis na neho urcite pocka, kazdopadne kdyby preci jen, tak bych se radsi nechala odvezt nekym z rodiny, nez cekat na sanitku, ja s nima mam teda strasnou zkusenost..
ted jsem zjistila, ze jsem taky nedala nikomu cislo, takze ho poslu treba craw 🙂

verisek
31. bře 2010

to je fakt jani, ti co budou mit uz mimca tak tady asi tak casto nebudou.. tak nevim komu ho dat

crawler
31. bře 2010

renys: tak to bych šla radši pěšky 😀DD

jani: no myslím, že nejlepší (aspoň jsme to tady tak řešily) dát to čílo někomu, kdo má TP dost daleko od tebe - buď dřív nebo později...aby se pak nestalo, že budeš ty i dotyčná zároveň v porodce a my budeme vědět o obou prdlačky🙂

crawler
31. bře 2010

veri: s miminkem se závislost na koníkovi nezruší a i kdyby nebylo tolik času na povídání, tak čas na oznámení ostatním se najde vždy - spíš jde o to nemít číslo zrovna na toho, kdo taky bude v tu chvíli rodit 😀DD

renys
31. bře 2010

Holky, tak jo, tak já zítra naše psychicky připravim a hlavně nařídim nevypínat na noc mobily...No než vidět tátovo nasr...ksichtík, tak bych taky možná radši šla po svých 😀 ....možná by mi to i pomohlo, jenom bych přišla a prd, bylo by po všem 😀 .

Já požádám někoho od naší diskuze, ať sem kdyžtak písne infa. 😉

mandragora10
31. bře 2010

Holky, tak ja taky zatim nemam nikoho, komu jsem dala cislo, tak Jani a Ivet, nechcete si ho vymenit se mnou...ja mam termin za 14 dnu, vy az v kvetnu, taksnad nebude hrozit, ze bychom rodily stejne....co vy na to? Kdyztak mi ho poslete do IP a ja vam poslu svoje. Diky.

miselaniki
31. bře 2010

Holky já jsem se nakonec domluvila s kamoškou, že vám sem pak písne až pojedu do porodnice a až se malý narodí, příhlásí se na mně a bude vás informovat🙂.

crawler
31. bře 2010

holky jsem moc ráda, že si zařizujete informátory...bylo by škoda, kdyby to na nějakou z nás přišlo a neměla jak dát vědět🙂...

jinak další otázky na Erisku nemáte? zítra ráno už se sem nedostanu - jdu do chrudimi pěšky, páč z nádraží to je do nemocky stejně tak daleko jako od nás z domů... 😝 tak snad se tam doškrábu a pak vás tady zahltím informacema😀DD

mějte se krásně kočeny a dobrou noc!!! hlavně ať spinkáme sladce 😉

t.kosticka
1. dub 2010

Ahoj holky!
Tady je zase rozverno 😀
zhruba jsem vás dočetla... ty pudinky jsou skvělej nápad...už se těším, co budeš říkat craw !!!!

Já mám od začátku těhu deník, který si ještě hodlám psát až do šestinedělí a k narození mimča objednávám toto klasický fotoalbum, kam se mi vejdou ty nej fotky aspoň do půli roka 😀 ... je to klasické fotoalbum na růžky, kde se vevnitř můžu vyřádit

Pro kluky mají s modrou stuhou.

renys
1. dub 2010

Dobré ránko,

Craw, jejda, a nejede tam do tý nemocky z nádraží nějakej bus? Tak opatrně. A těšim se taky na infa 😉 .

Kostičko, taky krásnej albůmek 🙂 .

janinka22
1. dub 2010

Dobré ránko.
man,tak jsem Ti na sebe poslala číslo přes IP 😉 budu čekat na tvoje! Jelikož máme od sebe termín 4 týdny, tak si myslím,že by to mělo být v poho.. 🙂
Tak to jsem zvědavá s jakýma informacema craw od erisky dorazí 😵
Jéé holky dneska je zelený čtvrtek,tak to bysme si měly dát špenát 😎 asi ho udělám k večeři.

renys
1. dub 2010

Jani, no vidíš, to jsem ani nevěděla, o tom zelenym do bříška, tak si koupim taky nějakej salátek. Holky, tak manža mi ráno odjel a já se modlim, ať jsou dneska křivky na monitoru ještě v klidu 😅 , nerada bych slyšela větu, že se mu tam něco nezdá, ať jedu do porodky a tam mi řeknou, zavolejte manželovi, ať přiveze tašku 😀 ....no snad ne.

crawler
1. dub 2010

Krásné ráno 🙂

s Eriskou jsme se domluvily na 12.00, páč až do 14hodin bude mít "volno"...Holky včera pozdě večer mi poslala mmsku toho jejich bobka - je překrááásnej! na tej fotce spinká a vypadá jako hodnej skřítek z pohádky 🙂 🙂 Už jsem nemohla zapínat pc, abych vám ji sem lupla a na mobilu ji má manža, ale dnes si beru foťák, tak ochuzené nebudete! 🙂

tery: tyhle klasický alba zbožňuju!

renys: já ti ani nevím, zda tam něco jede...chrudim není moc velká...nějaké mhd tam myslím funguje, ale nijak jsem to nezkoumala...každopádně je dnes hezky - sice mrzne, ale svítí sluníčko a já půjdu po stezce podél řeky - je to úžasná procházka a aspoň budu mít nějaký ten pohyb 🙂

A jakou jste měly holky noc? Já myslela, že budu mít utrpení kvůli pipikostem, ale nakonec to bylo v klidu a vyspala jsem se parádně 😀

Hele, neschytala to fakt Katy při úplňku? Vůbec se neukázala... 🤐

crawler
1. dub 2010

renys: no snad to bude ok...byl to vážně šílenej pech...a jinak - zapamtuj si ty čísílka, co budou monitorovat tvou dělohu ju? zajímá mne, jaká čísla vám tam lítají - mě včera od 30 do 48....ale za celých dvacet minut jsem tam měla jen takové 2 malilinké kopečky, kdy se to blížilo k té 50 - jinak to nebyla křivka, ale spíš rovná čára 😀DD

renys
1. dub 2010

Ahojky Craw, tak si dáš príma prochajdu. Já dneska kupodivu taky noc v klidu, žáha taky moc nezlobila, holky, berete na ní nějaký prášíky z lékárny? Může se vůbec něco?

renys
1. dub 2010

Jo a holky, zajímavý, od včera mi začaly bolet prsa, že by se něco chystalo 😅 ?

crawler
1. dub 2010

renys: já měla v prenatal boxu vzorek Rennie - 2 tabletky - jednu citronovou a druhou rybízovou - dělají hodně příchutí...když mě začala ta žáha pálit jsem tu tabletku začala cucat a můžu ti říct, že jsem měla klid asi jen na 10 minut...Osobně se mi mnohem líp osvědčilo studené mlíko...ale to byl jen můj experiment, který na mě náhodou funguje, ale zkus to - mě když začne pálit,tak si prostě naleju skleničku mlíka pořádně studenýho a po lokách popíjím...pomáhá mi to 🙂

crawler
1. dub 2010

renys: no nevím, ale já si s prsama od začátku těhu užívám jak pes...děsně mě bolely, když bylo chladno...byl to fakt extrém - jednou jsem se i rozbulela, páč už jsem toho měla po krk :-/

andrea110409
1. dub 2010

Ahoj holky mám pro vás nachystanou jednu fotečku....dost jste mě inspirovaly těma svýma 🙂

renys
1. dub 2010

Craw, to mě mrzí s těma prsíkama, no mně právě přestaly bolet ve II. trim. až do teď. A i bradavky mam nějak citlivější, doprčic...
Tak mlíčko pocucávam taky a hned nastane úleva, ale někdy v noci ani to nepomůže, tak na to Rennie peču asi..

crawler
1. dub 2010

andy: pěkný!!! umělecký! 😀 kdo fotil? manža? nebo je to nakonec z nějakýho ateliéru? 🙂

renys
1. dub 2010

Andrej, to ty sama? Hezký 🙂 , já nahodim, až nám je pošlou z fotoateliéru, taky jsme se tam vyblbli.

crawler
1. dub 2010

renys: tak třeba by ti to REnnie pomohhlo -težko říct...:-/ o jiném přípravku nevím, ale třeba holky ještě něco poradí 🙂

janinka22
1. dub 2010

craw,tak Eri pozdravuj 🙂 jojo, dneska to vypadá že bude krásně,ale zima je pěkná teda,my tu teď máme jen 2 stupně..
holky,kolik jste si nakoupili plínek do zásoby?? Já chci teď nakoupit v akci,tak přemýšlím kolik toho v jaké velikosti koupit..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru