Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

janinka22
9. pro 2009

katy,aha,tak to je blbý,mimčo se vám prostě nechce ukázat! 😀 schovává to před váma,abyste byli překvapení asi 😎
zuzi,díky,no já jsem si říkala,že kdyby to mimču bylo větší tak to neva,jak píšeš-doroste do toho,ale kdyby mu to bylo malý,tak to bude horší..taky teda nakoupím různé velikosti a bude 🙂

mandragora10
9. pro 2009

Ja mam taky oblecky v ruznych velikostech, vetsinu podedenych nebo ze sekace, jen par novych kousku. V nejmensi velikosti 50 jen bodicka a jeden oblecek na cestu z porodnice, jinak vse od 56 a vys...hold kdyby bylo mimi mensi, tak se mu to ohrne nebo v tom par dnu-tydnu bude plavat 🙂

katy007
9. pro 2009

Já teď koupila to pyžámko 62 a to letní 68 menší moc nekupuji to už mám a stejně prcek z toho rychle vyroste.

soniq
9. pro 2009

Ahoj holky, co jsem si rychlostí blesku přečetla, tak koukám, že ty Zuzi nemáš jednoduchý s tchánem, ale bud ráda, že bydlíte už sami. Já s přítelem bydlím u jeho rodičů, sice máme nahoře pro sebe 3 pokoje a koupelnu, bohužel kuchyň ee, ale je to taky někdy o nervy a zbytečně se stresuju a rozličuju, ale co člověk nadělá, prostě nenecháme si to líbit, viď? 🙂
Já jsem dneska dostala od budoucí švagrové nějaký věcičky pro Kubíka, měla jsem to napřed dostat pod stromek ale nevydržela to a musela mi to dneska už dát. Jinak něco málo májm vel 56 ale mám i 62, 68 a známí koupili dokonce i 80 atd....Já toho moc extra kupovat nebudu, strašně rychle to mimčo roste. Třeba od mé ségry dcera, je ji měsíc a půl a velikost 56 nosila jen první měsíc, ted už ji dává vel.62...takže holky, radši větší než aby to prckám bylo malé 🙂

bbberta
9. pro 2009

crawler: obecne plati, ze po beckach se tloustne, ja je beru uz nekolik let, nechala jsem si parkrat i pichat injekce, taky jsem se bala tloustnuti, ale porad si plus minus drzim svou vahu (a to i pres prezirani a absenci pohybu a cviceni🙂)...je to individulani, stejne jako napr.s HA, treba jsi na to citliva..nicmene na zmenu vahu ma vliv tolik faktoru, ze bych to jen tomu neprisuzovala..

crawler
9. pro 2009

Hezký večer!🙂

Moc holky díky za názory - budu vás informovat - vitamínky neberu již 4.den, tak po nějaký době by se to na váze projevilo, tak uvidíme 😉

Co se týče velikostí oblečků, tak já mám vesměs 56 a víc...když jsem viděla tu 56, tak jsem si říkala, že to není možný tak malinký, ale mamka říkala " sím tě, ještě to budeš dobu ohrnovat, i když bude mít třeba 4kila"...mamka nás měla 4, takže si myslím, že to má v oku...😉 Každopádně do větších oblečků nám vždy dorostou 😉

No zuzi a katy - jsem na vás zvědavá - respektive na ty vaše koblížky, ale nějakou nevěstu by to chtělo 😉 Já jdu na utz za týden (místo ve 20tt až ve 22tt) - nemůžu se dočkat, tak uvidíme, zda něco uvidíme 😉 Chtěli bychom si udělat 3D DVD, takže jestli bude bobíšek vzhůru, tak z toho bude hezký dáreček prarodičům 😉...

andrea110409
9. pro 2009

Ahoj holky, tak den blbec asi pokračuje. Jsme asi v půli nákupu bytu a dneska jsme podepisovali smlouvy. Už mi z toho jde hlava kolem a začínám ten byt nenávidět 🙂 Asi se dám k nějakému sdružení lidí co prosazují návrat na stromy...tahle byrokracie mě totiž asi zmaří. Do toho mě mrňous pořád kopal a já už nevěděla jak si sednout 😉

syraell
9. pro 2009

Ahoj holky, jak jste na tom teda ted aktualne tydnove? Jinak s kupovanim oblecku bacha - ja jsem si taky nakoupila rozkosny vecicky a ten muj prvni obr poto skoro nic neoblekl🙂

andrea110409
10. pro 2009

Dobré ráno, týdny máme většinou napsané v záhlaví 🙂 našich zpráv. Z věci mám zatím jedno body v 56 a zbytek je různé přes 60. Mám toho ale zatím jen maličko protože sem rozhodila sítě po známých jestli se nechce někdo něčeho zbavit. Jak jste na tom se zavinovackamá? Já jsem uvažovala o těch moderních ale nevím jaké jsou zkušenosti. Vzhledem k tomu že chceme používat látkové pleny tak jich má být prý několik protože prý mrňous pročurá i zavinovacku. Hezky den holky a žádnej stres🙂

katy007
10. pro 2009

Ahoj holky,
dneska jdu vyzkoušet plavání pro těhule a hned problém, plavky jsou mi malé ani Pamela Androson tak nevypadala tak jsme zkusila alespoň vcelku a jedny jsem tak tak narvala tak mám ještě od mamky půjčeny tak vyzkouším ty její, ještě že mamka je trošku širší 🙂

janinka22
10. pro 2009

Dobré ránko holky.
katy,tak pak dej info jaký bylo plavání 🙂 taky už bych si zašla,zkusit to.. no příští týden jsem si vzala pondělí a úterý ještě dovču,aby mi žádná nezbyla 🙂 a zrovna pondělky to plavání taky je,tak bych to mohla zkusit 😵 akorát si taky prvně musím zkusit jak mi budou plavky,ať se tam nakonec nekoupu nahá 😀 snad by mi to aspoň spravilo náladu... holky od včerejšího večera jsem se dostala do deprese a nevím jak z toho ven... 😢 s manžou sexujem čím dál míň,poslední dobou uspokojuju jen já jeho a včera mě fakt už z toho chytla depka! Já mám taky chuť na sex,ne nějak často,ale občas na něj mám přece snad taky nárok..včera mi řekl,že se bojí aby mimču neublížil,nevím jestli tomu mám věřit,protože jsem ho už několikrát ubezpečila,že když jsme opatrní tak se nic nestane..připadám si že spíš jak tloustnu (a to mám navrh zatím JEN 2 Kg!!) tak už mu nepřipadám tak přitažlivá nebo co..pak mě přepadly další černý myšlenky a jelo to samo...začla jsem myslet na to,jestli chodí cvičit do posilovny a nechodí si spíš někam užívat,protože byl vždycky dost na sex a doma teď skoro žádnej není..to ze mě taky vytáhl a říkal,že třeba se změnil..no já nevím,jsem z toho nešťastná,připadám si teď fakt mizerně. A snad mi nechce říct,že minimálně půl roku teď nemám mít žádnej sex?? Ještě mě napadlo,že jak půjdem za týden k mojí dr. tak to téma před ní schválně otevřu,aby mu řekla jak se to má...jinak nevím

katy007
10. pro 2009

Jani: by ses divila jak se chlapi umějí změnit vem kolik ženských třeba sex nesmí vůbec a chlap to taky musí nějak vydržet tak možná má opravdu strach o mimčo a proto i on částečně omezil své sex. choutky. Samozřejmě nárok na sex máš a může tě taky i jinak uspokojit a tím 100% mimču neublíží.
Jinak s tím, že tě podvádí, kdoví kam chodí apod. vůbec nezaměstnávej svou mysl! Jen by ses trápila a pak pořád někde něco hledala a nebylo by to dobře. Takže klid. 😉

evuss
10. pro 2009

Ahoj holky. Jani jak píše Katy zbytečně se nezatěžuj takovýma myšlenkama. Já když cítím, že ná mě leze taková nálada tak si říkám, že to jsou hormony a přece se tomu nepoddám, takže rychle začít něco dělat a pořádně se odreagovat. Jinak jestli tě to trochu uklidní tak mi taky sexujem čím dál míň a manža byl taky dřív víc aktivní. Teď to vypadá tak, že přijde večer z práce lehne a než se stihnu otočit tak spí. Nebo když nejde do práce tak je na stavbě a večer to vypadá stejně. A o víkendu ráno mu poslední dobou vychází směny takže nic a když už je doma, tak většinou vstává dřív a jde na stavbu a taky nic ☹ Taky už jsem si řikala, že to je nějaký divný, že mu ten sex nechybí, jestli na něj náhodou nechodí někam jinam. Ale pak sem si řikala, že se zbytečně budu zžírat. Takže už to neřeším a nechávám tomu volnej průběh. Ale s tou dr. to máš pravdu. Oni když to slyší od někoho jinýho tak to kolikrát vezmou víc než od nás. Takže to určitě zkus a uvidíš. Ale zbytečně se netrap, ju. Potřebujete oba pohodu 😉

Andy: my taky chcem používat látkový plínky, zatím mám jednu rychlozavinovačku a pak nějaký poděděný klasický ještě po nás takže to snad bude stačit a když ne tak přikoupím za pochodu.

Katy: plavání je super a s plavkama mám stejný problém. Ale mám tu smůlu, že u nás si nemám od koho půjčit. Tak si říkám, že ještě nějak "drží" tak vždycky šupky dupky rychle pod vodu, tam to není tak vidět a pak zase rychle převlíct 😀 No ale pořídím nový, jen co někde na nějaký kapnu.

zuzi82
autor
10. pro 2009

Dobré ráno,
Jani: to chce klid. Manžel tě miluje a miminko jste si přáli, tak se nediv, že se bojí. Když jsem byla před třemi lety nemocná, tak jsem nesměla v žádném případě přijít do jiného stavu a tenkrát mi manžel řekl, že se sexu na ten půlrok klidně vzdá. Hlavně abych byla v pořádku. A to jsem milování zakázané neměla, jen šlo o to těhotenství. Prostě, když tě miluje, tak se vzdá i toho nejcenějšího jen, aby ti nějak neublížil. No a teď to platí nejen na tebe, ale i na mimčo, tak mu dej trochu čas. Nakonec bys vlastně měla být ráda. Představ si, že bys sexík měla zakázaný a jemu by to bylo jedno a myslel by jen na sebe. 😉

zuzi82
autor
10. pro 2009

Evi, tvůj příšpěvek mě rozesmál. Úplně mi to připomnělo naší domácnost. Manžel měl sexík celkem rád, ale co jsme začali se stavbou, tak je to velká bída. Přes týden je po práci hodně unavený a chodíme pozdě spát, protože pořád řešíme, co kde bude. A o víkendu ráno, kdy já mám největší chuť, tak musí brzo vstávat a šup šup na stavbu. Je rád, že může spát alespoň do sedmi. A ještě aby si přivstal na sexík, to vůbec. 😀

evuss
10. pro 2009

Zuzi tak to my spadl kámen ze srdce, že to takhle nemáme jen my🙂. Ikdyž sem si myslela, že takhle "trpí" asi víc stavebníků. Nojo člověk nemůže mít všechno... Ale je fakt, že když už náhodou na to dojde tak to je o to lepší a postrádá to takový ten stereotip 😉 Všechno má svoje. No a taky se divím, že se nám při takové "pravidelnosti" zadařilo s miminkem už po 4 měsících 😀

Jo a Jani taky jsem si vzpoměla, že sem někde na netu četla, že je dokonce sex v těhoteství zdravý. Už nevím kde to bylo. Tak třeba by to manžovi taky pomohlo.

crawler
10. pro 2009

Dobré ráno holčinky🙂,

krásné téma 😉

janinko: jak už bylo řečeno - nemaluj čerty na zeď. Věř manžovi, když říká, že má strach, ALE na tvém místě bych se nenechala odbýt - píšeš, že v poslední době uspokojuješ jen ty jeho - tak to tedy ne - vysvětli mu, že mazelní, líbání atd miminku absolutně nemůže ublížit a pokud se mu to nebude pozdávat, tak já na tvém místě bych ho nechala být - ve smyslu, že ode mě by se uspokojení nedočkal. Neboj se a zkus to i u té dr. - někdy jsou chlapi takoví natvrdlí, ale věř, že když to uslyší z více stran, že zdravá těhulka se může milovat, tak se na tebe vrhne🙂
U nás je to tak, že my s manžou jsme oba spíš takoví tulící typy, rádi se muckáme, tulíme a tak, ale milujeme se třeba 2x - 3x týdně...Oba máme stejnou frekvenci co se týče touhy a i když by to šlo i dřív, tak my se rádi vycukáme a dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Každopádně jsem poznala, že né každý muž může pořád a chce pořád. Můj manža je můj jediný sex.partner (a já jeho taky) a moc na něm oceňuju, že když vidí, že fakt nemám náladu, tak se překoná a jen se ke mě tulí...

Co budete holky dneska vařit? Nebo co si dáte v jídelně? Já budu zapékat kuřecí prsa s nivou a eidamem, k tomu opečené brambory a zeleninový salát...A budu péct linecké - těsto jsem nechala uležet od včerejška, tak snad to stačí 😉

evuss
10. pro 2009

Téda Craw ty jsi my tím obědem nahodila chuť jak blázen... Nám vozí do práce jídlo z jedné jídelny a musím říct, že to mívají dobrý, ale dneska bych dala přednost tvýmu výběru 🙂 Čekají mě zapečený těstoviny se zeleninou a uzeným sýrem, tak snad to bude dobrý. Každopádně už teď mám hlad. No budu to ty dvě hodiny muset vydržet s banánem 🙂

zuzi82
autor
10. pro 2009

Evi, taky bych to tak hodnotila. Je to méně často, ale zato je to tak nějak citovější. Taky se divím, že se nám ten mrňous podařil už druhý měsíc, ale u nás za to může asi týden u moře. Loni jsme nikde nebyli, jen na stavbě, takže letos jsem řekla, že jet musíme jinak se zblázníme. A mímo se podařilo buď na dovče nebo těsně po ní. Jinak by asi dodnes nebylo.
Já budu mít taky dneska k obědu těstoviny s omáčkou, šunkou a sýrem. Dlouho jsem to neměla, tak se dost těším. Ale to je ještě daleko. Teď dělám cukrovíčko. Namáčím trubičky do čokolády a pak půjdu plnit košíčky.

evuss
10. pro 2009

Jé holky já bych s váma hned měnila. To já účtuju a papíruju o 106. Sice mě to baví, to jo, ale teď před vánoci bych byla radši doma a stejně jako vy pracovala na cukroví, úklidu, výzdobě apod. Moc se těším na příští rok až budu doma s prckem, to snad už budem i ve svým tak si to vynahradím za letošek, kdy to opravdu téměř nestíhám. Tak ať se vám cukrovíčko povede, jo a kdybyste nějak virtuálně poslali košt tak, myslím, že mluvím za všechny pracující, byly bychom vám moc vděční 🙂

mandragora10
10. pro 2009

Dobre rano,

teda, to Janinka nadhodila pekne tema 🙂 Ale myslim, ze pomerne aktualni a ze je to neco, o cem kazda z nas nekdy premysli. Taky si myslim, ze se nemusis Jani nicim znepokojovat, urcite manzela nepritahujes o nic min nez driv, proste ma treba jen mensi chut, ma trosicku obavy....zkus si s nim o tom promluvit...treba porad jeste zije v predstave, ze ti je spatne jako v prvnich 3 mesicich a netusi, ze uz by jsi mela chut.
U nas je to tak, ze v nasem vztahu jsem byla vetsinou ja, kdo mel vetsi chut na sex...priteli stacilo 1x za tyden....ted mame frekvenci v podstate stejnou, jen priteli prijde, ze se milujeme mene casto 🙂 Ale rikam se, ze je to spis tim, ze ted s iniciativou prijde spis on nez ja 🙂 Ja proste pres tyden, kdyz chodim do prace, jsem docela unavena a milovani kolem desate vecer a pozdeji mi nic moc nerika, takze ten vikend je naprosto idealni 🙂 Pritel je spis sova, takze ten by s tim uprostred tydne nemel problem, ale ta tydenni frekvence mu myslim vyhovuje. Jinak si taky vystacime s mazlenim, pusinkovanim, objimanim a tak 🙂
Jinak co se obeda tyce, jsem v praci a mam toho docela hodne, takze se dneska odbudu nejakou houskou a zeleninou a neco dobreho budu varit az o vikendu. Taky se chystam na cukrovi, chci zkusit nejake to nepecene, co jste tu psaly recepty, tak snad se povede.

janinka22
10. pro 2009

holky,díky moc za podporu,moc mi to pomáhá,vím že to asi přeháním a jsem teď na to přecitlivělá,vím taky že těhu mění partnera,ale asi bych nečekala,že by se takhle změnil i ten můj.. Evi,já to taky četla,že je sex v těhu prospěšnej,pokud je vše zdravotně v pořádku - a to by u nás být mělo. Ale jak vidíš,tak to mu ode mě říct nestačí,proto to chci zkusit rozebrat před gynekoložkou,aby mu teda řekla co a jak..snad to zabere no.

craw,přesně tak,když už něco je,tak uspokojím já jeho a to mě na tom nejvíc štve,kdyby se snažil mi to aspoň oplatit (nemyslím tím teď že bysme se milovali..) ale on si snad myslí,že v těhotenství nebudu mít vůbec chuť na sex,nebo co...nebo nevím. Včera jsem mu to řekla,že mám taky chutě a že mi přijde,že mu ani nezáleží na tom,jestli jsem spokojená. Řekl samozřejmě že to tak není,ale tak v tom případě by se mohl snažit ne?
Jinak ten oběd co píšeš-to zní skvěle,taky bych si to dala 🙂
Já nevím zatím co budu dnes obědvat...
Taky bych teď byla radši doma,v práci je toho docela dost 😒

katy007
10. pro 2009

Já mám toho v práci celkem dost, ale hlavně mě zlobí SAp, jede dneska jak šnek a furt musím restartovat! 😠
Na oběd jdu do restaurace čekám na manžu až dorazí a je gulášová a já si asi dám hovězí s rýží.

U nás taky sexík není tak častý jak byl. Vidím, že je to všude stejné, přitom kolikrát jsme v knihách četla jak jsou těhotné ženy sex. aktivní a plné touhy 😅 no u nás v tématu to tak zatím tedy nevypadá 😀

Jinak jsme se konečně dočkala v pořadníku a od př. týdne mi začíná těhu joga pod vedením porodní asistentky.

soniq
10. pro 2009

Ahoj holky, Janinko: navrhla jsi dobré téma🙂, vidím, že se každá zapojila.
Holky, všude je to asi fakt stejné, přítel je na sex jak já na čokoládu🙂, ale od té doby co jsu těhotná tak sexík nějak upadá a ani nedolíhá aby byl, to jsu ráda, ale když ho nakonec máme tak je opatrnej a něžněj🙂.
Katy: taky jsem četla, že těhulky jsou více aktivnější na sex než dřív, ale jak to tak poslouchám, tak je to spíš obráceně.
To plávání a jogu vám závidím 🙂

zuzi82
autor
10. pro 2009

Mě teda v těhotenství moc sexík nechybí. Večer mě dost bolí záda a navíc mě to přitom trochu bolí, nebo tlačí. Nevím přesně jak to popsat, takže víc oceňuji to mazlení a pusinkování. Ale vidím, že s tou aktivitou jsme na tom stejně.
Jani: zatím mu možná připadá, že hlavně přibíráš, ale až bude opravdu vidět bříško, tak se to určitě změní. Já jsem o víkendu manžovi říkala, že už si připadám jak vorvaň a on mi na to řekl, že se mu to moje těhu břicho strašně moc líbí. Nevím, možná to říkal, jen abych měla radost, ale je pravda, že mazání si večer užívá čím dál víc.
Jinak mě připadá, že za poslední týden se mi to břicho tak dvakrát zvětšilo. V sobotu nafotím a příští týden to sem vložím, ať to můžete posoudit.

evuss
10. pro 2009

Teda holky já vám povím, sme se tu teda sešli 😀 Samej kluk a navíc žádná nijak zvýšená chuť na sex. Myslíte, že jsme normální? 😀 Doufám, že sem se někoho nedotkla, ale nějak vybočujem z odborných tabulek, nezdá se vám? 😀

katy007
10. pro 2009

Zuzi: tak ty pocity máme stejné 😅

evi: myslím, že normální jsme 🙂

Holky já mám takový hlad a ten můj chlop pořád nikde, abychom mu tu neumřeli hladem!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 a hlavně aby bylo ještě hovězí masíčko, aby nebyly už jsme halušky - ale ty mě v poslední době taky hodně šmakují. pak už nebudu jdu rozhýbat ty staré kosti 😉

janinka22
10. pro 2009

soniq: no jo,radši bych nebyla ta,kdo otevřel toto téma 😅 ale jsem ráda,že mě tady psychicky podpoříte,fakt mi to pomáhá 🙂 Taky jsem četla, že tak v II.trimestru mají těhulky chutě a jsou aktivní,já moc aktivní teda nejsem,chutě taky nemám nějak extra často,ale občas se dostaví no.

zuzi,když u nás se už dlouho nějaký mazlení a pusinkování neprovozuje,což mě taky štve..nevím jestli to manžu nebaví nebo co 😒 právě proto jsem z toho taková rozmrzelá,víš.. Třeba máš pravdu,třeba až bude vidět líp bříško,tak se mu to bude zdát jinak,uvidíme...zatím si fakt připadám jen oplácaná to se = pro mě tlustá,jsem zvyklá na plochý břicho a tak a nejdnou tohle no,tak mám pak blbý pocity.. To je fajn,že se tvýmu manžovi bříško líbí a že ti ho maže 🙂 určitě vyfoť

soniq
10. pro 2009

Evi, máš pravdu, ale co už...🙂
Holky, já jsem se ráno tak naštvala, že e musím uklidnit, ted půjdu papkat 🙂 a potom si lehnu do postele s časákama, tak se tu zatím mějte a dobrou chuť všem kdo jí nebo bude jest....

janinka22
10. pro 2009

Evi,no těžko říct jestli je to normální 😀 ale asi jo,každej to prožívá jinak,dobře že sme se tu tak sešli se stejnýma pocitama 😎

katy,tak už mám hlad,čekám na kamarádku,půjdem na oběd až kolem 12...má totiž tady u nás školení a přestávku mají takto určenou,tak doufám,že to nebude ještě později třeba,už mi kručí v břiše 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru