Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
30. bře 2010

tak kdo další to prubne? evuss, andy? nějací další zájemci? já se teda taky hlásím, ale vzhledem k tomu, že CS stále 0, tak to vidím až na květen! ☹ 😝

evuss
30. bře 2010

No jo An máš pravdu, měla termín 14., to je o dva dny po nás (teda mi to máme nejasný, ale stejně). Craw my se teda nechystáme, dnes nám to dr. potvrdila a čípek 1, takže spíš An. Co An? Já si to budu ještě chvílu užívat 🙂

crawler
30. bře 2010

já už se děsím toho, jak všechny odrodíte a já tu budu tvrdnout jako moje děloha...teda květnovky mě snad nepředběhnou...no i když... 😅

andrea110409
30. bře 2010

Evu: u nás už mi čípek nekontroluje a tak nevim jak jsme ne tom. Ale už sem dneska zahřešila a dala si maličké čokoládové vajíčko abych prďolku případně zklidnila.....nemáme totiž taťku doma, je až do noci na služební cestě a tak žádné vylomeniny 🙂.
Mě by nevadilo, kdyby to bylo zítra, mrňousek by měl hezký datum a jedu rovnou do porodnice na vyšetření a tak by to bylo přijednom 😀

mercedesse
30. bře 2010

Neboj já určo néé. 😀 To už bys fakt musela bejt slonice.

crawler
30. bře 2010

mer: no, občas si už jako slonice připadám 😀DD...

jinak schválně, jestli si nějaký mimís nevystřelí na apríla - 1.4. je ve čtvrtek - tak uvidíme, jestli někoho nepoženou poslíčky zbytečně do porodky🙂)

mercedesse
30. bře 2010

Já už chci takýýýý, sakra, to je ještě doba přede mnou. Já to eri závidím, ale samozřejmě v dobrým 😉

crawler
30. bře 2010

mer: myslím, že momentálně jí závidíme všechny 😀 ale ono ti to fakt uteče, neboj...nám to uteklo ani jsme nevěděly jak...ale tohle napnutý čekání bude nejspíš nejhorší a nejdelší... 🙄

evuss
30. bře 2010

Craw to máš recht s tím aprílem. Sem si řikala, že zkusím nachytat manžu, když bude na stavbě, že mu zavolám, že už je to asi tu. Ale jak to tak pozoruju, raději nebudu riskovat, aby se toho mímo nechytlo 😀

Mer: neboj ono to uteče ani nebudeš vědět jak. Zrovna jsem se pustila do zpracovávání albíčka pro mímo a píšu tam jak jsme začínali a přijde mi to jako včera. Sem si řikala, že to snad nevydržím a ono se ani neotočíš a je to tady, takže neboj, užívej klid a těš se na mimčo.

crawler
30. bře 2010

evuss: mě zase před chvílí psal manža z práce email, že se mu vybil mobil a že když to ně mě přijde, tak mám psát email 😀DD ...no, taky bych takovej vtípek neriskovala - aby ti příště -až půjde opravdu do tuhého -věřil 😀DD

evuss
30. bře 2010

No to je taky pravda 😀

andrea110409
30. bře 2010

mercedes: hezky si to užívej ono to období má něco do sebe 😉 Zase nebudeš muset tolik resit velikost kočárku jako my, protože ho budeš mít v hluboké podobě na jednu sezonu a pak už budete ve sporťáčku, to my musíme uvažovat jak tam narvem ještě půlročního prcka 😎

verisek
30. bře 2010

no paaaani, to je mazec, tak ona fakt nakonec porodila, pripojuji se ke gratulacim!! to je drsny, vcera ji nic nebylo a dneska uz ma mimco v naruci 🙂 ja se z toho picnu..tesim se na dalsi zpravy od ni!
jinak ja zvracim, uz jsem byla tak 4 krat, od rana mi bylo nejak divne, jedla jsem jen jogurt, takze netusim co to muze byt.. 😒

miselaniki
30. bře 2010

veri: no já jsem akorát psala, že mám žaludek jak na vodě a vůbec netuším z čeho☹, sice nezvracím, ale je mi jak v prvním trimestru.

evuss
30. bře 2010

No ne že bych chtěla nějak sudičkovat, ale eri si taky poslední dobou stěžovala na nevolnost, ne. No ale vy máte ještě "čas" tak asi jen nějakej viros bacilos nebo kdo ví 🙂

miselaniki
30. bře 2010

No evuss taky mně to už napadlo, ale byla jsem včera na monitore a pak se mudr. ve mně "slušně" pošťáral ( skoro jsem mu jednu vrazila) a řekl, že jsem úplně zavřená. Tak uvidíme🙂.

verisek
30. bře 2010

ja jdu na kontrolu za tyden, tak uvidime, ale jeste mi nezaclo ani klesat brisko, CS jsem mela 3 pred 14 dny.. ale cipek se nezkracoval.. kazdopadne za 14 dnu se to mohlo zmenit.. 😕

t.kosticka
30. bře 2010

no neříkejte mi, že eriska tady prolomila ledy a teď to tady pojede jako na běžícím pásu?! 😀

t.kosticka
30. bře 2010

Holky, kdyže jste začali prát ty oblečky atd?!

soniq
30. bře 2010

Ahoj budoucí maminky 🙂, nestíhám číst, takže kdo jde na kontrolu tak přeji hodně štěstí, jinak se opatrujte.
Mě pomáhalo při kontrakcích hodně dýchat a dokonce mi porodní asistentka řekla, že při výdechu si mám klidně i naříkat, tak jsem naříkala, ale všeho s mírou 🙂. Někdy jsem při kontrakcích kousala i do polštáře, ale musela jsem hodně chodit, takže s přítelem jsme chodili a chodili ale musel mě držet za ruku když se dostavily kontrakce a potom jsem i slábla v nohách, tak mě přidržoval. Jinak jsem si vyžádala něco na bolest, tak mě do dala v kapačce, trochu to pomohlo.
Jinak, kdo se chystá rodit v Bohunicích, tak musím říct že tam jsou strašně příjemní doktoři a sestřičky, já si tu svoji porodní asistentku nemůžu vynachválit a potom i doktorku, prostě skvělej tým lékařů a sestřiček.

soniq
30. bře 2010

jo, jinak ještě jednou všem děkuji moc....🙂. Zkusím sem dát nějaký fotečky, tak trpělivost

verisek
30. bře 2010

soniq: tak to je fajn, ze jsi mela takovy porod, epidural si nechtela? tesim se na fotecky 🙂
jinak ja uz mam i prujem, manzel mi dovezl colu a rohliky, tak snad je to jen nejaka viroza, lle jsem docela vystrasena 😕

miselaniki
30. bře 2010

Holky jinak je dnes úplněk a říká se, že za úplňku se rodí víc dětí🙂)
soniq: s tím hodnocením lékařů v Bohunicích si mně moc potěšila, chystám se tam rodit.
Pohlaď za nás Kubíčka🙂

mandragora10
30. bře 2010

Tak velka gratulace Erisce, to je uzasny....jeste rano pise zpravu a dopoledne ma miminko 🙂 ...no ona nam sebrala jmeno...koukam, ze v puvodni tabulce mela Tobiase, pak Craw psala, ze Martinka a ted je to Tomasek 😉 Ale krasny miry ma a slo to na prvorodicku hodne rychle, to je skvely....tak uz tu mame dve miminka.
Ja uz se taky moc tesim....ale nijak zvlast necekam, termin mam 16.4., tak doufam, ze jeste 2 tydny vydrzime....prujem nemam, na zvraceni mi teda obcas je, ale jinak bych rekla, ze se v brise nic nedeje.

soniq
30. bře 2010

Fotečky nějaký jsem už dala do alba. Epidural jsem nechtěla a jak říkáš že máš průjem tak já jsem nějakej ten den před porodem měla řidší stolici a o víkendu mě bylo špatně chvílema, tak je možný, že to na tebe pomalu přichází.
Mis: tak to jsu ráda, že jsem tě potěšila, je to tam moc krásné.
Kubíka pohladím

mandragora10
30. bře 2010

Soniq....Kubicek je nadhernej, nemuzu se ho nabazit, moc hezoucke miminko to je. Pohlad ho i za me.... 😉

verisek
30. bře 2010

je moc krasnej a malinkeeej 🙂

evuss
30. bře 2010

Soni malej je kouzelnej, takovej kulihrášek. Stejně jako Man se nemůžu vynakoukat 🙂

ivet6
30. bře 2010

Soniq: to je broučínek maličkej krásnej 😉 To mu je ještě i 56 velikost velikánská viď? 🙂

soniq
30. bře 2010

děkiuji moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru