Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

crawler
9. únor 2010

katy: o tom laseru jsem četla, ale bylo tam, že ani ten ´je "nevymaže" na 100%, že je spíš jen zesvětlí...no ale co...to je jen taková estetika - tělem se neživím, tak se nic nestane, když budu mít po břiše pár čárek... Jinak Katy předem moc děkuju za poslání🙂

katy007
9. únor 2010

Craw: tak jsme ti to už poslala snad ti to dojde pokud ne dej vědět pošlu znova je to velký soubor.
A gratuluji k úspěšnému zakončenému zuimnímu semestru.
Pro dnešek se loučím jdu hodit koupel a asi budu číst v TV zase prd. zítra jdu na poradnu. Tak dobrou noc. 🙂

janinka22
10. únor 2010

Dobré ránko,holky.

craw,gratuluju k úspěšné zkoušce 😉

Páni, vás se tolik bude fotit? Začnu o tom taky přemýšlet že by mě aspoň manža nafotil 😎 on fotí rád a hezky,tak to by stačilo,na profi určitě nepůjdu,ale asi by nebylo špatný mít památku že 🙂

Mě se čárka zatím nedělá,zato mi pěkně začal vylízat pupík a v posledních dnech se mi nějak zvětšuje bříško..už je to asi tady,doufám,že neporoste extra rychle aby se mi neudělaly strie ☹ mažu se sice poctivě 2x denně ale však víte jak to je..

Včera mi přišla matrace do postýlky kokosovo-molitanová a taky hrací deka - z té mám velkou radost,vypadá tak slaďoučce 😵 dávám do albíčka..

mandragora10
10. únor 2010

Dobre rano,

Craw, gratuluji k posledni zkousce a uspesne zakoncenemu zimnimu semestru!
Foceni zatim neplanuju, nejak se s tim svzm briskem nemuzu uplne szit, tak pokud se s nim behem materske nejak vic nesblizim, tak se radeji vyfotime cela rodinka az s miminkem. 🙂
Za chvili vyrazim do poradny, tam asi zadne velke novinky nebudou, maximalne mi daji papir na materskou, ale vic cekam od pondelniho ultrazvuku - po temer 12 tydnech zase uvidime mrnouska...respektive pekne po castech 🙂

miselaniki
10. únor 2010

Dobré ráno holky?

craw: gratuluji ke zkoušce i k ukončení semestru, manžel taky včera zvládl poslední zkoušku.
man: no je to vždy super vidět mimíska na UTZ, mně bylo smutno i po 4 týdnech

Čárku na břichu nemám a okukovala jsem strie, ale na břichu žádné jenom na nohách co už jsem měla.
No já jsem zjistila, že z těhu nemám skoro žádnou fotku tak to budeme muset napravit, ať mám památku. Včera mi psala jedna kamoška, že dělá v Medele ( mají odsávačky, kojící podrsenky, formovače bradavek atd.) tak se za ní stavím vyzkoušet nějakou podprdu a že mi dá nějaké vzorky a ukáže odsávačky - zatím kupuvat nebudu, ale abych věděla jakou. Tak vám pak napíšu co doporučila.

verisek
10. únor 2010

Dobre rano holky, ja se vcera taky kontolovala a snad se zatim strie nedelaji, jen mam o dost vystouplejsi zily vsude, ale to je asi normalni
dneska jsem si objednala dalsi mliko na strie,na strankach prijemnapeceoplet, je fakt dobry

zuzi82
autor
10. únor 2010

Dobré ránko,
Craw: gratuluji k ukončení zimního semestru.
Katy: já to myslela tak, že když nepomůže mléko, tak soda jo.
Jani: krásná dečka. Už jsi pěkně vybavená.
Já mám už strie na bocích, ale co už se dá dělat. Jak píše craw, modelka ze mě nebude, tak co už. Mimís je důležitější.

andrea110409
10. únor 2010

Ahoj holky tak máme po posledním UTZ. Mrňous je v pořádku není nijak vlivem cukrovky přerostlej. Jen paní doktorka byla strohá a tak to mělo podivnou atmosféru. Za chvíli vás dočtu a budu reagovat. Postřehla jsem že se někomu podařily zkoušky tak gratuluju🙂

eriska
10. únor 2010

dobré ranko, těhulky,
craw, taky se přidávám ke gratulacím..každopádně žádné stresy kvůli státnicím a bakuli, pořád máš září v záloze a pak příští rok, klid je teď pro tebe a pro mimíska to nej😉 mně vyšly taky na září a nemám pocit, že bych tím nějak trpěla, ba naopak, míň lidí v komisích, vstřícnější, takže já to beru jako plus..nebo to bylo tím,že už byl maličký v bříšku a holt dva mozky...😀

tak mě strie vylezly 😝 na pravém boky dvě a na levém to vypadá na další jednu či dvě..ovšem nevím, jak tomu zabránit ☹ mažu se několikrát denně a teď mám i pocit, že bříško tak rychle neroste..

no, my profi foto taky neplánujeme, jsem jak koule, takže by to nic krásného taky nebylo, jak píše craw a jani, taky mě přítel vyfotí, a možná ukecáme i ségru, aby nás vyfotila společně, ale žádné profi fotky to nebudou, jen takové domácí, na památku😉 jinak do albíčka přihazuju první společnou těhu fotku s tatínkem, odcházeli jsme na ples, tak nás ségra blejskal🙂

an, nás na posledním utz doktor taky dostal, nijak vstřícný nebyl, takže žádné info..ale aspoň jsem občas mimčo viděla..neříkal vám, jak jste veliký?

crawler
10. únor 2010

Krásný den holky🙂

děkuji za gratulace ani nevíte, jak se mi ulevilo, takže chvíli mám aspoň pokoj😀

eri: na té společné fotce Vám to moc sluší a mě se hlavně líbí tvoje vlasy - jsou parádní! 🙂

veri: taky mám strašně viditelné žíly, ale prý je to normální a pak asi zase zalezou, ale je fakt, že takhle žilnatá jsem nikdy nebyla😀DD

katy: moc a moc děkuju - vše v pořádku dorazilo, co nejdřív si to vytisknu a prostuduju.A držím pěsti dnes v poradně!🙂

Já ten těhu kurz budu mít pěkně rozcouranej - zatím jsem byla jen 1x, včera jsem nemohla skrze zkoušku a příští týden taky nemůžu, páč jdu na ten velký utz, takže tyhle 2 přednášky se mi přesouvají na březen...

andy: nic si z toho nedělej! ale je škoda, že máme takový pech na nemilé mudry, že? člověk se tolik týdnů těší až uvidí prcka a pak to není "ono" kvůli nějakému poťapancovi, co vstal levou nohou :-/ ale hlavně, že máte mazlíka v pořádku a přidávám se k dotazu erisky - kolikpak váží? 🙂

eriska
10. únor 2010

craw, díky za pochvalu, jsem byla zrovna u kadeřníka😀 jinak takhle nevypadají..a nechceš jít příští středu s námi tady do porodky na kurz? je to od 16:30, tak by to mohl stihnout i manža,ne? my tam 100% jdeme, to už do toho nic nevleze..a jak se manžovi líbí v nové práci?

holky, chtěla jsem se zeptat, čtu si v té své chytré těhu knížce a že by se měly prsa připravovat na kojení, každý den osprchovat studenou vodou, nechat oschnout, pak až osušit a natřít..děláte to? já a studená voda nejsme žádní kamarádi..ba naopak..jak se mi z vany nekouří, tak do ní nevlezu..už jsem udělala kompromis a dávám si takovou akorát, četla jsem, že v těhu horká není dobrá, ale osprchovat se studenou..to nevím..

t.kosticka
10. únor 2010

Ahoj holky, tak mám za sebou test na cukrovku a bylo to úplně v pohodě, dokonce mi to chutnalo, odběry v pohodě a potom jsme šli s manžou na snídani na kávičku a palačinky s ovocem 😀
Tak uvidíme zítra, jaké budou výsledky... 😒

craw, gratuluju ke zkoušce...úleva,co?!

eri, páni, ty máš teda hezký hustý vlasy...

Já čáru na břiše nemám, jen mám kolem pupíku takový hnědý pruh kolem dokola asi 1cm tlustý, jo a malá mi pěkně stahuje chlupy z těla, si oholím nohy a normálně mi začnou rašit až týden 😀 asi bude vlasatá....

Na profi fotky jsem chtěla původně jít, na tyhle věci si dost potrpím, i na svatební focení jsme vybírala fotografku asi půl roku, ale nakonec se taky buď nafotím sama samospouští nebo někoho poprosíme. Foťák jsme vybírala novej nedávno, no nedávno ještě před těhu...pořádnou zrcadlovku, ještě že jsme ji před tím koupili, teď už bysme na ní neměli...to pak budou fotky prcka, jedna radost 😀

t.kosticka
10. únor 2010

jo a strie mám, ale jen na bocích a to už od puberty...na bříšku zatím nejsou...

t.kosticka
10. únor 2010

katy, já na začátku používala to Rennie, to mě žáha pálila jako blázen a úplně po všem!!! Soda mi nikdy nezabrala. Teď se to uklidnilo.
A taky mi zabíralo kysaný zelí...to je úplně nejzdravější a účinek zaručen 😉

eriska
10. únor 2010

teri, díky, my ty hustý vlasy máme v rodině, jsem zvědavá, co s nima udělá porod..ježíš, to ti závidím, ty chlupy..to já mám naopak..dřív mi stačilo se oholit tak jednou za týden, někdy i dýl, a teď bych se mohla holit co druhý den..a nejhorší je holit si třísla, si tam přes to panděro už skoro vůbec nevidím a beru to více méně naslepo..včera u dr. jsem třeba připadala jako blbec, protože jsem sice oholená byla, ale nějak jsem přehlídla proužek u kalhotek, takže všude oholeno, jen ty chlupy kolem nohavičky..a všimla jsem si toho v kabince, než jsem k němu šla..to jsem se málem propadla..ale pak jsem si říkala, že na to bude asi zvyklý a že mu moje oholené a neoholené chlupy jsou ukradený😀

ivet6
10. únor 2010

Teri: tak jestli to je pravda, tak náš chlapec bude pěkně plešatý, protože mi zajedno pěkně začly růst chlupy kolem pupíku a obočí si musím teď trhat co 2 dny 😅 ....depilaci ostatních partií ani nekomentuji 😀 A to upozorňuju, že jinak nejsem vůbec chlupatý typ 😎

crawler
10. únor 2010

tak holky, co se holení týče, tak je to děs - třísla si vždycky naslepo ošudlám, ale kloudně to nikdy nemám, ojedu si vždycky i bříško od pupíku dolů, ale ty černý chlupy tam jsou druhý den zase...ale zázrak jsou nohy - tam mi rostou chlupy evidentně míň - resp. jsou řidší😀DD ehm jsem zvědavá na holení kolem hráze před porodem... 😅 asi bude muset manža, ale to se trochu bojím - i když kdybych se měla holit já osobně, tak by byl úraz asi ještě pravděpodobnější 😝

holky můžu se vás zeptat, co budete kupovat mimimu na ten pupík? ten líh? je to nějakej spešl? nějak se v tom nevyznám - kolik asi stojí a jak je to velké balení, nevíte? abych nekoupila něco jiného...:-/

na bradavky jsem se rozhodla pro tu kalciovou mast - jak velký balení a za kolik kupujete v lékárně? já, že v e-shopu jsem ho viděla dost různorodě - třeba 30g za 70kč a jinde za stejnou cenu 100g balení, tak ať mám přehled:.)

eriska
10. únor 2010

craw, to já se holení od přítele nebojím, občas to vzal za mě i před těhu, takže se už jen těším, až budeme zase spolu doma a pěkně to nechám na něm..jojo, nohy jsou taky v pohodě, tam mi ty chlupy tak rychle nerostou a hlavně jsou světlé, takže, kor teď, na ně docela kašlu..jinak já už ty svoje čtyři černý chlupy pod pupíkem neholím, když jsem je ze začátku holila, tak z jednoho se staly čtyři a ztmavly, takže už neholím..až potom..já kupovala calciovku tady v lékárně, 100ml za 80kč a mažu se s ní i teď, na střídačku s elasti-q..když bys chtěla, tak ještě do lékárny půjdu nakupovat, tak ti ji koupím..a ten líh, no, to se tam zeptám, že chci líh na pupík pro miminka a oni poradí..a když nebudou vědět, tak to nechám být, v nemocnici mají a nějakou dobu tam budu, tak nám ho v lékárně tatínek koupí🙂

crawler
10. únor 2010

eri: díky za info a nabídku, ale nedělej si starosti- já teprve nálet na lékárnu plánuju - půjdu asi k Dr.Max, který je u Kaufu, tam to mám osvědčený...potřebuju tam tu kalciovku, ten líh na pupík, jednorázové kalhotky a inkontinenční podložku a kdo ví, co mě ještě napadne 🙂

a když jsme u toho holení - hlavně ty eri, páč máš citlivou pokožku - nemáš problémy se zanícenými pupínky? Já jsem měla vždy spoustu vyrážek a tak a holení je na tohle hrozný - podpaží, třísla, atd. se mi udělaj hrozný pupínky a je jedno, zda holím po směru růstu, novou žiletkou a zda mažu krémem přímo určeným na tohle. Máš nějaký tip z vlastní zkušenosti? nebo i vy ostatní samozřejmě 🙂 já jen, že eriska má taky citlivou pleť 🙂

eriska
10. únor 2010

craw, já už do Dr. maxe u kaufu nerada chodím, dvakrát jsem tam kupovala babičce léky a vždycky jsem říkala, že má cukrovku a když jsem přišla dom a zkoumala leták, tak tam bylo jasně napsáno, že to diabetici nesmí a oni mi tam tvrdili že ano..takže tam já už nekupuju..ikdyž, tyhle věcičky, na tom se nedá nic zkazit, takže to je asi jedno..ale já mám ještě lístky tady do lékárny proti poliklinice a tam jsou fakt magistry a dobře poradí..
co se týče holení, tak u mě nohy a podpaží dobrý, ale třísla, tak tam mám taky po holení vyrážku..pomáhá mi tou žiletkou tak nedřít a pak se hned namazat něčím dost mastným, avirilem, indulonou nebo prave calciovkou..ale tak nějak jsem se s tím už smířila..a abych vyzkošela třeba vosk, nebo něco tomu podobného..nene, jak to bolí, tak to není pro mě..jo, co je osvědčený, tak když mě oholí přítel, tak tam pupínky nejsou..ale nevím,čím to je 😀

t.kosticka
10. únor 2010

já jako bříško chlupatý mám, víc než obvykle, ale od pupku dolů, ale ty nohy a podpaží...to se fakticky po ochlupení slehla zem 😀

eri, já myslím, že ty gynekologové jsou zvyklí na ledasco!!! Zejména u starých a těhotných ženských, kdy nějak to nějak tak asi jde stranou, jestli mají brazilskou depilaci nebo co 😀 😀

craw, s líhem na pupíček neporadím, sama nevím. Všude píšou LÍH NA PUPÍČEK , tak půjdu asi do něj, ale jaký druh a jaké množství, to absolutně nevím

craw, já nikdy moc pupínky neměla, takže taky neporadím...nohy a podpaží v pohodě...a třísla jsme si dělala voskem(teď raději ne) a to jsme pak mazala olejíčkem Aviril a žádnej pupínek nevyskočil...teď si je holím, ale přes břicho si tam nevidím, tak jestli tam nějakej je.. 😀 😀

crawler
10. únor 2010

tak to má přítel asi zlatý ručičky, ne? a holí tě tím stejným strojkem nebo žiletkou, co se holíš i ty nebo něčím jiným? 🙂 já mám problémy i s tím podpažím chjo...děsně to svědí...no budu se s tím muset smířit, jen mě to štve 🙄

crawler
10. únor 2010

tery: tak já i když si tam nevidím, tak pupínky zaručeně poznám, páč se můžu udrbat 😀 a právě i to intimní holení je v tomhle problém - manžovi je to teda jedno, ale já to párkrát zkusila a byla jsem obsypaná a byl to otřesný pohled, takže teď preferuju "na ježečka" strojkem a je pokoj...co se týče vosku, tak jsem ještě odvahu neměla 😅 stejně tak jsem slyšela, že je dobrá depilace cukrovou pastou, apod. ale na to prostě nejsem - pro krásu se někdy musí trpět, ale já trpím už tím, že mi rostou chlupy rychle a to stačí 😀

co budete mít holky k obídku? já jen čočkovou polévku a pak upeču piškot s pudinkem a broskvema, tak si smlsnu 🙂

eriska
10. únor 2010

teri, taky bych řekla, že jsou gyndaři zvyklý na ledasco..🙂 holt si tu práci vybrali..😉

craw, když mě holí, tak používá to samé..jen bych řekla, že je něžnější, tolik to nedře..jinak příteli je taky jedno, co tam dole je😀 je to prostě zlatíčko..teď, když jsem nadávala na ty proklatý strije, tak mi řekl, jako o co mi jde, že to nechápe..a tak jsem jako začala, že mně by to bylo jedno, ale že jemu se líbit nebudu,atd..tak mi řekl, že to dělaj ty hormony, že jemu jsou nějaký čárky ukradený😉 prostě zlatíčko moje🙂

eriska
10. únor 2010

jo, jinak náš oběd velice zdravý..našla jsem veku, rozpekla ji se salámem a sýrem..jsem líná něco dělat..😀

verisek
10. únor 2010

jojo hormony delaji svoje, ja jsem se dneska rozbrecela, ze jsem tlusta, budu mit strie a po porodu budu oskliva a nic neoblecu 🙄

verisek
10. únor 2010

jinak ja jsem mela taky dobrej obidek, testoviny s tunakem a kukurici, zacinam mit problemy kdyz se vic najim, je mi zle a tezko, takze budu muset jist vickrat za den a po malych davkach

janinka22
10. únor 2010

veri,tak takový stavy depresivní mám taky,akorát mě to ještě nerozbrečelo 😎 jen čekám kdy to přijde.. a taky jak už to bříško roste,tak si nepřipadám vůbec přitažlivá pro manžu,to mě taky štve,už se vidím bez břícha v nějakým sexy prádýlku 😵
jinak taky mám po každým jídle pocit že jsem se přecpala a to si dávám obyč. porce jako vždycky.. asi je opravdu lepší jíst po malých dávkách a často,ale to mě neba když ještě chodím do práce,snad až budu doma,tak to bude lepší to "dávkování" jídla 🙂

andrea110409
10. únor 2010

Holky na to jídlo pozor já sem to už takhle jednou celé vyhodila. Mě to fungovalo tak že se mi zablokoval žaludek a bylo zle. Jinak o tloušťce mi něco povídejte🙂 já ani normálně nejsem tintitko a teď to stojí za to. Jen já se tím nějak netrápím prostě to teď je tak a pak bude zase pohoda. S manželem se tomu smějeme a berem s nadhledem. Jo a jak vám leží mrňous? Me napsali podél.

eriska
10. únor 2010

jani, veri, tak zrovna u vás starosti s bříškem nechápu..já bych brala i teď to vaše bříško a nemuselo by být těhu..ale asi to je tím, že jste zvyklé na plochá bříška..já jsem špek i před těhu, tak teď to taky nijak nehrotím, stejně s tím nic neudělám, dokud maličký nebude venku

an, malý je hlavičkou dolů, říkal pan doktor a já doufám, že mu to vydrží😉 když kope, tak to je pořád na tom samém místě, tak mu říkám, ať tak ještě pár týdnů vydrží..neříkal ti dr., kolik malý váží a měří?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru