Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

eriska
5. bře 2010

Dobré ranko, holky,
man, craw, gratuluju k úspěchům s epinem, hlavně, aby vám to pomohlo..budu držet pěstičky🙂

jinak díky za typy, co ještě přibalit, ono se to uveze a lepší mít s sebou věcí víc, než míň a pak pro ně volat..

teri, já podle seznamu mám mít jen pantofle, čaj, vložky a jednorázové kalhotky..jinak nic, ale nemocnice nesnáším a vše co je s nima spojený, takže si svoje oblečko vezmu a prďolkovi vezmu jen tu čepičku a ponožtičky..

jani, ten bordel potom, to je hnus, já uklízím do teď, ale to bude tím, že to dělal přítel s klukama, a kde jim co odpadlo, to tam zůstalo, při malování si dát na podlahu igelit, či kartony je zbytečnost, takže barvu dostávám ještě dnes..pořád se mi na nábytku usazuje prach, ačkoliv nevím z čeho..no děs..a jakou budete dělat koupelnu? barvičky?😉 a předěláváte komplet jádro?

katy, jaký typ autíčka budete kupovat..

holky, tak u nás to na tu slibovanou zimu vůbec nevypadá..obloha bez mráčku, krásně svítí sluníčko..tak douám, že se meteorologové sekli v odhadu..

eriska
5. bře 2010

janinko, ještě jsem se chtěla zepatat, ty sis z mamitati kupovala tu 6. dílnou soupravu, že jo? tu barvu prostěradla jsi napsala do poznámky a oni ti ho zaslali?

mis, ty kupuješ zavinovačku do autosedačky? no, já nad ní taky přemýšlela, ale pak jsem si říkala, že když by byla náhodou zima, tak mám doma krásnou dečku, tou ho přikryju a na květen, červen, mi přijde zbytečná..tak nevím, vždycky se pro něco rozhodnu a vy mě tady pak nalakujete😀

t.kosticka
5. bře 2010

já se tím nebudu stresovat...nemocnici máme asi 10 minut cesty autem, kdyby nakonec bylo opravdu něco potřeba někdo něco doveze...

dneska se málokde hledá nějakej dělník či řemeslník který po sobě i uklidí...nám minule jeden dělňas zlomil nebo zničil během týdne 3x naše nářadí a ani se neobtěžoval nám o tom říct...našli jsme je v popelnici...oni už si ani nenosí svoje náčiní...jde to s níma z kopce...prachů za toho chtěj, nespolehliví jsou, furt se na ně čeká a pak ani neodvedou pořádnou práci...něříkám, že všichni, ale většina.. 😒

evuss
5. bře 2010

Dobré ráno,

tak v Brně je taky krásně, svítí sluníčko, ale zima ráno docela byla, ale za oknem to vypadá krásně.

Zavinovačku nebo deku do autosedačky se chystám taky koupit, on člověk nikdy neví jak to s tím počasím bude, takže ji chci raději mít, koneckonců se dá použít i jako deka na válení, takže teď jen najít tu pravou 🙂

miselaniki
5. bře 2010

eri: já pořád brouzdám po MMB a tak jsem včera natrefila na tu zavinku do autosedačky z druhé ruky za výbornou cenu, novou bych nekupovala. Ale už se krotím, protože bych tam nakoupila fakt i věci které myslím ani nepotřebujeme🙂)

andrea110409
5. bře 2010

Ahoj holky,

tak u nás sněží jako blázen a drží se to na zemi...tak to vypadá, že zima je tady zpět 😒
O své noci snad ani mluvit nebudu protože jsem zase ve 2:45 byla vzhuru a nemohla usnout. Ráno jsem si teda aspon poležela a po obědě asi zalezu do pelechu. Ráno se mi taky ozval močový měchýř a tak jsme se "přeplazila" přes kuchyn a ted si tu sedím a nehodlam na tom nic měnit .
ODKAZ prosím poslat kouknu na to 😉

evuss
5. bře 2010

Tak už je to tu. V Brně začíná poletovat sníh ☹ Ach jo. A to se chlapy dneska dali do betonování schodů na baráčku, no su zvědavá jak jim to půjde (jestli teda u nás taky začne sněžit).

Jinak co se týče spaní tak já celej týden hrůza a děs. Min. jednou musím na záchod a než zaberu tak to taky chvílu trvá, a furt se převaluju z jednoho boku na druhý a pokaždé se u toho proberu. Fakt hrůza. Dneska sem ráno řikala u snídaně mamce, že se snad příště půjdu projít (ve 3 ráno 😀) Páč najít polohu na usnutí, když jsou oba boky přeležený je fakt umění. No a když už se mi povede usnout tak už zvoní budík a musím vstávat. Ale co, pomáhám šéfové s prací mimo pracoviště a je to v jednom bytě, takže mi řikala ráno když jsme spolu snídali, že si mám vzít deku zalehnout a když mě to nebude bavit mám se sbalit a jet dom. A to se mi všichni divý, že chcu ještě chodit do práce, když mám takový podmínky 😀

andrea110409
5. bře 2010

Evu: tak to jsou naprosto luxusní podmínky...to já ještě v 7 měsíci lítala po firmě (rozlohově obrovské) a hledala ztracené prototypy. Někdy mám pocit, že radar na ně jsem měla jen já a nikdo jinej je nemohl najít 😎 Teď tam ke všemu nabíhá nový projekt a Škodovka na něj samozřejmě spěchá 😎 to by byl blázinec

evuss
5. bře 2010

Je An ty jsi taky měla v práci tu "čest" se škodovkou? Co jsi vlastně dělala?

andrea110409
5. bře 2010

evus: dělala jsem na projektové logistice ve firmě vyrábějící plasty pro různé automobilky 😎

evuss
5. bře 2010

Aha tak to jo. Já dělám v autosalonu škodovky, takže vím co si dokážou truhlíci vymyslet 😀 Já kdybych v práci neměla takový podmínky jak mám tak bych taky už byla na mateřské. Ale tím, že se se šéfkou dá krásně na všem domluvit, tak bych byla sama proti sobě abych zůstala doma. Tak je totiž furt co dělat a člověk si tak neodpočne jak v práci 😀

janinka22
5. bře 2010

Holky,koupelnu budeme mít takovou světle cihlovou,špatně se ta barva popisuje..a záchod stenou sadu akrorát do žluta. Byt. jádro předělávat nebudeme.
Eri, to věřím,že binec po tom bude hroznej,igelity máme nakoupený,ale taky počítám že to až tak nepomůže,ale aspoň proti tomu nejhoršímu binci no..

Ano z mamitati jsem si obejdnávala tu 6 dílnou sadu a barvu prostěradla jsem při objednávce napsala do poznámky a poslali to podle toho 😉

Tak matroš už tu máme natahanej,teda né úplně všechno,ale je to tu,chlapi odešli až teď..no máme to tu těžký-3. patro a bez výtahu,tak se chudáci dva natahali a ještě se zbytkem v pondělí natahají..

U nás od rána svítí sluníčko,je polojasno,ale teď asi půl hodiny chumelilo..asi se jim ta předpověď bohužel vyplní.. 😒

eriska
5. bře 2010

no, tak u nás už po sluníčko taky nic nezbylo, jen hnusné šedé mraky, takže se sněhem taky počítám..a to jsem se těšíla, jak už budu moci jezdit autíčkem (máme letní gumy, nějak jsme je nestihli přehodit)

jani, všechno, co trošku pomůže od bordelu je super..jak říkám, mě přítel neposlechl, že bude binec, tak se do ložnice neobtěžoval dát na podlahu nic, žádný igelit, kartony, takže na dlaždičkách do dneška jsou čmouhy, které nemůžu ničím dostat..a v chodbě už poslechl a dal tam gumu a igelit a dlaždičky jsou super..jen na kousku je nějaké lepidlo, které mi taky nejde dolů (a samozřejmě že je kde, hned u vchodových dvěří) no, my jsme taky ve třetím patře bez výtahu, takže vím, jaký to tahání je..mně stačí teď tahat to moje těžký břicho..a to mi dr. říkal, že bude hůř...my máme červeno bílou a super barvička..jsem ráda, že jsme ji vybrali, je krásně teplá a úžasně se potom leží ve vaně..mamka má koupelnu do zelena, teta do modra a ty barvy, ač jsou krásné, jsou pro mě studené..takže ta vaše cihlová musí být taky super🙂

holky, my tady nemáme zrcadlo, ale našla jsem takový malinkatý, tak jsem obhlížela boky a hrůza děs..strije se pěkně rozlezly..mám je po celých bocích..☹ a včera mě chytla depka, že to s tím naším psíkem fakt nedám..ani teď, ani s mimčem..no, nebyl dobrý večer..

andrea110409
5. bře 2010

eri: jak to myslíš, jako že je moc velikej ?

eriska
5. bře 2010

an, jako že je to ďábel..včera jsem s ním byla na procházce, protože přítel má moc práce, tak jsem s ním musela já..a za celou tu dobu mě vůbec neposlechl, jen tahal, takže jsem přišla domů a rozbrečela se, to na mě koukal jako na blázna, pořád do mě ňuchal čumákem, a já o to víc brečela..hormony, no..ale pořád jsem ve fázi, kdy si nedokážu představit, že s ním budu doma sama a mít tady miminko..uvidíme,no..

andrea110409
5. bře 2010

eri: on je ještě štěně a nebo už je to dospělý paličák ?
Přiznám se, že si to nedovedu moc předtavit u sebe a hodně jsme obdivovala maminky co zvládaly psa i kočárek.

eriska
5. bře 2010

an, je to zatím štěně, na konci dubna mu rok, takže má nárok, být pohrk..já to chápu, že mi nebude celý den doma v klidu sedět a když ho vezmu ven, takže nepůjde u nohy nebude tahat..jen mi to včera přišlo nějak líto..jinak, já ty maminky s kočárky a pejsky také obdivuju a už teď vím, že se k nim rozhodně nepřidám..to by s tím naším blázínkem nešlo..na společnou procházku jen s přítelem.. a nejlépe někam do lesa, kde bude bafan lítat a přítel si poveze kočárek..🙂

andrea110409
5. bře 2010

Já se přiznám jsme na rozbrečení teď, venku je hnusně, já sem nevyspalá a unavená, ve dvou místnostech ještě máme krabice po stěhování a já mám pocit, že vždycky když je uklízím tak je spíš přendavám z jedné strany na druhou ☹ . Nějak to nemá konce a já si každou chvilku musím sednout protože se cítím děsně unavená 😒
Nevím jestli jsou to hormony a nebo deprese z té dlouhé zimy 😒

evuss
5. bře 2010

Eri hlavu vzůhuru ono to určitě tak hrozný nebude, to se teď jen zdá. On taky dostane rozum uvidíš. My doma zase máme kočku, která jak vidí něco novýho tak do toho jde okamžitě spát. Takže s tím že bude spát s mímem v kolíbce už počítám, jen pořád doufám, že si ustele ve spodní části (je dostatečně velká pro oba 😀)a nebude se cpát mímu k hlavě. Ale mamce spí taky u noh, takže snad to bude ok.

katy007
5. bře 2010

Ahoj holky,
tak u nás krásně sluníčko, jen trochu ten bílý poprašek na cestách mě poděsil! 😠

Man: co si sebou bereš za CD? já pořád nevím jaké vzít zda zvonkohry malé co má moc ráda, ale bojím se by pak vykoukla na svět, aby se ji v bříšku nelíbilo, nebo jestli něxco rychlejšího nebo si udělat nějaký mix. Nebo nebrat nic taky možnost 😀

Jani: tak to máš super, že v porodnice vše budeěš mít erár, já jdu ve st tak se dozvím co a jak a apak si hned zabalím i tašku.

Eri: dostanu fabku v kombíku, prý nma to abych to otřískala kočárkem mi to stačí a pak dostanu něco lepšího. bude v dieslu a je tam malá spotřeba jsem ráda, že alespoň budu mobilní a můžu s malou jezdit kde se zlíbí a nedoprošovat se auta, odvozu., apod.

Teri: já taky nebudu dělat masáže hráze, už jsme rozhodnutá, buď jsem pružná a nebudou mě stříhat nebo jsme málo pružná a střihnou mě. Neřeším to.

evuss
5. bře 2010

Jo holky teď sem si vzpoměla s těmama bafanama a kočárkama. Když mě bylo asi patnáct tak se kolem trochu rozrodili děti a já je dostávala na hlídání. A jeden známej to bral jako brigádu takže mi vždycky dal 20,- nebo tak no a pak přišel na to, že mě může "využít" víc a strčit mi i psa (za příplatek 😀) Takže jsem chodila ven s kočárkem s malým mímem, pak jsem měla ještě dvě větší děti (-+3roky) a kolem pobíhajícího psa (který teda naštěští poslouchal). No když si teď na to vzpomenu tak si říkám, že když jsem tohle zvládla v patnácti tak to musíte zvládnout taky, ne 🙂

eriska
5. bře 2010

katy, tak já fábinku měla do loňského roku a nemůžu si ztěžovat..je to úžasný autíčko..jen ji potom chtěla ségra, aby se naučila jezdit, a tak jsme se s přítelem rozhodli, že si koupíme pasátka..no, na prostor je lepší, ale fábuška byla zlatíčko na spotřebu a i na parkování😉

no, já si akorát stáhla, jak masáž hráze provádět, přes víkend koupím olejíček a zkusíme to a uvidíme, jestli provádět dále či ne..spíš to je pro můj pocit..🙂

an, ty hormony nám dávají,co? jinak já včera taky uklízela, dávala do komody prckovi věcičky, prala naše oblečení, a taky přebírala a rovnala to z jednoho rohu do druhého..nevím, nevím, kam to všechno dáme..takže na tom nejsi sama

evus, no, kéž by to šlo, ale s tím naším fakt nepůjde..je to ještě štěně, malý dítko, co si chce hrát a všechno očuchat a u všeho být..doma ho ještě zvládnu, ale venku ne..

verisek
5. bře 2010

ahoj holky, vcera jsem nejak nestihla sem kouknout, prala jsem a zehlila, uz jen dozehlit plinky a mam to
jinak me to boli zebra na jedny strane, jak kdybych je mela zlomeny, nemuzu se smat, jit, sedet, lezet, no hruza, tak jsem volala doktorce a pry je to normalni, pokud jsem mala, drobna a mam maly bricho tak mi tlaci nozkama do zeber 🙄

andrea110409
5. bře 2010

veri: a jejej no tak to je určitě hodně nepříjemné. V tyhle momenty jsem ráda, že mám hrudník dost širokej už co se týká kostry a mrňous je v tomhle fakt zlatej. Jsou to jen drobné kopanečky.
Mě teda už moc nedovoluje ležet na boku, protože jak si na něj lehnu tak mě do něj šťouchá. Nevim jestli ho to tam tlačí a nebo jen provokuje protože tam objevil opěrnou plochu 😉

eriska
5. bře 2010

veri, to mě mrzí, žetě drobek takhle zlobí, ale už se to blíží a za chvíli ho už budeš muchlat v náručí a věřím, že za to to stojí🙂

an, já problémy se spaním nemám, je mi jedno, jestli ležím na boku nebo na zádech..horší jsou ty nateklé prsty na rukou a včera večer jsem pozorovala, že mi i natekly nohy, asi jak jsem celý den něco dělala a pak ta procházka, tak dostali zabrat..dneska to tak nepřehání, vyprala jsem prádlo, vyluxovalala a vytřela podlahu..a myslím, že pro dnešek konec..ještě půjdu hodit do trouby nějakou buchtu, protože přítel říkal, že by si dal něco sladkého..jen mi už pomalu dochází nápady..

crawler
5. bře 2010

Ahoj holčinky: )

makám na bakuli - už je sice napsané, ale těch úprav od vedoucího je požehnaně, takže nad tím sedím už od rána a konce se doberu až za pár dní :-/

veri: vím, co to je, páč jsem to tak měla taky - jsem malá - břicho teda malé není - ale bodalo mě do žeber pořád - ale ťuk ťuk už asi 3 týdny mám pokoj, takže neboj - třeba to přejde samo jako u mě - mě se vytlačilo bříško víc dopředu a je pokoj🙂

andy: já večra brečela asi hodinu v kuse - spadlo na mě to, že je toho teď hrozně moc ve škole a všechno nakumulované během pár týdnů a to zrovna když se má narodit maličké...byla jsem úplně na rozsypání a manža už nevěděl co se mnou - dělají to hormony a já to moc dobře vím, ale ten pláč nedokážu zastavit - je mi prostě od srdce ouzko...dneska je to zase lepší, tak uvidíme, jak to bude dál... 😖

eri: jojo, námaha na nožky je sado - já včera zase po pardubicích naťapala x kilometrů (asi 8 a myslím, že i víc) a večer jsem měla nohy jako konve - i volný ponožky se mi zařezaly ☹, ale jakmile si je podložím a odpočívám, tak otoky hned mizí, takže ještě že tak...Jinak jsem teda zvědavá na ty strie u sebe - zatím nic - zrovna mažu niveou a mandlovo-glycerinovým krémem od Alpy...

co se týče sladkého - tak manža si na dnešek vymyslel krupičnou kaši, ale já na ni mám taky chuť, takže bez problému...Co se týče nějaké buchty, tak já doporučuju (manža miluje) - upéct piškot, poklást nějakým ovocem (broskve jsou super) a zalít jakýmkoli pudinkem. Po ztuhnutí to jde krásně krájet a je to fakt mňamka:.)

eriska
5. bře 2010

craw, ať ti jdou dodělávky bakule rychle od ruky..určo to brzo zvládneš🙂 a kvůli škole si nedělej hlavu, jsi ve třeťáku,ne? takže pořád můžeš rok opakovat, či dělat státnice v září..takže máš další varianty na výběr..já vím, že by nebyly zrovna ideální, ale lepší je mít na výběr, než nemít..jinak ty hormony jsou mrchy..holt s nima nic neuděláme..mě to chytlo, když přítel nebyl doma, jen Barry a ten kolem mě chodil a já mu nadávala do magorů a podobných tvorů..takže náš malý v bříšku už má asi pěknou slovní zásobu po včerejšku😀 já mažu olejem od hippu, střídám to niveou a elastij-q, min. 2x denně, spíš více krát a u mě to prostě nezabírá☹ ale říkám si, že je dobře, že je maličký v pořádku a nějaký hnusný čárečky dořešíme holt potom..naštěstí jsou jen na bocích a ty nikde neukazuju..jo, v plavkách, ale tak se holt koupí jednodílný (stejně jiný ani po porodu s mou postavou nepůjdou) a přítel mi tvrdí, že mu ty čárečky nevadí..asi mě tím chce uklidnit😉jééé, krupičnou kaši..tu bych si taky dala..asi si ji udělám ke svačince🙂 díky za typ i za buchtu, taky jsem takovou podobnou udělala🙂

crawler
5. bře 2010

eri: já mažu ráno a večer...prostě máš holt velmi citlivou pleť, což ostatně jako exematička víš...mě to počítám taky popraská, ale asi pozdějí, ale mám taky velmi citlivou pleť a krémy to holt nezachrání...ale chtěla jsem se zeptat- svědí tě nebo bolí ty strie? přesně tak - podstatné je mimi - strie neřešme - časem vyblednou a chlapům na takových detailech až tak nesejde (můj manža má strie na zadničce a bocích, jak v pubertě rychle vyrostl a ani si jich sám nevšiml - ten zadek chápu, ale boky...😀DD)

eriska
5. bře 2010

craw,nijak nebolí ani nesvědí..kdybych je neviděla, ani o nich nevím..ale jo, hlavně, aby mimča byla v pořádku a ta estetika, na tý tak nesejde..

verisek
5. bře 2010

holky, ja si kupuju drahej krem a na boku se mi udelala taky strie, sice mala, ale stve me to, je to hlavne o tom jakou mate kuzi, ty kremy to podle me az tak neovlivni..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru