Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

verisek
27. dub 2010

craw: co doktor to asi jinej nazor..

crawler
27. dub 2010

tak holky, co je s tou Zuzi???fakt zatím nedala vědět??? 😕

veri: jojo, tak to je...

evuss
27. dub 2010

Ahojky holky, tak zas na skok. Tak tak jsem vás teda dočetla. Děkujem za pochvali malé.
Všem vyvolávačkám držíme pěsti, aby to bylo co nejrychlejší.
Už jsem dopsala v albíčku "průběh" porodu, kdybyste si chtěli počíst 🙂
Tak já zase končím, malá je teď jakási neklidná, má rýmů a dost ju zlobí, takže se jdu podívat co tam vyvádí.

andrea110409
27. dub 2010

Zdravím, tak o pipi kostech vím až po porodu....připadám si jak naražená 🙂

crawler
27. dub 2010

ahojky andy🙂) tak já o nich vím až až...:-/ tak doufám, že po porodu bude klid...?! :D co dělá Šimi? 🙂

evuss: průběh porodu jsem hltala jedním dechem - taky sis holka užila...ostatně jinak to ani nejde, aby se ty kuřátka vylíhly 😀 bobinka malá - máš odsávačku?

andrea110409
27. dub 2010

craw: se Šímou jsme dnes byli prvně v poradně........vše je dobré a dostali jsme vitamíny. Teď se napapal a spinká......rozhodli jsme se koupat ob den a tak máme dnes volno a doufáme že bude krásně spinkat. Dopoledne byl totiž neklidnej a mrzutej. Jinak je to ale andílek a když se probouzí tak je k sežrání 🙂
Koukám na to množství vyvolávaných porodů.....to je docela sila. Nejak se mrnouskum u nas líbí 😉

crawler
27. dub 2010

andy: a to je tam venku tak krásně a stejně je to nevyláká...😀 a dělá Šíma ze spaní ksichtíky? 😀 už se těším až budu mít místo televize to naše zvířátko 😔 😵 proč mě tak napíná? 😔

andrea110409
27. dub 2010

craw: hele děsný a nebo se protahuje.....já mám TV jako kulisu a taky proto aby nebyl schoulostvělej na zvuky. Fakt je k sežrání když hajá v té zavinovačce a neni schopnej udržet ručičky schovný 😉
Doufám, že už brzo budeš vědět o čem mluvim ..............hlavně ať tě netrápí žádné depky 😎

eriska
27. dub 2010

holky, zdravíme,
návštěvní den je za náma, Tomík je z toho celý utahaný, asi jako maminka, ale očka nezavře..tak si ted užívá tatínka🙂

mě pořád bolí ten krk a čím dál tím víc a nevím co s tím 😖

andy, my jsme taky celý opotníčkovaný, vždycky večer vykoupeme v řepíky, to pomůže, ráno je krásný a přes den zase mrchy vyskáčou..pomáhá nám i zásyp aviril..co vám zabírá?my taky ksichtíkujeme, jako o život..tomík se už na mě 3x zasmál, hlavičku zvedá jako o život, už ji chvíli i sám udrží..no já nevím, prostě je děsnej rychlík..

holky, úplně zapůsobí, uvidíte..já taky tvrdila, že na mě vůbec neplatí a druhý den se tomík narodil 😵 tak budu držet pěstičky, at vám úplněk taky pomůže..

jinak mně zuzi ještě nepsala, tak snad jsou v pořádku

janinka22
27. dub 2010

evi, krásný popis porodu 😉

andrea110409
27. dub 2010

eri: mě doktorka doporučovala odvar ze šalvěje......je protizánětlivá 😉

eriska
27. dub 2010

předávám vzkazík od zuzi:

jsem v porodce, první tabletu dostanu večer v půl deváté, to by se ještě dít nic nemělo. druhá pak ráno. nohy mám oteklé, bílkovinu pořád, tlak roste a ozvy taky nejsou takové jaké by měly být, ale zatím je to v normě. vůbec bych se nezlobila, kdyby se to po té první tabletě rozjelo..

andy, díky za typ..vyzkouším..a vám pomáhá?

já letím koupat, tatínek už na mě z koupelny volá..jinak zprávičky od zuzi se budu snažit předávat co nejdřív😉

andrea110409
27. dub 2010

eri: nám za dva dny zmizely sami, jinak se nám přes den nedělají a koupeme ob den ....bojim se aby Šíma neměl zcitlivělou kůži jako já. Nám potničky způsobila babička 😎 když měla pocit, že je Šímulkovi v 22 stupních zima a přikryla mu havičku dekou 🙂

evuss
27. dub 2010

Craw: no užila? Jak se to vezme, věřím že jsou na tom některý maminy i o hodně hůř. Ale i tak mi to stačilo 🙂 Chvílama byl na tom manža snad hůř než já, ale hrozně mi pomohlo, že tam byl se mnou. Vůbec si nedovedu představit, že bych tam byla "sama". Odsávačku nemám a zatím pořizovat nebudu. Mlíčko nám vychází pěkně, ikdyž občas si už říkám, že by se malá mohla vzbudit a baštit, ale je to furt v normě. Uvidíme jak to půjde dál.
Ksichtíky hážeme taky, je to občas fakt sranda 😀 Ta naše malá je pěkně zvědavá, furt koulí očima a hlavou háže sem tam, babička vůbec nechápala, jak ju může takhle malinká tak udržet 🙂
Su zvědavá na Zuzi, doufám, že to půjde rychle.

katy007
27. dub 2010

Ahoj holky,
tygříka jsem nakrmila a uložila, dneska u dr. to bylo OK už mám zase povoleno kojení z prsu tak nám držte palce aby hodnoty bilirubinu se zase nezvedly. Zatím mám ještě na noc dát dávku NUtroše a pak pomalu odbourávat a mléko už neodstříkávám a nepřevařuji. A Adélka mě odpo pořádně rafla do brdavky ještě teď mě bolí 😅

Zuzce držím palce aby ji porod proběhl v pohodě a rychle a moc se netrápila a budu se těšit na novinky.,

eriska
28. dub 2010

dobré ranko,
teda, dneska jsme první, kdo píše..to se nám už dlouho nestalo..ale to bude tou nocí..tomík usnul v 11 s náma, pak se probudil jednou a pak až v sedm, takže super..a celou noc v postýlce..ted si teda chrupká ve velké posteli na tatínkově místečku..

katy, asi jsem tady špatně četla příspěvky, já to vždycky tak jako prolítnu? co vám bylo,holky? hlavně, že už se to lepší a princezna bude v pořádku..já musím zaklepat, nás zatím kromě občasného pokuckání nic netrápí..

man, koukala jsem na přidané fotečky,moooc ti to mamino u kočárku sluší..a bříško žádný..krásná postavička.🙂 závidím..

mercedesse
28. dub 2010

Ahojky,
eri to je fajn, že malej už takhle spinká, tak už je to taky velkej chlap, že 😉 A co zuzi, máš zprávičky?

eriska
28. dub 2010

mer, dneska spinkal..zítra to bude jiné..holt, jednou je líp, jednou hůř..znáš to..vlastně, brzo to poznáš..takže koukej naspat do zásoby..mně to všichni říkali, já na spaní kašlala a ted, co bych dala za to spát 4 hodiny v kuse😉..a co ty, těhulko, naše? jak se daří? kdy bude utz? už se těšíš,co?

od zuzi zatím žádné zprávičky..doufám, že přes noc načerpala síly a že prdolka začal spolupracovat a chystat se ven😉

janinka22
28. dub 2010

ahoj holky,

eri, tak já se v posledních dnech snažím víc spát a pořád mi to někdo kazí.. asi mi to někdo nepřeje nebo co. Přes den vůbec nespím, tak se snažím spát dýl ráno, ale pořád mě něco nebo někdo budí 😠 takže toho asi moc dopředu nenaspím 😎 no jsem zvědavá jak to pak budu zvládat s prckem..

mercedesse
28. dub 2010

No já nespím už teď, prostě se v noci pořád budím, asi mě malej už trénuje. Utz je v pátek po třech týdnech, mám šílenej strach, ale zároveň se moc těším. Ale to asi taky znáš. Dneska se musím nějak zabavit, abych nezešílela.

mercedesse
28. dub 2010

No já právě přes den spát neumím vůbec, takže když nechrápu v noci, tak už to nedoženu, ale co bych pro prtě neudělala, náhodou teď už aspoň nečumím dvě hodiny do stropu, ale jen chvíli a pak zaberu.

janinka22
28. dub 2010

merci, já právě taky přes den moc spát neumím.. navíc když je venku hezky a svítí sluníčko tak už tuplem nehrozí že bych spala 😀 neboj, utz dopadne dobře, nesmíš se zbytečně stresovat 😉

mercedesse
28. dub 2010

No to se ti řekne, já bych chtěla mít za sebou ty první tři měsíc, po tom co se minule stalo už klid mít prostě nebudu. Co bych dal za to, mít v profilu 38tt jako ty. No musím bej statečná, ale je to dost náročný.

janinka22
28. dub 2010

já to věřím, jen se tě snažím podpořit v tom abys byla statečná 😉 a že mám tolikátý týden taky nic neznamená, stát se může cokoliv kdykoliv, ale je lepší na to nemyslet

mercedesse
28. dub 2010

já vím jani a děkuju ti. Jsem teď už tak našponovaná. 😉

mandragora10
28. dub 2010

Dobre ranko,

tak my dneska taky meli pohodovou noc....kojila jsem v pul jedenacte vecer, pak az v pul treti a v 6 rano.
Eri, asi se ti nasi Tomaskove domluvili, kdy mamky zlobit a kdy ne. Dekuji za pochvalu fotek.....brisko uz fakt nemam, je to zajimavy....ale jinak jeste 2 kg nahore, tak se furt uklidnuju tim, ze to ten zbytek je v prsou 🙂
Merci, neboj, ted uz to vyjde a ono ti to utece, ani nebudes vedet jak.
Holky, co to mate za par, snazte se opravdu naspat neco do zasoby...chodte treba po obede aspon na hodinku....ja to taky nedelala a ted se desim toho, ze treba rok nebudu spat 7 hodin v kuse ☹

verisek
28. dub 2010

man: moc ti to slusi, vubec bych nerekla, ze jsi pred par dny rodila 🙂
tak mi pak musis dat rady co cvicis na panevni dno 🙂

verisek
28. dub 2010

jinak s tim spanim je to strasny, moje nervicky uz pracujou, dneska jsem se probudila ve 4 a do 6 cucela na telku, pak jsem jeste na 2 hodky usnula, pres den mi spat nejde vubec..

crawler
28. dub 2010

Krásné ránko holky🙂

dneska kolem čtvrté ráno mě vzbudila bolest bříška, tak jsem se zaradovala...nakonec si to prdek rozmyslel, páč jsem zase po 20min. usla :-/

evuss: myslela jsem odsávačku hlenů - když má Viki tu rýmu 🙂

myslím na zuzi - snad jí to dobře půjde a brzy tu budeme mít zprávu o dalším mimim 😀 Erisko - pozdravuj jí až ji budeš psát 😉

Jinak co se týče spaní, tak já si dadám jako miminko - jen 2x-3x jdu na wc, ale jinak usnu kolem 21.h a vstávám v 7h. takže pohodička...jsem plná síly...ale přes den mě to zmáhá stejně - bříško sice neroste, ale pohybuju se čím dál hůř - hrozně mi zatuhávaj kosti...a o pipi kostech ani nemluvim☹

Dnes je to týden, co přenáším ☹(( Tak jsem zvědavá, co mi řeknou zítra v rizikovce...už to chci mít za sebou...

eriska
28. dub 2010

jani, veri, ono nemusíte spát..já lituju i toho, že jsem pořád něco dělala a prostě si neodpočnula..jen si lehnout a přečíst časopis..to ted prostě nehrozí..akorát jsem malýho dala prababi do kočárku, tak jsem si říkala, hele, já jsem poprvé sama doma, co mám dělat? a zvítězilo napsat holkám na koníka a hurá něco dělat..třeba obídek

man, to jsou ti naši tomíkové na tom úpně stejně, my kojili v 22:40 a pak až ve 2:40 a pak o půl 7, když vstával přítel do práce..ale musíme to zaklepat,ne? at tuhle noc neprobdíme 😅

merci, souhlas s janinkou, neboj, vše bude v pořádku, nervy nech stranou..ted už se prostě nic nestane..říkej si, že takových co to měli stejně jako vy je spousta a už kolem nich běhají prckové..v listopadu nám prostě budeš radostně oznamovat, že už rodíte a my to tady s tebou budeme prožívat..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru