Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

evuss
26. kvě 2010

Skret: Já bych malýmu dávala když si řekne. Viktorka chce taky někdy třeba po hodině a jindy vydrží třeba 5 hodin bez jídla. Tak já bych se řídila podle něj.

skretik
26. kvě 2010

Taky si myslim Evuss, jak rikal ten pediatr v porodnici, on si sam rekne co potrebuje 😉 . Dekuju

mandragora10
26. kvě 2010

Skreti....Tomasek je nadhernej!!! Neboj, spinkani se casem upravi. Krm ho dle toho, jak vyzaduje, predevsim pres den klidne po tech dvou hodinach, kdyz ma hlad.
Cestu tramvaji jsme zvladli, vetsinu casu prospinkal..na seminari u doktoru byl sikulka, u cviceni se krasne vykakal 😀 ....jinak ale motoriku ma bezvadnou, nektere veci zvlada na svuj vek i sikovneji nez by mel....predevsim nas pochvalili za paseni koniku...ze u toho i rpenasi vahu z jedne ruky na druhou a pretaci hlavicku, pak taky ze pri sezeni uz drzi sam hlavicku...tak mam radost, jakyho mame doma sikulu 🙂
Holky....z kojeni si nic nedelejte, fakt se to dneska moc precenuje....driv se deti dokrmovali docela brzy a nektere ani nebyly kojene....treba ja....a zdrava jsem jak ripa 😉 Dulezity je, abyste vy i vase miminka byly v pohode.
Soniq....ty briska jsou ale previti....chudacci kluci, jsou na tom v tomhle proste hur, trapi to vetsinu....nas nastesti pres den skoro vubec, spis jen k ranu, jak se nehybe.
Krkani nam docela jde....obcas teda u toho rovnou ublinkneme...kdyz se to nahodou nepodari....na chvilku ho polozim a za chvilku to zkusim znovu a to delam nekolikrat....kdyz si odkrkne, pak uz nezvraci, ale kdyz ne, vetsinou nejake to ublinknuti je.
Jinak materska mi uz chodi pravidelne kolem 15. kazdy mesic..uz se tesim na tu cervnovou.....ta bude hezci 🙂 Jinak ale za tech 6 tydnu doma jsem skoro nic neutratila, prakticky jen za jidlo...jak clovek sedi porad doma, neutraci 😉

eriska
26. kvě 2010

skreti, určo dávej, když si tomík řekne..my taky kojíme přes den třeba po hodině🙂u nás je to odzkoušeno rodinou a i dětskou dr. i nemocnici mi to říkali..ale jak píšeš, co člověk, to názor..uvidíš, zlepší se i spinkání, až si navykne na nový režim..nám tomík přes noc spinká ve své, ale ráno a přes den v naší😉 jo, tomík je fešák..já obdivuju vlásky😉

evuss
26. kvě 2010

Skret teď nevím jestli jsem ti pochválila Tomáška 😅 Každopádně je krásnej a pěkně vlasatej, se nedivím, že se nemůžeš vynadívat.
Man: tak máte doma šikulku, jo... Tak jen tak dál 😉

t.kosticka
26. kvě 2010

skret, Tomášek je krásnej klučina!!!! No radost pohledět! 😵

evuss
26. kvě 2010

Já jsem právě obědnala 3d odlitky, tak už se moc těším až to přijde a budem odlívat babičkám na památku.
Jo ještě jsem se chtěla zeptat jestli se někdo chystáte s mimčama k foťákovi? Mě se hrozně líbí ty fotečky mimin na chlapské ruce. Akorát nevím kdy se tak chodí fotit. Nevíte? Aby nám ta naše holka zase moc nevyrostla 🙂

ivet6
26. kvě 2010

skret: tak todle je ten raubíř jak se na 4D ani chviličku nezastavil 😀 😀 😀 , krásnej klučík 😵

t.kosticka
26. kvě 2010

evuss, já už mám 3D odlitek schovaný a čekám jen na tu pacinku 😀 ... dokonce jsme dostala od mojí sestry takovou dřevěnou krabičku ve tvaru zoubku na 1.mléčný zoubky 😀 to už hodně předbíháme...

t.kosticka
26. kvě 2010

ivet, nějaké příznaky?!

ivet6
26. kvě 2010

Teréééz 😀
....... žádné, naopak mi břicho tvrdne mnohem míň než před měsícem či dvěma 😅 , MUDr. mi sice řekla, že sme "nachystaní", ale to je asi tak všecko 😀 😀 😀 Jak to vypadá s tebou 🙂 ?

t.kosticka
26. kvě 2010

stejně! 😒
Zítra jdu do poradny, tak si pro jistotu dneska oholím nohy 😀 kdyby si mě tam náááhodou chtěli nechat.

skretik
26. kvě 2010

Ivet to je presne on 😀 , dneska je to hrozny spac a pres den vlastne vetsinou, asi se v tom brisku unavil 😀 😝 a nebo mi to vynahrazuje v noci 😉. Jsem na nej dnes v noci zvedava, spi cely den,jen s malinkatyma prestavkama-uf 😅 .

Me teda ty posledni dny bricho netvrdlo a ani zadny poslicky jsem nemela. Dokonce, kdyz uz jsem mela kontrakce jak prase, tak tvrdili, ze to nejsou kontrakce, ze to bricho netvrdne jak ma, chytraci jedni 😝

t.kosticka
26. kvě 2010

holky,
dotaz z úplně jiného soudku: JE LYMFATICKÁ MASÁŽ DOBRA NA CELULITIDU? MÁTE S NÍ NĚKTERÁ ZKUŠENOSTI? A na kojení takovéhle masáže vliv zřejmě nemají,ne?!

miselaniki
26. kvě 2010

kosti: lymfatická masáž je super, ale já nevím jestli se může při kojení, ono se tím detoxikuje organizmus a netuším jestli to nejde i do mlíka - na to se zeptej. Já jsem po nich jak znovuzrozená, celulitída ustoupí, ale nezmizí úplně.

ivet6
26. kvě 2010

Terez, taky sem si oholila nohy 😀 , ale do poradny jdu až pozítří (to už budu zase chlupatá 😀 ) a nemám pocit, že si mě tam budou chtít nechat 😠

Kačko, koukám, že u každýho je to úplně jiný 😕 Jen nechápu, že s tím doktoři nedokážou nějak kalkulovat za dobu svojí praxe, vid? Pak jsou akorát protivní.... 😖

verisek
26. kvě 2010

ja na chodila na lymfaticky masaze, je to fajn, odvodni to a na celulitidu to pry taky pomaha, ale ja chodila dost nepravidelne
ale myslim, ze v dobe kojeni se to nedoporucuje, jelikoz se ti do tela vyplavuji toxiny, ale zeptej se
mis: kam chodis v Brne na masaze?

verisek
26. kvě 2010

jinak nas pes Nikymu zlikvidoval uz 4 dudlik, jakmile to nekde vidi tak ho lapne a rozkouse 🙂
dokonce sem ji koupila uz specialni takovej obyc. pro ni, ale to ne e, ona chce ty jeho
craw: zitra se kouknu na ten Hipp, my mame ted Nutrilon comfort a zatim jsem spokojena, nekdo nadava na bebu, nekdo chvali sunar, chce to vyzkouset..

verisek
26. kvě 2010

holky, chodite uz nekdo cvicit? nebo je lepsi pockat po sestnedeli? myslim rotoped a brusle.. mozna posilovna

eriska
27. kvě 2010

dobré ranko,
tak holky mají další kamarádku do party a klukům přibyla princezna🙂

JMENUJU SE HANULKA GOLDOVA A NARODILA JSEM SE VE 02.45, V CK, MAM 3,29KG A 50CM. HNED JSEM PISTELA A KRICELA A JSEM HROZNE KRASNA😉MAMKA I TATKA JSOU OK.

takže, evej a haničko, moc gratulujeme🙂

veri, náš pes se na dudlíky hladově kouká, ale naštěstí jsme zatím všechny uchránili🙂 tomík má rád klasické kytičky, ty ortodontické mu nejedou..jinak já bych cvičit potřebovala jako sůl, břicho je hrozný, strie všude, celulititda se pomalu rozlejzá, ale bohužel..nějak není čas..tomík chce přes den třeba po hodince bumbat a tak to ještě nejde..řeším to teď dlouhýma procházka, chůzí do schodů a občas si zacvičím doma..ale asi bych počkala po šestinedělí, až tě dr. prohlédne..nebo jak to cítíš, jestli jsi ok, tak nějaký cviky určo můžeš dělat..

holky, z jiného soudku, od soboty mám MS, včera mě vložky už vážně přestaly bavit, tak jsem šla do tampónu a tam v pohodě, ven to bylo horší.. 😒 takže sice chuť na sexík je, ale nějak se mi do toho po té zkušenosti s tamponem nechce..tak uvidíme, jaké to "poprvé" bude..v tomhle mají výhodu holky po císaři😉

miselaniki
27. kvě 2010

ahoj holky,
veri: chodím ke kamošce, byla na tř. kapitána jaroše ve městě, teď je přestěhovaná v černých polích
eri: díky za zprávičky, evejce moc gratulujeme k haničce🙂)
no eri aspon nějakou výhodu ten císař má že tedy nejsme zašíté dole a těch očistků bylo taky méně.

Jinak holky včera večer tedy první opravdová krize, malý řval - kojila jsem ho v sedm, osm, devět, deset, mezitím jsme ho chovali bylo to šílení, celý se zajíkal, pak usnul vyčerpáním. Nic nezabralo Sab, masírování, cvičení, teploměr do zadečku, teplé na břicho - prostě nic. Tak manžel ještě v noci zajel do lékárny a koupil baby calm a ten jsem mu dala v noci před krmením a pohoda vzbudil se pak ve dvě a pak až v o půl sedmé. A to si fakt hlídám co jím, takže už mám dalšího kandidáta na vyloučení ze stravy a to je mlíko ( měla jsem večer cornflakes s mlíkem), tak fakt už nevím co budu jíst asi suché rohlíky a čaj. No holky co jste na UM máte výhodu i v tomto - můžete jíst na co máte chuť.

mandragora10
27. kvě 2010

Dobre ranko,

Evejko, gratulace ke krasne slecne Hanicce....moc pekne jmeno!!!

Eri....tak s tim tamponem mam uplne stejnou zkusenost, tam v pohode, ven docela velka bolest....od te doby jsem to nezkousela....ale mozna to bylo tim, ze uz jsme mco nekrvacela, nebyl na sakly a tudiz docela "drel". Ja uz nastetsi muzu chodit bez vlozek i intimek...to je uleva. 🙂

Kosti...na lymfaticke masaze se nesmi v tehotenstvi a nemelo by se ani v dobe kojeni, i kdyz v nekterem studiu mi rikali, ze se nesmi jen v sestinedeli. Ale spis bych byla pro nechat to az po ukonceni kojeni.

Veri....cvicit se muze, pokud se na to citis, ale nemely by to byt nejake narocnejsi aerobni aktivity, pri kterych spalujes tuky....to se projevi i na kvalite a chuti mleka a muze se casem vytratit. Spis se doporucuji aktivity na zpevneni (treba ta posilovna) nebo na protazeni (joga, pilates)....z tech aerobnich hlavne chuze, ale myslim, ze in-liny by taky nevadily.
Ja se chystam od cervna chodit jednou tydne do posilovny a jednou tydne na jogu.

My v 11 vyrazime na prohlidku, vazeni a mereni - tak je cele nase pribuzenstvo napnute 😉

eriska
27. kvě 2010

holky, gratulace vyřídím🙂

misi, mlíko nám taky nedělá dobře..já to řeším zakysanými nápoji a zakysanými jogurty a mléčnou rýží, popřípadě vanilkovým pribináčkem a dávám si bacha, aby to bylo jen jednou za den..a dobrý..jojo, holky v tom mají výhodu..musí se na všem hledat to pozitivní,že?

man, tak dej vědět, jak jste na prohlídce dopadli, ale myslím si, že budete úplně v pohodě..já už očistky dávno nemám, ale v sobotu přišla menses, což jsem se divila, když beru HA, ale co..a to břicho taky docela bolí☹ čekám, kdy skončí..ale jak píšeš, tampon nebyl úplně nasáklý a ten konec vytahování docela stál za to..

soniq
27. kvě 2010

Craw: včera jsem si v lékárně objednala Hipp mlíčko s probio, dneska si pro to odpo půjdu tak doufám, že to bude dobrý. Já používám ten Nutrilon ale malej šíleně trpí těma prdíkama a nic moc mu nepomáhá tak chci právě zkusit Hipp. Já mám blbou doktorku a ta mě to nedokázala vysvětlit...možná měla jen blbou náladu tak se zeptám příště. Mě se taky vytvoří až tak po 3hod i více a malej papká každou hod a půl až dvě. A dokonce v pravým se mě tvoří ale malinko, takže když kojím na pravým takj ho pak musím přikládat ještě na levý a levý prso mám o něco větší než pravý.....takže síla a doufám, že se to po kojení zpraví.

verisek
27. kvě 2010

jeee dalsi mimnko, pridavam se s gratulaci 🙂
man: a mohla by si poslat nejaky kontakt na ty masaze? ja chodila taky ke kamosce, ale ona je ted na materske..
man: no ja se prave chystam aspon na brusle a jednou tydne bych chtela chodit do posilky ke kamaradovi, aby mi poradil co jo a co zatim ne
jinak nas trapi zase ryma, uz nevim z ceho to muze byt, par dnu je klid a pak mame zase ucpanej nosanek 😒

verisek
27. kvě 2010

ted koukam, ze jsem o ty masaze napsala man, tak to bylo pro mis 🙂

eriska
27. kvě 2010

veri a nemůže to být třeba alergická rýma?

holky, držíme pěstičky, ať miminka prdíky netrápí..ona asi taky hodně dělá psychika..prý

a z jiného soudku, prý při menses má mlíčko jinou chuť..nevíte, je to pravda?

jajik25
27. kvě 2010

eriska-je to pravda,já jsem díky tomu přestala kojit a teď s tím bojuju zase

verisek
27. kvě 2010

to me nenapadlo, ale z ceho by to mohl mit?

soniq
27. kvě 2010

jj, holky, je to pravda prej že když máš měsíčky tak mimunkům to mlíčko nechuztná, taky jsme s tím zápasili. Malej má taky ucpanej nosánek, teda ted už moc ne ale přešlo mu to do krčku tak jsem mu koupila kapičky do nosánku "LIBENAR"...ségra je má odzkoušený a pomáhaj, tak mju tam vždycky stříknu do každé dírky a pak odsávažkou vyčistím a někdy mu to jde i do krčku tak po jídle když si odbrkává tak i ublinkává a s tím i hleníky...je to poznat.......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru