Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

t.kosticka
28. kvě 2010

Ahoj holky,
tak my stále nic... Tak půjdeme volit, na nákup a jdeme dnes objednat vanu do koupelny....

@eriska odkaz máš v IP...

katy007
28. kvě 2010

Ahoj holky,
u nás zatím nádherné téměř letní počasí za chvíli vyrazíme zase ven Aďa je protivná, venku se zklidní půjdeme volit. Jinak př. týden jdeme na ukázkovou lekci do PLaváčku na vaničky už se těším doufám, že maléí se to bude líbit a apak navážeme na velký bezén.

Teri: moc děkuji za odkaz jdu juknout 🙂

eriska
28. kvě 2010

ahoj maminky a těhulky🙂

u nás teď děsně leje a je i bouřka..tomík naštěstí usnul, ale bohužel, jediný fígl, jak ho uspat doma je chování, respektive sedím na gauči a on mi leží na prsou a pak tak po půl hodince ho můžu položit a tak půl hodinky se ještě dospinká..jinak je poslední dva dny takový dost nevrlý, stále chce chovat nebo aspoň abych na něj mluvila, v noci spinká krásně, ale tak od 4 spí a pořád kňourá, tak nevím, jestli bříško..ale zatím to tak je dva dny a jsem totálně unavená..teď vytuhnul, tak si asi půjdu taky lehnout, ikdyž by bylo potřeba uklidit..

jani, s tou rýmou netuším, tomíkovi sice občas "zachrochtá" v nosánku, ale nějak se s tím popere sám..a co se týče holubáků, tak ty já úspěšně zastrkuju dovnitř místo ven, nějak na to nemám ten správný grif☹

katy, fotky princezny jsou krásný, jsi šikula fotografka😉 u nás byla v úterý na plavču instruktorka a tomík je úžasný, moc mu to šlo, i se jednou potopil...ale od úterka nám to nejde..já jsem prostě levá, tomíka do klubíčka nedostanu, ale když ho chytnu pod prsíčkama, tak to na zádičkách "plave" pěkně a i drží ve vodě chvíli hlavičku..takže já plavčo doporučuju..a taky hned od září frčíme do bazénu..

mercedesse
28. kvě 2010

Ahojky holky opět nestíhám dočítát. Já byla dneska na tý kontrole, ale nedělala mi utz, prý až ve 20tt, takže mám jen příjít za 14 dní na přeměření tlaku, protože ho mám vysokej, ale ne moc. 7.5. jdu na odběry na tripltesty, tak mi prosím držte palce. Výsledky budou trvat týden. Jen mě prošáhla, zjistila, že děloha roste a to bylo všechno, najednu stranu vím, že utz není nic až tak dobrýho a na druhou stranu jsem maličko zklamaná, že jsem kulíška neviděla. No snad je vše opravdu tak jak má být.

crawler
28. kvě 2010

Ahoj holky🙂

my máme dnes "dobré odpoledne" - malý se chce pořád chovat a být u prsa, což už nezvládám, páč on stejně hned usíná, ale jak ho odstavím, tak řve, tak jsem mu připravila UM a během hodiny a půl vypil 230ml!!! Děsím se noci - jsem nevyspalá a zřejmě bude po dnešku hůř 🤐

@mercedesse tripletesty bys prošvihla - myslíš asi 7.6. - budu na tebe myslet a držet palečky 😉

holky zaznamenaly jste spurt ve 3.týdnu nebo v 6týdnu? u nás je to dnes s jídlem sado, ale končíme 4.týden (kdybych nepřewnášela, tak ale odpovídáme 6.týdnu)

andy: promiň, že jsem dnes nenafotila tu "kolébku" - každopádně šla jsem s ním takhle volit a byl jako milius - hned usnul, ale jak jsem ho doma ze šátku vyndala... 😒 ...ale na netu jsou i videa, jak se váže - to by pro tebe bylo ještě lepší než amatérské foto 😉 co myslíš?
@t.kosticka však neboj - já byla absolutně bez jakýchkoli příznaků a přece...však stejně už se jí to krátí a když se nerozhoupe, tak to půjde "po zlým" 😉 každopádně se ti maminkování blíží...těš se, je to morda - nejhorší je, když plkáčou a ty nevíš proč a nevíš, jak pomoct...ale tím tě nebudu stresovat - poznáš brzy sama 😀 😉

verisek
29. kvě 2010

craw: malej je posledni dny taky urvanej, dam mu najist a za 15 minut zaacne brecet, jediny co pomaha tak je chovani, ale nechci aby si na to zvykl..vubec nevim proc je tak vteklej posledni dny, nechce ani moc spat
vcera vecer uz jsem byla tak unavena, ze jsem se rozbrecela..
manzel sel spat do obyvaku a vzal si tam malyho, celou noc se o neho postaral, takze jsem se dneska vyspala po dlouhe dobe..

mandragora10
29. kvě 2010

Ahoj holky,

tak sobotni rano zacinam krasnou zpravou od Ivet:
Jmenuju se Stepanek Soucek, mam 49 cm a 3400 g. Narodil jsme se dnes ve 3:22. Vsichni jsme v poradku a ja jsem strasne kraaaasnej 🙂
Mer, gratulace k uspesne kontrole, neboj, vsechno je v poradku a ultrayvuk ve 20tt je nejkrasnejsi...mimi se jeste vejde cele na obrazovku, ale uz jsou krasne videt vsechny organy i koncetiny, bdues nadsena 😉
Veri, Craw...to me mrzi, ze jste meli dneska uplakanou noc....my celkem dobry, jen se budil po 3 hodinach na jidlo...taky je hladovejsi nez jindy. Jinak Tomasek zacal strasne "povidat", papulku skoro nezavre, obcas si dokonce trosku zanadava..je to hrozna legrace 🙂

mercedesse
29. kvě 2010

no jo 7.6. jsem to ale popleta 😅 Taky se právě na ten utz moc těším. Teda když to do něj přžiju. Zrovna jsem chytla nějakej sajrajt, tak celej den ležím, teče mi z nosu jak z vodovodu, ale nemám teplotu, tak to snad zvládnem. Práškům se vyhejbám, tak jen ležím a čajíkuju.

mercedesse
29. kvě 2010

Jéé a gratulka ivet, to je fajn, jen je to tu samej klučina. 😀

zuzi82
autor
29. kvě 2010

Ahojky,
obrovská gratulace Evejce i Ivet.
Veri: myslím, že Niki už tolik spát nebude. Vidím to na Matějovi. Už tak 10 dní spí míň. Dopoledne už bývá většinou vzhůru a někdy neusne ani odpoledne, nebo večer. Zhruba tak dvakrát za den mezi krmením je vzůhu a vyžaduje pozornost, jako třeba teď 😉

mercedesse
29. kvě 2010

Jéé já úplně přehlídla evejku, tak aspoň, že nějaká hočina přibyla k těm chlapákům, no já fakt nestíhám totálně dočítat. Obrovská gratulace.

t.kosticka
29. kvě 2010

Tak to se i já přidávám ke gratulacím ke Štěpánkovi!!!! To šlo teda rychle! Hlavně, že jsou v pořádku...

a musím uznat, .... že trošku žárlím!
Už jsem poslední 😨

mercedesse
29. kvě 2010

neboj teri já tě nepředběhnu 😀 😉

crawler
29. kvě 2010

Ahoj holčiny🙂

velikáá gratulace ke Štěpkovi🙂
@t.kosticka vidíš, jak náhle to může přijít???🙂hele, nic si z toho nedělej - já měla termín 21.dubna a předběhla mě i květnovka, takže klíííd a nech malou dopéct🙂

náš malej už taky zdaleka tolik nespí - mezi některými jídly je prostě vzhůru...naštěstí v noci mezi jídly chrupe....dneska je krásně, asi všechny kočárkujete, že?🙂

t.kosticka
29. kvě 2010

@mercedesse já vím, myslela jsem poslední z "jarní" várky 😀 😀

@crawler ty jsi takovej můj uklidňovatel 😉

mercedesse
29. kvě 2010

Mě je to jasný, ale evidentně jsi potřebovala povzbudit. Neboj, zachviličku budeš mít princeznu u sebe. 😉

eriska
30. kvě 2010

dobré ranko, holčinky,

tak se s Tomíkem přidáváme k "nespavcům a protivům"..:-/ vůbec nevím, co s ním je, je napapaný, přebalený, hrát si nechce, povídat si nechce a pořád přes den pobrekává nebo se směje a povídá..takže z extrému do extrému, žádná pauza☹ už to takhle trvá od středy a já musím říct, že jsem úplně mrtvá..jediné,co je super, že kolem 8 usne a vstává kolem 4, ale i tak, jak usne, honem se dělá večeře, uklízí a já zjistím, že spát jdu na 11..včera jsem to už taky obrečela, nevěděla jsem,co mu je a přítel si v ložnici vesele spal, což mě popravdě vytočilo, od úterý nás neviděl a celou sobotu prospal (ale zase během dvou dnů najel 1300km, tak si potřeboval odpočinout, ale i tak) já taky padám na hubu únavou, ale tomíkovi to nevysvětlím, takže veri, závidím vyspanou noc😉 tvůj manža má můj obdiv😉

holky, kluci jsou venku,tak letím udělat obídek a pofackovat byt, je to u nás jako po boji..

jeee a gratulka ke štěpánkovi

eriska
30. kvě 2010

mer, z utz si nic nedělej, já byla za celé těhu na 4 a přežila jsem to..hlavně se z toho zbytečně nestresuj..ikdyž dr. nemá utz, tak ví, co dělá a pozná, kdyby s prďolkou bylo něco v nepořádku..užívej si dny bez miminka, odpočívej, dělej to, co s mimčem jde už hůř..hlavně nech nervy za dveřma🙂

verisek
30. kvě 2010

ahoj holky, pridavam taky velkou grratulaci k dalsimu miminku 🙂
tak dneska uz byla noc lepsi, vstavali jsme 2krat, vzycky se napapal a hezky usnul
eri: ja to uplne znam tadyty pocity, ale za chvilku to bude lepsi, jak povyrostou

eriska
30. kvě 2010

veri, no je to mazec, každé období má své mouchy..☹ až skončí tohle, začnou růst zoubky, a pak zase něco a zase..☹

miselaniki
30. kvě 2010

Ahoj holky,
ivet: veliká gratulace ke Štěpánkovi🙂)
eri: no věřím, že si unavená, u nás Kryštof začíná mít horší odpoledne, ale spíš večer, pobrekává nic ho nebaví, tak držím pěsti ať se to zlepší
mer: ať ti je brzo lépe
Přidala jsem fotky do alba, z víkendové návštěvy.

andrea110409
31. kvě 2010

@crawler : s fotkama si nedelej hlavu, stejne jsem u nasich a zapomnela jsem satek 😎
Musim vam holky rict jak jsme absolvovali nasi prvni cestu k nasim. Je to 220 km po dalnici a jen na poslednich par kilometru se sjizdi. Šimonek byl hrozne hodnej a celou cestu vlastne prospinkal. Jen 2x jsme zastavili abych ho v te sedacce trochu porovnala protoze ho to desne kroutilo do klubicka.....v podstate to bylo zbytecne protoze za chvilku byl zase ve stejne pozici 😒 Jinak, ale všechno bezelo jak na dratku a my to v pohode zvladli. Ted tukrasne chrupka a ja budu mit diky hlidani i sanci dojit ke kadernikovi.
Cely vikend jsem tu nebyla a tak vas postupne doctu
IVET: moooc blahopreju a preju vsechno krasne drobeckovi do zivota 😎

andrea110409
31. kvě 2010

@eriska na ty holuby prubni ty smotecky z toho papiroveho kapesniku o kterych jsem psala....tema to jde naprosto spolehlive....my tak fungujeme valstne uz 14 dni od toho jak dostal Šimon tu hroznou rymu....dokonce ho to ani nijak nestresuje a netrapi.

andrea110409
31. kvě 2010

@mercedesse :moc na tebe myslim, moje kamaradka jde na UTZ ted 1.6. a pak taky triple testy...tak budu drzet palecky vam obema 😎

andrea110409
31. kvě 2010

Ještě mě napadlo k té nevrlosti mrňousků....v pátek byl úplněk a třeba Šimon na něj reaguje opravdu silně...většinou to zjistím až zpětně, že to bylo na úplněk a tak to nemůžu mít vsugerovaný 😉 Třeba jsou vaše miminka taky tak citlivá a štve je to. Jinak tu rozmrzelost o které píšete moc dobře znám ...potýkáme se s ní poměrně často a to byly ty moje depky o kterých jsem tu psala...je to opravdu únavné, ale nám většinou skvěle fungoval kočár...i když teda sem se nevyspala tak bylo aspoň ticho a on nabral další sily do nového boje třeba s prdíkama a šlo to všechno snadněji 😉

janinka22
31. kvě 2010

Ahoj holky,

já nějak nestíhám chodit na net, jsem ráda když mám chviličku klid.. malej věčně vyvádí, když vyloženě neřve, tak brouká či vzlyká a chce aby se mu někdo věnoval.. ale musím ho pochválit za dnešní noc, byla super uložili jsme ho v osm večer, vzbudil se až ve dvě v noci, přebalili jsme a nakojili, šli spát kolem půl třetí a pak bylo další buzení v půl sedmé, takže bezva.. ovšem od té doby zase nespíme.. takže dneska zase asi nic neudělám nebo co.

Venku je zas navíc hnusně a má být celý týden takže snad ani nebudem chodit ven nebo co to je na naštvání!
andy, u Adámka taky dobře funguje kočár, ale když venku prší, tak se nedá jít ani na procházku a to je pak na prd 😒

Jéé gratuluju taky Ivet! 🙂

andrea110409
31. kvě 2010

@janinka22 Ahoj, u nás je situace někdy tak vyhrocená, že chodíme i v dešti...třeba zrovna včera jsme šla s deštníkem a jak jsem pelášila 😉

eriska
31. kvě 2010

dobré ranko, holky,
andy, díky za radu, ale to jsem už zkoušela, jsem na to prostě střevo a ať se snažím, jak se snažím, vyndáme 1 z 5 🙄 ale oni tomíkovi asi nevadí..spíš ho štve ta máma, které vadí

jinak my měli ukázkovou noc, o půl 9 jsem nakojila, pak jsme spolu zalehli, hladila jsem ručičku a spali až do 4,30, pak jsem ho přebalila, nakojila a chrupkal až do půl 9..teď mi tady vyvádí, s hračkama si hrát nechce, leží v lehátku a tak mu povídám, co holkám píšu a on mi do toho brouká😉 takže vás pozdravuju😀

u nás proběhl už taky "první" poporodní sexík a asi jsem se bála víc, než jsem měla 😅 jako, nebylo to ještě úplně ono, lehce to na pravé straně vevnitř tlačilo, takže tam šití bylo víc, ale v pohodě🙂 těším se na příště😉

andrea110409
31. kvě 2010

@eriska : no jo no ono je to s nosikem komplikovane ....ale nevadi jen to musi polykat 😉
O sexu mi ani nemluvte...myslim, že pro další leta budu jeptiška. Za prvé mám ještě dost silné očistky a za druhé v kombinaci s těma hemeroidama mě to aaaaani nenapadne ....manžel naštěstí neprotestuje 😎

zuzi82
autor
31. kvě 2010

Dobré ránko,
tak teď už snad zase budu mít na koníka víc času. Minulý týden byl úžasný, ale hektický. Naši byli z Matěje úplně hotoví. Mamka by si ho nejraději odvezla s sebou a bylo tu s nima moc fajn. Možná zase za čtrnáct dní přijedou alespoň na víkend. V pátek jsem tu měla na návštěvě kamarádky s tříměsíčními kluky, tak jsme tu byli jako v jeslích, ale užili jsme si to. A včera se tu byla podívat sousedka s manželem. Taky máte teď tolik návštěv? Mě připadá, že se tu dveře netrhnou. Příští vídkend čekáme manželovu sestřenici z Rakouska. Teda přijde tu naštěstí jen v sobotu odpoledne. Moc jí nemusím. Asi si myslí, že když bydlí na západě, tak je něco víc a dělá hrozně chytrou. Prostě všechno ví a všechno zná. 😒
O sexíku mi ani nemluvte. Já bych i měla chuť, ale jsem na tom tak jako Andy, takže ještě cítím šití a navíc bolí hemeroidy, takže když si představím, jak se mi tam něco tlačí 😀 , tak je mi z toho zle, takže u nás to zatím nevypadá. Vůbec nemám odvahu to zkoušet. Uvidíme po prohlídce u doktora. Ale na tu asi taky nebudu spěchat. Po šestinedělí budu příští týden, ale k doktorovi půjdu tak za 14 dní. A možná tam umřu. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru