Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

mandragora10
14. únor 2010

ahoj holky,

tak zdravim po vikendu, zvladli jsme dve rodinne oslavy a jsem docela rada, ze jsem zase doma. Zitra a pozitri mam volno z prace, tak se tesim 🙂
Eri, co se tyce te skytavky, tak to jsou takove pravidelne, skoro az trhave pohyby na jednom miste, jak kdyby treba kolinkem narazel na tvoje brisko, trva to alespon 3 minuty, nekdy i skoro deset a pak je klid. Nas mrnousek skyta skoro obden aspon chvilku.
Jinak v sobotu od odpoledne, cca od 3 do zhruba pul jedenacte vecer se neustale v brise pretacel, koulel ze strany na sranu, az uz m z toho bylo trosku spatne a bala jsem se, jestli mu neco neni. No ale dneska uz zase obcas pospava, tak snad mel proste jen divocejsi den.
Craw....koukala jsem, ze jsi o vikendu nevydrzela a vyzkousela epino 😉 Ja to necham na to utery a pevne doufam, ze mi to pujde sejne dobre jako tobe.
Zitra jdeme v 9 rano na ultrazvuk, tak se strasne tesim, az mrnouska uvidim a jake ma miry. Hned potom se chystame na matriku. Tak vecer napisu.
Craw, hezke briso a mam pocit, ze ti opravd od minule nevyrostlo.

crawler
14. únor 2010

man: super, že se ukázal aspoň někdo😀 přeju ať se vám zítra na utz mimi krááásně ukáže a budu se těšit na dojmy a info🙂 Jojo, nevydržela jsem a vyzkoušela a můžu Ti říct, že jsem měla fakt rozporuplné pocity - pořád se mi nechce věřit, že to dělám správně. Každopádně radím hodně se uvolnit a mít na to klid - já se ze začátku bála a manža mi tam epino ani pomalu nemohl zavést...když jsem se uvolnila, tak vidíš, jak to dopadlo 🙂 v úterý to zkusím až do toho nějakého nepříjemného pocitu, tak uvidíme, každopádně Ti přeju, aby to v úterý šlo skvěle 😀 😎

andrea110409
14. únor 2010

craw: ahoj ja už bcila konečné doléčila, ale teď mě zase trápí natlakování střev. Nejdřív jsme se bála že mě bolí břicho a nevim proč a po chvíli co se střeva rozhýbala se mi dost ulevilo.....znáte to někdo ? Jinak mrňous děsně řádí a tak mu asi dojdu malinko domluvit protože žebra nejsou zrovna dobrý cíl 😎

crawler
14. únor 2010

ahojky andy: no mě trápí stále ty náhlé průjmy...říkám si, že pořád lepší než zácpa, jen se musím neustále modlit, aby mě "to" nechytlo někde na ulici mezi lidma 😅 Náš mimís měl dnes ráno taky divočinu, ale žebra nehrozí - holt se mu líbí být hlavičkou nahoře a kope mě do močáku, což taky není zrovna příjemný 😎 Ale holt jsou to naši miláčci a my to musíme vydržet 😀

andrea110409
14. únor 2010

craw: jojojo vydržet, ale když si mě takhle otluče tak pak bude mít otlučenou maminku 🙂
Manželovi držím pěstičky aby se brzo vyléčil. Kolem mě lítaly záněty průdušek a já to odnesla jen nachlazením bez teplot naštěstí 😒
Co se týká praní věciček tak já to plánuj tak na příští týden....to nám snad přivezou pračku a pak by to už mohlo jít jak na drátku 🙂

crawler
14. únor 2010

andy: taky mu vždycky domlouvám - ty mimísi, ty chceš maminku zničit? no, asi je mu to celkem fuk 😀 no podařilo se nám srazit teplotu, takže už je pod 37°C, ale stejně by to chtělo ještě pár dní v posteli, ale co se dá dělat, když před 14 dny nastoupil...no je to pech...:-/ a jakou pračku jste koupili? Já zatím nemusím pračku řešit, ale už jsem několikrát přemýšlela, zda je lepší s plněním z boku nebo zhora? jaké máte zkušenosti🙂

andrea110409
14. únor 2010

Hele ot je desne individualní. Moje mamina má vrchem plnící a má jí ráda, já teď u tchyně měla předem plnící a jsme s ni taky spokojená. Do předem plnící půjdu i teď protože se mi dobře hodí do kuchyne a vykreju tam volné místo. Máme malý byt a tak řešíme každý detai. 🙂 Důležité je si asi vybrat dobrou firmu.

crawler
14. únor 2010

andy: když jsem byla v anglii, tak tam měl každej pračku v kuchyni - nezvyk no ale proč ne?.-) jinak já mám do budoucna ještě podmínku, aby to bylo A++...co se týče značky, tak doma máme Ardo a za spoustu let jen jednou vodní kámen, ale s pračkou samotnou žádnej problém...jinak já už musím jít jdu do sprchy, tak přeju krásnou noc vám všem i mimískům😀

eriska
15. únor 2010

Dobré ranko, těhulky,
jak se máte po víkendu? my se akorát vrátili od dr., včera jsem začala krvácet, no, ona to nebyla klasická menstruační krev, ale spíš taková slabě červená, ale hned jsem se rozklepala, rozbrečela a utíkala za maminkou..ta mě naštěstí uklidnila, že ona to měla jak se mnou, tak se ségrou, ať si lehnu, hodím nožky nahoru a chvilku počkám, než začnu plašit..pak to pomalu ustalo a už "jen" špiním..ale k dr. jsem radši zašla a maličký má ozvy v pořádku a já mám nějaký zánět..ovšem nevím z čeho..tak jsem dostala nějaký tablety a jdu si udělat čajíček a zalést do postýlky, abych byla fit..ve středu je v prohlídka porodky a povídání o porodu, tak tam s přítelem půjdeme

man, tak to bude škytavka..malý ji má teď každý večer, jak lehnu do postele a chci usnout, tak aspoň 10 minut škytá a pak usnu, tak nevím, jak dlouho mu to ještě trvá..ať se vám na utz líbí, mimísek se ukáže v celé své kráse s budu se těšit na zážitky🙂

craw, my máme s horním plněním, protože mi to přijde praktičtější, kdykoliv můžu zastavit program a doplnit prádlo, což se mi párkrát už stalo (možná to znáš, že ponožky, trenýrky, atd. prostě do koše na prádlo nepatří a válí se všude možně)😀 a navíc jsme pračku dávali do koupelky a krásně se nám vešla pod bojler..ale souhlasím s an, je to na každém, na co je zvyklý a taky, co mu byteček umožní..😉 já už vše vypráno, vyžehlíno, jen přestěhovat a narovnat do komody..teda, ještě mi chybí soupravička do porodky, ale tu vyperu v ruce..

miselaniki
15. únor 2010

Ahoj holky,

eri: tak se hezky šetři, hlavně že je malý v pořádku, přeju, aby to brzo přešlo

My jsme se byli o víkendu podívat v porodnici na sály a na krátkou přednášku. PA byla moc příjemná všechno nám ukázala, odpověděla. Ptala jsem se i na epidural tak v Brně-Bohunicích se neplatí ( pro holky co jsou z Brna). Rozhodli jsme se, že jestli bude volný nadstandardní porodní box tak si ho připlatíme, když nebude, nevadí to i ty obyč jsou hezké. Na šestinedělí jsou pokoje po 2 tak si nadstandard připlácet nebudu s jednou maminkou a miminkem na pokoji to zvládnem.

Tak čekám dnes nebo zítra balíček s věcmi tak už se moc těším. Vypráno pořád nemám protože mažel finišuje se skříní tak abych to pak měla i kam dát🙂.

eriska
15. únor 2010

mis, taky se mi ulevilo, že je malý v pořádku, on je takový lenoch, že jsem fakt už začínala panikařit, proč mě tou nožkou do žeber nedloubne, tak jsem mu pustila přes mobil písničky a to tak naštvaně dloubnul a pak už mu bylo všechno jedno..tak jsem se uklidnila..a dneska, když mi to dr. potvrdil, že je v pořádku, tak se mi ulevilo..ale je to naprd..už doma zbývají fakt dodělávky, jako naskládat nádobí do myčky, vypálit troubu, povléknout gauč, a to bych si strašně ráda udělala, fakt se na to těším, ale přítel mi to zakázal, že mě tam nevezme a že všechno radši udělá sám..já nadstandartní pokoj chci, je přeci jen více soukromí, a u nás tam můžou návštěvy víceméně od rána do večera, na normální pokoj jen do tří, myslím..a to by za námi nikdo nepřišel..ale uvidíme, když bude plný, tak u nás jsou pokoje taky po dvou a nějaký po třech..já mám oblečko nastrkané u mamky ve skříni, kde mi vyklidila poličky..ale snad tento týden teta vyklidí komodu a budeme moci ty miminkovinky přestěhovat do ní..už jsem vybalila i lehátko a vypadá líp než na fotce🙂

crawler
15. únor 2010

Ahoj holky🙂

erisko: jejda, hlavně se šetři a maximálně odpočívej!!! Hlavně, že je maličký v pořádku! Jinak to krvácení je způsobené zánětem nebo čím? Áchich...někdo to máte holky fakt těžký, ale co nám zbývá než to vydržet, že? 😅 😎

mis: a copak ti dnes přijde v balíčku?pochlub se 🙂

já si včera na mimibazaru vybojovala kojící polštář - už jsem byla rozhodnutá, že ho kupovat nebudu, ale manža říkal ať ho za nějakou slušnou cenu koupím - je takovej holčičkovskej - do růžova, ale moc se mi líbil a včetně poštovného mě vyjde na 284kč a paní k tomu pošle ještě nenošené dupačky 😀DD Pak hodím fotečku do alba
A taky jsem si z MMB objednala 2 kojící podprdy - jsou už sice nošené, ale vypadají dobře a tak jsem si řekla, že ty investice do podprsenek nebudu hrotit, páč nevím přesně velikost a ani to, zda a jak dlouho budu kojit...takže jsem si objednala Anitu 75D (teď mám 75C, tak nevím?) a pak ještě Úpavan asi 80D...obě bílé...no žádný vzrůšo prádýlko to teda fakt není, ale obě mají trošku krajky a obě vč. poštovného mě vyjdou na 300kč, což vůbec není špatný...
😀

Jinak opět sedím nad bakalářkou - už jsem vyplodila skoro 3 strany dneska... 😝

Budu muset taky zajít manžovi do lékárny - do práce samozřejmě jel - jakou máte zkušenost se šumivým paralenem? já, že bych mu ho koupila...

jo a eri: nevíš u jaký benzinky v chrudimi se dají dohustit pneumatiky? a možná hloupý dotaz - platí se to? u nás ve svitavách to je jen na těch větších benzinách a je to zadarmo, ale radši se ptám🙂

verisek
15. únor 2010

ahoj holky, eri tak hlavne odpocivej at jsi v poradku
u nas nic noveho, ted mi dosel krem na strie a bodycko I love daddy 🙂
holky nemate nejakej tip na dobrou zehlicku tak kolem 1500-2000, o vikendu nam umrela ta nase a ja vubec nevim jakou koupit
craw daleko lepsi nez rozpustny paralen je fervex, moc ho nenabizeji v lekarnach a spis nuti paralen nebo coldrex, snad se fervex jeste dela..je to teda hnusky na vypiti ale zabiral

verisek
15. únor 2010

jinak kojici podprsenku jsem se rozhodla, ze si koupim zatim jednu, zkousela jsem si od canpol, maji ji v kurzu kam chodim, ale B mi bylo velky, takze to vidim tak na 80A, lektorka nam rikala, ze prsa se hooodne zvetsi 3 dny po porodu, ale jak zacnete kojit budou zhruba nastejno jak pred porodem, maximalne o cislo vetsi, tak si ji nechci kupovat zbytecne velkou

mandragora10
15. únor 2010

Ahoj holky,

hlasim prichod z ultrazvuku, byla to rychlovka....pan doktor rekl hned jak videl moje bricho, ze ho mam male a ze miminko asi bude mensi nez by melo odpovidat dle terminu, tak nas docela vylekal, nakonec z toho vyslo, ze odpovida 30+4 a ja jsem dnes 31+3, takze je mensi jen o necely tyden, ma 36,5 cm a vazi 1,6 kg, vse v poradku, hlavickou dolu. Takze pritel mi pak nakazal, ze mam vic jist, at jeste povyroste 🙂

Pak jsme byli na matrice kvuli prohlaseni o otcovstvi a o jmenu ditete - trvalo to 10 minut, potrebovali jsme obcanky, rodne listy a tehotenskou prukazku. Pak nam rekli, ze rodny list miminka nam vystavi matrika casti Prahy, kam spada porodnice, miminko bude mit trvale bydliste podle maminky a do 8 dnu od narozeni jeste mame miminko prihlasit ke zdravotni pojistovne.

Eri, davej na sebe a miminko pozor, urcite se sestri, snad to bude uz dobry!!!

Craw, preju at jde bakalarka od ruky a zitra pisnu vysledky, jak mi slo cviceni.

Vyrazim na navstevu za kamaradkou, co ma termin v kvetnu, odpoledne na kurz o sestinedeli, tak pokud se dozvim neco zajimaveho, pisnu.

ivet6
15. únor 2010

ahoj 🙂

Eri, taky přeju, ať je to už v pohodě a nic takovýho tě už nestraší....já kdybych začla krvácet, tak asi umřu strachy 😒

U nás byl víkend fajn, v sobotu přítel přidělal na vstupní dveře takovou koženku v barvě dlaždiček jaké máme v chodbě. Bydlíme v přízemí, a každej kdo se u výtahu baví nebo si klepe nohy od sněhu, nebo když se povolí brano a třískaj dveře - tak to bylo i v ložnici tak na volume 10 😠 Tak se to snad zlepčí 🙂 a zase je byt o něco útulnější 😎 a teplejší a v neděli jsme měli prima návštěvu, taky těhotnou, takže byla sranda 😉

Dneska se chystám do bazénu - nikdy se mi nechce absolvovat to cestu tam, ale když už tam jsem, tak je to prima 🙂 Akorát mi v létě dodělaly jednodílné plavky, tak musim chodit teď v dvoudílnejch, sice sportovních, ale přece jen mi není moc příjemný tam vystrkovat ten pupek na celej bazén 😠 Co je komu do toho, že jo?? 😀 😀 😀

A zítra ráno na cukrovku, ajjj, závidim, že už to máte holky za sebou 😉

Veru, já když si kupovala žehličku, tak mi všema byla doporučovaná Rowenta - nakonec jsem jí dostala darem, takže nevím, kolik ta naše stála, ale jsem s ní spokojená 🙂

baterka
15. únor 2010

ahoj holky,
zdravím po víkendu, u nás byl poklidný, něco jsem si uplácala z hlíny, byla navštívit babičku a docela to uteklo...

eri: teda, tak hezky nožky nahoře a povolený jen pohyb prstama po klávesnici na notebooku 😉 ! Opatruj se a ať už se to nevrátí!!!

man: no vidíš, tak vše je ok, ty doktoři někdy ale umí člověka vyděsit... Tak buď ráda, že máš menší mimi, spoň se nebudete tk trápit, až půjde na svět 😎

craw: se šumivým paralenem zkušenost nemám, já vše řeším - postel, čaj, zázvor a česnek 😎 . Ale pokud potřebuje být manžat fit rychle, tak snad bude ok, to ti poradí v lékárně.

čekám, až švadlena dostehuje šaty (byla jsem tam dopoledne a ještě je neměla), abych si je mohla přijít vyzkoušet, tak jsem zvědavá.... Hlavně se děsím, jak teď nabírám, skáče to teď děsně rychle, už mám 7kg nahoře a hodně se mi zvětšuje břicho, tak abch za 14 dní ty šaty pak oblékla... No, nějak to dopadne

zuzi82
autor
15. únor 2010

Ahojky,
Eri: tak hlavně, ať jsi brzy v pořádku. 😨
Man: je dobře, že je miminko zdravé, a že je menší se snad zatím nic neděje. Kdy jdeš na další utz?
Craw: můj manža se zásadně léčí Paralenem horkým nápojem. Je to jako čaj a celkem to zabírá. Ale je to samozřejmě dražší než klasická tabletka.
Bater: 7 kg není zase tak moc. Já už mám nahoře 10 kg a bříško už je mega. Včera jsem se viděla u babičky v zrcadle a rozhodně to už nezamaskuju ani v kabátě.
Jinak my byli v pátek ještě na plese a v sobotu jsem měla plaváníčko, tak to bylo super, jen to vstávání zase bylo hororové. Včera jsme byli u babičky na oběd, tak se zase hodně papkalo a mluvilo. Bylo to fajn. Je krása, jak se všichni na to mimčo těší. Už teď řeší kdo kdy za mnou půjde do porodky. Tak jsem ráda, ze začátku to tak nevypadalo. Myslela jsem, že na návštěvu přijde jen manža a teď se zdá, že se dveře netrhnou.
Tento týden mi přijde postýlka. Měla jsem objednané i peřinky do kočárku, ale bohužel je už výrobce nevyrábí, tak vůbec nevím jaké si objednám. Tyhle mi krásně ladily ke kočárku a nevíc byly v neutrální barvičce. Uvidíme, jestli něco seženeme v obchodě v Polsku až pojedeme pro ten kočárek. 😉

eriska
15. únor 2010

holky, díky za podporu, nejhorší je, že se cítím úplně v pohodě, nikde mě nebolí, nepálí a mám roupy, něco bych dělala, jen ležet mě nebaví☹ tak jsem vytáhla chytrou těhu knížku a čtu si..

man, gratuluju k úspěšnému ultrazvuku, ono má mimčo ještě dost času, aby se obalilo🙂

craw, 100% se dá dofukovat u omw, tam naproti taky, u shellky a i u agipu a všude to je zadarmo😉 jinak mamka chodila do práce a byla nachcípaná a dost ji pomohlo CeTeBe, nevím, jak se to píše, a příteli zase zabírá coldrex v tabletách..tak uvidíš, co seženeš a co vám bude vyhovat..to asi s námi ve středu nepůjdete omrknout chrudimskou porodku,co? hlavně, ať se manža brzo uzdraví...

veri, já teda nevím, jakou žehličku myslíš, jestli na vlasy, tak to mám rowentu, už 5 let a tenkrát stála 1000 a krásně žehlí vlasy, jestli na prádlo, tak to mám ještě tu, co dostalo mamka ke svatbě, takže s tím ti neporadím..ale taky budeme muset nějakou napařovačku koupit, tak si počkám na typy od holek..

janinka22
15. únor 2010

Ahoj holky.

Eri,tak to bych se taky vyděsila kdybych začla krvácet. Tak hlavně že tě dr. uklidnil že je vše v pořádku,vydrž to a radši odpočívej,ať je mimísek zdravej 😉

bater,prosím tě 7 kg v tvém tt...vždyť já mám nahoře stejně jako ty taky kolem 7kg! Vůbec to není moc podle mě.

man,tak to je super zprávička z ultrazvuku 🙂 však neboj,mimčo to ještě dožene,nesmíš tolik cvičit a víc jíst 😀 se nedivím že je menší když koukám na tvoje bříško 😉

Holky my jsme včera složili postýlku do ložnice, tak mám radost. Složení bylo v pohodě,horší bylo dostat ji tam kam jsme chtěli (mezi skříně),chyběly nám tam asi 2cm..ale nakonec to tam manža natvrdo nacpal 😀 tak postýlka je nachystaná.
Co máte dnes k obědu? Já už na obídku byla,jsem se teď vrátila,měla jsem zapečenou brokolici s nivou a s bramborama. Bylo to dobrý.
Tento týden už jsem v práci naposledy,od tohoto pátku mám dovču,tak se moc těšíííím 😵

crawler
15. únor 2010

man: vůbec nevadí, že je to drobek - buď to ještě dožene a kdyby ne, tak se ti aspoň bude líp rodit a vykrmíš si ho potom mlíčkem 🙂 taky si zítra zacvičím znova (podruhé) a uvidíme, co ze mě vyleze😀

ivet: na cukrovce to určo zvládneš 😉 hlavně, aby výsledky byly ok 🙂

bat: no fakt je, že já na své zimní bundě poznám i jinou polohu mimiho - někdy je tam zavrtaný jinak a hned mám obvod bříška o 3cm vyšší...a 14 dní je docela dost - to ti může hupsnout ani nevíš jak - měla by ti tam nechat švadlena rezervu a ideální by byla šněrovačka, kterou si stáhneš podle toho, jak ti to bude pohodlný 😀 Co se týče toho léčení manžela, tak postel by byla samozřejmě nejlepší a navíc není zvyklý brát léky...nicméně do práce musí a musí být fit co nejdříve, aby to kolem sebe nešířil...co se dá dělat...:-/

já teď holky objednala za 900kč další mimískoviny na beruskamimishop 😀 Přebalovací podložku, lehátko do vaničky, 5 látkových plen, pláštěnku na kočárek, odsávačku soplíků a pěnovou dekoraci na zeď, tak se těším až to přijde...A už to bude všechno...teď jen vyčkat na ten přebalovák a pěkně to tam všechno naskládat 😀

eriska
15. únor 2010

no, holky, je výhoda ještě bydlet u maminky, ta mě uklidnila..být s přítelem, tak ho asi ženu do nemocnice..on teda pan doktor o ležení v posteli a klidu nic neříkal, ale asi je to určo lepší, než něco dělat..navíc, když se přítel sám nabídl, že byt po rekonstrukci uklidí, tak mu nebudu bránit😉 a jen z gauče sledovat, jak mu to jde..

jani, už máte složenou postýlku, tak to je zase krůček k miminku,co? my ji máme složenou ještě u babičky na půdě, ale taky se chystáme co nejdřív ji přivést a postavit..teď mi stačilo složit lehátko a bylo to taky super..

craw, jakou odsávačku jsi objednala? já četla, že nejlepsí je BabyVac.. a taky mi tety i maminy říkaly, ať koupíme tu na vysavač, že je to rychlejší a miminko se tak netrápí..teda, doufám, že ji nebudeme vůbec potřebovat, ale co kdyby, že..je to podle mě lepší, než odsávačka mléka..

eriska
15. únor 2010

jo, jinak já si dělám k obídku krupicovou kaši s kakaem..ale tu dětskou, co je pro miminka a je moooc dobrá..🙂

andrea110409
15. únor 2010

Ahoj holky

Eri: moc držím pěstičky, koukám že víkend plnej nervíků 😒 Hlavně že je líp.
Já dneska byla u doktorky poradit se ohledně dvou věcí. Už nějaký čas mě totiž po ránu bolestivě dloube v močovém měchýři, jak kdyby mi do něj někdo škubal. Občas to bylo tak nepříjemné, že jsem se musela v chůzi až zastavit.....paní doktorka, ale řikala že to má nasvědomí děloha po noci jak se tam zase rozpíná...tak sem klidnější.

janinka22
15. únor 2010

holky,chci se zeptat jaká je dobrá cena za plínky? Co jsem teď koukala na pampersky v akci tak vychází kus za 3,32 Kč je to dobrá cena? Nižší jsem snad zatím neviděla (u této značky teda) už bych chtěla nějaký koupit..pořád to odkládám a až už to bude "hořet" tak zrovna žádná akce být nemusí,tak ať máme doma aspoň jeden dva balíky..

eri,jůů tak krupicovou kaši jsem neměla ani nepamatuju! Až budu doma,tak si ji určitě taky udělám 🙂

andy,tak hlavně že je to ok, mě poslední dobou pobolívá břicho, taky si už občas říkám jestli je to normální,ale asi je - děloha se roztahuje,tak se to nějak projevit musí... nejvíc mě to pobolívá taky po ránu.

miselaniki
15. únor 2010

craw: no přijdou věci do postýlky, mantinel, volánek,kapsář, kojící podrpda, plínky
veri: já mám žehličku Tefal Primagliss 15, dostala jsem ji, ale myslím, že je spíš do tisícovky
ale jsem moc spokojená
man: no super, že je vše v pořádku, odchylka je naprosto v pořádku, my jsme zas o týden napřed
ivet: cukrovka bude v pohodě uvidíš
bat: tak jsem pak zvědavá na fotky ze svatby, určitě budeš nádherná nevěsta
janinka: tak hlavně, že postýlka už stojí, já mám svoji složenou a čekám až bude hotový pokojík
craw: tak všechno hezky vyfoť ať se pokocháme
eri: já mám odsávačku tu na vysavač, byla mi doporučena jako nejlepší i když je trochu dražší

Tak mi dorazila hračka od Lamaze - pes, je i v albíčku, když mu stisknete nos tak vydává zvuky, takže opět náš pes nadšený, skákala kolem toho, snad to ocení i Kryštof🙂.

andrea110409
15. únor 2010

Janinka: mě ta cena příjde poměrně rozumná. Já koukala předčasem na plíny pro úplná miminka od Pampers a v balíku jich bylo 108ks...cena cca 390 Kč v akci a pak v normálním proději cca 440 Kč.

miselaniki
15. únor 2010

andy: no mně pobolíval močák jakoby uvnitř, ale u močení v pořádku a vysvětlení bylo to co ti řekla paní doktorka a že mi ho náš miláček statečně okopával, teď už je naštěstí hlavou dole, tak má jiné objekty🙂

crawler
15. únor 2010

eri: já zase četla ve své těhu knížce, že nejlepší je koupit obyčejnou odsávačku z lékárny, která stojí kolem 30kč, takže když už ji v tom eshopu měli, tak jsem ji přihodila do košíku a je za 28kč. BabyVac tam samo měli taky, ale ten stojí už přes 200kč - neli dokonce 300kč a to už je dost velká položka...Sestry to taky vždy zvládly tady s tou obyč...
Krupičku závidím...🙂 Já dojídala zbytky - čínské nudle opražené se sójovkou a kuřecí prsa na zelenině...Od včerejška mám neustále hlad - nevím proč - snažím se jíst jen jednou za 2 hodiny, ale mezitím mě honí mlsná a neustále bych do toho zobáku něco dávala...Navíc - během toho posledního trimestru v kterém už jsme se má přibírat cca 0,5kg týdně a já teď nepřibírám a o to větší mám chuť na sladké, páč mi podvědomí říká - dej si, vždyť nepřibíráš, tak si užívej 😠 😅 ...

co se týče žehliček - tak na vlasy mám Gallet a spokojenost - stála cca 500kč a na prádlo mám obyč napařovačku z Tesca za 300kč - měla zcela stejný parametry jako žehličky za 1500kč a víc, tak jsem si řekla, že to zkusím - záruka je tak jako tak 2 roky - no a zatím bez problému a zahřátá na danou teplotu je ještě o dost rychleji než ta co jsem měla u rodičů (nemůžu si vzpomenout na značku, ale je to hrozně známá značka...holt těhu demence...😀)

crawler
15. únor 2010

janinko: není to špatná cena a máš pravdu, že až to bude hořet, tak bys najednou musela koupit plíny a jedna by vyšla třeba na 6kč i víc...Nám se poštěstilo teda sehnat (v Hypernově) pampersky pod 3kč - tuším, že 2,80 nebo tak nějak - vzali jsme 2 balíky a pak za měsíc byla akce znova v Hypernově - tentokrát na Happy - ty jsou cenově zhruba jako pampersky a taktéž pod 3kč...takže jsme vzali další 2 balíky a pak už budeme kupovat zřejmě ty plínko Tesco - ženský je dost chválej a cenově jsou moc pěkně🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru