Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

t.kosticka
30. črc 2010

@crawler super nápad s tím albem, taky ti pošlu fotky...kromě "tříměsíční"...na tu si budete muset měsíc počkat 😕 😀

mercedesse
30. črc 2010

Nazdárek tery, tebe jsem dlouho neviděla. Adélka je nádherná. 😉

eriska
30. črc 2010

Hezký večer, holky,
tak my byli opět u babičky..je to jediné místo, kde tomík spí přes den více než půl hodinky v kuse..takže má rada na nespavce přes den je postel u babičky😀DD jinak doma mi tomík spí taky tak půl hodinky a tak 3x za den..pokud je hezky, tak si usne i v kočárku..a dneska mi usnul už o půl 7, tak čekám zítra brzký budíček..

holky, moc děkuju za gratulky, u nás teda svatbička nejdříve za rok, já na oslavy moc nejsem a navíc, máme tam i rušivé elementy, které ale musíme pozvat, tak uvidíme, co s tím vymyslíme

crawler, určo pak přijít můžete, zatím chceme zámek nové hrady a někdy příští léto..teď se mi do toho nechce, tomík bumbá po 2 hodinkách, tak by to byl od rána mazec...a taky, ten špek ve svatebních šatech, tak musím ještě aspoň o dvě čísla zhubnout

teda, ty problémy s monitorem vám vůbec nezávidím..my ho máme pořád v krabici zabalený, nepoužíváme ho, nám by zpoštěl každou chvíli, tomík se válí po celé po postýlce..

eriska
30. črc 2010

teri, no áďa je kočka, moc ji to sluší
mer, tak čtu, že ses dala do nakupování výbavičky..to je super, moci nakupovat, že? mně přišlo, že každou další koupí se miminko blíží více a více..

t.kosticka
30. črc 2010

@mercedesse děkuji....páni, koukám, že 24 tt?! Je to možný?! 😀 A jak se cítíš?!
@eriska děkujeme moc. Rok uteče jako voda a budeš vdaná paníííí

eriska
30. črc 2010

teri, no, já ani nespěchám..kromě přijmení a papíru se nic nezmění, ale bude už úplně ofiko rodina a nebude se cítit blbě, když mi každá doktorka, co prohlíží tomíka říká jiným přijmením..a jak se vám vede, holky? se tady skoro vůbec neukazujete..a evejka s haňulkou taky ne..

mercedesse
30. črc 2010

@t.kosticka celkem fajn, akorát se mi teď stává, že jsem některý dny nepoužitelná, taková jako hrozně unavená, ale možná je to počasím. Jinak malej se má čile k světu. Nevím jestli jsi už přečetla, že to bude klučina. Jinak mám zatím nahoře asi 1kg, tak mám radost a doufám, že mi to ještě chvíli vydrží. Bříško už je slušný. Jen se mi podařilo si smazat album, teď to řeším s adminem, takže fotky momentálně nejsou, ale hned jak to pořešíme, tak přihodím nový. Máme koupenej kočárek, postýlku, pár oblečků a chůvičku, objednaný povlečení, zavinovačky a přebalovací komodu, takže se to začíná celkem hromadit.
@eriska Tak s tím příjmením budu mít taky problém a ještě řeším, jestli může mít prcek trvalý bydliště po tátovi, nebo se sem musím ještě nahlásit. Nechce se mi to měnit, když se chci taky příští rok vdát, aby byly jména stejný.

eriska
30. črc 2010

mercedesse, tak my máme bydliště stejný, oba máme tady trvalý, přijmení dostal samo po tatínkovi..ono, všichni dr. kouknou do průkazu a automaticky mě oslovují přijmením podle tomíka, ale co, za rok se to srovná..tak vy se budete příští rok taky brát? a máš už něco v plánu?

t.kosticka
30. črc 2010

@eriska vím, že se nic nezmění, ale jde jen a jen o Tvůj pocit, přesně jak říkáš...ofiko rodina!!

Vede se nám krásně... Malá je hrozně hodná, sem tam má nějaký vzteklý výlev ( ten většinou stojí teda za to( ale je jich pomálu...oba dva jsme s manžou cholerici, tak jsme se bála, že malá bude po nás, naštěstí jsou to jen přeháňky...

V noci spí 8 hodin v kuse. Přes den už spí jen tak 2x, myslím ten delší spánek, nepočítám ty krátký patnáctiminutový fáze 😀 ...a to je ten důvod hlavně proč na net nechodím, jsem furt s ní...doděláváme barák, tak jsme spíš tam a tam net nemáme... K rodičům chodíme jen přespat.

@mercedesse tak ať admin pohne 😀 ráda se na album mrknu....
Takže čekáš chlapečka,jo?! To je tak krásný. Moc držím pěsti, ať je vše v pohodě. Neboj ta únava je normální. Tělo dostává zabrat, když živí dalšího človíčka 🙂

Těšíš se viď?!

mercedesse
30. črc 2010

Těším se horzně moc, vždycky když kope, tak mám takovou radost, ale už bych ho chtěla mít u sebe, to víš.
Jinak s tou svatbu to zatím vůbec neřeším, protože miláček se ještě pořád nerozhoupal, spíš je to jen takový zbožný přání, aby byla. Stejně bysme museli poškat na konec sezóny, takže spíš až na podzim. Já bych to taky právě brala jen pro ten pocit úplný rodiny. Žijem spolu sice už nějakej pátek, takže to tak všichni berou, ale není přeci jen ono.

zuzi82
autor
30. črc 2010

Páni, Teri, ty už jsi tu dlouho nebyla. Zrovna dneska jsem na tebe myslela, jestli mezi nás ještě vůbec příjdeš. 😉 Adélka je moc pěkná princeznička. Já dnes taky přidala nějaké nové fotečky do alba. Hrozně to letí. Matěj je den ode dne šikovňější. Už si ani nedokážu představit to malé miminečko, které jen bumalo a spinkalo. 🙂
Merci, užívej si to těhu. Já na to ráda vzpomínám, jsem šťastná, že už je Matěj venku, ale na těhu a kopanečky v bříšku si ráda vzpomenu. 😉

mercedesse
31. črc 2010

Zuzi teď už si to užívám i s nákupama a těším se na každej maličkej pohyb. Teď mě prcek trošku vytrestal, od včerejška pohyby nic moc. Ráno jsem se vzbudila a taky nic. Až asi po hodině, když jsem se najedla, tak pak pořádně kopal a nakop i tatínka do ruky. Tak se mi ulevilo. Teď už jsme zase úplně v pohodě. Na druhou stranu už bych chtěla, aby byl u mě. Pořád maličkej červíček hlodá, aby bylo vše v pořádku, ale jsem přesvědčená, že bude, musí.
A nezoufej, třeba si to brzo zopakujete a k Matějovi přibude sourozeneček 😉

zuzi82
autor
31. črc 2010

Dobré ráno,

@mercedesse tak to nestraš. My zatím sourozenečka neplánujeme. Chceme si naplno užít Matěje. 🙂

mercedesse
31. črc 2010

To já si jen tak rejpla 😀
Nejdřív mi připadalo, že se to všechno táhne a teď se mi zdá, že to zase utíká jak blázen. A podle zkušenosti s dětma kamarádek to po narození bude utíkat ještě víc. 😅 Za dva týdny skončím druhý trimestr a pak už opravdu chystat výbavičku na finále, abych to stihla. Hrozně se na to naše zlatíčko těším, ale kecala bych, kdybych tvrdila, že nemám trošku obavu, jak to zvládnu. Ale jen malinko, zvládli to jiný,zvládnu to taky, že jo. 😀

t.kosticka
31. črc 2010

Dobré ranko!!!Teda spíš dopoledne 😉
@mercedesse to je hezounký. Zařizování výbavičky je skvělý...já si to taky užívala...Sice jsme docela dost věcí ani nepoužili, ale to člověk zjistí až s miminkem, co mu vyhovuje nebo ne...
Určitě to zvládneš, nejdůležitější je toho prcka milovat a všechno ostatní se dostaví samo.
@zuzi82 Matěj je krásnej chlapeček. To je fakt, jak je na těch miminkách vidět, jak to letííí 😕

zuzi82
autor
31. črc 2010

To víš, že to letí. A bát se nemusíš, kdyžjsemto zvládla já, tak ty to yvládneš taky 😉

zuzi82
autor
31. črc 2010

Jé, to je chyb. Psala jsem to s Matějem na ruce 😅
Teri, děkuju. Je to moje sluníčko. Však to znáš.

mercedesse
31. črc 2010

Ono mi nic jinýho nezbyde, než si poradit. 😀 Ale děkuju za podporu.
Stejně sem chodím ráda, i když jste mě nakonec předběhli o nějakej ten měsíc. Ale teď už mi to vůbec neva, už mám svoje sluníčko v bříšku. Počkejte až se vyklube na svět, to příjdu škemrat o rady. 😀

crawler
31. črc 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/crawler/albu...

aktualizace, tak se pokochejte, jak roste Vlaďčin Tomášek 😉

crawler
31. črc 2010

ahojky🙂
@t.kosticka moc tě vítám zpět i s princezničkou 😉 těším se na fotečky a míry, abych mohla doplnit tabulečku🙂
@mercedesse proč bys taky nezvládla? je to všechno intuitivní - pár problémů si asi vychytá každá maminka - třeba s kojením, nebo nějaké nemoci, apod. ale ty zlatíčka všechno vynahrazují plnou měrou 🙂
@eriska nový hrady jsou krásný a je to kousek - supr nápad🙂 no rušivý elementy jsme řešit nemuseli, ale dokážu si představit, že to nebudete mít jedoduché vymyslet tak, aby byli všichni spokojeni 🤐 ale času dost..i když je to jako se vším...uteče to jako voda🙂

crawler
31. črc 2010
janinka22
1. srp 2010

Ahoj holky,

si představte co se nám včera stalo..chtěla jsem si zacvičit-konečně po dlouhé době-tak jsme manžu prosila ať Adámka hlídá at mám na to klid. Pak za mnou došel,že jde do posilovny,tak se pak začal oblíkat a malýho nechal chvíli na sedačce,jak ho normál vždycky posadíme a za chviličku říká "ježíšmarjá!" tak tam letím a málem jsem oči vyplakala,Adámek spadl ze sedačky,asi půl metra,naštěstí tam máme koberec a ještě jeden na tom,ale blízko stolek,tak jsme měli strach jestli se nebouchl..plakal,já taky,ale za chvilku jsme ho utěšili,pak jsem mu dala prso a dobrý,ale šok to teda byl,musel se otočit,což doteď nedělal...tudíž by to nikdo nečekal že se svalí. Na pohotovost jsme nešli,vypadá že je úplně v pořádku.

ivet6
1. srp 2010

@janinka22 jéé, to je nepříjemný, ještě že ty mimča jsou takový tvárný. Mně už se taky párkrát stalo, že Štěpka vytvořil nějakej pohyb tak, že sem ho tipťop zachytila 😨 Mám z toho taky strach 😒

crawler
1. srp 2010

aktualizace včetně Štěpánka a Adélky!!!🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/crawler/albu...

andrea110409
1. srp 2010

@janinka22 tak to se nam stalo taky a my teda na pohotovost sli protoze ja sem byla naprosto hystericka. Malemu udelalai rentgen hlavy a pak za par dni jeste koukli na ocni pozadi a nastesti vse bylo v poradku. Zrovna nedavno to byl mesic co se mu to stalo a jeste ted se mi nervama zveda zaludek pri te vzpomince. Ale neboj deti jsou snad opravdu gumove a vetsinou jsou v pohode, jen ho sleduj jestli s enedeje neco divnyho. Me doktorka prikazala ho sledovat 10 dni .

soniq
1. srp 2010

Ahoj holky, tak konečně jsem se sem dostala....s přítelem máme velkou krizi a asi možná dojde k rozchodu, ani nejezdí dom se na nís kouknout, prej chce mít chvíli čas a asi má nějaký problémy, jenže z něho něco vytáhnout je hrozný, takže jsem neměla náladu jsem jít, měla jsem jiný starosti, dokonce jsem i zhubla dost. Erisko: gratuluji ti k zasnoubení. Toto letí, musím říct že máte krásný miminečka a jak jsou šikovné. mě nejdou nějak stáhnout fotky do počítače tak až mi to nějak půjde tak sem hodím fotky...jinak malej je krásnej a moc šikovnej, jen pořád vyžaduje pozornost...v úterý jsme byli u Dr......šli jsme na očko, chtěla jsem aby byl očkovanej Prevenarem...ani neměl teplotky a ani nebyl nijak náladový jak bývaj někteří mimča, takže šikulka a jo, jinak má 62cm a 6,7kg. Janinko: tak hlavně že je ok, já musím malýho dávat doprostředka na postel a to jsi jdu třebas jen odskočit na záchod a malej byl přetočenej úplně a o několik cm se doplazil na okraj postele.

eriska
1. srp 2010

Hezký večer,
tak my se vrátili od předhrady, snažíme se dostat barryse do vody, jak necítí dno, tak se ani nehne☹ jsem celá poštípaná od komárů a hovaďáků, hrůza děs.
janinka22, to věřím, že jsi byla v šoku, taky bych byla a že jsi brečela s ním, já brečím, ikdyž ho třeba delší dobu bolí bříško a už mu nemůžu nijak pomoc, tak taky bulím. hlavně, že je adámek v pořádku🙂 já bych teda tomík na gauči nechat nemohla, když, tak ho dávám do postele a obrovnám polštáři, nebo je v sedátku, je děsně živý, a teď, když už se otáčí na bříško, tak to je mazec..dneska ležel na postele s přítelem a došoupal se až k čelu postele..asi bude brzo lést, něco podobného už zkoušel. tak už asi taky budete muset vymýšlet záterasy, on si to člověk ani neuvědomí, řekne, to je chvilka, ale oni to jsou mají ďáblíci a jsou pryč, než se řekne švec
soniq, to mě mrzí, já si tady rozepisuju o svatbě a ty o opaku, třeba se to ještě urovná, jak píšeš, z chlapů něco vypáčit..teda z toho mého to dá vždycky práci..vím, že se to lehko řekne, ale zkus na to tolik nemyslet a hlavně se věnuj kubíkovi, ten je nejdůležitější a žádné nervy, všechno z tebe cítí..no, už jste kus chlapa..já jdu příští týden, tak jsem zvědavá, jaké míry budou u nás🙂

soniq
1. srp 2010

Eri, neomlouvej se....já jsem se smířila i s tím, že možná bude rouzchod a už mě to tolik netrápí.....jak říkáš, věnuju se malýmu a to mě vynahrazuje vše. Nebo se to urovná...uvidíme.....nechávájm tomu volnej průběh...Tak at kontrola dobře dopadne...jo a my už od St papáme brambůrku s mrkvičkou nebo i s dýničkou a koupila jsem mu i kašu...a prej můžeme v půli srpna dát i kuřecí masíčko.....malýmu to kupodivu chutná, ale ta pusa vždycky špinavá a ty ručky jak si cpe do pusy, ale vyzrála jsem na něm...do každé ručky jsem mu dala jeho lžičenku a je klid.....🙂

eriska
1. srp 2010

soniq, každý máme to svý, že? já sice svatbu řeším, ale jak jsem psala, máme tam rušivé elementy, které prostě pozvat musíme a už teď vím, že si to neužiju, jako každou akci s nima..panečku, to už můžete baštit? ale ty nekojíš, nebo jo? já už si to nepamatuju..a co kyčličky? my byli a dobrý, plínky prý už nosit nemusíme, my je teda stejně nenosili..😀D hele a mně doporučovali na změnu masíčka taky králičí..a to mu dáváš místo obídku? a v jaké vodě vaříš? No, jsou to zlatínka,co? si ani neumím představit, když bych ho neměla..

eriska
1. srp 2010

holky, neporadíte nějaký program na úpravu fotek, kde se dají vkládat rámečky, text, nějaké animace, měnit barva...víc nepotřebuju, protože víc ani neumím..ale chtěla jsem našim k vánocům dát kalendář tomíka, tak jsem si říkala, že bych už začala něco vymyšlet, když je čas..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru