Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

jasekd
20. únor 2012

@baterka Vlacek Ikea mame, nezajem, akorat bori koleje, tak jsem to sebrala a dame mu to, az dospeje, snad driv nez v 18 😀 Cmara na smiraky, ale hlavne propiskou, pak frci magneticka tabulka, musim furt kreslit nakladak. At je zitra vse v poradku, ta cesta musi byt hrozna. Kdo hlida Marka? Tyhle vysoke horecky, to muze byt sesta nemoc, tak uvidis. Pri takhle vysokych horeckach my musime k doktorovi okamzite (podezreni na IMC), ale ty uvidis. Hlavne kdyby byl nejakej apatickej apod, tak bych k Dr. sla. At je mu lip!
U nas novinka to, ze Venyna musi na rehabilitaci 😝 Zacina se napadne podobat Martinovi. Ridim se doporucenimi o noseni, neposazovani, poloze na brisko, hrani na zemi, vsechno , a obe deti takovy brzdy. neni to tragedie, ale uz je toho na me moc 😔 Ale stejne bude asi pozdeji rehabilitovat s tou nohou, tak holt zacnem driv.

andrea110409
21. únor 2012

@jasekd to uz snad neni ani mozny..........vy budete muset mit v zivote stesti, protoze po takovyhle dvou letech uz proste musi prijit stastne obdobi. Uz to vidim ja budu v puberte resit kerky, dredy a mejdany a ty budes mit dva klidne intelektualy se kteryma neni zadny problem. 🙂

jasekd
21. únor 2012

@andrea110409 dredy jim klidne necham, kerku az v 18ti asi, no a mejdany, ne u nas doma prosim 😀

andrea110409
21. únor 2012

@jasekd ono u nas by se taky moc nerozsoupli, mame malinke 3+1 dva pubertaci, dva dospeli a dve zelvy jsou maximum co tu muze existovat 🙂

baterka
23. únor 2012

@jasekd hmmm, tak každé dítko je prostě jiné, u nás frčí vše, co má kola (auta, mašinky, bagr) a pak to malování a "čtení" knížek. Nezajímá ho (naštěstí) nic jiného, takže pořizovací náklady jsou v pohodě. Jo a ještě odrážedlo, ale to teď "dělá hají, Marku" na půdě, v tomhle počasí bych musela mít doma tak desatero oblečení pro každou příležitost...
Vendy to určitě zmákne, rehabilitace ji prospěje a bude se lepšit, uvidíš! Martínek přece taky už krásně chodí! A jak píše @andrea110409, my budeme mít prudérní puboše a vy si užijete krásný čas vzájemného porozumnění a úcty 🙂!

@andrea110409 ty jo, koukám tu na profil a Ty jsi už v 17tt????????!!!!!!!!! Wowwwwwwwwwwwww, tak to gratuluju!!! Jak to, žes to sem nedala už dřív? Já myslela, žes o jedno mimi přišla čekáte na druhý a ono takhle 🙂! Tak to je paráda!!! Tak hlavně ať je vše ok!
U mě to byla v úterý kovbojka, v noci horečky přes 40 (v konečníku naměřeno 40,8°C), ale nakonec zabrala vlažná mokrá plánka na nahé tělo a nurofenový čípek. Když to tak bylo i v noci na včerejšek, konzultovala jsem to telefonicky s doktorem, pokud nemá jiné příznaky, tak je to ok, takže jsem to neřešila a dneska v noci už teplotu neměl 🙂! Důležitý je nenechat se vystresovat a nejezdit nikam zbytečně 😎 ! Vždy pomohly ty "zábaly" na holý tělo, plínka a nechat vychladnout a bylo to. Uf.
Jinak glukózová křivka fakt hnus, jestli budu ještě ěnkdy těhotná, už na to prdim! Hlavně to vstávání po probdělé noci v pět ráno...

jasekd
23. únor 2012

@andrea110409 Jee, gratulace, asi jsem si jeste nevsimla? Davala jsi to az ted nekdy? At je vse jak ma byt.
@baterka u nas auticka a knizky, na vlacek jsem se tesila, ale zatim nic... Jo a taky mu posatvim domecek z matraci a tam vari panenkam... Ta horecka teda drsna, chudak malej. My musime bezet kvuli riziku te infekce ledvin, mohla by se jeste zhorsit funkce te nemocne, co je uz tak snizena, tyhle vysoke horecky u toho byvaji, v podstate u kazde horecky nad 38 po odectu musim odebirat moc... U zdraveho decka je to jine. A ani se nevysypal? Ja to tipovala na 6.nemoc.
My mame za sebou genetiku, tam nam zatim nic nerekli, ani krev nenabrali, nefunguje laborka 😠 Budou testovat urcity hnusny syndromy, mame ale nadeji, ze je to "jen" izolovana hemihypertrofie bez dalsich pruvodnich veci, protoze mala je jinak bez priznaku, bohuzel je ale jeste mala a mohly by se teprve objevit. Kdyby ji bylo treba 5, tak uz je to jistejsi. Taky ji zmerili a nozicku ma na obvodu o 2 cm tlustsi, coz je pry fakt dost na tak male dite 😝 Ale zatim je prakticky stejne dlouha, rozdil max par mm, aspon ze tak. Hned ale rekla, ze se to muze kdykoli zmenit, kontroly budou stale... PLus ta onko a kdovi co jeste. Takze tak, furt stejny a narocny...

andrea110409
23. únor 2012

Jojojo davala jsme to az ted prece jen jsme cekali aspon na ty prvni testy, ted mam odber druhych a cekam na vysledky tak jsme zvedava. Ale mimo je zatim statecnejsi nez byl Sima tak mu verim ze to zvladne i s neposednym brchou kteryho mamina porad nekam zveda a nebo pacifikuje u ockovani jako dneska 🙂

baterka
23. únor 2012

@andrea110409 no tak to je paráda! Opravdu moc gratuluju a jsem ráda, že tu nejsem jediná těhule a že ten název diskuse zas trochu sedí 🙂!! Tak se opatruj a mimi to určitě zvládne, já Marka taky furt tahám a snad dobrý... 😉 ! A už vymýšlíte jména? A necháte si říct, co to bude?

@jasekd hmmm, to chápu, já to beru sportovně, protože Marek je zatím zdravej jak řípa a tak jsem si řekla, že to dobře dopadne a taky jo. NO taky jsem si myslela, že se aspoň osype a prd 😅 . Takže se asi statečně popral s nějakou vznikající infekcí a podle všeho to vyhrál 😵 .
S Vendinou diagnózou - moc tomu nerozumím..., ale je mi jasný, že je to běh na dlouhou trať a potřebuješ nasbírat hodně síly... To samý s Martínkem. Takže vydrž! Bude líp!!!

andrea110409
23. únor 2012

@baterka Ahoj, jojojo prijde mi to jako nedavno kdy jsme byla tehotna 🙂 a uz je to dva roky a vic.
Kdo to bude si urcite nechame rict, ja bych to asi nevydrzela ....snad se nam to na pristim UTZ objevi,jdem 7.3. S jmenama zatim trochu bojujem ( holcicka bude asi Nela-nejak se nam ta holcici jmena moc nelibi, a kluk je zatim vymysleny Daniel ale to se jeste uvidi). Ale je nam to jedno, jen rikam ze kluka mam uz nacviceneho a tak bych aspon vedela do ceho jdem 🙂 A pokud by byla holcicka moc klidna tak by si se Šímou asi uzila...a tak uvidime, snad nebudu muset resit tolik karambolu jako se Šimonem. Protoze to kdyz nekomu vypravim tak se diveji a rikaji ze si zijou az v neuveritelnem klidu 🙂 Holt nas chlapecek je strelec

Taky jsme se s doktorkou dneska bavili o tom mluveni....Šíma nechce moc mluvit...rikala ze pockame do dvou let a pak mu nechame zmerit jak slysi. Jestli nema problem s intonaci..............no sem na to zvedava protoze Šíma opravdu neni dite co by spolupracovalo. Byl bo to asi boj .

mercedesse
23. únor 2012

@andrea110409 jůů gratulka. Tak doufám, že se taky brzo přidám, když se to takhle rozjíždí. Na druhý diskuzi kam chodím je to něco podobnýho. 😉 😀 Ale Michal mi pořád stávkuje a ještě chce čekat.

baterka
24. únor 2012

@andrea110409 no tak doufám, že se pak pochlubíš! Já jsem nejdřív s holčinou trochu "počítala", ale zas to bude parťák k Markovi, navíc jak píšeš, kluka už "umím" 🙂, takže neřeším. Tak hlavně ať je všechno ok a snaž si to trochu užít, páč to děsně letí, já abych už začala chystat tašku do porodnice...
Já nějak nestíhám. Navíc teď jsem měla dost práce (píšu dotace, teď se nějak sešly termíny...), takže jsem moc nespala, ve dne kolotoč kolem Marka, protože on je taky dost živej, teď už moc nespí po obědě, tak 20 minut (po hodině uspávání...), takže přes den nic nestihnu, vše doháním večer nebo v noci... Ale zas si říkám, že jsem zdravá a nic mě nebolí, jen mi furt děsně tvrdne břicho, ale to je ke konci normální a aspoň vím, že děloha posiluje na porod, takže by to zas mohlo být docela v pohodě 😎. V úterý jsem kromě glukózový křivky zvládla i ultrazvuk (no tedy to šumítko, co mají v Děčínské nemocnici...) a váhový odhad je už 2,3 kg, docela dost na 34tt..., ale paní doktorka se mnou chvíli mluvila a pak se smála a říkala, že takhle v pohodě maminku už dlouho neviděla a že by mi to neměla říkat, ale že podle mého psychického naladění bych do porodnice ani nemusela a mohla si to dát doma, protože je to hlavně o psychice 😎, dost mě potěšila. Já ale vím, že to přeháněla a taky že se může stát spousty věcí, takže nějakou odbornou pomoc chci. Ale jen jako pozorovatele 😉.

@mercedesse Já bych chtěla ještě jedno mimi, ale můj manžel teda vůbec.... Tak jsem se rozhodla pro taktiku: vyčkat, mlčet, nenaznačovat, nepřemlouvat a třeba se to nějak vyvrbí 🙂! A taky nebudu stahovat gatě, když brod je daleko a druhé dítko ještě ani není na světě... Takže uvidím. Myslím, že chlapi v tomhle musí dozrát (nebo taky ne), ale udělat "to" za jejich zády je dost nefér a dost by se nám to vymstilo.... Tak zkusíme počkat a třeba časem zjihnou 😉 . Mimochodem, koukám, že jsi od Mělníka... Já tam teď pojedu rodit, tedy plánuju to.Tys tam rodila? A jaký??? Nepamatuješ si nějaký jména? Já jsem domluvená s PA Lenkou Cimlerovou, víc zatím nevím. Díky za jakékoliv info 😉

mercedesse
24. únor 2012

@baterka no Michal druhý chce taky načít ještě letos, ale já bych do toho klidně šla už teď u něj to vidím tak léto podzim. U druhýho končím, teda s největší pravděpodobností.
Já si jména moc nepamatuju, PA mi dělala taková starší s dlouhejma vlasama a byla to Anna, tuším. Doktorku jsem měla A. Kudryatsevu , byla dobrá. Za mě tam ještě velel Zmrhal, ale ten je pryč a super je Krch, to je nový primář. Pozor na Řezáčovou, to je takovej místní postrach. Vyšetření dost bolí. Ale jinak tam byli všichni celkem dobrý.

baterka
26. únor 2012

@mercedesse tak to jo, když souhlasí už s letoškem, tak bych mu to klidně nechala, ať má chlap pocit, že ej po jeho 😀! To já budu muset vyjednávat nenápadněji, tedy pokud po tomhle druhým ještě nějaké třetí budu chtít... Asi kdyby to teď byla holka, tak neřeším, ale já bych si holčičku přála... No a když třetí klapne, určitě to bude kluk a časem si to půjdu někam hodit 😀!
Díky, no je tam teď nová primářka na gynekologicko-porodnickém a pak prej nějakej prudivej primář na novorozeneckým, teď po víkendu tam budu volat a sjednávat si s ním schůzku kvůli tomu ambulantnímu porodu. Primářka z gyn pouští prý v pohodě, ale podle té mé PA ten primář občas dělá psycho a jednou prý i volal policii 🙄 😠 ... No takže abych předešla potížím a nepříjemnostem, jdu tam s ním vyjednávat podmínky 😎 . Tak doufám, že to bude vše ok a hlavně, že se tam moc dlouho neohřejeme.

andrea110409
27. únor 2012

@baterka docela me prekvapilo ze ani ja se porodu nebojim. A to jsme si u Simi uzila. Jen chci at muzem jit co nejdriv domu a vsechno je v pohode a Siam aby se spis tesil. Zatim je v pohode, uz mu rikame ze budem mit mimi a kde ted spinka a zatim je zlatej i na cizi deti tak doufam 🙂

baterka
27. únor 2012

@andrea110409 to je jasný, už tušíme, do čeho jdem a že to není tak velký drama 😉 ! Věřím tomu, že vše ovlivňuje psychické rozpoložení a já jsem naturelem optimista a nehodlám si to nechat nějakým nemocničním personálem pokazit 😎 ! Tak si to hezky užívej, mě to děsně utíká a už jsem skoro na konci, skoro mi to břicho bude chybět..., pokud tedy časem nezlomím manžela na třetí 😲

andrea110409
28. únor 2012

Ahoj holky zajímal by mě váš názor na triple testy. Dneska jsme si volala o vysledky a mame jednu hladinu snizenou.....precetla jsme co se dalo, a je mi hur nez predtim a kontrola az za tyden ....tak nam drzte palce

jasekd
28. únor 2012

@andrea110409 Hele, ja nevim... Ja sama jsem je absolvovala u obou deti a u obou vysly dobre. U obou jsem mela i NT, ale jen UZ, a protoze vysel ukazkove, na krev jsem nesla, az na ty triply. Ty mas udelane NT, vcetne krve? A vse OK? Zalezi na tobe... Pokud by sis nechala i dite postizene, tak bych na amnio nesla, i kdyby mi to doporucovali, leda bys chtela vedet hned, na cem jsi. Tenhle problem podle me mela Tereza s Markem, ze? @baterka a je v poradku. Ony jsou casto falesne pozitivni a vetsinou se nic nedeje, mam vic kamaradek, kterym vyslo i hrozne riziko a deti jsou vsechny OK, na druhou stranu znam i jeden pripad, kdy NT vc. krve OK a triply spatny a miminko postizene bylo, ale je to spis vyjimka, a cim dal vic holek je odmita, udela se jen NT a v case triplu jen podrobny UZ a kdyz je OK, krev ne. Umim si predstavit, jak ti je, my jsme u Martina prochazeli tema ledvinama, a tohle je asi jeste horsi. Tereza ti urcite napise neco povzbudiveho 😉 Ja sama, pokud bude treti, se budu rozhodovat, zda je podstoupim, ono mozna uz to davno bude vsechno jinak, ze... Mne vysly u obou deti testy ukazkove a vadu maji obe, Martin jasne prokazatelnou na UZ, vedeli jsme pred porodem, u Vendy jsme cekali ukazkove zdrave miminko a 4 mesice po porodu to tak vypadalo a pekne jsme spadli na hubu 😝 Takze nikdy nevis, doufam, ze ti reknou, ze je to zanedbatelne riziko, myslim, ze by te nenechali cekat tyden, kdyby to bylo nejak akutni? neni to i proto, ze jsi "stara"? Je ti 32, to uz se muze projevit, ne?

andrea110409
28. únor 2012

@jasekd je mi 33 cerstve a jde o to ze mame snizenou hladinu HCG na 0,41. Volal jsme sve doktorce a ta rekla at to vubec neresim ze je to v poradku. Myslim ze to bylo u Šímy stejné ale uz si to nepamatuju. Uz sem se oklepala ale v prvni chvili jsme byla hotova. Na odber plodovky bych taky nechtela jit. My jsme na gennetu od zacatku kvuli segrine rozstepu patra i kdyz jeji deticnost je asi 1%. No jen sem se chtela zeptat na nazory. Ja uz bych do tretiho ditete asi nesla...na tyhle stresy neja nejsem stavena ...staci to co se pak deje kdzy se prdolky narodi 🙂
Ted sem videla taky na fotkych holcicky co se narodily jako dvojcatka a jedna mela 750 g a druha 1100 g.....no odbrecela jsme je i kdyz jsou uz dneska doma a maji se dobre.

jasekd
28. únor 2012

@andrea110409 No tak vidis, urcite to bude dobre 🙂 To, cim ted prochazime my, me taky , a hlavne manzela, od dalsiho decka odrazuje, to si nemysli. Ale za tech 5-6 let bude snad aspon cast za nami a treba jeste budeme mit chut a silu 🙂

andrea110409
28. únor 2012

@jasekd to ja bych treti musela mit asi ve 40 🙂 ale ne mame plany ze s detma zkusime jet pod stan a podobne vylomeniny a to s miminem nejde 🙂 A i nas bytecek urcite vic nepojme tak to bude tak akorat i na mou nervovou soustavu 🙂

jasekd
28. únor 2012

@andrea110409 Mne bude v cervnu 32, takze nejsem omoc mladsi nez ty 😉 Proste se uvidi. My jsem planovali pod stan uz letos v lete, Chorvatsko kemp, jenze se asi nenapasujem mezi doktory, ta M. operace, kontroly v Motole... Ted jsem ji zrovna objednavala na rehabku, furt neco, ale rada bych k mori jela, pristi rok uz budu chodit do prace a vzit si dovolenou bude horsi, protoze ji nebudu moct na posl. chvili menit treba proto, ze jsou decka nemocny.

baterka
28. únor 2012

@andrea110409 no ahoj 🙂! Tak pokud si to pamatuješ, jak píše Jas..., hlavně neplaš!!! Mě vyšly děsně s Markem - 1:20 na DS a byl to planý poplach. Prošli jsme si oba s manželem pár dní peklem...., pak amniocentéza a výsledek - Marek je zdravý jak řípa 😎! Takže doufám, že už jsi klidnější a víš, že to bude ok! Já teď podruhý na tripply nešla, doktor tedy děsně prudil...., i sestra si neodpustila pár poznámek o nezodpovědných matkách... 😠 , byla jsem přitom na soukromé klinice na NT včetně krve a výsledky ukázkový, riziko asi 1:16 000... 😎 Takže tripply jsou podle mě přežitek a jen se nepodařilo je dát jako "nepovinné" a naopak jako standard zařadit NT, ale možná je to i o penězích, nevím! Hrozně důležitý je hlavně načasování testů, protože jakmile Ti nesedí skutečné stáří miminka se stáří dle poslední MS, tak už se ocitneš mimo tabulky, mě se to stalo, protože mě se to rozcházelo asi o 16 dní 😅
Jinak @jasekd a @andrea110409 , mě bude v srpnu 30, ale někdy si připadám, že je mi tak 100, hlavně dneska, Marek mi hupsnul na břicho, skučela jsem jak při posledním tažení a manžel to přešel jen jedním pohledem s tím, že nemá čas, protože počítá nějaký rozpočet na zakázku 😠 😒 . No nic..... Takže to třetí je asi fakt hudba budoucnosti...

baterka
28. únor 2012

@jasekd no dovolená pod stanem je můj sen už letos 😎 , tak uvidíme. My teda jezdíme po Čechách nebo s indiánama pod tee-pee, ale u vás je to asi jinak, kvůli těm ledvinám a tak.... Tak držím palce, ať Vám to moře vyjde!!!

jasekd
28. únor 2012

@baterka Nj, asi se nevejdem mezi terminy po nemocnicich, jinak bych asi jela, i kdyz moje deti bez revu dojedou akorat na okraj Prahy a dal jeci, takze nedavno jsem jeli od Prahy az do Tabora s dvojitym revem 😝 JInak nikdy nemel IMC, tak bychom more riskli a pred sluncem ho holt chranili co to jde, on jak bere ty leky, tak by na slunce vubec nemel, ale to je nerealne! Jinak bych se az tak nebala, jenze my budem cekat na telefon a pak do 14 dnu je treba zaridit predoperacni, odbery krve, moci atd, zaridit dovolenou, hlidani atd a vyrazit na operaci, takze jeste nevim. Po Cechach by se mi teda s miminem nechtelo, my jezidme do kempu, zadna divocina, a kempy v Cechach socialky teda otres, ve vetsine pripadu 😠 V Chprvatsku, kam jezdime, za slusny prachy skutecne hygienicky nadstandard, a navic teplo, prece jen M. nesmi nastydnout. Do divociny jsme jezdili na cundry pod sirak jako bezdetni, ale dokud budou mit deti pliny, tak teda ani nahodou 😀 Ty vase triply jsem si pamatovala dobre, fakt hruza. U moji Dr jdou odmitnout v pohode, ja je mela, ale moje zname je odmitly a problem nebyl, jen se udelal peclivy UZ (ten mi delala taky, vzhledem k tem ledvinam).
Uz jsem vam psala, ze M. je doma bez plinek? Asi tyden, a jen par nehod. Spani a na ven samo pliny ma, a radne procurany.
Ja na to treti fakt psychicky mit nebudu, aby zas nebylo nemocny. Jinak ten "zajem" ze strany manzela znam taky, clovek dela drsnou samostatnou zenu, oni si na to zvyknou a uz mas smulu 😀 No vydrz, mas to za par. A to jako pojedete z Valkeric do Melnika? Jak je to daleko? 😕

andrea110409
29. únor 2012

@jasekd Jeeee kousek od Tabora jsme se narodila 🙂 a casto tam jezdime. Sima pri te ceste kricel kdyz byl malinkej a to jsme i dojizdeli a ja ho kojila....to jeste kdyz byl ve vajicku 🙂)) Pak jsme treba dve hodiny zpivali detske pisnicky...to byl taky masakr 🙂 Dneska je desne hodnej az me to prekvapuje a hlavne se nam to dari nacasovat na jeho spani. Do Chorvatska jsme jezdili s muzem pod stan k Zadaru...supr. v Cechach jsme se Simou byli v penzionu na Palave a tam bylo krasne

jasekd
29. únor 2012

@andrea110409 ja tam mam kamosku z vejsky 🙂

eriska
29. únor 2012

@baterka teeeda, už se ti to blíží, taška už je připravená? 😵 já si taky myslím, že jsem měla porod takový jaký byl, protože jsem se ho nebála, těšila jsem se a to je podle mě důležitý, než se stresovat třeba článkama o tom, kdo jak rodil, jaká to byla hrůza..co se může stát..nic z toho jsem si nepřipouštěla..jsem se těšila na mimíska a hotovo🙂
@andrea110409 @jasekd @baterka jaaaj, vy už tu řešíte třetí dítko, teeeda, dámy, máte můj obdiv..mně momentálně stačí jeden akčňák a mám toho někdy plný zuby..přes den už někdy nespí, jako třeba dneska, tak ve čtyři je už na facku, ale zase na půl šestou zalehne a chrupká do půl sedmé, takže na to pohoda🙂 teď je schovaný v ložnici ve skříni a křičí na mě, ať ho jde maminka najít, že je vlk schovaný ve skříni😀D
co se týče dovči, tak já se moooc těším k moři,pojedeme tam za ségrou a jejím přítelem, takže by to měla být pohoda, stoprocentně pojedeme na noc, Tomiš jízdu v autě moc rád nemá, tak aby si usnul..po čechách jen nějaká zoo, mě stany už moc nelákají, užila jsem si to od 15. s kámoškou a teď jsem zhýčkaná pohodlím postele😉😀DD

baterka
29. únor 2012

@jasekd no ta to je pech, ty nemocnice, navíc dvakrát... Hm.., tak snad to bude vrzy za Vámi a příští sezónu si to už užijete!
No do Mělníka je to tak hodinu deset minut, nic slavnýho při tom, jak jsem to měla rychlý minule, ale zas teď prostě vyrazíme dřív, minule jsem čekala na stahy po 3 minutách, teď vyrazíme, až prostě začnou být pravidelný a ono se to cestou nějak snad dorozjede 😎.

@eriska @jasekd mě zas moc neláká moře, to je všude moc lidí, navíc to vedro, mě je nad 25°C už nanic 😎 , radši jsem někde na palouku v lese, kde není nikdo a přímo z tee-pee jdou pozorovat zvířátka 🙂! Minule jsme byli pět dní a s látkovkama pohoda, akorát to tak nějak vyšlo, že počůraný jsem přemáchla v ruce a usušila a ty pokaděný jsem dala do tašky a dovezla vyprat domů a pohoda. A teď zas doufám, že Marek v létě už bude přes den bez plín a to druhý nějak zmáknu přemáchnout 😀 . A pak taky ty cesty, vůbec si to neumím představit jet někam dýl jak dvě hodiny 😝 , když neřídím, tak je mi v autě děsně zle a Marek to má evidentně po mě.... 😝
Já byla dneska dopoledne zas na kontrole, už mě to štve..., Marka hlídal manžel a dokonce ho i uspal, takže jsem přijela k hotovýmu 😅 . Večer jdeme na koncert Plíhala, bude hlídat i uspávat tchýně, tak si zajdem i na večeři, chci si to užít, protože je to pravděpodobně na další min. rok poslední volný veřer 😉 .

eriska
29. únor 2012

@baterka tak to budete mít hezký večer, pořádně si ho užijte😉 no, vidíš, taťka šikula a vy se tu holky bojíte, že to taťkové nezvládnou..jééé, to já zase miluju to šumění moře, ráno ty procházky, východy a západy slunce, slanou vodu, vlnky..my jezdíme až skoro dolů do Chorvatska, na místečko, kde tolik turistů není, krásně čistý moře, kamenné pláže..no, už se tam vidím..a chci vidět toho našeho vodomila, ten bude nadšený, už teď kouká na fotky a říká, že pojede k moři, že tam bude házet kamínky do vodičky a koupat se😉mně cesta autem nijak nevadí, naštěstí, Tomínkovi taky ne, jen ho to nebaví..stačí mu jet k babince, to je tak půl hodinky a dost..takže u nás určo na noc a ráno jsme tam😉 a jak to budete mít se spinkáním, bater? Mareč spí v malé postýlce? a kde bude spinkat mimčo?a výbavička je nachystaná? s plínkama závidím, u nás pořád nic, dělá si ze mě akorát srandu, teď taky běhá bez plíny, a to je co chvíli mamko, čůrám, tak letíme na záchod, tam se postaví a řekne, mamko, nečůrám..a tak třeba půl dne a pokaždý se vyčůrá na koberec 😠 už fakt nevím, jak na něj..on moc dobře ví, co se po něm chce, ale podle mě je prostě líný..zase na to nechci jít třeba pomocí "trestů", jako že mu třeba zakážu koukat na krtka, když se bude počůravat, to si myslím, že se mi bude počůravat na truc a ještě bude řvát, že mu ho nepustím..pořád se spoléhám na to moře, že nejdýl tam se to naučí

jasekd
29. únor 2012

@baterka tam , co jezdime my, moc lidi neni 🙂 Navic nalozime veci na Palavu a odplujem tam, kde neni ani hnat 😵 Nebo jet na vodu, ale tam ty socialky jsou tristni. Do lesa pod sirak az s vetsima detma, toho jsem si taky uzila dpst, ale k mori jezdime jedine pod stan. Teda, pres hodinu cesty autem, to by byl pro me konec pohodoveho porodu, jela jsem 10 minut a stacilo, pritom do porodu daleko, ale ty bolesti byly hrozny, navic mne se chce v aute blejt 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru