Co nás čeká po 13. tt?

zuzi82
8. říj 2009

Ahojky holky, zkusíme se přesunout na toto téma. Doufám, že to všechny najdete.

mandragora10
25. led 2010

Dobre rano,

Crwa dekuji za odkaz, cele jsem to prostudovala a mam pocit, ze kazdemu vyhovuje neco jineho, takze to bude jeste tezka volba 🙂 Osobne moc netihnu k satku, takze bud pouziju podedenou klokanku...kukala jsem vcera na navod, ma i drzak hlavicky a muze se pouzivat uz od narozeni, nebo to vidim na baby vak.
Jinak ja jsem zase v praci, tenhel vikend mi hrozne rychle utekl. Vcera jsem si probrala vsechny vecicky na miminko, srovnala je podle velikosti a zjistila jsem, ze minimalne do roka ditete mam vystarano. Obzvlast ve velikosti 56 a 62 mam velke zasoby, takze si myslim, ze to ani neunosim. Legracni mi prislo, ze v podedenych vecickach jsem objevila treba uzasne kozisky, ktere mi ale zrovna vyjdou dle velikosti a veku mimca na leto, par platenych kratasku zase na zimu....takze mi prislo lito, ze to asi ani vsechno neuzijeme. No treba na druhe 🙂

katy007
25. led 2010

Ahoj holky u nás taky -19,8C celkem jsem to s dovčou vychytala že už v takovém mrazu nikam nemusím, dneska jsem chtěla jít za jednou dět. dr. zda nás vezme, ale asi zajdu nejpozději ve čt kdy musím do knihovny.
Jinak včera jsme byli na rautu v Park Inn a paráda dali jsme si pořádně do nosu takže taky hnízdím 😀 dneska budu vařit něco léhkého 😉 zítzra s manžou to bude 9 let co se známe

Eri: dala jsme si lesnické ragů - mix srnce a kance. Teď v pá taky jdeme na myslivecký ples a v tombole je kromě jiného i cena ušáci, bažanti tak bychom nějakého ušáka mohli vyhrát 😅

eriska
25. led 2010

Dobré ranko, holky,
man, taky jsem něco z vypraného oblečka vyžehlila, vzala jsem si k tomu dle tvého doporučení židli a bříško netvrdlo..ale ještě mi pár dupaček zbývá..jinak si myslím, že toho máme dost..a v těch menších velikostech ještě něco dostaneme, takže až pak průběžně dokoupíme jen to, co bude chybět..jj, mě zase mrzí ty holčičí šatičky,které nevyužijeme..jinak oblečko mám po dvojčatech a ty jsou v květnu, takže co se týče oblečka, tak to budeme mít postejno..jen jsem nenašla žádné zimní kombinézy a podzimní bundičky..tak to budeme muset dokoupit..ale na to je čas..až podle toho, jak bude prcek velký🙂 ať ti to v práci rychle uteče😉

craw, uvidíš, můžeme se jít teď ve středu mrknout na to šátkování v mamáči..já teda jdu do baby vaku, pro mě je praktičtější..navíc, mimčo v něm můžeš nosit taky na zádech, na boku, v sedě, v leže, a taky, na ceny šátků jsem nekoukala, ale baby vak stojí 790 a nemyslím, že šátek bude levnější, takže jdu do něj..Já ho teda hlavně potřebuju na to venčení našeho lumpa a možná ze začátku na nošení do kočárku, ale jak začne chodit, tak mi je jasný, že mi v baby vaku stejně nevydrží..a je až do 50 kg, což bych ani neunesla😀

eriska
25. led 2010

katy, tak to sis dala do nosu..😉 já už se na zvěřinku těším..no, já mám ještě z posledního honu v mrazáku kačenku, srnčí svíčkovou a srnčí kýtu..ale dohodli jsme se, že to uděláme až v nové kuchyni a pozveme přítelovi rodiče na obídek..což jsem zvědavá, já zatím dělala jen bažanta..my taky máme v tombole nějaký bažanty, slepice, zajíce, danče a myslím, že tam má být i divočák..tak uvidíme..minule jsme z 30 lístků vyhráli jednoho bažantíka, ale byl výborný..taky jsem ráda, že jsem doma, ale dneska musím ven, pojedeme koupit záchod a na čez, aby nám zapíojili noční proud..ale většinou budu v autě a jen přeběhnu..chystáš se k dětské dr.? mně to naštěstí zařídila teta, takže už od října mám klid..🙂

katy007
25. led 2010

Eri: no dnes k ní nejdu, ale musím co nejdříve, je tu stop stav, ona je dobrá a je za barákem, ale trochu se bojím, že dostanu košem. Pak P. dostal tip od své dr. že chodí k nějaké Zelené, že je super, ale to bych už trochu cestovala cca 5 zastávek MHD nebo autem anebo k mamce našeho kamaráda, to je cca taky 5 zastávek, ale na opačnou str. no nejraději bych tu Jirouškovou co je za barákem .
Jinak pokud vyhraji bažanta tak doufám, že mi písneš recept jak na fogla jednoho 😅 nikdy jsem doma zvěřinu nedělala, ani nemám kde ji splašit a za ten peníz co ji prodávají v obchodě? Si raději zajdu na uvařenou dobrotu, alespoň si pochutnám a nepoletí to do koše nebo pro psa!

Teď hledám žirafí křesilko plyšové nebo velkou plyš. žirafu neviděla jste to některá? Nakonec pokojík nebude s medvídky, ale žirafí 😀

eriska
25. led 2010

katy, tak se zvěřinou jsem taky začátečnice, přítel si dělá kurz od loňska a na hony chodí taky od léta, takže jsem toho zatím moc nepochytila, ale mám od babičky mysliveckou kuchařku, kterou samo teď nevím kde mám, a z ní budu vařit..ale toho bažantíka jsem pekla, večer jsem na to naházela mrkev, celer, petržel,cibulku, nové koření, černý pepř, bob.list, jalovec, tymián, sul, a druhý den jsem to podlila vodu a asi tři hoďky pekla..nic jiného jsem zatím ze zvěřiny nedělala..ale bylo moooc dobré..jen já ochutnala pouze kousek, přítel ho celýho zbaštil sám..s peřím vypadal, jakože obrovský a otrhaný a vykuchaný..takový prdeček😀
tak mít dr. takhle blízko, to by bylo určo lepší..a nemáš nějakou známou, která k ní chodí? třeba by ses na ní mohla odkázat..a když ne, tak holt cestovat..my to máme tak 15 minut chůze..ale zase dr. je mooc dobrá, tak radši k ní, než k té, která je pod kopcem a je kousek..
křesílko u nás měli před vánoci v kauflandu😀ale až ho najdeš, dej vědět..taky plyšový chci🙂

eriska
25. led 2010

jo, jinak baby vak už je skoro vybraný, buď to bude tenhle:http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&s...
nebo tenhle:http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&s...

crawler
25. led 2010

ahojky holky🙂

tak dnes jsem byla na mega dlouhé procházce a bříško netvrdne, takže super - už 14 dní beru Magnosolv a vápník na křeče do lýtek, ale evidentně to pomáhá i na bříško🙂

se zvěřinou mám zkušeností dost, páč taťka je myslivec a jíme především zvěřinu - můžete si holky experimentovat - divočák je výborný na pečení nebo do omáček a gulášů, srnčí taktéž a je výborné to maso naložit s česnekem - získá říz...Jinak my moc nijak neexperimentujeme s kořením a bylinkama, prostě jen základ - pepř, česnek, cibule, paprika...však si s tím vším můžete vyhrát a takřka není co zkazit😀

já jsem zatím spíš nakloněná k šátku, ale uvidíme 😉

eri: mě osobně by se více zamlouval ten z 1.odkazu...:)

katy007
25. led 2010

Eri: zatím jsme našla jen jedno křesílko - sedák je nafukovací, potah plyšový, dá se i sundat a vyprat a jaké zvíře sháníš? Ještě mají i slona ten je taky moc hezký.
JInak jsme se teď dokoukala na film K2 a bylo to fajn a kus ubrusu jsme vyšila z včerejška mám rest ani jsme na to nesáhla a velikonoce tu budou coby dup a pořádný kus přede mnou!

Jinak mám hlad jako vlk čekám až se mi udělají fr. brambory už se mi pečou 🙂

ivet6
25. led 2010

Ahoj holky,

dá se nějak tvrdnutí bříška definovat?? Já totiž nevim, jestli to je to, co si myslim, že to je 😒, a kdy je to normálka, a kdy to může mimčůa ohrozit 😨
Myslela sem si že takový ty tvrdý boule na břiše je, že se miminko nějak natočilo a vzpírás e tam nebo co?? Je to tak? Nebo to tvrdnutí je jakoby celé stažení dělohy naráz všude?? A kdy si myslíte, že je to ještě ok, a kdy už je to blbý...já se bojim, abych něco nepodcenila 😲

katy007
25. led 2010

Ivet: máš ho jako beton, někdy je to i nepříjemné a mimču to neublíží, denně až 25x ti ztvrdne bříško, zkus pít magnézku, mlsat hořkou čöku čím více % tím lépe a mandle, magnézko v tabletách nám moc por. asistentka nedoporučovala.
Neboj nic nepodceňuješ a děloha je sval!

crawler
25. led 2010

ivet: tvrdnutí dělohy je takový nepříjemný pocit - bříško tě jakoby táhne dolů a ztuhne nebo jak to říct.Myslím, že to prostě poznáš🙂 Mě tvrdlo (+ mě k tomu i píchalo) vždy při nějaké fyzické aktivitě a jak jsem si odpočinula, tak to rázem přešlo. Pokud ti ztvrdne, tak bys rozhodně neměla pokračovat v tom, co děláš, ale měla by sis sednout nebo lehnout a podložit nohy a odpočívat...Ve své těhu knize jsem četla, že po 28.tt se tvrdnutí může objevovat častěji, ale do 28.tt to není nic dobrého a proto je dobré to hlídat a kdyžtak si říct u dr. o hořčík, který na to pomáhá...
Ale někdo s tím má problémy a nemusí to znamenat předčasný porod - mým sestrám i mamce tvrdlo hned od začátku a stejně přenášely, ale mudři to radši logicky hlídají...

ivet6
25. led 2010

Děkuju 🙂 ,

tak to občas mám, ala po chvíli to odezní....zeptám se na to doktorky,ale jdu tam až 16.2 🙄

baterka
25. led 2010

ahoj holky, zas po dlouhé době se hlásím a moc Vás všechny zdravím!!!
u nás nic nového, snažili jsme se o víikendu zadělávat na barčku nová okna, ale je taková zima, že to moc nešlo ☹...
jinak máme kočár!!! Hurá!!! Byli jsme pro něj s mužem až v nějaké řiti na Lukách, no fuj takjsl, to je fakt pomsta bydlet v takové králíkárně..., jojo. Ale je to Inglesina včetně autosedačky po 1 dítěti za 2900,- Kč, takže pohoda 🙂!
Jinak v pátek jsu na cukr, fuuuuj, se asi pozvracím, snad to ustojím a hlavně věřím, že ji nemám! Už jste byly? A jaké to bylo?

břicho mi naštěstí netvrdne, mě vlastně nic není, je to pohoda. Jen dnska jsem čekala hodinu na finančáku (podat daň z nemovitosti) a bylo tam dost vydýcháno, tak mi bylo trochu šoufl...

k vaší debatě šátek vs babyvak - u mě vede šátek, jednak už ho mám 🙂 a pak mi přijde variabilnější než babyvak hlavně pak na další úvazy.

ještě k Teri a plenám - jdu taky jen do látkovek, kamarádky je mají takřka všechny, fakt znám jen asi dvě okolo, co používají jednorázovky, je to podle mě nesmyslně drahý a neeko..., 1/8 světového dopadu "vyspělých" zemí tvoří pleny..., ale to je každého věc, u mě je to tutovka. Kolik jich budeš pořizovat? Já tak 40-50, pak nějaké svrchní kalhotky, teď mě nadchly ty vlněné natahovací, tak jsem zaúkolovala budoucí prababičku, aspoň bude mít co dělat 🙂 a je spokojená. Aprát to budu klasicky v ořechách, takže taky levně, prostě kein stress 🙂.

crawler
25. led 2010

ahoj bat🙂 - téda to jste sehnali inglesinu za pakatel - gratuluju😀

tak a je rozhodnuto - přečetla jsem si celou diskuzi vak vs.šátek a pak ještě další info na různých stránkách a vyhrál jednoznačně šátek...teď už jen vybrat konkrétní typ - ty opravdu kvalitní jsou o dost dražší investice, takže půjdu koupit na mimibazar nebo na aukto...

baterka
25. led 2010

ahoj craw, jojo, jsme nadšený, díky 🙂! a s šátkem - má řeč! Já mám z aukra elastický - od medley za 300,- a pak plánuju, pokud se tam bude mimču líbit, koupit nějaký tkaný, asi český, ale ještě nevím. Pokud něco zajímavého objevíš, dej vědět, jsem jedno velké... oko 🙂!

eriska
25. led 2010

katy, tak já o konkrétním křesílku ještě neuvažovala..jen se mi líbí..ale co to bude za zvířátko, tak to ještě nevím..podle toho, jak vymalujeme a jaký zvířátka se nám podaří vymalovat🙂 ale můžeš mi do IP hodit odkaz..ať pak vím, kam sáhnout🙂

ivet, to tvrdnutí pociťuju tak, jak tu psaly už holky přede mnou, ztěžkne, táhne to a je to spíš nepříjemný, ale jakmile si lehnu, či sednu tak to přestane..a měla jsem to i dřív, než v 28tt a dr. mi říkal, že je to v pořádku, dokud není nějak moc často..ale jak jsem tak pochopila, tak tebe nic takového netrápí, takže se tím netrap ani tak..kdyby to přišlo, tak to poznáš, neboj😉

craw a půjdeš na to šátkování do mamáče? já jsem pro baby vak, pro mě je to rychlejší a to já potřebuju,je praktičtější, dá se nosit na více způsobů a nemusím to vázat a stojí málo, takže já mám taky jasno😉 každý si musí najít to, co mu vyhovuje..asi jsem četla to co ty, takže ty elastické šátky nedoporučuju..i holky mi to říkaly, že když už šátek, tak ten pevný..ale ono asi nejlepší si vyzkoušet a ošahat a uvidíš, co ti bude vyhovat..ale v sobotu jdu zase na plaváčka, takže se kdyžtak holek na nějakou značku zeptám🙂

crawler
25. led 2010

eri: jojo, říkala jsem si, že koupím určo pevný...Co se týče mamáče, tak zatím na středu nic v plánu nemám, takže zatím to vypadá, že půjdu...a volala jsi tam? mě se zatím neozvali, takže nevím, zda lze jít i na jednotlivé vstupy...no pokud ne, tak oni k šátkům dávají brožurky úvazů a je to i na netu, tak bych to musela zvládnout i jen podle fotek...nechci se tam totiž táhnout a pak zjistit, že je to jen pro ty, co mají zaplacený celý kurz... 😖 tak nevím no... 😒

eriska
25. led 2010

craw, já tam volala a to mi nebrali a pak jsem na to zapomněla..ale na netu píšou, že je možný vstup i na jednotlivé semináře, jen, že když si zaplatíš celý kurz, tak je to výhodnější..no, já na středu taky nic v plánu nemám, tak bych šla s tebou..🙂

evuss
26. led 2010

Ahojky holky, tak jsem vás včera stíhala číst, ale nějak jsem nestíhala psát 🙂 Takže dneska zdravím. To zase máme venku nadělení co... Když už není -20 stupňů tak je zase +20cm sněhu 😀

K tomu tvrdnutí břicha: Mě tvrdne zcela vyjímečně a málo ale pomáhá mi, když stoupnu a jdu se projít. Tak teda nevím, mám to nějak obráceně než vy😀

A co se týče toho nošení. Já jsem moc neuvažovala ani o šátku ani o klokance a dokonce jsem ani nevěděla, že jě nějaký baby vak 😅 Ale jak jsem vás tak četla tak sem nad tím přemýšlela a řikala sem si že si půjčím od známé klokanku (má dvě a mimčo čekají až v červenci) a když se to mímu i mě bude líbit tak pak zauvažuju o koupy nebo o tom šátku, ale zatím asi pořizovat nebudem...

Včera mělo mímo nasazený klidový režim, téměř celý den byl klid a jen sem tam takový náznaky pohybu až sem si řikala jestli je všechno v pořádku. No ale večer jsem přišla dom a už se začalo ozývat a když jsem lehla do postele tak se spustilo ródeo 😀 Byla to sranda, sem nevěděla jestli se mám smát jak se to břucho hemžilo nebo jestli mám naříkat jak to bolelo, sadista 🙂 A taky se rozhodlo, že když taťka vstává do práce tak mi přece taky už spát nemůžeme, ale nedokáže pochopit, že taťka už zítra vstávat nebude a my jo 😀 Takže jak včera tak dneska su od půl paté vzhůru.

t.kosticka
26. led 2010

Ahoj holky,

taky mám v práci hodně práce. Dneska byla cesta busem do práce šílená. Nejenže je všude zase novýho sněhu, ale bus byl narvanej, sice jsme si sedla, ale nedalo se tam dýchat, všichni kolem do mě strhali, musela jsem normálně poprosit jednoho kluka, ať si sundá brašnu z ramene, přede mnou s ní praštil 2 ženský do ramen a u mě s ní nebezpečně balancoval u mýho břicha...no já se tak strašně už těším, až budu doma. Ale vážně!

Mám pocit, že to mateřství přišlo tak akorát. Lidi kolem mě tak hrozně štvou, na některý kolegy v práci jsme začala být už úplně alergická, lidi v MHD, o těch ani nebudu mluvit, až teď vidím, jaký to jsou sobci a blbci. Asi je to tím, že jsem teď taková citlivá...
😒

Je právě přesně na čase ta změna...jsem v jednom zaměstnání 6 let, což si myslím, že na maldého člověka je tak akorát čas na "přestávku"....

Tak a hezky jsem se vykecala...klidně to ignorujte 😀

Mě bříško teď, a musím to zaťukat, vůbec netvrdne...od tý doby, co popíjím tu magnesii a začala jsme zase pravidelně jíst ty vitamíny Pregnium, kde je horčík taky. Jen se mi trošku děloha ozve, když dlouho chodím nebo musím zadržovat dlouho moč.

Včera jsem byla v poradně - vše je v pohodě, už vím termín na test na cukrovku, ...ale musela jsme se smát, jaký máme inteligentní reagující miminko...normálně jsme při vyšetření cítila, jak malá před doktorem uhýbá a kopala jak vzteklá 😀 tak mě to tak pobavilo...ta se v životě neztratí.. 😵 😵

t.kosticka
26. led 2010

jo a možná, že to znáte, ale objevila jsem na netu úžasný stránky s textilníma hračkama a doplňkama...jsou naprosto dokonalý... při troše šikovnosti je to i hezká inspirace na domací tvorbu...
wewewe sapito tecka cézet 😉

t.kosticka
26. led 2010

jo a ještě , kdo má ráda dřevěnou klasiku n ahraní - mrněte na modroocko tecka cézet

evuss
26. led 2010

Kosti, ty lidi vydrž už je to za pár 😉 Ale chápu tě, taky si občas říkám jestli sem se zbláznila já nebo oni 🙂
Malá asi nemá ráda, když se na ni "dotírá" cizí chlápek. Šikovná holka, vypadá, že má jasno 😀 Jinak díky za tip na ty hračky, nakoukla sem a vypadá to parádně, musím to projít pořádně.

katy007
26. led 2010

Ahoj holky,
tak u nás pořád kosa jako z nosa, ale zatím nesněží, včera jsme dočetla knihu, dnes ráno začala s novou, za chvilku kouknu na včerejší Vyprávěj a něco zase vyšiji, musím trošku pohnout, abych to stihla do velikonoc 2m ubrus je 2m ubrus 😠 ale zatím mě to baví.

Teri: já měla stejný pocit, pracuji už téměř 11 let, z toho při zaměstnání i VŠ a u nynějšího zaměstnavatele jsem přes 5 let a máme tam samé změny, reorganizace tak jsme taky šla odpočinout v pravou chvíli už se moc těším na jaro, až bude krásně teplo, sednu si v parku na lavičku s knihou nebo až budu jezdit s kočárkem.

Holky začala mě bolet stydká kost nebolí vás taky, ráno jak vystartuji z postele tak to nejvíce bolí.

t.kosticka
26. led 2010

vydržím 😀
A není zač. Ráda se podělím 😉

Jo a ještě jsme už objednaná na ten 4D ultrazvuk do POdolí, sice je to až za měsíc, ale to uteče jako voda...

t.kosticka
26. led 2010

To já Ti, katy, už to " nepracování" závidím!!! A jsme ráda, že nejsem v těhle pocitech sama.
S tou stydkou kostí, to nebude nic nebezpečnýho, určitě je to tím, že ti mimi na ni tlačí a nebo je to zimou...
Já včera, jak šla na gyndu, jsem si blbec vzala krátkou zimní bundu a šla jsem docela velkej kus pěšky od autobusu a pkně mi teda vymrzly slabiny a teď mi taky ty spodní kosti pobolívají...

crawler
26. led 2010

krásný den holky🙂

evuss: náš mimís měl klidový režim celý víkend a můžu ti říct, že jsem byla nervní jako sáňky v létě 😒 ...pořád jsem si říkala, zda je vše ok a nebyla jsem ve své kůži...Ale včera i dnes už zase řádí, tak mu moc děkuju a vždycky mu říkám, klidně ať kope do pupíku (tam mi to je nejvíc nepříjemný), ale hlavně ať o něm vím🙂))

kostičko: přesně tak - já sem na mnohý lidi ve vlaku taky už úplně alergická a někdy je mám chuť nakopat někam...jsem přecitlivělá a oni si klidně očumujou moje těhotný břicho, ale nezvednou prd.l, aby mě pustili sednout. A minulý týden jsem sice seděla v regionově (vláček, kde je taková volná plošina pro kočárky kola a tak), učila jsem se na zkoušku a v tom se mi rozletily papíry a jeden mi ulítl přes celou tu plošinu až k nohám chlápka ve středních letech...Myslíš, že by mi ho zvedl a podal? NE...musela jsem vstát, všechno si to sesbírat a jít až k němu pro ten jeden papír...strašně to házelo, drncalo a neměla jsem kde se zachytit...zvládla jsem to bez pádu, ale tomu chlápkovi, kterej na mě jenom koukal, bych nejradši v tu chvíli rozbila ciferník!!! A vždycky si říkám, kde jsou ti gentlemani, který z nám z těch černobílých filmů??? ty by nedopustily, aby se tohle těhotné nebo i netěhotné stalo...přijde mi, že mnozí už nemají žádnou úctu 😖 ...ale proč se vztekáme - jsou takový jak je rodiče vychovali... 🙄

jinak fajn, že ti magnéska pomáhá😉

eri: ale doufám, že ten jeden vstup nebude moc drahej...a kde bysme si daly sraz? chrudim znám minimálně, tak se budu muset podívat na mapy.cz 😀DD

katy007
26. led 2010

Teri: však já taky pomalu odstříhávala metr, ale pravda kolem cca vánoc jsme už v práci měla klid - nové akce mě už nedávali tak jsem si v klidu dodělala 2 stavby, SAP jsem zaučovala tak kolegové rádi nové věci doi SApu si brali, aby vyzkoušeli zda si to pamatují a dělají správně já nad nimi stála a kontrolovala je. Taklže jsem nebyla ve stresu,a le říjen - listopad byl horor, v práci se toho nkuppulo, že jsem nevěděla co dříve, nikdo mi nepomohl a já nejednou na WC bulela. Však ti to taky brzy uteče a pak taky budeš jen číst, koukat na TV a lenošit.
Navíc já měla výhodu, že kompetně mohu čerpat letošní dovču v těch mrazech chodit? Jsme ráda, že nemusím.
Ta kost mě bolí už min. 3 týdny a ráno je to intenzivní, ale myslím si že je to v pořádku, že buď tam tlačí mimčo už je hlavičkou dole, nebo se pomaličku tělo připravuje na porod až půjdu k dr. tak se zeptám.

ivet6
26. led 2010

Ahoj holky,

tak zrovna, když sem se dneska chystala do bazénu a těšila se, tak se vzbudim s bolením bříška....asi tak, jako když dlouho držíte čůrání třeba do rána, pak jdete, ale ještě potom Vás z toho držení tak divně bolí 😖
Tak sem si udělala pro jistotu magnézko, načež se mi celá sklenička upustila a střepy mám po celý ložnici 🙄 , tudíž mě ještě čeká vytírání...a nevim, jestli mám ten bazén pokoušet ---- ummmm 😖

kosti: toto chci: http://www.sapito.cz/mySAk-ratos-p-23.html 😀

ps: jinak já jsem šla do miminka právě z důvodu nespokojenosti s prací, tak sem tak šťastná, že se nám to hnedka povedlo 😎 Chápu Vás 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru