Cysta u holčičky ve 22tt, máte zkušenost?

eluska87
14. únor 2014

chci se zeptat zda s tím máte někdo zkušenost, dnes jsem byla na druhém screeningu.Naše holčička je v pořádku až na to, že zřejmě na pravém vaječníku( je to napravo v podbřišku, takže doktor uvádí, že to bude vaječník) má cystu, která má 11mm.Pry počkáme 3 týdny a pak se uvidí.Buď zmizí nebo zůstane taková jaká je nebo poroste a pak by byla možnost to vysát..přes mou břišní dutinu-podobně jako amniocentéza,ale jak by to tahali z malé nevím..moc jsme to ještě nerozebírali,pry se nemám zatím plašit. malá je takhle v pořádku.Máte s tím někdo zkušenost? a taky jak vás kope miminko ?mě kope fakt snad každou hodinu..už si napamatuji jak to bylo s prvním miminkem co jsem čekali..ale je to normální tak často?před tím jsem si to užívala myslím jako třeba ještě včera,ale dnes v souvislosti s tou cystou-mám obavu..nebolí ji třeba ta cysta??prosím poraďte.

kapljhgf
15. únor 2014

nevim teda jak je to s tou cystou ale me malej taky dost kopal ovsem vzdy kdyz jsme nesli k doktoroj jakmile jsme vstoupili do ordinace tak radsi usl 😀 ale jinak kopal tak ze jsem byla rada ze jsem se vyspala

lousher
22. únor 2014

Ahojky, jem v 24tt a náš malý měl cystu na krku, sice v 12tt ale měl, taky jsem se bála, ale doktoři říkali, že tím jak miminko roste, tak že se to ztratí... po 2 týdnech jsme šli na kontrolu a bylo vše v pořádku. Jinak mě malý taky strašně kope, ale hodně chodím po procházkách takže přes den nic, ale v noci jede jak o život nebo když si sednu nebo lehnu i přes den :P ¨Vlastně kope furt když jsem v klidu a začnu si hladit bříško 😉

lousher
22. únor 2014

no a ještě doktoři také říkali strašné věci když tam ta cysta bude, jako odběr plodové vody a popřípadě nějaký zásah. 😉

pavlapl
3. bře 2014

Ahoj když jsem čekala druhé dítě tak mi doktor na ultrazvuku v Jihlavské porodnici řekl že má miminko v bříšku cystu a že budu muset jít na potrat. Objednala jsem se do Brna do centra prenatální diagnostiky a tam mi pan primář říkal že doktor který dělal ultrazvuk v Jihlavě s ním vůbec neumí pracovat protože mimi je naprosto v pořádku a žádnou cystu nemá. Takže bych určitě zašla na konzultaci ještě někam jinam.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru