Do kdy vám trvaly nevolnosti? V 15. týdnu těh. zvracím

larunnka
8. čer 2007

Holky, zdravím vás, chtěla jsem se zeptat, do kdy vám trvali těhu nevolnosti? Mě ze začátku minimálně a ted v 15 tt, skoro denně zvracím a ne jednou, nejedná se mi o mě, ale o miminka, aby se jim nestalo.

larunnka
autor
12. čer 2007

kotátko, díky za typy 😉

Holky, musíme to kvůli mrnouskům vydržet ikdyž je to někdy protivný

valeriedlouha
12. čer 2007

ahojky to mate pravdu da se to vydrzet ale uz aby to bylo na svete strasne se na to tesim

kachnik
12. čer 2007

Ahojky holky, já měla nevolnosti od 5tt do 10tt, tak snad jsem si to už vybrala 🙂

zdenik123
12. čer 2007

holky tak to mně do 12.týdne....většinou jak se říká, že to po 3 měsíci přejde, ale třeba předevčírem jsem zase zvracela....ale už nemám žaludek na vodě pořád jako předtím, naopak se cítím skvěle...jen jsem víc a víc unavená když přijedu z práce...ale dopoledne jsem čilá 🙂

sonisek
19. čer 2007

Ahojky, tak já si teda na miminko chci ještě počkat, zvlášť, když tu všechno čtu. Svatbu máme za měsíc, ale na mimčo si ještě tak rok dva počkáme. Jinak teda moje sestra je teď těhotná a skoro vůbec nic jí není, akorát jeden čas nesnášela kouř cigaret a mléčné výrobky, ale nezvracela vůbec. A když čekala první dítě, tak jí taky nic nebylo. Zato švagrová ze začátku prozvracela taky dost dnů. Ale někde jsem slyšela, že by se snad dalo nevolnostem předejít tím, že ráno se má vstávat v klídku, máš si ještě sníst něco malého v posteli a pak teprve pomalu vylézt. A nikam nespěchat, nestresovat se. Tak nevím no, asi je to fakt u každé jiné.

terkajesterka
22. čer 2007

Ahoj 🙂 já jsem měla nevolnosti jen krátce - cca od 7-10tt a pak to ustalo. Možná to ale nebyly nevolnosti v pravém slova smyslu - nikdy jsem nezvracela, jen mi bylo blbě a nemohla jsem nic jíst. Teď se naopak nehorázně cpu a to úplně vším 😀

ladydi
22. čer 2007

Ahojte holky, tak já měla nevolnosti od 6tt až do 17tt opravdu jsem si je užívala plnými doušky, dokonce cca v 7tt jsem nebyla schopná vstát ani z postele a jediné co jsem do sebe trochu dostala byla suchá rýže 😉

raduska00
26. čer 2007

Ahojky těhulky tak já měla nevolnosti a hroznou únavu od 4 tt do 16 tt. První těhotenství jsem ani nepociťovala, za to tohle druhé. 😅 Ráno jsem vstala a do půl hoďky jsem se .... Celý den jsem byla děsně slabá a unavená. Z každého zápachu mě bylo hodně špatně a i když jsem se jen podívala na nějaké jídlo

raduska00
26. čer 2007

ještě jsem chtěla dodat, že to za to stojí 😵 😉 😵

markeeta
26. čer 2007

Ahoj, zalezi cemu rikate nevolnost v tehotenstvi. Ja jsem zvracenim netrpela. Akorat obcas se mi to stalo, kdyz jsem si cistila zuby a prisla jsem na to, ze jsem alergicka na fluor.
Ze zacatku tehu jsem byla precitlivela na ruzne pachy a prekyseloval se mi zaludek. Cely teh mi pali zaha. Nekdy si rikam, jak by bylo skvele se vyzvracet a zas se citit lepe, protoze ta zaha pali hodne dlouho (vzdycky vecer).

ladydi
27. čer 2007

pro mě nevolnosti je zvracení (tímto vysvětluji svůj příspěvek) jinak žáha mě pálí taky, ale naštěstí ne každý den, i když dnes mě dokonce už vzbudila 🙄

makinka.1
27. čer 2007

ahoj holky,ja zjistila pozitivi test v pondeli a dneska uz mi bylo v autobusu super blbe...asi se mam na co tesit 😉

ao
27. čer 2007

Čauky, tak já trpím nevolnostmi cca od 5tt doteď, sice nezvracím ale nevolnosti jsou celodenní 😖 Jsem strašně přecitlivělá na vůně, nakoupím plnou ledničku, aby měl manža co jíst, ale sama do ní nevlezu, z kombinace jakýchkoliv vůní se mi dělá šoufl ☹

ladydi
27. čer 2007

ao, neboj, bude líp 😉 tím si projde asi většina, ale abych pravdu řekla, byla jsem rok snažilka a pak jsem si říkala jak jsem blbá, jak se někdo normální může snažit rok o to, aby mu bylo takhle zle 😀 ale už je celkem zapomenuto, zvracím jen málokdy, tohle mě už teda do konce těhu nepřejde, ale už se to dá vydržet. Tak se drž a neboj bude líp a i ten "psí čuch" trochu ustoupí ještě v těhu 😉

kacka11
6. črc 2009

ahojda holky..tak podle mě se to nedá určit!každý to má jinak..někdo říká,že to zmizí v 5.měsíci,ale moje kamarádka zvracela 40krát denně celých 9 měsíců a tak si šla na 3 měsíce lehnout do nemocnice..stejně ji to nepomohlo.mě to drží taky doted,takže bohužel někdo si to musí vytrpět až dokonce.. 😉

spimira
7. črc 2009

Já jsem měla nevolnosti do 20. týdne, pak se to uklidnilo.Ale asi je to opravdu individuální, každý to snáší jinak.

cervenec
7. črc 2009

Já jsem trpěla od 5 do 20 týdne,pak byla chvilku pohodička a teď mívám občas dopoledne pocit,že se ty nevolnosti snad vrací 😝

lonna
21. pro 2012

taky bych měla otázku. Jsem v 15.tt a tenhle týden mi začlo být špatně. Zatím jen nevolno od žaludku a průjem. Je to normální, že to přijde ve 4.měsíci? Je to moje první, tak jsem z toho trochu nervozní...díky 🙂

nevestapetulka
4. led 2013

ahoj, jsem v 16. týdnu a je to pořád stejné už od 2 měsíce těhu. Ráno vstanu z postele a jdu hned zvracet a během dne, kdykoliv se mi udělá zle, musím si dát něco k jídlu. Jakmile nedám, jdu znova.

terka118
10. led 2013

v prvním těhotenství mi bylo špatně do cca 16týdne, zvracela jsem, smrděly mi pachy z lednice... Ted jsem těhotná podruhé, ze začátku mi bylo jen špatně, nezvracela jsem do toho 13týdne, pak měsíc klid, minulý týden to začalo znovu, zvracím každé ráno, smrdí mi tekutý ariel a vůbec všechny prostředky na praní, myslela jsem že nevolnosti skončily... Ale bohužel, právě to začlo 😖

haniplanetka
18. led 2013

Já problila přes pět měsíců. Pak se to, díky bohu, zastavilo.

vlci_mak
26. led 2013

@lonna Ahojky, zrovinka dneska jsem 14+0 tt a přišla jsem sem se stejným dotazem - jestli je možné, aby mi začaly nevolnosti se zvracením až v druhém trimestru... V prvním jsem měla jenom nechutenství, které se cca v 10. - 13. týdnu dost zmírnilo, ale zrovna dneska jsem hned ráno vyhodila tabletku a vodu a před chvílí oběd. Vím, že každá to má úplně jinak, ale to zvracení v druhém trimestru, kdy už se to má zlepšovat, mě dost překvapuje. Snad nám bude jenom líp a líp a tohleto zvracení je jen nárazové. Přeju Ti pohodové těhotenství, zkus si ho co nejvíc užít. ;)

werinka1
26. led 2013

@vlci_mak Jsem na tom trošku podobně. Dnes jsem 14+3 a v úterý večer šel ananas 😝 . Jinak jak píšeš, do 10 týdne nechutenství, nesnědla jsem téměř nic, mezi 10. - 13. se mi trochu vrátila chuť a nyní sice jaktakž jím, ale v úterý jsem právě zvracela a včera to bylo takové na mále. Taky mi přišlo divné, že by mi tyhle nevolnosti začali trápit až ve 2.trimestru, ale co sem tady vysondovala, možné to prostě je. Snad to nebude tak časté 😉

vlci_mak
26. led 2013

@werinka1 Díky za podporu! 🙂 Prý taky teď něco lítá vzduchem, ale na chřipajznu mi to nepřipadá, to je člověk zelený a "na vodě" celý den a cítí se tak nějak jinak divně... Tak jak píšeš - snad to bude jen nárazová záležitost! 🙂

orchidis
26. led 2013

Cca do 12.tt... Co fakt pomáhá, je pravidelné jídlo, třeba fakt co hodina - dvě sousta... Nenechat krevní cukr a tlak poklesnout, to je nejhorší, z toho jsou pak nevolnosti a blití. Prostě jíst jíst jíst, malinko, ale pořád. I pro miminko je to tak lepší.

werinka1
26. led 2013

@vlci_mak U nás v Plzeňském kraji je chřipková epidemie (teda před 14 dny to říkali ve zprávach), takže jsem taky měla obavy. Jsem na PN, takže jsem se vcelku lidem vyhýbala. Ale taky jsem si v jednu chvíli říkala, že kdyby to byla ta chřipka, tak to ani nepoznam, přišlo mi, že je mi stejně blbě. 😝

sarkar
26. led 2013

Holky u mě do 6tt vůbec nic, 6-8tt nechutenství, 8-cca 14tt zvracení, pak to pomalu odeznělo. Jak píše @orchidis - chce to pravidelně jíst, já kolikrát zvracela pravděpodobně jen z hladu. Pomáhalo ukousnout si třeba sušenky, klidně i jen jeden věneček nebo jeden čtvereček polomáčený a zas byl klid.
Kamarádka zvracela ještě v 6. měsíci.

mirusak1
26. led 2013

@larunnka Neboj, miminkum se nic nestane, moje kadernice s prvni dcerou prolezela cele tehu v nemocnici na kapackach, nikdo nevedel, co s ni, neudrzela v sobe nic. I na tech kapackach zvracela porad a nezabiralo nic, z porodnice odchazela s asi 40 kg, proste horor story, ale ta pointa je v tom, ze i pres tenhle sileny prubeh byla mala v poradku a dnes je ji cca 20 let a studuje vysokou 🙂

veverkamaminka
24. led 2018

@larunnka odpovídám k staré diskuzi. Jsem v 17tt a stále zvracím mám na to i léky a z důvodu pádu na schodech a krvácení jsem na neschopence.
Ale co chci říct
je, že známá zvracela ještě naporodnim sále doktor tlacte a sestra ji držela lavor u hlavy. Snad mě to v 5.měsíci přejde. Jinak mám malé bříško a po ránu skoro žádné tak ja chci buben a né jako v prvním těhotenství kdy jsem měla skoro jako rukavičku.

handulkak
24. led 2018

@veverkamaminka Ahoj, ja také zvracela ještě na porodnim sale😃 sestra držela emitni misku, dr říkala tlačte a manžel mi držel vlasy.😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru