Doktor mě chce po screeningu vidět dřív. Je něco špatně?

bike
11. pro 2012

Ahoj,15×1 jsem byla na vysetreni krve na geneticke vady a 21 jsem mela jit na kontrolu,ale dneska volala sestricka ze mam prijit uz zitra ze me chce doktor videt,tak to je asi neo spatne ☹ co myslite dky za nejakou odpoved

lucinka_jirackova
11. pro 2012

Podle mě se mu tam něco nezdá a chce se ujistit dalšími testy...nechci tě strašit, je to jen můj názor...neboj...doktor se chce jen ujistit 🙂

ustarana
11. pro 2012

Ahojky, u mňa to bolo podobné. Tak som k doktorke dobehla celá vystrašená, a z doktorky vypadlo, že mám v moči baktérie, tak sa chcela presvedčiť, či nemám zápal močáku. Takto blbo sa u doktorky zišli výsledky a zbytočne ma to vydesilo. Skús byť do zajtra v kľude . Nemusí byť hneď niečo zle. Je možné, že výsledky nie sú kompletné, stratili sa, vyšlo niečo divne a je potreba to znovu skontrolovať alebo sa rovnako ako mne zišlo viacero výsledkov. Uvidíš. Budem držať palce, nech je to len banalita a plašíš zbytočne.

partyzanka91
28. pro 2013

Ahoj já se obávám že jsi byla na těch tripple testech a ty velmi často vycházejí falešně pozitivní. Nejspíš to tak vyšlo a nechtěj ti to sdělovat po telefonu. Není ale důvod plašit tohle opravdu vychází často špatně, stačí jen špatně vypočítat stáří těhu. Pokud jsi byla na velkém ultrazvuku mezi 12. - 14. týdnem a dopadl dobře tak bych se těmito testy nestresovala a odmítla i plodovou vodu. Přeji hodně štěstí aby šlo jen o blbost a nebo o ty špatné triply což vlastně nebývá nic závažného (já je odmítla protože to často jen zbytečně stresuje)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru