Dovolená v 18. týdnu těhotenství, jaký máte názor?

luciianaa
16. črc 2014

Ahoj, máme s manželem již delší dobu zaplacenou dovolenou, jenže jsem otěhotněla a v termínu dovolené budu v 18.týdnu těhotenství...jaký máte názor? Jet nebo nejet? Jedná se o 5 hodin letu.. 😒

blondynka400
16. črc 2014

Jestli je vše v pořádku, určitě bych letěla. Není důvod proč ne. Druhý trim je na létání nejlepší.
Já létala v obou těhu, v prvním i v dost pokročilém stádiu a často a bez jediného problému.

konidana
16. črc 2014

Spíš jde o to, jaký bude mít názor tvoje tělo, v tom daném termínu dovolené :D A to dopředu nikdy nevíš. Ideálně mít v záloze náhradníky a uvidíš.

kris88
16. črc 2014

Ja jsem letela ve dvacatem tydnu a taky pet hodin...trosku me natekly nohy, ale jinak v pohode. 🙂

rosny
17. črc 2014

nemel by byt problem, jen si natahni na let kompresni podkolenky a chod se casto prochazet po letadle

kimby
17. črc 2014

já v 5. měsíci procestovala Francii, takže pokud není problém zdravotní (z pohledu lékaře), tak nevidím důvod nejet

amabilis
18. črc 2014

To je ideální doba na cestování 😀 Měla jsem to taky tak. Jen poslední těhotenství jsem měla rizikové, takže jsme měli jen dovolenou v čechách. Ae jinak bych se toho nebála. Jen prostě v letadle protahovat nohy, chodit se projít, případně ty kompresní punčochy a na dovolené se nesmažit na sluníčku. Prostě nějak rozumně.

ditta1990
28. črc 2014

Ahoj, ja jsem byla cca ve 22. tydnu autobusem v Italii (14 hodin cesty) a ted ve 27.tydnu na prodlouzeny vikend v Budapesti ( 8 hodin cesty autem) a vse v poradku, tak pokud nemas nejake problemy, tak bych v tom nevidela problem 🙂

zandanem
28. črc 2014

já bych neriskovala ... nerada bych si něco vyčítala... obě děti jsme měla vymodlené.... ale to je můj konkrétní případ - názor...

wenduliks
28. črc 2014

Ja byla v 16tt letadlem a pak hodně autem a v pohode. Spis jde o to,kam letis. My vybirali podle civilizace a vyspeleho zdravotnictví. Pro pripad... To si myslim,ze je důležitejsi nez letet/ neletet...

monare
14. říj 2014

Já letěla v 7 měsíci na Kanáry, a vše OK. Ani špatně mně nebylo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru