Hlavička miminka je hlouběji v pánvi ve 21tt

evter
20. lis 2013

Ahoj všichni, dnes jsem byla na kontrole u gynekoložky a ta mě dost vystresovala svým sdělením, že hlavička miminka je hlouběji v pánvi, což je prostě v mém 21. týdnu strašlivě brzo. Padlo i slovo potrat a já hned poté přestala cokoli vnímat. Toto je totiž mé druhé těhotenství, první jsem ale potratila hned v začátku.
Máte s tímto stavem některá zkušenost? Je nějaká naděje, že by vše ještě mohlo dopadnout dobře? CS je zatím na nule. Díky za všechny odpovědi.

dadushe
20. lis 2013

@evter Teda ten strach ti vůbec nezávidím, podle mě to ještě nemusí znamenat nic příšerného...našla jsem jednu diskuzi na obdobné téma http://www.emimino.cz/diskuse/sestouple-mimi-ho...

Držím palce aby jsi to dala úspěšně do 40 týdne s prstem v nose🙂

wejucizikova
10. led 2014

Mě gynekolog řekl úplně to samé, doporučil mi nechodit nikam, jenom ležet pod zádami mít polštář a nohy vyvýšený. Nedodržovala jsem to úplně ale po druhé kontrole je vše v pořádku, akokrát ta hlavička se tam pořád tlačí ale už je vše v pohodě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru