Hlenovitý výtok 14. tt. Poradíte?

tess96
31. kvě 2020

Ahoj holky potřebuji poradit. Jsem 14tt a dnes když jdu na malou tak občas na toaletním papíře najdu takový průhledný hlen (konzistenci mi připomíná vaječný bílek) někdy trochu a někdy více. Nevím zda je to normální nebo ne jsem těhotná poprvé. Poradí někdo? Děkuji 🙂

jjasmina
31. kvě 2020

@tess96 já měla výtoky celé těhu, dr mi 2x napsala i prášky, ale stejně nepomohly, po porodu cajk

tess96
autor
31. kvě 2020

A je to normální ze vypadá jak hlen? Miminko je vymodlené po 3 letech.

jjasmina
31. kvě 2020

@tess96 taky jsem sem tam měla hlen, ale pokud si nejste jistá, zkuste zavolat do porodnice, aby to nebyla hlenová zátka

krupka3
31. kvě 2020

Ja mam hlenovity vytok cele tehotenstvi, misty je vic vodnaty, misty pevnejsi, proste vytok k tehotenstvi patri, no stress.

i_vet2
2. čer 2020

Určitě se svěř gynekologovi, já měla taky výtok a po kontrole říkal, že je to uplně normální ať se nestresuju, ale taky jsem poprvé těhotná takže jsem nevěděla jestli je to ok nebo ne, ale to ti řekne jen doktor, ale urcitě bude, výtoky jsou normální, pokud nemá žádný zápach nebo není žlutý nebo zelený - to by mohla být infekce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru