Holčička nebo chlapeček, co vidíte?

bartosicka
17. led 2014

Ahoj holky, vidite holcicku? Mam strach,aby to nebyl jeste chlapecek..Diky za odpovedi.

maddlillin
17. led 2014

v klidu 🙂 ... kluci jsou taky supr ;)

bartosicka
autor
17. led 2014

to jo,ale ja uz jednoho mam,takze rada bych holku🙂

jedq
17. led 2014

Zkus dát foto do fotoblogu.Dozvíš se možná více🙂

lenus202
17. led 2014

To je holka,podle mě 😀 my čekáme kluka a jsou krásně vidět varlátka i pindík 🙂 ale znáš to...vždycky to může být jinak 😀

majka12
17. led 2014

Já vidím holku 🙂 Ale kdyby náhodou ne, tak já mám dva kluky a neměnila bych, jsou skvělí 😎 😎

januuule
17. led 2014

také vidím holčičku 🙂 my jsme si jí taky takhle před 3 týdny poznali 🙂

kikina321
17. led 2014

Taky vidím holčičku, my byly před včerejškem na UZV a paní doktorka nám oznámila chlapečka 🙂 Ale tak hezkou fotku nemáme, kde by to bylo vidět 🙂))))))

maddlillin
17. led 2014

Souhlasím s Majkou.... já mám sice jen jednoho, ale je úplně nad zlato <3 . My jsme to měli docela nejasné, na prvním NT to byla holka, na druhém NT kluk, pak u mé MUDr to byla holka... a pak zase kluk... a pak už mi to bylo jedno. Důležité je, aby to bylo zdravé, hodné a veselé... Za sebe musím říci: milionkrát lepší miloučký hodňoučký tichoučký kluk, než holka křičící 20 hodin denně.... (měli jsme takovou malou slečnu v porodnici na pokoji... pekelné toto...)
Za sebe se musím přidat k té skupince maminek, které si chválí umazlenost chlapečků <3 . To mi kamarádka, co má dcerku, strašně závidí 😵

sandule
17. led 2014

Ahoj holky tak mě poprvé řekli holka pak kluk pak zase kluk a ted pár dní před porodem mi řekli holku😀tak opravdu netuším co vlastně čekáme🙂

sandule
17. led 2014

Stalo se to ještě některé z Vás?🙂

mafeska
18. led 2014

@bartosicka ta druhá věta zní hrozně, promiň. Důležitý je aby bylo mimi zdravé. K tématu, vidim holčičku. 🙂
@maddlillin já budu asi taky 🙂 synovec je taky strašně mazlivý, segře to říkala i učitelka ze školky kam nastoupil před 14 dny 🙂

buldrik
18. led 2014

nemam tucha 😀 nevidim nic :p takze asi holcicka 🙂))))))

nam rekli, ze to bude holcicka (ale moc presvedcive pani nevypadala). Snad to nebude kluk, mame vymysleny jen holcici jmeno a pulka obleceni je ruzova 😀

erink17
19. led 2014

Tak holky,žádám radu ,jsou to kouličky nebo ne🙂)

erink17
19. led 2014

Holky co vidíte🙂

megy
19. led 2014

no sice jde vidět na pánev ze spodu, ale určit pohlaví, podle této fotky může jen věštec 😀

erink17
19. led 2014

@megy na té fotce nad tím mi doktor říkal že to označení černé jsou kouličky🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru