Holka nebo kluk? 🙂

jujape
10. říj 2017

Ahoj holky,
Jdu si pro tipy. Jsem 16+1tt a dnes jsem dostala u Dr. tuhle fotku. No, jak říkala doktorka, pytlík je měkká tkáň, může bejt víc na bříšku, protože se mimino ne a ne otočit ideálně a těžko z tohohle soudit. Na holku to vypadá proto, že chybí bambulka, ale na kluka zas proto, že je to "jakože kávový zrnko" jakoby oddělený od zadečku 🙂 Co si myslíte vy? 🙂
Děkuju 😘

denisa3101
10. říj 2017

@jujape no pindík vidět nejde spíš bych řekla slečna ale radši bych ještě nepočítala s ničím 🙂 uvidíte na další UTZ ... Já posílám našeho klucinu v 15 TT 🙂

jujape
autor
10. říj 2017

@denisa3101
Ono je totiž strašně špatně natočený, říkala, že by potřebovala jinačí úhel a mimino ne a ne se o ten kousek pohnout 🙂 ale děkuju, byla by to třetí holka 😀

mwkaty
10. říj 2017

Já bych řekla spíš kluk,...holčička u nás vypadala trošku jinak, ale fakt je to zrádný a záleží na úhlu pohledu. Ještě si asi budete muset počkat🙂

jujape
autor
10. říj 2017

@mwkaty
Dekuju za názor 🙂
Příští týden mi muž odlétá na týden do zahraničí a domluvila jsem si na tajňačku v nemocnici utz přímo na pohlaví, mají lepší mašinu, tak doufám, že dostanu jasnou odpověď a bude to pro muže překvápko 🙂 moje dr.má utz na houby, jak se to pak nějak přiblíží na obrazovce, je vidět kulový ☹

looolaaa
10. říj 2017

@jujape no mam 3 kluky a toto tam neměl na fotce ani jeden :D dle mě jsou to pysky - takže holčička 🙂

jujape
autor
10. říj 2017

@looolaaa
To jsem si myslela taky, že vidím co vidím, ale dr. že bambule klidně může bejt nahoře a teď jenom není vidět kvůli úhlu, že se jí to na holku zdá hodně vystouplý a že teda bude hádat radši až příště 🙂

belliska
10. říj 2017

Holky, poznáte prosim někdo, jestli to vypadá na holku nebo na kluka? Řekli nám, ze to vypadá podle hrbolku na holku, ale nevím 🙂 bylo prý brzy. Díky 😉

jujape
autor
10. říj 2017

@belliska
Tak u tebe nevidím lautr nic 🙂)

jujape
autor
12. říj 2017

Žádný další tipy?? Nikdo s podobnou fotkou či tak něco?? 😉

ivcule123
17. led 2018

Holky ..holka,kluk?

snezenka123
19. kvě 2018

holky, a poznáte u mě? foto z 13+6..dle dr prý to vypadá spíš na holčičku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru