Holka nebo kluk?

barunka19955
31. kvě 2023

Holky dneska 13+2 tt na na utz mi dr řekla ze se v tomto týdnu neříká pohlaví ze je to ještě nejisté ale viděli jsme tam něco jako pindika ale řekla ze do dalšího UTZ se to muže změnit a být to úplně jinak tak proto se to v tomto týdnu nerikala ale na foto to také tak je prosím uklidnete mě ze takto vypadala také holcicka 😂❤️❤️ mám doma 3 kluky a moc bych si přála holčičku .

gruyerre
31. kvě 2023

Já tipuji chlapečka

lauriak
31. kvě 2023

Rekla bych kluka. Ale budu ti drzet palce at je to ta holka.

kristynaprandl
31. kvě 2023

Kluk ❤️

kar17
2. čer 2023

Chlapeček 💙😊

landylu
5. črc 2023

@barunka19955 Ahoj! já tě uklidním😉 v po jsem byla na UT 12+6 a prý pohlaví už umí na 80% říct a vypadá to naholčičku. Takže jsem se rozhodla patřit k těm 20% co se netrefí-mám už doma 3 😂😂. Takže se přidej do klubu a uděláme výměnu..přeju ti holčičku a ty pošli chlapečka. Mě na tom nesejde, ale manžel by si kluka zasloužil !❤️

lilian2111
5. črc 2023

Kluk jasnej 🙂

sarinka612
24. črc 2023

Ahoj,taky mám doma tři kluky,dokonce dvojčata a byli to kluci,ted jsem těhotná skoro 5 měsíců a má to bejt zase kluk,mám podobnou fotku jako ty,ten pohl.hrbolek jde dost nahoru.

bartk
24. črc 2023

Mě řekla doktorka na prvním screeningu,ze vidí kluka ani se nemusel prý nijak stelovat a teď 25 tt a pořad kluk

zuzliseek
20. led 2024

@barunka19955 co nakonec byl to kluk ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru