II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
12. kvě 2010

boxer: já mám 4300,- to je co 😀

elfka11
12. kvě 2010

Boxer:Tak to nevím v jakém městě bydlíš,ale mě řekli,že nejvyšší je 30 000kč toho půl roku,což je 5000kč měsíčně!!Tak to nechápu. 😒

elfka11
12. kvě 2010

Boxer:Jsem na neschopence od dubna a prvních 14 dní nic a nevím ted dostanu první a to jsem si platila ten příplatek nejvyšší a z toho udělají průměr tak jsem zvědavá.

elfka11
12. kvě 2010

Weri.Já na tom budu stejně

weri1
12. kvě 2010

Maximální výše PPM je 23 490,- / měsíc (30 dnů).

je to opsáno z webu babyonline,přečti si to tam je vše,ELFI

weri1
12. kvě 2010

já vlastně prvních 14 dnů dostla od zaměstnavatele,je to bez 3 dnů a víkendů,ale on mi dal vše

elfka11
12. kvě 2010

A to mi říkala kočka,která je na mateřské a pracovala na Sociálce jooo holky to je šaškec!! 😀

elfka11
12. kvě 2010

Weri:Tak to je mi jasné nejvyšší je přes dvacet,ale nám se to rozpočítává z toho co jsme si pořiplácely a na jeden den!A příjde mi to moc i když si to Boxer doplatila.

elfka11
12. kvě 2010

Tak já nic leda,že bych si to dala sama sobě 😀 jako

weri1
12. kvě 2010

jo jo v týto republice je to šaškárna. copak úředníci.
Mě řekla paní úřednice že po porodu musím přijet osobně,nevím na co. už vidím jak jedu 250 km s malým miminkem, a to ti řekne ženská

weri1
12. kvě 2010

buhví kolik si boxer doplatila,tomuhle já nerozumím ☹

elfka11
12. kvě 2010

Tak ted jsem to dočetla,tak jsem jelen a jdu tam v pátek udělat můru asi.Už mě lezou na nervy i při tom prvním těhotenství a po těch problémech jsem se s nima nemohl domluvit a nic mi nedoplatili atd...........Fuj jsem se naštvala a je mi šoufl 😒

elfka11
12. kvě 2010

Přesně nechápu už tady v téhle republice nicccccc

simka01
12. kvě 2010

weri: mam stejne penizky....sice mam super skolu...vyssi vzdelani,ale pocita se to u nas na odpracovana leta...proto pomaham u tech nasich,aby neco bylo....je to pech...vzdycky jsem nebyla zavisla na nekom,dokazala jsem si vydelat dost u nasich,ale ted jak jsem tehotna...maji strach ....ale aspon neco...

weri1
12. kvě 2010

holky jdu si natáhnout záda,papapa

simka01
12. kvě 2010

.............no,tak ted si to vse poctive docitama mam hlavu z toho ,jak priteluv kopacak na fotbal !!!! nejak nechapu doplaceni.......... 😖

simka01
12. kvě 2010

........uz to chapu.....jsem to cetla blbe......... 😒 holky,mejte se,dobrou noc vasim briskum.......jdu povesit pracku a potom se valet...pa 🙂

elfka11
12. kvě 2010

Pá a dobrou těhulinky 🙂

elfka11
13. kvě 2010

Dobré ránko těhulinky v tak ošklivém počasí,aspoň u nás dost prší

weri1
13. kvě 2010

dobré ráno,tady je škaredě, ale ještě neprší, ale to asi přijde

kamikadze
13. kvě 2010

Taky preju dobre rano, ohledne pocasi v Praze Vas uz poinformovala Weri, takze ja neco z jineho soudku - vcera jsem byla za kamaradkou ve Vinohradske porodnici, v patek se ji narodila krasna holcicka a byla jsem prostredim porodnice velmi prijemne prekvapena. Zachod a sprcha na pokoji a vse vypadalo ciste a nove.
Holcicka je tak strasne malinkata, vubec si nedovedu predstavit jak se o takovy uzlicek budu sama starat....

weri1
13. kvě 2010

kami: všichni na tu porodnici nadávají ,ale kamarádka tam rodila minulý rok a naprostá spokojenost.Chtěla jsem tam jít taky rodit,ale v červenci malují. ty jdeš kam rodit?

simka01
13. kvě 2010

dobre rano maminky a briska 🙂 u nas pocasi.....zima,skarede....fuj fuj fuj.......uz chci teplo!!!!
kami: svagrova ma cerstveho prcka a myslela jsem na to same.....hlavne kvuli te hlavicce.....ale je to krasny pocit mit takoveho drobecka....

kamikadze
13. kvě 2010

Weri - ja jsem registrovana v Podoli. Zatim co jsem tam byla pece super, ale na sestinedeli vim, ze jsou sprchy na chodbe, nevim jak WC a co si pamatuju, jak jsme tam byli za svagrovou, tak to tam na mne moc utulne nepusobilo.
Ja jsem puvodne chtela rodit v Krci, ale tam maluji pro zmenu v zari... 😒

eliska_v
13. kvě 2010

Ahojky holky.
tak zase po delší době nakukuju.... 😵 😵
Jinak dneska nás čeká velký UTZ, tak snd bude všechno ok 😵 😵
kamikadze: Já jsem registrovaná v Krči... prý malují prvních 14 dnů, tak snad nebudu rodit dřív....Jinak teda nevím.. 😒 Ale máme to kousek od baráku, takže vybraná byla hned

simka01
13. kvě 2010

eli: tak at mas jen ty nejlepsi zpravy...drzim pesti...

u nas v porodnici je pulka srpna zavrena,velke rodeni sestricek a doktorek....tak snad budu rodit vcas,jak mam....

kamikadze
13. kvě 2010

Eli, beres tatinka sebou?

eliska_v
13. kvě 2010

simka: Děkuju moc! V dobré zprávičky doufám!! 😵 😵
kami: Beru budoucího tatínka sebou... To by si nenechal ujít! 😵

Jinka s tou porodnicí taky jsem zvědavá co by se dělo, kdybych začalo roditv době kdy budou malovat?! 😅 😕 Nevím co by se dělo 😕

kamikadze
13. kvě 2010

Eli, proste byste jeli jinam. Zavolate na 155 a zeptate se kam mate jet.

weri1
13. kvě 2010

¨jo já se toho podlí docela bojím,prej ani sestry nic moc na šestinedělí,uvidíme
ty záchody a sprchy na chodbě jsou blbý,ale to nějak neřeším,však tam dlouho nebudeme 😀 půjdeš na prohlídku do porodnice? já se tam chystám
co mi spíš vadí,že musíš mít svoje košile.
mě ve vinohradský ani nezaregistrovali,taky nemalují celý měsíc,protože nikdy nerodíš na termín že jo,to se divím eli,že tě tam zaregistrovali

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru