II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
14. kvě 2010

Taky všem pěkný víkend a večer 😀 😀 😀
Emis-Tobě pěknou zábavu 😎 😎

dexonka
15. kvě 2010

krasne slunecne ráno,dneska jsem se konecne poradne vyspinkala a svet je hned veselejsi..co mate dnes v planu??

eliska_v
15. kvě 2010

Krásné ráno všem.
dexonka: Závidím Ti klidný spánek... Já jsem dneska chodila furt na záchod...To se mi dlouho nestalo! 😠 A do toho večer mi trochu tvrdlo břicho a malej si vesele kopal, takže to bolelo...No myslela jsem že vyletím z kůže 😀 😝 😖

dexonka
15. kvě 2010

ja prave moc nepiju,teda snazim se ale moc mi to nejde,takze ani v noci moc nevstavam,jen obcas za prckem,ale na to uz jsem zvykla..........
u vas taky sviti slunicko????

eliska_v
15. kvě 2010

dexonka: Svítilo ještě před chvilinkou teď je zase zataženo!! 😠 😝
Já právě nevydržím nepít...Mám sucho v puse a lepí se mi patro a to nejde!! 😝 😖 Takže piju, ale spíš si ymslím, že si malej udělal pohodlí na mém močáku, protože kolik jsem byla včera večer, tak piju normálně a jdu tak jednou max dva krát na záchod, takže spíš podezřívám to naše malé zvíře.... 😀 😅

dexonka
15. kvě 2010

jj mozna je to i tim ze muj mimisek ma hlavicku nahore takze mi nema na mocak cim tlacit,aspon nejaky pozitivum🙂)

sofieanna
15. kvě 2010

😒 Dobre rano, jak se mate? Tak jsem byla ve ctvrtek na ty krvi, na ten velky utz jdu 11.6, ale nejak nechapu, ta sestra mi tam napsala jiny tt, o tyden min nez jsem, nejak to nechapu...pritom jak mi doktor delal ten utz v 1 trimestru, tak mi rekl 13tt+3 a od toho to pocitam, tak mi to vychazi jinak nez mi ta sestra rekla..tak nevim....
Jinak dex, bude to holka?? 🙂 neni to jisty jeste? Ja jsem opet v praci ... 😒

dexonka
15. kvě 2010

sofie: ahojik to taky nechapu dle ceho ti stanovila termin,ja mam treba dle UZ o dva dny pozdeji termin nez dle PM coz je skoro nastejno,tak treba si taky dle UZ jinde,......
jinak u nas je to holka na jisto,mam dukaz na fotecce...............

eliska_v
15. kvě 2010

dex: Tak to ten náš uličník....Je jednou hlavou nahoře, ale teď jí má dole 😀

eliska_v
15. kvě 2010

sofie: To taky nevím podle čeho Ti mohla upravit TP, když si vezmu tak podle PM mám termín o týden pozdějí než podle UTZ, ale dr. vychází z toho podle PM!

sofieanna
15. kvě 2010

dex, fakt? takze jsi rada? 🙂 jmeno jeste nevite? ...
eli, no ja to mam nejak o dva tydny .. fakt to vubec nechapu, jsem zmatena tady v tom ... ale v prukazce mam napsano termin porodu dle PM 19.10 a TP 26.10, tak to je tyden rozdil...ale doktor rikal dva nebo co... ja nevim ...fakt to nechapu ..

dexonka
15. kvě 2010

tyden sem tyden tam to nic neznamena................
jmeno plus minus mame ale to je to jediny co si nechame pro sebe,kdyz uz ne to pohlavi🙂) aspon zatim🙂)

sofieanna
15. kvě 2010

to jo tyden sem a tam ..ale ja nevim v kolikatym ted presne jsem ...tak to jo.... 🙂

simka01
15. kvě 2010

ahoj holky....tak zdravim z prace....pocasi ...no,radeji necommentovat......
mne se take lisi TP dle doktora myho a doktora z nemocnice....tak uvidime....hlavne,ze se aspon shodli,ze je to srpen... 🙂 s tim nocnim WC jsme na tom stejne..take chodim...jednak kvuli prckovi,ale i kvuli piti...hodne piju...nealko 🙂 🙂 vcera jsem se bouchla o roh mycky,mam tam mensi skrabanec a dnes to trochu boli...ja bulela,jak jsem se bala o mrnouska....tak snad je vse v poradku....

ttterysek
15. kvě 2010

Dobré ránko všem 😉 u nás svítí krásně sluníčko,takže odpolední procházka je jistotou...jinak já dnes spala taky skvěle,probudila jsem se na záchod jen jednou 😉 a to nebývá zvykem...chodím tak 3x-4x za noc,no a já pít musím...jsem člověk,který vypije spoustu tekutiny za den a to je dobře,já bych se ani na noc nemohla omezit,jen teď za dobu,co jsem vstala,mám vypitou konvici čaje a to je 1,5 l 😀 jinak my se máme skvěle!!!Pohyby už cítím pravidelně každý den,teda spíš večer...je to asi noční tvoreček 😉 no a bříško se mi začalo nějak podezřele rychle zvětšovat,raději jsem si už koupila Elastin-Q na prevenci strií,nechtěla bych mít popraskané bříško jako ségra nebo švagrová...používáte taky nějaký krém?

sofieanna
15. kvě 2010

ter, ja jsem si koupila v lekarne, od mamatestu, jak je ten ruzovy tak od toho je dobry, ale moc nevoni 🙂 ..jinak ja uz taky citim pohyby, sice ne tak velky, ale neco se tam deje...
A brisko mi vubec neroste, zase ja se zvetsuju mi prijde..uz jsem pribrala 3 nebo 4 kila, prijde mi to hodne.. uz mam deprese, ze jsem tlusta... citim se fakt hrozne... 😒

dexonka
15. kvě 2010

simi: jeeee no snad to skoncilo jen tim skrabaneckem,staniik se ma urcite v brisku dobre🙂)

mne se prave lisil dle UZ sreeningu v 1.trim a dle gyn,ale je to fakt minimalni..........

ja se mazu o sto sest ale u prvniho tehu mi to bylo k nicemu,strie se mi udelaly ten posledni mesic a teda hodne......

u nas uz se zatahuje,tak snad zase nebude prset,doma me to uz nebavi ☹

dexonka
15. kvě 2010

sofi: ale houby tlusta,vtipalku🙂

simka01
15. kvě 2010

tttery: Elastin je dobry.....ja pouzivam Eucerin olejik...ale podle holek staci jakekoli mastne mazani.....proste heslo mazat a mazat ....ja se mazu po kazde koupeli a rano jeste pred tehul..tak snad to k necemu bude....i kdyz ono se i takove blbosti dedi....mamka nic...babi popraskane....zatim vedu ve vsem po mamince...tak prosim ,at i toto.... ps: snidam a take piju caji...matovy...muj nej nej nej....

sofieanna
15. kvě 2010

simi, ja se boucham do bricha furt ,ne zamerne...je to ok 🙂 nemej strach 😉
dex, no fakt...tloustnu cela, ne jen bricho, ale zatim mi je vse obleceni tak je to dobry

dexonka
15. kvě 2010

sofi: tak treba to bude holcicka kdyz ne jen do briska🙂

ttterysek
15. kvě 2010

já piju od lerosu pro těhulky,ale jinak máme doma různý ovocný od picviku a teekane.Já jsem hodně čajová,ani nemusím nějak zvlášť sirup nebo sodovky,ale zase neodolám ovocným šťávám,takový ty něco jako kubík,ale není to tak sladké,prostě 100% šťávy.Nejlepší je příchuť-banán,mrkev,jablko,ta je uplně nej.Teď ji měli v akci v kauflandu,tak mám doma 15 sklinek po 1,5 l.Stála jen 12.90,tak mi přítel dovezl celou bedýnku... 😀 on mě tak rozmazluje...lehce se na to zvyká 😀 😀 😀 a jinak mátový mám taky moooc ráda a ten jedinný poiju neslazený 😉

ttterysek
15. kvě 2010

sofi,tak my nejsme od sebe moc daleko a já taky přibrala 4 kg,ale všichni známí mi říkali,že ve 20.týdnu jedna přibrala 6 kg,druhá zase jen 2,že to nemůžeš tak brát...no a já do teď taky přibývaal zatím jen na zadku a hlavně na prsách...ale od teď už mi roste i bříško a docela rychle...to se pak nenadaneš a z ničeho nic budeš mít pěknej pupík jako simka 😉

sofieanna
15. kvě 2010

dex, neee ja chci kluka.... holku bych asi obrecela...vim, ze tam je kluk ... 🙂 ale to je tim, ze "sezeru" 5 kilo cokolady kazdy den, ale uz s tim prestavam... uz nebudu jist sladky...
ter, tak to ja caje moc nemusim.... ja jsem zase zavislacka na cole... ale to se musim mirnit...jinak piju dzusy hodne,.. 🙂 a kafeeee, ale to moc ne uz...

sofieanna
15. kvě 2010

ter, ja jsem cetla nekde, ze nejaka slecna, mela v 16tt 11 kilo navic... ale pry, ze hodne hodne jedla...

dexonka
15. kvě 2010

sofii: tak to si pockam na vysledek🙂)))

ja myslim ze ted kdyz nekdo vic ji,tak je to stejne jedno ptz i vic spalujes...

simka01
15. kvě 2010

sofi: podle babskych rad je podle sladkeho holcicka..... 😉 ale vis, jak to je.... ja citila take kluka...snad uz od prvniho dne...nevim,im to bylo....proste prvni vec -jeste nez jsem vedela,jsem koupila modre capacky....

dexonka
15. kvě 2010

no ja v prvnim tehu jedla sladky mooc a byl to kluk🙂))

simka01
15. kvě 2010

jinak obleceni mi je take stejne...jen jsem si poridila na kalhoty takovy posuvny klips kvuli brisku a muzu nosit vse stejne....zatim mi to jde do briska.....kdyby to tak zustalo...vidte? sie je brisko jeste porad mensi-podle doktora to nosim v kabelce,se kterou prijdu....a ja jsem tak rada,ze jsem tehotna...

dexonka
15. kvě 2010

ale pravda je ze ted jsem se taky divala po holcicich vecech a bude to holcicka.-)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru