II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
15. kvě 2010

já čekám až se manžel probudí,přišel v 6ráno z práce ať můžu udělat snídani,zatím piju kefír,ať pomůžu zácpě 🙂

ttterysek
15. kvě 2010

no u nás je jen jeden dětský dr.takže má volba je jasná... 😉 jinak bych musela k dr dojíždět a to se mi nechce,tak zůstaneme u tohoto,k němu jsem chodila ještě i já jako dítě... 😀

sofieanna
15. kvě 2010

ja cekam az bude 19h .. abych mohla jit domu ... uz to prestavam zvladat v praci....nici me psychicky lidi ....
weri uz slo pryc to brecici obdobi? 🙂

weri1
15. kvě 2010

sofi: nezapomeň si pak sehnat dětskýho dr. bez něho tě nepustí z porodnice

weri1
15. kvě 2010

sofi: kdyby bylo vše tak jak má být,tak bych ho ani neměla. Ale špatně nesu,že manžel je věčně v práci,teď že nedělám a to je jedno s druhým a pak už slzy jdou sami 🙂

weri1
15. kvě 2010

být celý dny sama doma není nic hezkýho

weri1
15. kvě 2010

buď ráda,že pracuješ

sofieanna
15. kvě 2010

weri, fakt? to jsem nevedela, a kde ho mam sehnat? 🙂 jezis dalsi vec, co musim zaridit 🙂
to chapu, ale tak muzes chodit s kamaradkama ven, manzelovi neco dobryho uvarit kdyz prijde... urcite to pak bude lepsi uvidis... manzel by chtel byt s tebou a ne v praci, ale bohuzel tam jit musi 🙂
no ja bych docela brala byt doma... nebo chodit treba jen dva dny v tydnu do prace 🙂 a bez lidi 🙂

weri1
15. kvě 2010

kamarádky chodí do práce nebo mají svý rodiny 😀
já zašla k nám na polikliniku tak zkus někde u vás,kde vůbec bydlíš?ale to máš čas,já ho zařizovala před 3 týdny teprve

sofieanna
15. kvě 2010

weri, tak ale urcite si najdou cas nekdy ne 😉 no my se budeme stehovat, bydlim u Andela, chceme nekde tady taky ... takze aby to bylo blizko kde bydlim vid...

elfka11
15. kvě 2010

Dobré ránko těhulinky,to tedy píšete po ránu teda 😀 😀 S tím pohlavím každý si určo něco přeje tajně,ale hlavně,že vše dopadne v pořádku a mimi je zdravé to mi věřte.
Sofie:Taky jsem tam viděla s doktorem pinďu až do 18 týdne a ve 20.týdnu vykoukla holka. 😀 😀

sofieanna
15. kvě 2010

efka, to mi teda moc nepridavate s tim ze to bude kluk ... ☹ 🙂 , ale ja verim ze bude

ance1
15. kvě 2010

Ahojky holky, vy už budete zkušenější, nepáten někdo stejnou zkušenost jako já:

Já jsem teď 25 den cyklu tak s napětím čekám co bude. Ale musím říct, že jsem tentokrát ze svého tělíčka zmatená. 23. den cyklu jsem zašpinila takovým nahnědlým výtokem a pak párkrát za den na toaleťáku byl bílý výtok i s krví. Včera 24. den cyklu něco podobného no a dneska zatím nic. TAk nevím jestli to je už předzvěst MS, ale obvykle to nedělá.

elfka11
15. kvě 2010

Sofie:To nevadí na to by sis brzy zvykla.Třeba můj manžel je úplně naměko z holčičky. 🙂 Ale říká se,že vnitřne,když to cítíš tak je to pravda. 😀 🙂 A přítel by si přál???

dexonka
15. kvě 2010

ahoj ance: s tim ja ti moc neporadim ptz to neznaci vubec nic,ani tak ani tak,ja kdyz jsem mela dostat MS tak jsem mela jednou hnedy vytok a myslela jsem si ze MS dostanu a misto toho jsem pak zjistila ze jsem tehotna,takze se ted nestresuj,pockej si na testik a drzim pesticky at vse vyjde jak ma 😉

dexonka
15. kvě 2010

elf: hlavne aby to bylo citeni a ne jen to prani 😀

sofieanna
15. kvě 2010

elf, no ja prave nevim jestli bych si zvykla, asi jo, ale trvalo by to...no ja to citim, ale nevim jestli si to namlouvam, vsugerovavam, nebo co to je, ale proste s nim komunikuju a vsechno delam jako s klukem, takze proste tam je kluk 🙂 pritelovi je to jedno, ale kdyz jsem rekla ze je to asi kluk, tak byl rad, taky chtel vic kluka, ale jinak by mu to bylo jedno ... 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

dex, ty me zlobis 🙂 🙂 ale pockej ....... ti ukazu pak jakyho VELKYHO budeme mit kluka 🙂

dexonka
15. kvě 2010

sofi: jj ja vim,uz te zlobit nebudu,urcite to bude kluk,kdyz to citis 😉 😀

sofieanna
15. kvě 2010

dex, ano citim a vim .... 🙂 😀

dexonka
15. kvě 2010

co budete dneska varit nebo aspon jist na obidek hmmmm????

sofieanna
15. kvě 2010

dex, dnes jim v praci, takze nic extra. .. co ty?

dexonka
15. kvě 2010

my dame spenatek,moc lidi ho neji ale ja bych se ho ujedla....ty mas 12 zase???ty pracujes na te recepci??

ance1
15. kvě 2010

dexonka: Děkuji aspoň za tohle. Právě co jsem četla, tak by příznaky mohly trošku odpovídat uhnizďování, ale opravdu nezbyde než čekat do MS.

ttterysek
15. kvě 2010

já budu dělat zapečený kuřecí prsa na smetaně s brkaší 😉

ttterysek
15. kvě 2010

no já to měla nějak tak...a pak se mi opozdily a navíc mě hrozně bolelo břicho jako u MS,ale nic nepřišlo a pak mi jen dr.řekl,že jsem těhotná 😉 tak ještě chvilku počkej a uvidíš

sofieanna
15. kvě 2010

dex, ja mam rada spenat.. jim ho i samotny 🙂 jojo mam 12tku, ano na recepci.....ale uz mi zacinaji hodne vadit lidi ....

sofieanna
15. kvě 2010

no me nebylo vubec nic...zadny priznaky nic....jen ve 2. mec, me hodne palila zaha, jinak nic... 🙂

elfka11
15. kvě 2010

Dex:Přání je někdy silnější to jo 😀 😀. Ale za čas se ukáže pravda Sofi. 🙂 Holky tak dnes máme ptáčky s rýží. 🙂
Ance:To co popisuješ ty jsem měla,ale až jsem měla dostat menstruacia už jsem asi byla těhotná,chce to opravdu vyčkat a pak udělat testík,držím palce. 🙂

dexonka
15. kvě 2010

jeeee ptacky bych si dala taky🙂
sofi je mi to jasny,na kazdyho byt mila,usmivat se,neustale pozitivne naladena🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru