II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
15. kvě 2010

teri to je slovo brkase🙂

simka01
15. kvě 2010

.....ahoj Elfi... 🙂

pisete o obede a ja jeste v praci...ale koncim ve 12 a potom hura k mamince....tatku mam na fotbale..jede mi uz ted a druhy muj tatka-dedecek-jede s brachou na fotbal.....je to samy tatka .kdo se v tom ma vyznat....my dnes mame grilovacku pod pergolou....zaridila moje maminka seanci babicek a vnucky-me...zitra delam br.kasi a rizek...mam hlad.....

simka01
15. kvě 2010

.s tou zahou....ja to neznala a ted asi od 22.tydne vic a vic...tak cucam Rennie ovocny.....bez nich bych kolikrat neprezila...

sofieanna
15. kvě 2010

presne tak... a to ted bohuzel nejde...a taky uz mi zacina byt tesna uniforma 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

sim, ty se mas...taky bych si dala nejaky ugrilovany maso 🙂 no ja doufam ze ta zaha uz nezacne, bylo to fakt desny

simka01
15. kvě 2010

sofi: nos s sebou to rennie...fakt to zabere a muze se to.....a s tim masem....zase zadna slava...ja jim jen to kureci a vidim moji babicku ,jak zase prinese tu krkovicku 😖 😖 ...ale vybavila jsem se...vcera jsem si doma pripravila kure...tak sup do alobalu,at je pekne udusene 🙂 🙂

elfka11
15. kvě 2010

Ahoj Simko 🙂 Tak masíčko to jo pod Pergolou,ale až bude pěkné počasí u nás pořad hnussssněě 😒

sofieanna
15. kvě 2010

sim, ja jim take jen kureci 🙂 a ryby, jiny bych do pusy nedala....no zatim me nepalli, tak je to ok, jinak bych si to uz koupila....

dexonka
15. kvě 2010

my taky budeme asi delat masicko ,jedeme k pritelovym rodicum do zitra,ale s tim pocasim to slavne teda nevidim☹

ja porad cekam na tu zahu a zatim nic, v prvnim jsem tim taky dost trpela,tak treba neprijde,nemusim mit vsechno🙂)

sofieanna
15. kvě 2010

uz mam hlad...pocasi je na ho*no ...

dexonka
15. kvě 2010

musela jsem ted mrknout na konec Flash dance🙂))

sofieanna
15. kvě 2010

dex, to je jak se tam soutezi v tancovani? Vubec na to nekoukam 🙂

dexonka
15. kvě 2010

nene ja myslim ten film🙂 jinak taky nekoukam🙂)

sofieanna
15. kvě 2010

aha 😀 tak filmy jsou dobry ...s tancovanim

elfka11
15. kvě 2010

Nejlepší jsou taneční filmy 🙂 dobrou chuť 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

uz jsem po obede...meli jsme lassagne...

elfka11
15. kvě 2010

Hmmmm ...tak to bych si dala já 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

elf, ale nebyly moc dobry 🙂

dexonka
15. kvě 2010

hmmm to bych dala taky,mam to totiz jen vyjimecne.......
jsem se nejak zasekala na facebooku🙂

dexonka
15. kvě 2010

jinak nejradeji mam krimi a pak čs komedie.....

sofieanna
15. kvě 2010

ja mam rada psychologicky a horor ale na ty se nemuzu moc koukat....moc o tom pak premyslim ... 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

ted ctu, ze ti muzou upravit termin porodu, podle toho kdy citis pohyb, ja uz trochu citim pohyb.. takze kdyz mi to posunou, tak me do ty nemocnice tady asi nevemou nikde.. 😒

dexonka
15. kvě 2010

no nevim znam plno holek co je neciti ani ve 25 tydnu a rodily v terminu,proste nekdo je citlivejsi nekdo ne a pry taky zalezi na umisteni placenty,ze kdyz je ve predu tak jdou pohyby mene citit.........

sofieanna
15. kvě 2010

nebo kdo je silnejsi postavy, to jsem taky cetla... ale ja uz to citim..tak nevim..doufam ze to neposune....ale kdyz to neciti v 25tt, to je pozde uz ne... jako mely by se citit kolem 20tt ne...no vsude pisou neco jineho .. napr. jsem cetla ze to dite je velky v 17tt 18cm a nekde jsem cetla ze 12cm, to je docela rozdil ne.. tak cemu verit?

elfka11
15. kvě 2010

Každá to ma jiné,to je pravda je to individuální.....

elfka11
15. kvě 2010

Dex:A je už malá hlavičkou dole???

weri1
15. kvě 2010

sofi: buď se měří mimi od hlavy až k patě a někde píšou míry plodu tak jak je stočený

sofieanna
15. kvě 2010

weri, ale to by tam meli napsat jak to teda mysli ...ja myslela, ze se to meri stejne, od hlavy k zadecku...

dexonka
15. kvě 2010

elf: nene jeste ne,vlastne od zacatku ne,ale ma jeste more casu se otocit 😒
jj vsude to pisou jinak,ono v pozdejsich tydnech uz tezko zmeris zchoulenyho mimiska.....takze to pak nejak secitaji ..

sofieanna
15. kvě 2010

tak to jo ..protoze vubec nemam predstavu kolik ted teda meri...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru