II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
11. bře 2010

Dexonka-my zatím neplánujeme nic....u nás je to těžké,manžel pracuje v týdnu až hrůza,takže udělat nějaké plány moc nejde ☹ Zítra jdeme večer s tchánovcema na večeři......na sobotu něco určitě vymyslíme,nějakou prochajdu a menší výlet asi,třeba bude i kino.....určitě nebudeme sedět jen doma...mi pak z toho hraboší 😲 stačí v týdnu,ne.že tu jsem více méně sama a stále 🙄

barunka9
11. bře 2010

lachatanek - taky jsem to procetla cele, uf uf! 🙂 Vcelku dobre reakce, jeste mame cas pockat si na reakce na ten sportak.

X-lander je z Polska a ten Camarelo taky. Ja bych v tom problem nevidela. Nebo proc to Tvuj manzel zavrhnul, boxi?

ja bych asi chtela (stejne jako beoxer) hlavne vetsi tu korbicku, aby se tam v zime veslo i s fusakem, kdyz se ma narodit na zacatku zari. Jinak nevim, na co se mam zamerit... no casu dost, ale zcela uprimne se mi nechce dat za kocar 18.000 jako muj kamarad za Maxi Cosi...

barunka9
11. bře 2010

jinak my se zitra chystame na velkou rodinnou oslavu 60.narozenin manzelovyho strejdy, tak to bude narez, pac uz to tam asi vsem rekneme, vedi to zatim jen nasi rodice a par kamaradu... 😎

bilejboxer
11. bře 2010

|Barunka-pže nemá rád Polské výrobky,ale to je dost kočárků.Já bych to viděla takhle...koupit to od zastoupení tady u nás.
Dnes dávala jedna známá odkaz na stránky,kde se můžeme ptát přímo pána z obchodu a on poradí co a jak.Hlavně aby ta prodejna přímo posílala věci na servis...to mi přijde dost podstatné!!
Skopčím co psala...

bilejboxer
11. bře 2010

Kopíruji...

dám pozor na to, abych kupovala kočárek přes oficiální zastoupení dané značky, že leda tak je možné se vyhnout zboží pašovanému, bez servisu, bez podpory zastoupení značky a bez záruky. Tenkrát jsme spolu mluvili o Jané a on říkal, že tyhle kočárky se sem ve velkém pašují ze Španělska a sevis Jané v ČR neodservisuje žádný kočárek, který nebyl koupen přes oficiální zastoupení značky v ČR. Takže při nákupu je potřeba se ptát a případně si nechat potrdit, že jde o zboží z oficiálního zastoupení v ČR. MY tenkrát chtěli koupit Jané pře www.superbaby.cz kde byl jednoznačně nejlevnější, jde o velký obchod (já sama jsem si tam kupovala Gesslein) a tak jsem vůbec neměla pochybnosti a právě před tímto jsem byla varována, že kočárky Jané z tohoto obchodu nejsou "oficiální" a tak jsem se na to se sestrou dotázaly. Předtím jsme vždy dostaly odpověď na jakýkoli dotaz v řádu hodin a na dotaz zda je Jané "oficiální" jsme odpověď nedostaly nikdy i po urgencích, takže jsme od nákupu tam upustily. Ale např. pro Gesslein oficiální zastoupení obchod má. Takže je to takové složitější ..... Tak si dejte při nákupu pozor. A přeji šťastný výběr.

bilejboxer
11. bře 2010

Kopíruji.....

chci vám sem hodit link od pana "Špuntíka". Tak já říkám majiteli obchodu www.spuntik.cz , nevím zda obchod znáte. Ale majitel p. Michael Štefanič je fakt super, velice rád, ochotně a fundovaně vám poradí. Nemám od něj žádné provize, ale doporučuju ho na základně výborné osobní zkušenosti. Loňský rok jsem s ním řešila výběr kočárku pro svou sestru. On mi od té doby posílá info o různých akcích, co se Špuntíkem dělá a nyní mi poslal link na vstupenku grátis na veletrh For Family 2010 jehož součástí je i For Kids 2010. Tak vám ho sem dávám, kdybyste některé měla zájem. http://www.forkids.cz/2010/cz/voucher.asp?v=726...

bilejboxer
11. bře 2010

S holkama na jiné diskusi se taky totiž včera řešilo téma kočárků,tak třeba tohle někomu pomůže.Ani ta vstupenka zdarma nemusí být špatný krůček 😉

dexonka
11. bře 2010

no ten casualplay vim ze se komusi cely rozsypal,ale kdyz jsem si cetla recenze tak je to jeden z mega mega mnozstvi a to se muze stat u cehokoliv,ja prave nevim jaky kocar,bo kazdej ma neco

ten x-lander jsem mela u adamka-prvniho syna-a nemuzu si na nej stezovat,polskej nepolskej,tahala jsem ho do schodu,ze schodu,na vylety kamkoliv a byl bezva,ted chci jiny jen skrz druhy dite,jako nejakou tu zmenu,jinak bych do nej zase sla......

o vikendu bude pritel v praci a syn se vraci az v nedeli takze to vidim asi na uklid-nuda🙂))

jinak pekne tvrdou hrusticku bych dala taky...mnam...mnam🙂)

dexonka
11. bře 2010

Elfka: asi jsem si to spatne tady precetla-omlouvam se☹

weri1
11. bře 2010

boxer. já bych kočárky z polska hned nezavrhovala.Firkon je taky "polák" a byl vyhodnocený jako nejlepší kočárek 🙂

dexonka
11. bře 2010

barunka: no oslavy teda moc nemusim,hlavne ty rodinny takze pevny nervy 🙂))

bilejboxer
11. bře 2010

Weri-já mu to říkala taky,stejně budeme vybírat podle toho,kde bude spolehlvý prodejce-servis.Dneks a je z Polska mrak věcí a o Číně atd.nemluvím,stejně stačí aby člověk narazil na vadný kus a je fuk odkut to pochází 😀 Prostě chlap,kterej se nejdřív pídí odkud co je ....ale to byla náhoda,že jsme narazili na recenzi kde to někdo psal.

la_cheri__2
11. bře 2010

zdravím ženy bavíte se o kočárcích jo?🙂tka u mě zatím vede firkon quatro a nebudu už snad hledta jinej tenhle mi vyhovuje🙂už s etěším až ho koupíme

weri1
11. bře 2010

ten můj pořád říká že není kam spěchat.Když mu řeknu že nic nemáme,tak on co potřebuji tak brzo,že to stačí dva měsíce před porodem 🙂 a já bych už tak ráda nakupovala.Ale zítra se dozvím pohlaví miminka,tak mám vytipovanejch pár věciček na netu,tak si je hned objednám,už se těším.No a postýlku a kočár,ty větší věci si nechám až na později 🙂

bilejboxer
11. bře 2010

La cheri-čáááuuu 😎 😎 😎 😎 😎 To je náhoda co??
My se známe s La cheri z jiného serveru,kde dávala Cheri dotaz,jestli má někdo zkušenost s cystou v děloze na začátku těhu...já prožívala to samé!!Jen o dva týdny dřív(nejspíš mizející dvojče)...od té doby si soukromě držíme pěsti a píšeme po kontrolách 😎 😎 😎 😎 a teď jsem na ni narazila i tady.
Nemáš odkaz na ten kočárek prosím???Se pokocháme rády 😝 😝

weri-u nás jsem brzda zase já......manžel by koupil první poslední teď 😠

la_cheri__2
11. bře 2010

http://www.batolatko.cz/0,146,FIRKON-QUATRO-SET...
snad to půjde vidět🙂
boxere no jo ty se máš že jsi o dva týdny napřed a co pohyby ještě nic?🙂tééda že máš jinou přezdívku ale to já taky no 😀 a co jinak už máš vybraná jména?já doufám že mi dr už řekne co to bude at víme zda výbavu po malém prodat a nakoupit růžovou nebo enchat a dokupit jen pár věcí🙂
weri:z vlastní zkušenosti vím že lepší začít nakupovat tak kolem 20tt já u prvního ležela od 27 v nemocnici a to se pak blbě dokupovalo 😠 ale vždy mě pustili na pár dní tak jsem to manžovi na netu ukázala a on koupil přesně podle instrukcí🙂ale jediný co nespěchá je kočárek no🙂

elfka11
11. bře 2010

Ahojky holky ,tak koukám,že téma kočárky pokračuje. 🙂 Dexonka v pohodě nevadí nevěděla jsi to.

elfka11
11. bře 2010

A slyšel někdo o kočáru ABC desing??Manžel koukal na netu a celkem se mu líbil.

bilejboxer
11. bře 2010

Elfka-někde jsem na ABC kočárky narazila a líbil se mi....odpolko jsem slintala o volné chvilce... 😀 😀 😀

La cheri-jméno pro kluka David,holčičku budeme vybírat....zatím jsme nekoukali ani do kalendáře,ale jen se tak bavili.Manžel je tak přesvědčenej o klukovi.....ale holčičku by chtěl taky...prej jsou víc mazlící 😅 😅 Ale ví prd...jen všichni okolo mají holčičky a ony ho mají rády 😎 Chlapeček by se tak choval taky...občas tu někdo s dětí přespí a my se staráme 😀 Ale v poslední době moc né....už pár měsíců 🙄
Holky jsou už větší a mají spoustu povinností.
Jinak občas takhle v klidu cítím malinké zašimrání v bříšku ....tak to bude ono,ale je to lehoulilinké...slabé,pak dobu nic...no už aby to bylo silnější.Prckovi domlouvám a on ne a ne kopat 😎 😎 Jdu číhnout na ten odkaz....a vy už máte jména??

bilejboxer
11. bře 2010

La cheri-takovej podvozek na kočárku se mi moc líbí...taková trojkolka-netrojkolka 😉 😉 😉

bilejboxer
11. bře 2010

Až nám řeknou pohlaví,tak půjdu a koupím miminku v barvě pro něj nějakou drobnůstku 😀 😀 😀 😀

bilejboxer
11. bře 2010

Pro dnešek se loučím.....dorazil mnažel,tak se jdu věnovat 😀 😀 😀 😀

Pěkný večer všem 😀 😀 😀

elfka11
11. bře 2010

Pěkný večer bilej boxer. 😀 To já jsem jako utržená ze řetězu,pořád bych něco kupovala.

la_cheri__2
11. bře 2010

bilejboxer:zatím máme vybraná na chlapečka Oliver a na holčičku Sofie ale uvidíme co naknec dáme🙂

barunka9
11. bře 2010

my mame dobry rodinny party, ja se celkem tesim, neni to takova otrava, jak z nazvu vypada 🙂
Jinak jsme dneska byly kupovat nejaky obleceni pro manzelam ten si nic nevybral, zato jsem si ja koupila nejaky tricko a hlavne setik sedmi bodycek pro mimi 🙂 - dala jsem je do albicka. No a svete div se, manzel se taky usmival a rikal ze jsou moc hezka, takze ho to snad taky vyhledove chytne...🙂
kocarek zatim teda asi necham plavat, chvili jsem se v tom hrabala a jsem z toho cela tumpachova... 🙂

kamikadze
12. bře 2010

Cau holky, vy jste to tu vecer rozjeli, ja jsem usnula u sportovnich zprav, takze nic 😒
O veletrhu jsem manzelovi rikala, ale vypada to, ze ma o kocarku celkem jasnou predstavu, tak to zajdeme omrknout.
Jmena nejake v hlave mam, ale s muzem to bude asi problem, protoze se mu to nejak nechce zatim moc resit. Pockam na nejakou vhodnou chvili a zautocim.
Preju krasny patek, maminy, pro nas pracujici nejlepsi den v tydnu!

simka01
12. bře 2010

ahoj holky.zdravi kralik.chroupu zeleninu,tak si tak pripadam... jeste k tem kocarkum....
nekdo tu psal o Casualplay...na obrazku je pekny.ale nazivo docel prekvapil ,jak je maly.nizky....
ja si vybrala ten z albicka,pac roste s miminkem,chceme pak druhe mimi,tak staci jen koupi jine navleky..vse je odepinaci a hlavne ma otocne sezeni,co mi prijde mega vyhoda-proti vetru,desti...cokoli....neskutene se na nej tesim...do par dni prijde svagrove,tak vam pak popisu,jaky je......jinak pekny patek...my hlidame svagrove prcka,ma jarni prazdniny,tak to ted druhy den zanedbavam....
jinak jsem bez nevolnosti...uz snad na stalo,akorat ted nemam moc chut na jidlo a kdyz,tak na neco zleneho zdraveho...trochu mi i povolily kalhoty....nevim,nevim....tak pa mamky

barunka9
12. bře 2010

a co je to za typ, Simo?

dexonka
12. bře 2010

ahoj holky,tak jsem zrovna dojela z toho veletrhu brno,na to ze je patek a jeli jsme rano tak tam byla hromada lidi,domu jsme si vzali hodne prospektu tak budeme listovat
k tem kocarkum,muj favorit byl casualplay,ovsem ve skutecnosti jak rika simka,doooost malusenka korba,pak jsem tam narazila na maxi-cosi a kocarek se stal mym favoritem,ta nova kolekce je totiz super,i kdyz nepatri zrovna k nejlehcim kocarkum...
tady se presne potvrdila ta pravda ze na obrazku muze byt kocarek jakej chce.....

weri1
12. bře 2010

holky,právě jsme se vrátili z velkého utz a čekáme zdravého CHLAPEČKA!!! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru