II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
15. kvě 2010

Sofie:Tak ted může mít 150g a 13cm u tebe 🙂

ttterysek
15. kvě 2010

píšete o mase a já bych si hned taky dala...oběd nakonec nebyl ten,co jsem chtěla dělat,ale dojedly se halušky ze včerejška,takže prsíčka se odkládají na zítřek 🙄 jinak nechápu,jak nemůžete jíst vepřový,já bych se po něm utloukla,ale pochopitelně,že nesním žádnej ovar nebo něco tlustýho...krkovičku na pečení-z toho se to tlustý vypeče a masíčko je krásně šťavnatý a rozpadá se na jazyku a ještě kupujeme kýtu a plecko-to je dobrý na libový řízečky nebo k různým omáčkám...já bych pro vepřový zabíjela 😠 😠 😠 😠

jinak sem tu nebyla delší dobu,protože mě nějak začalo trápit bolení břicha...tak polehávám a pozoruju pupek,jak se nepatrně občas zavlní 😅

weri1
15. kvě 2010

sofi: to máš jedno kolik měří,já to věděla jen v 7 tt a v 11 tt a jedinou váhu ve 22 tt,jinak nic 😉 stačí když mi doktor řekne že je vše v pořádku 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

ja jen chci vedet jak je to ve me asi tak velky 🙂 no ja jsem to vedela v 8tt, 13tt a ted jdu az 20tt ......
Weri, bude se jmenovat Ben? 🙂

elfka11
15. kvě 2010

Sofi:Taky jsem byla vždy zvědavá jak je malá velká 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

elf, ja taky .. nejradsi bych ho vyndala ven z bricha , koukala se na nej a zase ho tam vratila 🙂

elfka11
15. kvě 2010

JJJ manžel je taky hotovej,chtěl by se taky kouknout a opusinkovat 😀

sofieanna
15. kvě 2010

no jo, musime pockat 🙂

elfka11
15. kvě 2010

Ještě nějaký bten pátek to potrvá 😉

ttterysek
15. kvě 2010

http://www.tehotenstvi.academy.sk/ jestli chceš vědět,jak je přibližně mimčo velký,tak se koukni na tuhle stránku...je to těhotenství týden po týdnu a vypočítá ti to i délku těhotenství podle prvního dnu postední menstruace.Já tam pročítám každý týden 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

ter, dekuju ... uz jsem na to koukala. ..takze ten muj ma pry 100g a kolem 13-15 cm ... docela uz velkej ... 🙂
elf, tak ty uz za chvili, da se rict .... 🙂 ja tady z vas jsem nejmin tt 🙂

ttterysek
15. kvě 2010

no jen ale o kousek ode mě...třeba porodím dřív a ty později a budeme na to m stejně 😀 😀 😀

sofieanna
15. kvě 2010

ter, to je fakt ... 🙂 ale rodit pozdeji bych fakt nechtela 😀

ttterysek
15. kvě 2010

no já osobně taky ne,protože to ohrožuje miminko,ale kámošce se termín ještě změnil,protože její prcek rychle rostlc a je moc velikej,tak jí dr.posunul termín o 2 týdny.teď je ve 35. a malej už má prý 48 cm...což je podle mě dost,když už to má posunutý,tak uvidíme 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

no tak to ji predem lituju az bude rodit.....takovej velkej, a to jeste povyroste ...snad to bude ok ... 😉

weri1
15. kvě 2010

sofi: Benju-po manželovi,ale říká se mu BENY

weri1
15. kvě 2010

ještě tady máš stránky týden po týdnu 🙂

weri1
15. kvě 2010

tak jsem četla,že kolem 33 týdne by váha maminky neměla tak rychle růst ,tak uvidíme,zatím mám asi 13 kg nahoře 🙂 počítám,ale že do těch 20ti to bude
chtěla jsem jet domů,babička mi umírá,ale asi nepojedu,prej už nevnímá a já se bojím ji v tomhle stavu vidět. ☹

sofieanna
15. kvě 2010

weri, tak to je mi lito ...ale asi bude lepsi tam nejezdit... ☹ a jis normalne? nebo nekoukas na to co snis a jis vsechno? ja bych chtela max 15 🙂

elfka11
15. kvě 2010

Tak uvidíme s tou váhou já mám zatím 6kg nahořre. 😉 Weri:To je mi líto,ale nedivím se ti,byla by jsi na tom určitě špatně psychicky a to není dobré. ☹

weri1
15. kvě 2010

nekoukám na to co jím,ale je pravda že to mám převážně v bříšku a v prsou. taky jsem chtěla tak do 15ti kg,ale od 24 týdne to začalo strašně letět
elfi: to máš dobrý,já v tvým týdnu měla +10
nejhorší s tou babi je ,že už do mě deset let hučí,jestli se dočká pravnoučete-je to její první a když už čekám mimi,tak si umře 🙂 fakt neštěstí,na pohřeb taky nezvádnu jít

weri1
15. kvě 2010

odepírat si teď jídlio a pak když budu hubnout,to teda ne,ale nepřejídám se. ale hlad mám často 😀

weri1
15. kvě 2010

sofi,však se podívej do alba jak to tam skáče

sofieanna
15. kvě 2010

no ja jsem se koukala..uz ho mas fakt velky 🙂 ale pekny kulaty 🙂 no ja mam hlad taky furt..kdybych mohla tak jim 24 hodin denne 😀 ale musim se hlidat...bych taky pak mohla klidne mit 100kg na konci 😀 ja jsem zacinala s 56 kg... ☹

sofieanna
15. kvě 2010

ale nejvic ceho se bojim je to, ze po tom porodu, budu pro pritele uz jen mama, a ne atraktivni zena, kterou jsem pro nej byla..... ☹ a ze uz se mu nebudu tak libit ... ☹ proto uz mam naplanovany, ze jdu hned do fitka a atak ....... 😖

weri1
15. kvě 2010

já chci douho kojit,takže držet hned diety nebudu,prej se to nemá,ale cvičit budu, to je jasný,chci být hezká maminka. Já před třemi lety zhubla 13 kg asi za 5 měsíců,proto věřím,že to zase shodím.A líbít se mu budeš neboj.Jseš mladá kila půjdou sami dolů,uvidíš. 🙂

weri1
15. kvě 2010

budeš hezká maminka uvidíš.

sofieanna
15. kvě 2010

to ja zase kojit nechci, ale vim, ze budu muset, ale chci co nejmin ....max. pul roku....weri a jak si to udelala za 5mes. 13kg? 🙂 no ja mela driv problemy s jidlem...velky..tak doufam, ze to bude v pohode,..proto jsem hodne hakliva na svou postavu 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru