II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
25. kvě 2010

Box:Tak tu teda mám taky španělskou,ale jinak nic 😉

bilejboxer
25. kvě 2010

Elfka-tak já mám aspoń ještě tu zavinovačku teplejší.....hold nás toho ještě mooooc čeká,že 😠

elfka11
25. kvě 2010

Box:To jo ted jsem na bazaru koupili monitor dechu Nanny,tak další věc koupená.A další čekají 😲 O víkendu jedeme s manželem do Prahy tak tam chceme taky něco mrknout.A to co máš od toho emitexu tak to je do autosedačky??

elfka11
25. kvě 2010

Koukala jsem,že jste tu hodně z Prahy,poradte kam jít mrknout po obchodech?? 😉

weri1
25. kvě 2010

elfka: tak to fakt nevím, mě připadá, že tady nic pořádnýho v obchodech není, krásný věci mají v Chiccu, ale taky pěkně drahý 😀

sara.max
autor
25. kvě 2010

Boxi dík 🙂 , je milé, že se tu najdou pamětníci 😉 . A jak je? Doufám, že dobře, pěkně nám to utíká, viď?

bilejboxer
25. kvě 2010

Sara-máme se fajn,naštěstí.Děkuju.To je hlavní že.Co bylo s Tebou???že ses neukázala?doufám,že i u Tebe vše OK 😉 Letí to hrozně,to je pravda.

Elfka-já z Prahy nejsem.My se byli podívat v Malvíku...
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane...
Každá těhulka u nich dostane letos rychlozavinovačku,jsou v obchodě i o víkendu.Koupili jsme peřinky do postýlky a očíhli kočárky ,manžel si to ohmatal aspoň.Mají tam různé věci...od všeho něco.Jen doporučuju jet s navigací..mají to tam parádně zastrčené 😀
Byli jsme tam asi hoďku a půl 😎
Jinak jsem očíhávala věci na Čerém mostě...v Babyparku.
Ale myslím,že v každém větším nákupáku seženeš obchod s věcičkama pro děti.
Kámoška mi zrovna dneska říkala,že už mi zabalila monitor dechu a nachystala 😝
Jinak ta teplejší zavinka od Emitexu je i do autosedačky,má otvory na pásání 😀

weri1
25. kvě 2010

dudlíkům se nebráním,my taky měli dudliky a mamka nás kojila, lahvičky nemám, ty koupím až je budu potřebovat

weri1
25. kvě 2010

malvik je trošičku dražší, jestli ti to nevadí

elfka11
25. kvě 2010

Sara:S tím kojením a dudlíky to je pravda,taky mám jen jednu láhev snad na čaj a jeden dudlík.Jinak nic pořizovat dopředu nechci.

elfka11
25. kvě 2010

Aha tak děkuji za typ.Jedem od pátku do neděle tak uvidím kam stihneme kouknout. 😉

weri1
25. kvě 2010

my věechny dudlíky co mám v albu dostali 😀

petulinec
25. kvě 2010

@weri1 Tak to bude macek,malej měl tuhle váhu ve 36 týdnu 😕 JJ už se to krátí ještě dní 😀 Dnes jsme byli v obchodě a začlo mě děsně bolet bříško a kříže,bylo mi na zvracení,tak jsem jim tam pomalovala záchod,ale planej poplach,malej si ze mě dělá srandu 🙄 Já se prvního porodu nebála,protože jsem nevěděla co mě čeká 😝 Ale nic hroznýho to nebylo,teď mám spíše obavy 😅 Ale druhej je prý rychlejší 😒 Necháme se překvapit 😝

sara.max
autor
26. kvě 2010

Ahojky a dobré ráno 🙂
Boxi, my jsme v pořádku. Snad to nezakřiknu. Štve mě jen počasí, ale koho taky ne. To víš jsem z Moravy a tu se dějí hrozné věci. Jestli se nepletu, ty myslím taky. Naštěstí jsme se před lety odstěhovali z RD do velkého bytu v 5 patře, takže mi nehrozí, že se budu brodit v blátě, ale i tak jsou to nervy. Moravu mám asi 50 m od domu a nebezpečně začíná zase stoupat. No hrůza!
Jinak s těmi dudlíky, já mám 2 děti a obě jsem měla s dudlíky i láhvemi, protože to tehdy bylo normální, ale taky jsem měla problémy s kojením a dopadlo to ne zrovna podle mých přání. Jsem ráda, že jsem dnes mnohem zkušenější díky té škole pro poradce, rozhodně mi předložili pádné argumenty, kterým věřím. Je jasné, že když není zbytí, tak to prostě jít musí jinak. Mně se hrozně líbí miminka s dudlíky, je to takové něžné, ale pokusím se vydržet co to dá bez nich. Když už nic jiného, vyzkouším si teorii, kterou mi vtloukali do hlavy v praxi. 😉 😉 😉

simka01
26. kvě 2010

ahoj maminky....zdravim z maleho zapadackova...kde od noci prsi a prsi....

sara: je fajn,ze si se ozvala,hlavne,ze jsi ty a detatko v poradku( tukam na zoubky,nechci to zakriknout u nikoho).ja taky premyslela o dudankach a lahvich apod.kamaradka mi rikala,ze se to nema,ze dudak je proste az krajni moznost,kdyz nevis,proc uz mimi place apod..lahev jsem dostala a dudanky taky,ale pocitam s tim,ze budu kojit ,a ze vse bude v poradku a tohle nevyuziji...

weri1
26. kvě 2010

já ty dudlíky fakt neřeším jestli jo nebo ne, ale když bude plakat a dudlík ho utiší tak mu ho dám. Kdybych se měla řídit vším co se píše a říká, tak nevím

bilejboxer
26. kvě 2010

Ahoj holky 😀 😀 😀

Venku sice neprší,ale je tam kosa a zamračeno 😠 fůj!!!!!!!!

Sara-ne ne...já jsem ze severu-LBC 😅 Sice tady nemáme naštěstí vylité řeky,ale jsme v dolíku,kam sluníčko sotva zasvítí a je vždycky o pár stupínků méně ☹ Jsme těsně pod Ještědem.... 🙄

Jinak dudlíky taky neřeším......kámoška má holčičku od ledna,co by dala za to,aby si cumlala místo palce dudlík....ale to né!!!Nenaučí ji to nikdo,prostě ho bojkotuje.
Proti dudáku taky nic nemám......jen ty lahve,koupím jednu a kdyby cokoliv,vždycky se může dokoupit a nebo se pak hodí na čajík atd.

dexonka
26. kvě 2010

ahoj holky,ted jsem prisla od zubare,snad uz vse bude v pohode,uz jsem si konecne nechala dat i razitko do prukazky🙂

ja dudlik nezatracuju ani neuprednostnuju...proste jak si mimi rekne tak bude..u prvniho miminka to bylo jedine co ho dokazalo utisit a kojila jsem normalne....je jasny ze pokud budu zase kojit,nebudu mimiskovi strkat flasku.........

ted sem nejak nemam cas chodit,bo resim vse kolem svatby,tento tyden je dost hekticky a ja nevim co delat prvni,uz at je ta sobota konecne a muzeme si oddechnout.....

petulinec
26. kvě 2010

my jsme dudlík použíívali chviličku maLEJ ho nechtěl asi do 4 měsíce a pak bez něj nedal ani ránu,měli jsme jich asi 10,fosforové hlavně,protože ten raubíš je házel v noci z postýlky (a stejně to neplnilo svou funkci 😒 ) měl jeden oblíbený a v necelém ročku ho sám zahodil ,tak že v klídečku 😎

simka01
27. kvě 2010

ahoj maminky....pekne rano...mne probudil po pul 8 telefon zasilkove sluzby...ale nevadi!!prislo vse,co jsem naobjednala....takze zbyva doresit "jen"kocarek...ale to bude brzo...o vikendu jsem koupila v akci pekna prosteradla do postylky a plinky....tak az budu mit vse po kupe,nafotim a ukazu...jak se mate? mne prijde,ze mi ten kveten strasne rychle utekl...

weri: krasne fotecky...pane jo,moc slusi,uplne zaris a brisko je ukazkove.... 🙂 😉 🙂

weri1
27. kvě 2010

dobré ránko
simka: děkuji za pochvalu, sice to nejsou profi fotky ale aspoň nějaká památka. Břicho mám strašný. jsem si ani nevšimla, že už je tak velký
A teĎ mě trápí další problém. Udělali se mi dvě strie. Já vím, že je to blbost, ale toho jsem se děsně bála, ikdyž je zajímavý, že nejsou červený

weri1
27. kvě 2010

jinak pusu mám taky pěkně vyžranou, takovou jsem neměla ☹

simka01
27. kvě 2010

weri: take pocitam s nejakou strii...i kdyz se bojim....a mazu a mazu....pokud neni cervena,mela by zmizet potom ne? a kde? na brisku? a slusi a moc...jinak mne ty kilca jdou do briska a neco do obliceje..nejlepsi je to po rano...vypadam jak natekly kopacak..se divim,ze me pritel od sveho mice na fotbal rozpozna 😖

weri1
27. kvě 2010

simka: jsem se musela zasmát....kopačák 😀
na boku jsou, strie ti akorát vyblednou, ale ničím nejdou vymazat, ani laserem

simka01
27. kvě 2010

hm....... 😒 tak uvidime,jak budemem vypadat na konci tehul...
weri: budes si pak porizovat takovy ten poporodni pas na brisko? aby se ti zatahlo? moje znama to mela a nemohla si to vynachvalit,ale zase svagrova treba o tom nechce slyset...pry ne....a to uz je po porodu od dubna...

weri1
27. kvě 2010

simka : jestli si na bříško budu něco kupovat, tak stahovací kalhotky. O pásu jsem neslyšela 🙂
prej se strie začínají dělat v 8 měs

mummy1
27. kvě 2010

Ahoj tehulky, nebyla jsem tu hrozne dlouho, ale citim, ze potrebuju podporu a radu. Minuly tyden jsem byla na 2. screeningu a podle PM jsem byla 21+0 a podle UTZ 20+4...nevite jestli to je problem, ze je mensi? Taky mam uz asi 14 dni strasny strach, aby bylo vsechno v poradku...sice mam vsechny vysledky v poradku ale nemuzu si pomoct. Pohyby citim jen sem tam a to mi taky neprida...Diky, ze se tu muzu takhle vypovidat.

petulinec
27. kvě 2010

začínaj mi otýkat nohy ☹ Simka01 ty máš v pupíku naušnici?být tebou dám jí dolů než porodíš,sestřenici se ta malinká dírka roztáhla tak že je to až škaredý 😖

petulinec
27. kvě 2010

@weri1 Já neměla při prvním ani jednu jizvičku,použivala jsem krém Elasti-Q nedám na něj dopustit !!! Používám ho i teď,ale malej je asi trošku větší,tak mám takový dvě malinkatý jizvičky pad bříškem 😝

simka01
27. kvě 2010

@petulinec ...moc dekuji za radu....uz jsem se ptala i doktora,rekl,ze to zalezi na mne,az mi bude prekazet.....ale je fakt,ze jizvicku ani mega diiirku nechci....takze dnes naposled a sundavam....nevis,zda to nahodou zaroste? to jsou otazky,vid? nez abych to sundala hned....ptam se,co potom....cela ja...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru