II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
12. bře 2010

a tady na konikovi je téma: jak se vyrovnat s pohlavím dítěte? tak když jsem si některé holky četla,tak to taky nechápu.Co ty holky chtějí:pohlaví podle svého přání nebo zdravýho človíčka

elfka11
12. bře 2010

weri:Tak to se mi nechce ani věřit,že někdo může mít ještě takovej názor a co mamča tvoje na to???

simka01
12. bře 2010

weri: taky to nechapu..nektere pary nemuzou mit deti a tem,kterym se to podari ...jeste neco nevoni? sice jsem docela mlade kure,ale v tomhle bych vsem..... 🤐 radsi mlcim....miminko fakt beru jako zazrak....

weri1
12. bře 2010

elfka: já moji mamce říkala,že bych ji neukázala ani tu holku,ale mamka byla po špatným rozvodu,s taťkou se cítila jak v sedmém nebi,takže babičku neřešila.Já jsem zvědavá,co bude dělat až se dozví že čekáme chlapečka.To se dozví až po porodu. 🙂

elfka11
12. bře 2010

weri:Tak to je fajn,že to neřešíte.Jinak se říká po přízni řízni a platí to,taky mám zkušenosti,po tom všem co se nám stalo někteří lidi z rodiny co dokážali vypustit z pusy nebo jejich názory docela jsem koukala s manželem.A jaké jméno pro chlapečka??? 😀

weri1
12. bře 2010

no to ještě nevíme,já chci po manželovi-Beny a manžel si není jist,tak bude vymýšlet on 😀

kamikadze
12. bře 2010

Ahoj holky, diky za odpovedi ohledne velkeho UT 🙂 Tady se clovek hned dozvi co potrebuje.

A k tomu, jak tu resite pohlavi... prave dneska mi psala kamaradka, ze cekala mimco stejne jako ja, ale v unoru o nej bohuzel prisla.. a napsala mi: hrozne jsem chtela holcicku, ale ted vim, ze je to uplne jedno, hlavne at je to zdrave miminko...

Takze asi tak, ale tusaka mam.. na kluka, tak uvidime, pak si za par tydnu napiseme, jak to dopadlo.

la_cheri__2
13. bře 2010

Zdravím holky chystám se do města a nechce se mi je ta hnusně chumelí a plno sněhu :(
Tak my doma chlapečka už máme ráda bych druhého ale je mi to celkem fuk hlavně aby miminko bylo zdravé🙂ale tušáka stejně mám tak uvidíme za týden na UZ🙂

dexonka
13. bře 2010

hezke rano,to u nas "jen" prsi🙂)
taky je mi jedno jestli budeme mit holicku nebo chlapecka,kdyz to bude kluk tak aspon partak pro maloska a kdyz holcicka tak zase neco noveho....ale hlavni je zdravicko....
ja uz chci jit taky na UZ,mesic jsem nikde nebyla a je to takovy divny ,nevidet:-/

luciebx
13. bře 2010

ahoj tehulky.. jak se tu mame po ranu? u nas je nadherne.. juchuu.. hned mam lepsi naladu kdyz otevru oci a vidim to slunicko.. uz taky bylo na case..

jako taky nechapu jak nekomu muze tak hrozne zalezet co cekaji.. je fakt ze kdyz uz nekdo ma dva kluky a hrozne touzi po holcicce tak do tretice asi doufaji.. ale treba prvorodicky .. tem by to snad melo byt uplne jedno...

ja taky tajne touzim po holcicce a pritel zase po chlapeckovi ale to neznamena ze kdyz se narodi klucina ze na nej budu hnusna a ze ho snad necham preoperovat.. 😀

simka01
13. bře 2010

ahoj holky..tak u nas je take vic nez osklive....snezi,prsi,zima.....nalada spaci.....

holku nebo kluka? hlavne zdrave miminko a je mi fuk,zda budu oblekat saticky nebo klucici katata...
pohlavi si nechame rict,kdyz to tedy nase miminatko ukaze a dovoli.....moje kamaradka to zjistila az temer pred porodem,pac mimi stavkovalo.....tesim se na to jen proto,ze aspon budu moci kupovat urcitou barvu a vymyslet pokojicek....

elfka11
13. bře 2010

Ahojky pěkné dopoledne,ale to počasí je šílenost už mi to sluníčko a trochu teplo chybí.Simka.A už jsi něco koupila ntřeba neutrálního??

elfka11
13. bře 2010

Můžete mi dát nějaký tip na plavky pro těhotné, chtěla jsem mrknout na nějaké těhotenské,ale v těch obchodech to je teda šílenost,ty barvy a střih nevím nevím,ještě jsem malá tak jsem v tom jak tučnák. 😀

dexonka
13. bře 2010

ahoj holky, s tema plavkama chtela jsem si vzit ty lonske dvojdilne a do vrsku se ne a ne vejit🙂) vubec ani nevim kde se takove tehu plavky prodavaji,ale ja bych si asi vzala dvojdilne...
to pocasi to je teda neco,ted u nas snezi,ale vcera bylo vazne hezky....
s tim pohlavim,moje kamaradka chtela holcicku a to uz bylo jeji treti dite-mela parecek,no a narodil se ji kluk,dooost dlouho to vydychavala-no mazec nechapu....

barunka9
13. bře 2010

to je divny, tyhle prani a neprani si nejake pohlavi, myslim od jinych lidi... my to s manzelem (i nasi rodinou) bereme tak, ze chceme jen, aby bylo mimi zdrave a co to bude je nam uplne jedno... i kdyz manzel rika ze by mozna radsi chlapecka, je to taky cutalista, tak aby si s nim pry mohl kopat na branku...😀 ale ja mu trikam, ze pro holcicku bude jeji idol, tata ke kteremu bude vzhlizet, tak mu no to odpovedel, no jo to mas mozna pravdu... 🙂 tak pry ze je mu to jedno...🙂
jinak rodinna oslava byla fajn, vsem jsme to rekli, vsichni gratulovali a nekteri vypadali, ze maji skoro vetsi radost nez my...😀 a vydrzela jsem az do pulnoci, to je snad muj tehu rekord... 🙂

hele, holky (hlavne weri), kdy se tak zacinaji citit pohyby? 🙂 Ne ze bych neco citila, jen se ptam pro zajimavost 😉

weri1
13. bře 2010

barunka: píšou,že prvorodičky až tak kolem 21-22 týden,já začala už v 18 týdnu.Doktor říkal,že je to brzo,ale holky z diskuse,kde jsem taky cítily některé dřív a některé dýl. 🙂

weri1
13. bře 2010

Prvně jsem čekala s rukama na bříšku,spíš v podbříšku,ale pak už jsem je cítila i normálně při chůzi nebo při sezení.Je to super pocit 🙂

dexonka
14. bře 2010

weri: tak jsem se musela smat jak ses rozcilila v diskuzi o zvyku na pohlavi....mas pravdu je to desny tema...
jinak vsem hezke dopoledne....

kamikadze
14. bře 2010

Ahoj holky, tak mame za sebou registraci v Podoli, byli jsme asi sedmi a za nami dalsich deset lidi, takze jsem vzhuru uz od sesti... ale docela jsem si oddechla.

Vybavicku uz nakupuje tchyne, v bile barve... se zirafama, medvidkama a ptackama, je to strasne sladke... ja zatim nekupuju nic.

milerrka
14. bře 2010

Už jsem se rozhodla pro jména pro mí budoucí dvojčátka Nelly a Víti

dexonka
14. bře 2010

kamikadze: no to je hrozny,jeste ze nic takovyho resit nemusime.....
milerrka: krasny jmena....na holku taky uvazujeme ale s A na konci.....nebo jeste anetka

milerrka
14. bře 2010

dexi,Nella?Ale aji Anetka zní hezky.Mího manža napadl pro kluka jméno Saimon a mě stella nebo Nelly a nakonec jsem si řekla že teda Nella a pak jméno po taťkovi Vítek.To bude rodinka 🙂 😉 HI! 😀

dexonka
14. bře 2010

milerrka: jsou to moc pekny jmena,me se libi i jiny ale k nasemu prijmeni☹ musime dat neco " normalniho" 🙂))

barunka9
14. bře 2010

kami, gratuluju k registraci 🙂 me to tak odradilo, i kdyz jsem o Podoli uvazovala, ze jsem je na to pekne z vysky vykaslala...🙂
nebojte, vybavicku jeste nenakupuju, jen takovy dva zachvevy, i kdyz...zitra jdu na kontrolu, tak se treba zase neudrzim, kdyz bude vse OK 🙂

millerka - to bude mazec - dve naednou 🙂

milerrka
14. bře 2010

NjN baru.Musím letět holky jdu vařit oběd a nakrmit Danielku.Pošli mi zprávu do pošty Dexi a napiš vaše příjmení kdyžtak já jsem Milerrová Kača.Papapap

la_cheri__2
14. bře 2010

barunka:tak držím palce at je na KO vše ok já jdu až za týden v po to se to vleče ale snad nám řeknou pohlaví a bud začnu jen dokupovat maličkosti když to bude zas chlapík nebo vše prodávat a nakupovat růžové když to bude slečna🙂 a taky začnem pořádně probírta jména zatím máme na holku Sofie a na kluka Oliver tak uvidíme na holky je větší výběr než na kluky nemůžu si pomoct

dexonka
14. bře 2010

cheri: skvela volba jmen,sofii jsem chtela,jenze jelikoz je u nas kazda sofinka tak jsem musela premyslet nad jinym,no a Oliver,proste super....ja jdu taky za tyden 23. snad nam rekne copak to bude...

weri1
14. bře 2010

dexi: jo rozčílila,protože,jak může někdo být tak hloupej.Hlavně ať je to zdravý.Já se skoro rozbrečela štěstím,když mi řekl doktor,že čekáme zdravý miminko 🙂

dexonka
14. bře 2010

weri: jj presne tak,vsak si jim to tam taky pekne nandala..jako chapu kdyz ma nekdo samý kluky ze by chtel treba na potreti holku ale jako za kazdou cenu,to fakt nechapu

franciakova
14. bře 2010

ahojky jsem tady nová 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru