II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

simka01
2. čer 2010

@elfka11 to je vše v pohodě...hodnoty neznám,ale podle grafíků v průkajdě normal...ještě jsem se ptala,prý to je v pořádku....no holky,dneska mám depku.....jsme v pořádku to je hlavní,ale to ale.........brrrrr...nechci ale.......

weri1
2. čer 2010

já byla veď ve 32 týdnu na kontrole a jdu zase za 14 dnů a pak půjdu zase za 14 dnů a pak bych měla jít do porodky už na ozvy

elfka11
2. čer 2010

Simka:Tak to je dobře,jen pro jistotu ti to řekl,ale pokud nemáš zkrácený čípek a měký mi ted říká mamča tak to bude fajn. 🙂

weri1
2. čer 2010

simi : neboj, oni radši zvou na kotroly takto a hlídají, než aby se něco stalo. to si na triko nikdo nevezme.

lucielp
2. čer 2010

Přesně raději simi častěji, než aby popřípadně neco prošvihnul. A je dobře že si dává pozor.

ttterysek
2. čer 2010

tak jsem nakoupila pár kousků 😉 už je mám v albu,tak můžete juknout...bylo tam tolik nádherných věcí,ale já bych byla schopná tam uvalit tolik,že by toho mýho asi trefil šlak 😀

bilejboxer
2. čer 2010

Simko-to mě mrzí,že si děláš o mimíska starost.Určitě to bude dobré,včas Tě upozornil a tak se budeš víc šetřit.
Od 32.tt už chodí všechny těhulky na kontrolu po 2.týdnech,tak nás to pak čeká taky .Jinak klidový režim......ležení nepomůže,to už je ověřené od doktorů.Jen nic nezvedat!!!dloho nestát,nechodit dlouho....neuklízet nic namáhavějšího(podlahu stírat atd.).Často odpočívej s nožkama na stolku a bude to lepší a lepší.
zeptej se příště doktora,jestli Ti nemůže udělat vaginální ultrazvuk,změřit děl.čípek..........podle milimetrů se jen pozná k)jestli hrozí nebo nehrpzí předčasný porod,Ať Tě zbytečně nestresuje.Hodnota nad 28 mm je OK,pak už to chce se více šetřit.
Držím pěsti.

bilejboxer
2. čer 2010

Terrysek-moc krásné věcičky 😎 malej bude fešák sladkej.
Já včera nakoupila rukavice do porodnice proti škrábání..........koukala jsem na ně jako puk,prý to bude potřeba....tak jsem je hned čapla,jsou jako na panenku 😀 a ještě žlutou bavlněnou čepičku do porodky bez šňůrek...ať tam neomrzneme 😝 😝 😝

ttterysek
2. čer 2010

🙂 rukavičky taky máme,ale mám to v sadě do porodnice a ta je zabalená a nechce se mi ji rozbalovat.Je bílá s modrými lemy a mám ji u naší mamky.Jen mi to ukázala a řekla,že mi to dá,až bude toho víc a taky aby to byl důvod jet za ní na návštěvu...ona od nás bydlí totiž nějakých 90-100 km a to je výlet tak na víkend 😉 takže mám naplánovaný jak místo dovolené letos pojedeme k mamce na týden a budeme si užívat venkovského klidu 🙂

weri1
2. čer 2010

@ttterysek co bych za to dala, kdyby naši byli tak blízko. Já je mám 250 km, ☹

elfka11
2. čer 2010

weri:Tak to jsou daleko,psala si,že u nás na Moravě?

weri1
2. čer 2010

elfi u vás ne.... jiným směrem ...Jeseník

elfka11
2. čer 2010

Aha tak to je myslela jsem si,že js někde měla napsáno Morava. 🙂

ttterysek
2. čer 2010

tak to už je dálka...no jako pravýho dědu bude mít Alexek v Brně...to není takovej kus,ale on ho stejně nebude zajímat...tak jak já jsem ho nezajímala,tak moje děti už vůbec.no ale mamka se před 2 lety podruhé vdala(od rozvodu po 16 letech) a tam bude mít toho pravýho,mnohem hodnějšího dědečka 😉 ale byla bych ráda,kdyby bydleli blíž...no a druhá babička ta bydlí zase na druhé straně od nás,v Hulíně a to je teda jen nějakých 40 km,ale je tam moc dětí v pubertě a tam se mi moc často jezdit nechce...můj přítel je nejstarší ze svých sourozenců a nejmadší je od něj 21 let...tak si vemte,jak to tam každý den vypadá 😀 babička by si měla užívat vnoučka a za to má starosti se svým 2 letým synátorem 😀 😀 😀 hold,malej bude mít jen o 2 roky staršího strýce 😉

weri1
2. čer 2010

jeseník je severní Morava 🙂
tery: koli je babičce, že má tak malýho syna

ttterysek
2. čer 2010

40 let,ona měla mýho přítele už v 17-i letech 😀 neumím si ale představit,že se starám v tolika letech o mimčo...u někoho,kdo třeba dřív nemohl nebo neměl příležitost je to normální,ale pro ženskou,která má už 5 dětí to je hrozná představa...já chci jen 2 děti a tolik bych jich fakt asi nezvládla...i když už má 2 plnoletý z doamova,tak to tam hodně žije 😒 na to já nejsem 😀

elfka11
2. čer 2010

JJ já hned myslela tu naši Jižní Moravu

lucielp
2. čer 2010

Ttery krásné oblečky. Téda pě dětí jo. No tak to musí být náročné. Naše sousedka čeká mimčo za měsíc. bude ji 40 a má 15 letého kluka. Mě to přijde divné a nezodpovědné. Až mimču bude 20 jí 60 😒
A s tou vzdáleností rodičů. Jedni bydlí nad náma tak nám dost pomáhají no a moje mamka je od nás cc 20 km a stejně sem moc nejezdí ( pořád se na něco vymlová) Uvidím jaké to bude až se Lukášek narodí

weri1
2. čer 2010

moje mamka měla ségru ve 38 a můj má 47 a čekáme dítě

simka01
2. čer 2010

holky...moc děkuji za rady apod....prostě teď budu 14 dní upe v klidu,ať máme vše už bez "ale"....

luci: myslim,ze az bude malej na svete,bude to lepsi o mnohem vic...kazda babka by si prece chtela uzit mimi ...tedy az na moji babicku...kdyz jsem se narodila,byla pry moc mlada na vnucku a delani babicku....mne nasi bydli kousek,jen v jine ulici. s mamkou se vidam denne a to si jeste vecer volame a drbeme,jak kdyby to byl posledni hovor...ale zase nemam tchyni 😖

weri1
2. čer 2010

@simka01 já mám zase starou tchýni-80 let takže s ní bych si moc nepokecala. Já nemám nikoho ☹ 😲

weri1
2. čer 2010

ale to si nestěžuji

simka01
2. čer 2010

@weri1 za chvili mrnouska...krasneho...ten vyda pak za vse.......aspon,ze cekame ty prcky,vid?

weri1
2. čer 2010

@simka01 to jo

lucielp
2. čer 2010

Weri to je škoda 😒
Tak jsem koupila dvoje punčocháčky tady na bazaru. Jedny jsou s fotbalovejma míčema. To bude mít tatínek radost.
Holky také jste tak zvičené z toho počasí?? Já hrozně a k tomu mě chatla žravá ☹ ☹ ☹ ☹

ttterysek
2. čer 2010

tak weri u chlapů je to něco jinýho než u ženských...mě měla mamka taky až ve 38,ale za to můžou doktoři...řekli jí že je těhotná,v době,kdy vůbec nebyla a když přišla příště na kontrolu,tak jí řekli že otěhotněla až teď...když už si nedávali pozor...ale vždycky mi říkala,že je ráda,že mě má,protože jsem ji omladila 😉

ttterysek
2. čer 2010

jinak počasí mě taky dost zmáhá...jsem znuděná a nevím do čeho píchnout...už aby tu byl ten 3.človíček a já nebyla sama 😀

lucielp
2. čer 2010

Tak jsem si dala senza koupel, zaplatila krásnou mikinku pro Lukáška a jdu si namazat bříško a ležet. Jsem zvědavá jak se mi bude spát, když jsem celý den polehávala ( co jiného v tomto počaasí dělat ) ☹ ☹

bilejboxer
2. čer 2010

Tak jsme si vyhrála dneska s nebesama a dílo je hotové,vyfotila jsme ho.....snad se mi ho sem podaří vložit 😅

http://static.asmira.com/photo/38/84538/album/1...

kata23
2. čer 2010

@simka01
Bydlím v ulici jako vaši,naproti,taky čekám prcka,ale na mě to jde už vidět,ty jsi jak žížalka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru