II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
10. čer 2010

luci: a nemůžete tu svatbu odložit?

simka01
10. čer 2010

ahoj mamky............

luci: koukam,ze jsme na tom stejne...ja take prisny klidovy rezim ... pry take snad mimi nepujde driv...to ti nasi sycaci v tech briskach se vsichni domluvili ? tak se opatruj a odpocivej....stejne je tam dusno....a svatbicka dopadne dobre....

ja pro zmenu dnes navstivila zubare....tak mam to vyvrtane,pry zlobi nerviky.....mam tam leceni do 1.7. a potom uvidime..hlavne,ze to prestalo bolet-tuk tuk tuk... 😖

u nas je dnes jak pred bourkou...dusno,hrozny tlak...sice vedro,ale zatazeno..tak jsem zvedava,co se z toho vyvrbi...jinak jsme volali vcera do Malviku,jedeme tam v nedeli-Jupííííí- a pani nas presvedcovala o Jane 2010...pry je korbicka schvalne uzka,ze miminka se citi bezpecneji,ze je to tak navrzene...muj pritel byl supr,rekl pani,ze az tam v nedeli prijedeme ,ze ji a pana,co to navrhoval..do toho kocarku nacpe,zda budou v bezepeci...nejak takhle...ja se smala,pani taky..jsem zvedava na nedeli....

weri1
10. čer 2010

sim: ta korbička je vážně hodně úzká, já ho viděla. Aby jsi tam nacpala pak mimi s fusakem, no nevím. Uvidíš.Na řeči prodavačů bych moc nedala, potřebují prodat, je celkem drahej, tak ať mají procenta z prodeje 🙂

simka01
10. čer 2010

@weri1 ja tenhle uplne zavrhla.....svagrova ho ma,i jsem ho vozila..je to desne uzky....jen to pritel pani rikal jako priklad ,ze byl nas favorit a pani se nedala a furt hucela..... tak ji pritel rekl to,co jsem psala....a jak ti je,mamko? odpocivas?

ttterysek
10. čer 2010

pěkné odpoledne.U doktora jsme dopadli na 1!Vše v normě. 😉 akorát cestou zpět na vlak jsem myslela že porodím.Z ničeho nic mi začalo hrozně píchat v bříšku,tak sme se museli zastavi t a sednout si v parku na lavičku 😒 asi z toho vedra.Teď už jsem doma a spapala jsem nálož melounu 😉 ale je mi hrozně vedro,místo noh mi otíkají ruce a je to děs,ani prstýnky nemůžu mít,málem sem je ani nesundala... 😖 teď moje ruce vypadají jako tlapy od medvěda 😢 jo a ještě jsem byla na tom T-mobile kvůli té blokaci telefonu,jako co to má znamenat a tam sem se tak nasra....že mě musel přítel uklidňovat a ten za tím pultem mi ještě řek ať se nerozčiluju nebo porodím a to byl konec!!! 😠 😠 😠 byl teda minimálně o 15 let starší,ale nenechám ze sebe dělat vola...tak sem chtěla paní provozní,ať mi ji zavolají a že si na ni klidně počkám!!!nakonec nic platit nebudu,prej to byla zkouška,jestli budu chtít jakousi smlouvu už ani nevím na co.no oni bi mi to klidně nechali zaplatil,lumpové!!! 🙄 ještě že mám hubu jak mi narostla,jinak bych byla další trubka,která by vyhodila 6000 z okna pro nic za nic!
Přítel byl ze mě vyděšenej,prej mě ještě tak vyvřelou neviděl 😀 a měl ze mě strach,chudáček.Když já jsem na něho tak hodná a on na mě,tak nemusím na něho křičet...tak aspoň ví,že nesmí udělat žádný problém,jinak to bude mít se mnou těžký 😉 prej sem byla jak tornádo 😀 😀 😀 😀

lucielp
10. čer 2010

Weri svatbu určitě odkládat nebudem. Vše je skoro zařízené a co není tak nějak se s tím mamka a brách apoperou. No a ženich se také bude muset víc zapojit i co se týče domácnosti. O to ale strach nemám. Já si v knihovně nabrala pohádky a budu malému číst. Také co pořád dělat.

weri1
10. čer 2010

@ttterysek to je docela síla s těma operátorama. zkouška??? to bych taky řvala
@simka01 já to špatně pochopila s tím kočárkem a jakej jinej máte vybranej? myslím, že ten malvik je trochu dražší obchod

dexonka
10. čer 2010

no to s tou zkouskou teda nechapu a kdyz to zaplatis tak co....to by je mohl snad nekdo zalovat ne,to jsou veci:-/

dexonka
10. čer 2010

mne se ta jane korbicka nova nelibi,je to jak sci.fi

simka01
10. čer 2010

ttery: urcite,mame pusu a tolik penez...proc se neozvat...my resili neco podobneho nedavno...skoro 5.000 za nejaka stazena data,ktera ani nemam aktivovane...no....taky to stalo nervy,slova...ale vyplatilo se...

weri: Malvik je drahy...i chuvicky ..doplnky...vse drazsi...ale u nas zadne kocarky krom obyc nemaji,tak si je jedeme osahat a potom staci letak z netu a oni nam ho u nas v obchode objednaji a zaruka vse kolem uz bude od nas z obchodu.. to je vyhoda....bereme to jako posledni vylet,protoze mne je v tomhle pocasi uplne desne....a potom se tezko nekam dostanu....jen jsme volali,zda ma cenu jezdit,kolik kociku tam maji apod..preci jenom je to dost z ruky 😒 .ja mam predstavu Jane starsi model,korbicka je prostornejsi o vic,akorat uz se ten muj tip tezko shani...tak uvidime....predstavu mam,uz jen nakombinovat to spravne.,at to splnuje vse..od prostoru,stability,kolecek...vseho... 🙂 nechci za kazdou cenu drahy,ale aby byl mimisek spokojeny....jen jsem se fakt nasmala,jak pani za kazdou cenu chce prodat.....

.....fuj.to je vzduch...sedim u vetraku a cucam vodu s citronem....ani hlad nemam,ale musim aspon ovoce,at miminko neco ma....

dexonka
10. čer 2010

luci: tak to potesi takova zprava pred svatbou,tak obrad snad zvladnete a pak uz nejde o nic🙂

weri1
10. čer 2010

@simka01 kdybyste náhodou chtěli víc kočárků tak jeďte až do Prahy do dětského ráje, i když v malviku je jich celkem taky dost.

dexonka
10. čer 2010

to u nas skoro zadne kocarky nemaji,kazdy typ nekde jinde,tak to budeme muse projet......... 😒

dexonka
10. čer 2010

me tak tyden boli silene nart,cetla jsem na netu ze to muze byt pri tehu nejaky zanet nebo i borceni klenby,vubec me nebavi nekam chodit kdyz to tak boli,tak doma jen peru a peru porad dokola🙂)

dexonka
10. čer 2010

boxi: oprava chceme tu trojku ne ctyrku,uz se mi to plete s csp

ttterysek
10. čer 2010

simka:taky piju vodu s citronkou 😀 je to přes léto to nejlepší osvěžení 😉
dexonka:mě se ta korbička u jane taky nelíbí.přijde mi jako bych tam měla vozit nějakýho zelenýho mužíčka s tykadýlkama 😀 😀 😀 zajímavej design...

dexonka
10. čer 2010

ale stary janecka jsou hezky...oni dycky modernizujou a pak to tak dopada

ttterysek
10. čer 2010

quiny BUZZ-ten kočárek vypadá hrozně...neumím si představit,že za něho dám takovou sumu a přitom vypadá tak divně...já jsem na ty normálnější tipy,tohle mi příjde moc extravagantní. 😖 víte jak vypadá??u nás ho teda už mají 2 maminky,ale taky je hrozně malej a hlavně ty děti v tom vypadají jak kdyby byly nemocné 😕

ttterysek
10. čer 2010

jo ty starší tipy vypadají fakt dobře,ale ty nový stojí za prd 🙂

dexonka
10. čer 2010

to horko neni mozny,nevim uz po kolikaty dnes lezu do sprchy a to tu chodim skoro na ostro:-/

dexonka
10. čer 2010

jj takova kuri nozka,neni nejhorsi ale je nepraktickej

lucielp
10. čer 2010

Tak holky odpočívám a rozmazluji se. Udělala jsem si palačinky s jahodama a teď se s něma cpu a koukám na Ulici 🙂

weri1
10. čer 2010

@lucielp žádný dlouhý stání u plotný, jasný 😀 mě to takhle bylo řečeno

dexonka
10. čer 2010

hele nevite co je s kami,proc tu neni?

lucielp
10. čer 2010

Weri neboj udělala jsem si 5 palačinek a zase si šla lehnout. Partnerova mamča mi ješte poslala nastrouhanou mrkev a jablkama. takže se máme super. A zítra si přečteme nějaké pohádky. Prostě relax. Jen odpoledne jedem k mé mamce na odpoledne. Jde jen o cestu tak si tam lehnu do lehátka a zase pohodička 🙂 Jo a už nemám tak tvrdé bříško. Mám z toho velkou radost. Utěšuji te tím že to bude dobré a udělám pro to vše. Nechci našeho drobečka ohrozit.
Dexi netuším co s ní je.

dexonka
10. čer 2010

jj luci: uz ti otrnulo coooo🙂)

lucielp
10. čer 2010

Dexi to ne. Já nic zvláštního necítila. Jen že mám tvrdší bříško, ale jinak jsem ce cítila stejně. Za mamkou musím abych se s ní domluvila co má zařídit na tu svatbu. A co zařídí brácha.
Strach mám porád přecejenom na začátku 29 týdne by to bylo dost složitý a nechci malého ničemu takovému vystavovat ani nás.

dexonka
10. čer 2010

luci: jj to je pravda,tak zase kdyby to bylo az moc hrozne tak by te nenechali doma,hlavne at ste v poho

elfka11
11. čer 2010

Dobré ránko těhulinky 😀 Tak dnešní den bude dlouhý,malá v noci řádí do 24.00 v bříšku a od rána tak v 6.00 taky 🙂 ,tak nevím co tím myslí,že si májí těhulky co nejvíce naspat dokud to jde 😀 😀 .
Luci:Tak odpočívat a pomalu 😉 Ale třeba nevím jak u tebe moc,ale já to bříško mám tvrdé už od pátého měsíce skoro pořád,někdy jsem to měla jak kamen dal mi doktor hořčík.

bilejboxer
11. čer 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀
To je pařáček,ale už asi ne moc dní,tak si o užijte 😀 Já se chystám zdolat 20 minut na sluníčku,abych nebyla tak bledáááááá 😀 No uvidíme...plány a skutek ,může to být i jinak.
V noci jsme spali se zapnutou klimatizací 😠 ložnici máme v podkroví a bylo tam 28 stupňů,tak jsme chladili na 24 a šlo to.Nemít v baraáku klimu,tak se tam upečeme.Naštěstí je manžel z oboru,tak nám doma nechybí tahle vymoženost.Pod střechou máme tři pokoje,takže fakt síla.
Manžel se tu zastavil s chlebíčkama a dortíkama,poslala jsme do bříška hned 3 chlebíčky 😀 Jsem od půl 7 vzhůru,taky nemůžu pořádně spát,to už je normálka!!
Manželovi jsem včera popřála a udělala jsme mu dárkama velikou radost,poseděli jsme v hospůdce,schladili se pitíčkem a dneska vyrazíme někam na večeři spolu.
Takže jdu dumat a vybírat kam.......a zamluvit místa na terase 😀 to bude bájo.
Zítra jdeme na návštěvu a pak další návštěva dorazí k nám 😅
No bude to zase náročné.....manžel dostane další zážitkový dárek a bude dost koukat,od chlapů z práce a našich kamarádů...skočí si tandem s padákem 😉
Tak jdu hledat kam zajdeme a pak s hodinkama k opraváři a nakoupit něco málo 😅

Užijte si v pohodě to vedro a hlavně to zvládněte.Naštěstí jsme naprosto v pohodě....ťuk ťuk ťuk 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru