II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
12. čer 2010

petulinec: moc moc blahopřeji ke krásnému chlapečkovi, je moc roztomilej
elfka: opožděně vše nejlepší k narozeninám a zdravíčko a štěstíčko pro tebe i pro mimi

simka01
12. čer 2010

ahoj holky........tak jsme se vratili od rodicu.. docela namahavy den,jeste ze to tolik neprazilo a pekne foukalo....
dex: nerekl spatne,on takovy je......takovy vseznalek,na vse ma odpoved,vsude byl,vsechno zna 😖 ....no,ale prezila jsem to,ted uz v klidu doma a jeho zase na dlouho nevidet.... 🙂

petul: blahopreji...klucik se povedl....hodne zdravicka tobe maminko a miminko,at hezky papka,roste a dela samou radost 🙂
elfi: ze ty take nic nenapises o narozeninach... 🙂 dodatecne vsechno nej nej !!!

weri1
12. čer 2010

holky mě bolí břicho a asi mi tvrdne, docela se bojím

simka01
12. čer 2010

weri: tak zkus ležet a být úplně v klidu....a kdyby náhodou,jeď do nemocnice a tam budou vědět...přeci jenom už to málem bylo,tak ať není nic podobného znova....božínku,nezávidím ti...já mám vítr z toho,že mi řekl,že to vypadá,že půjde mimi dříve....co až na tom budu podobně.....držím pěsti,ať to zvládneš,holka statečná....

dexonka
12. čer 2010

weri: a jak moc ti tvrdne,pravidelne nebo v kuse???

ttterysek
12. čer 2010

weri1:buď hlavně v klidu.neboj,vše bude v pořádku.Odpočívej a kdyby něco tak jak říkala simka-jeď do nemocnice,tam budou vědět co a jak.Hlavně se moc nenervuj 😉

dexonka
12. čer 2010

tak pokud to jsou jen poslicci tak se nikam jezdit nemusi,staci tepla voda a pozna se to ...

ttterysek
12. čer 2010

dnes mě chytlo nakupování...už mám vše zdokumentované v albíčku 😉 jsem asi švihlá,ale když ono je toho tolik krásnýho... 😀

simka01
12. čer 2010

@ttterysek .........nejsi švihlá...a kdyby ano,se přidávám...jinak krásné věcičky,to budou frajeři,ti kluci naši.... 😎 🙂
...my dnes měli den,kdy jsme dostali něco pro prcka...od každého něco...mám v albíčku----

ttterysek
12. čer 2010

já už se koukala a moc pěkný věcičky 😉

ttterysek
12. čer 2010

ty jo,nějak to u nás burácí...že by bouřka 😉 byla bych ráda za trochu čerstvýho vzduchu... 🙂 ať se nám líp spí 😀

dexonka
12. čer 2010

@weri1 tak jak ti je,uz je to lepsi? nedivim se ze se bojis po te sve zkusenosti,si porad rikam ze doufam ze mi praskne plodovka bo to podle tech bolesti nepoznam🙂

bourka uz byla i tady,hned se lepe dycha i dkyz to bylo jak konec sveta

weri1
12. čer 2010

@dexonka jj je to lepší, ležela jsem. Jsou to asi ty poslíčci
Jsem si říkala, že se nebudu nervovat, když to přijde tak to přijde a asi to tak má být 🙂

dexonka
12. čer 2010

weri: ale ja bych se taky nervovala,dyt to ani poznat nejde,snad jen tou twplou vodou 😒

weri1
13. čer 2010

dobré ránko
dex: každej říká, že právé kontrkace poznám 🙂
V knížce psali, že poslíčci jdou zaspat, kontrakce ne

dexonka
13. čer 2010

no me rikali at zaspim i ty kontrakce ale nejak to neslo🙂) vtipalci

silvie22
13. čer 2010

Dobré nedělní ráno! U nás je po bouřce-čili parádní vzdoušek po těch vedrech 😵
A dnes nám už přiletí i tatka z Anglie!

Koukám,že už tu máme prvního narozenýho klučíka.Je krásnej.Velká gratulace.

Teri já měla ve 23tt přibraných 8kg a taky na to dr nic neřekla. Ale já je přibrala během prvních 3 měsíců a od té doby zatím nic. Tak uvidíme jak to bude dál vypadat. Jinak taky mám naplánovyný nákupy-připadne mi,že mám hrozně málo dupaček. Některý miminka se prý hodně potí,tak at stíhám prát 😎

Ještě jste tady řešily monitor dechu-ten mám po sestřiných dětech schovaný.Měla jsem ho nachystaný ještě před těhu.V naší rodině se opakovaně vyskytlo umrtí miminka ve spánku tak to nehodlám nechat náhodě..

weri1
13. čer 2010

u mě vypukla alergie.... no snad až budu rodit, tak do toho nebudu kýchat a smrkat 😅

dexonka
13. čer 2010

weri: hihi si me rozesmala🙂ja uz mam nastesti po...

ttterysek
13. čer 2010

holky,teď jsem se dočetla,že demokrati chtějí šetřit státní kasu,tak chtějí zrušit porodný a snížit sociální dávky!!!!Se zbláznili ne?Oni asi neví,co malá miminka všechno obnáší!!! 😠 to jsou v té vládě asi zamí voli nebo co... 🙄 no doufejme,že to nezruší!my sme chtěli z porodnýho koupit malýmu vánoční dárky a schovat něco na později třeba na plínky nebo tak...to je děs,ajk se na maminkách šetří! 😢

weri1
13. čer 2010

@ttterysek já si myslím, že to zrušení by tak rychle nebylo. Oni to plánují od novýho roku.Ještě není ani návrh tak musíme doufat, že se to nestane,.Jsou to šmejdi, ať šetří, mě to nevadí, ale i na sobě ne jen na nás

sofieanna
13. čer 2010

ahoj holky, tak dneska jsem byla v praci a udelalo se mi tak spatne, ze jsem musela odejit...nevim co to bylo, citila jsem se slaba, jednu chvili jsem se potila, druhou mi byla zima...klepala jsem se... pry mam nizky tlak, ale u doktora jsem ho mela vzdy ok , protoze nekdy mam kolem oci i hvezdicky....nevim co se to deje.... sla jsem si lehnout a ted uz je to dobry
petulinec, taky moc gratuluju k chlapeckovi 🙂

simka01
13. čer 2010

ahoj holky...tak jsme se vrátili z výletu...holky,máme kočárek !!!! Jupíí...Jané Slalom pro komplet 2008...je nádherný...tak je už u rodičů....jinak Malvík zklamal....myslela jsem,že tam bude spoustu kočárků,já si to představovala nějaké velké a ono pár kousků...a toť vše....hlavně,že ho máme...jupí...

sofi: je to nízký tlak,na něj opatrně...já ho mám taky,začne to hvězdičkami,návaly a potom bum a může to s tebou šlehnout...

dexonka
13. čer 2010

ahoj Simi,uz sem se divala do albicka,krasna barvicka to je🙂 to je fajne ze ste sehnali...my jed 😖 eme zitra tak jsem zvedava ale budeme objednavat z netu............

sofi: jeste ze to skoncilo jen tema hvezdickama 😖

sofieanna
13. čer 2010

sim, krasny kocarek ... ty mas vecicek teda 🙂
no ale je divny, ze kdyz mi ho meri u doktora, tak to je ok ...ale obcas se mi to stavalo i normalne, pred tehotenstvim, ze najednou se mi udelalo spatne, ty hvezdicky, byla jsem bila jak stena a musela jsem si sednout a vodu a strasne mi busilo srdce, tak to nechapu teda...
dex, no jeste ze tak no, nechtela bych tam nekde sebou hodit.......
citim se hodne natekla, a nebo tlusta 🙂 nevim co to je....ale to myslim jako nohy v obliceji a tak ....ne jako bricho to mam docela uz vetsi...ale nejak rostu vsude ... 😨

dexonka
13. čer 2010

no me ted ten stav docela s.re,ptz jsem jak oteklina,teda mam jednu nohu jak bambulu,jeste k tomu silene boli,dva dny jsem se nehla z domu kvuli tomu ovsem ze by to nejak pomohlo☹ prsa mam jak balony,neumim si predstavit co se mnou to horko jeste udela............
sofi ja mam zase takovy mdlobi stavy kdyz si nedam dyl zelezo,mam ho totiz brat ale nejak si ho beru jen obcas:-/

sofieanna
13. čer 2010

dex, me taky predepsala doktorka zelezo ...ale jeste jsem si ho nebyla vyzvednout tak musim zitra, mam ho brat 2x denne..pry mam malo cervenych krvinek.... no jinak se ti ani nedivim, me taky to teplo nedela moc dobre a to jsem 10 tydnu za tebou....me se uz zvetsily prsa, ale ne o moc, ani nechci aby uz dal rostly, byla jsem zvykla na mensi a ted 🙂
ale je neco na natykani nohou ne..ten canestel , nebo tak nejak je to..... to muzeme pouzivat? a to mas jen jednu nohu nateklou jo?

dexonka
13. čer 2010

sofi: jj prave ze jen jednu a boli strasne,asi s tim uz zitra nekam zajdu,jistota je jistota,aby to nebyl nejakej zanet zil☹(
no prave bez toho zeleza se spatne dycha,bo ti nema co prenaset kyslik kdyz mas malo krvinek,akorat nevim jak to budes mit s kakanim🙂))

sofieanna
13. čer 2010

dex, to radsi jdi no .. treba ti na to neco daj a bude ti pak lip 🙂
fakt jo? proc? to nejak zastavuje?? 😀

dexonka
13. čer 2010

jj presne tak,doktor mi ted napsal nejaky docela dobry tak po tom problemy nemam,ale to co jsem mela driv to byl hnus

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru