II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

kamikadze
15. bře 2010

Baru, a to je zase pravda, k sukynce na gumicku dam pas a na to normalni netehotenske tricko 🙂

simka01
15. bře 2010

Baru: juknu na net.... a zkusim napsat adresu.....snad to tam budu mit... 😒

barunka9
15. bře 2010

ja jeste nasla tady (reklama se objevuje i tady na konikovi) http://kikastyle.cz/hippsy-ochrana-pasu,1.html

simka01
15. bře 2010

baru: chtela jsem to oznacit,ale nejak jsem to popletla,tak pisu adresu: kocarky-lvicek.cz
sekce pro maminky....doma jsem to zkousela ,a i kdyz zatim brisko neni nejak velke...bude to pomahat....

barunka9
15. bře 2010

koukla jsem na to, ale to je podpurny pas, to znamena pro zadnou paradu, ale pro zdravi. Asi to ma nejak podpirat brisko a odlehcit tak zadum, ne?

simka01
15. bře 2010

baru: jasne..podpurny,mela to svagrova a pry pak tolik nepoznas,ze mas vetsi brisko,ze tak neprekazi....a ty ozdobne z venku jsou take pekne....uvidim,jak na tom budu v lete s pupikem,treba bude taaaaak veliky,ze zadny na nej nesezenu...

elfka11
15. bře 2010

Ahojky v novém pracovním týdnu. 🙂 Simka:a ten podpůrný pas pomůžete to i trochu odlehčit to břiško i od bolesti???

weri1
15. bře 2010

boxer: úleva je to velká,jsem se tam málem rozbrečela.manžel byl naměkko a od té doby je jak vyměněnej. 🙂

bilejboxer
15. bře 2010

Zdravím opět 😀 😀 😀

Tak tak...holky,podpůrný pás podpírá už pěkně vyrostlé bříško,to tolik nemá tendenci táhnout dolů,ulehčuje to i zádům i v pohybu,kámoška bez něho nedala ani krok po 6.měsíci těhu.Má takový jako by jen pás a na konci je suchý zip.Moc si to chválila!!
Ten látkový s ťapinkama je spíš takový na parádu a a na ukazování bříška,je to prostě jen látkový pruh 😅
Ale určitě je to dobré.... 😅 á třeba aspoň budu moct tahat pár triček letních a nemusím si je tahat pak přes pupík,natáhnu pás a je to.Minule jsem někde zahlídla takový barevný...duhový,dělají se prostě různé.
Přes tríčo to bude bezva. 😉

bilejboxer
15. bře 2010

Weri-to si umím představit 😀 😀 😀 😀 mám z Vás radost a už se těším,že si taky takhle brzo odfrkneme 😅 😅 😅

weri1
15. bře 2010

boxer:uvidíš,že vše dobře dopadne a že si ten utz užijete 😀

elfka11
15. bře 2010

bilej boxer:Ahojky po výletě.A ten pevnější pás kde se můžu mrknout na něj,trošku mě zlobí břišní svaly a záda?

bilejboxer
15. bře 2010

Elfak-ahoooj 😎

třeba tady.... http://www.finesa-hk.cz/tehotenska-moda/tehoten...

kamarádka používala takový... http://www.baby-centrum.cz/cz-5-nastavitelny-po...
ten můžeš koupit i bez zkoušení určuje,má nastavitelný suchý zip

http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q...

bilejboxer
15. bře 2010

Já si časem pořídím stejný,tedy spíš si půjčím ten její...nabízí mi ho.Jen musím počkat až pupík naroste 😀

elfka11
15. bře 2010

Tak to jo a od kolikátého týdne si myslíš si ho pořídit???Bříško ještě poroste.A kdy jdeš na ultrazvuk??

elfka11
15. bře 2010

Děkuji za poslané stránky

bilejboxer
15. bře 2010

Elfka-já mám zatím bříško malé,řekla bych že mi od poslední fotky nijak moc nepovyskočilo 😠
Jelikož je ten pás opravdu regulovatelný,tak si vystačíš s jedním 😀 Což myslím,že je fakt super.
Pořiď si ho klíďo hned a začni používat.Já si myslím,že to i uleví při praskání kůže....že to bříško je takové pěkně "přidržené" v jedné poloze 😉 Vyzkoušíš ho a uvidíš,jestli Ti pomůže na úlevu od bolestí,ale všude píšou že jo.Kamarádka bez něj nedala ani ránu!!!

chvilkama mám pomaluje net......už tady tluču do noťasu,bych to............. 😖 😖 😖

bilejboxer
15. bře 2010

Elfka-jdu příští pondělí po obědě....i pro výsledky trippelů....takže mám bobky,jen na to vzdechnu!!!!
Ale musí to být dobré...prostě joooo 😨

weri1
15. bře 2010

holky mě bříško vyskočilo teď za poslední týden o dost

elfka11
15. bře 2010

Bilejboxer:Jasně počítám s jedním to jo,ale nevěděla jsem zda už můžu koupit ted nebo až později.Jasně,že výsledky budou o.k určooooo. 🙂 Nevím jak teda u vás u doktorky,ale u nás jestli by tam něco bylo tak volají mi bylo řečeno,když je to v pořádku tak mi to potvrdí na kontrole.Jdeme ve středu s manželem na ultrazvuk,mrknout na mimi a řeknou nám už s jistotou jestli je to kluk. 😀 😀

elfka11
15. bře 2010

Holky jak jste si udělali to album fotek mimi a bříšek??
weri:A fotíš bříško?

bilejboxer
15. bře 2010

Weri-no a co fotečka bříška...nebyla by do galerky 😀 😀 😀 😀 ať se pokocháme 😝 Já cvaknu bříško příští středu ....mám fotku ze 14+ 1 a za týden budu 18+ 1...tak aby se to dobře porovnávalo 😀 přesně po měsíci.

Elfka-tak ho klíďo kup,ono bříško pak doroste.Já se ptala v Gennetu,že kdyby něco,tak jestli mi zavolají...sestřička říkala,že neví,ale nejspíš ne.Pže výsledky budou mít oni nejdřív tuhle středu...nebo až spíš do tohoto pátku a kontrolu mám v pondělí 😖 Takže se tímhle chlácholit nemůžu.Ale pevně věřím,že když bylo NT v pořádku,tak tenhle kombinovaný test dopadne taky dobře.Ještě kdyby nám na UZ miminko rostálo nožičky...bylo by to dokonalé 😀 ale to bych už chtěla moc!!hlavně a´T jsme zdraví a pohlaví na nás vykoukne až v srpnu 😝 😝

bilejboxer
15. bře 2010

Elfka-tady nahoře na stránce máš v okénkách psané DOMŮ,DISKUSE,BAZAR,FOTOALBA-na to poslední klikneš a můžeš si založit své fotoalbum,pod svým nickem tady.Hlavní je mít fotečky v PC a můžeš si tam vše ukládat,taky se tam myslím dá psát.

la_cheri__2
16. bře 2010

Ahoj holky tak včera už jsem si byla jstá že mimčo kope🙂až mi vyhrkly slzy a budila jem manžu🙂))Včera se to nedalo splést jako předevčírem🙂)

kamikadze
16. bře 2010

La cheri - no to je super 🙂 Gratuluju a taky se tesim?

Koukali jste vcera na ty Zazraky...? Podle mne to zadny zazrak nebyl...

weri1
16. bře 2010

Ahoj holky,bříško fotím,ale doteď na fotkách nešlo moc vidět.Teď jsem se teště nefotila,ale vyfotím se a hodím to sem
Jinak ty zázraky nic moc
la-cheri: gratuluji k pohybům,je to skvělý pocit viď? 🙂

barunka9
16. bře 2010

cheri - to je hezkyyyy! 🙂
zazraky jsem nevidela, sedela jsem s kamaradkama v pizzerii, ale vidim, ze jsem asi o nic neprisla...

la_cheri__2
16. bře 2010

díky holky je to super za po tekové době🙂)
já na to nekoukala :(

bilejboxer
16. bře 2010

Ahojte těhulky 😀 😀 😀

Pěkné úterý.

La cheri-gratulace k pohybům 😝 😝 Taky začínám po večerech cítit pravidelně "pošimrání" až to mnou kolikrát trhne,pak se tlemím...že je prcek vzhůru 😎 Na seriál nekoukám a koukat odmítám.... 😖 hodně sem si tím prošla,takže bych neustále srovnávala a připomínala si to.Jsem ráda,že jsem tohle téma mohla na čas vypustit z hlavy a netrápí nás.Jen by mě to rozčilovalo..... 😠 a neslyšela jsem teda na to vůbec chválu!!

Tak jsem se přehoupla do 18.tt....hoplááá,to je fofr 😀 😀
Dneska se chystám jen na poštu a očíhnou zase sportovní boty na jaro,jen jiný nákupák než včera 😠 Nikde nic moc nemají ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru