II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

franciakova
17. bře 2010

BILEJ BOXER:JJ SNAD SE POVEDE A BUDE DOBŘE 🙂 LOUČÍM SE PAPA

franciakova
17. bře 2010

PAPA HOLKY LOUČÍM SE 🙂))

bilejboxer
17. bře 2010

Farnci-ahoj a zítra taky číhnu 😀 😀 😀 😀 😀

Dobrou noc všem 😝 😝

simka01
17. bře 2010

dobrou noc všem maminkam.......ja jdu z postele koukat na Top star a usnu......jak mimimko..papa holky,zitra

la_cheri
19. bře 2010

ahooj holky tka mi to konečně jde ale teda tamto se mi líbilo víc tohle je nezvyk🙂)Jak se máte mě v pondlěí čeká kontrola jéé jak já se těším!Jinak dneska jsem táhla nákup a ještě synátora usínajícího tka mě bolí bříško tak se naložím do vany a půjdu k tv🙂

la_cheri
19. bře 2010

a koukám všechny fotky pryč to je teda blbý to moc nevychytali teda 😠 😠 😠

deeky23
19. bře 2010

teda nevim me tam fotky zustali

franciakova
19. bře 2010

ahojky holky tak už to jede hurááá 😀

franciakova
19. bře 2010

de ☹ eky:ahojky ona asi myslí tady ty alba že se nemužeš podívat tady na fotky,nejisou tady totiž alba no .-( to je na prd

la_cheri
19. bře 2010

No to myslím měla jsem alba a ted nic kam zmizly fotky?

la_cheri
19. bře 2010

No já tam fotky nemám 😲 kam mi je dali přece mi je nesmázli nebo jo? 😖

franciakova
19. bře 2010

cheri :ja je tam mam,tak skus jim napsat kaj je daly

franciakova
19. bře 2010

cheri:to naštve no,ještě pokud si jich tam měla hodně ☹ nevím proč vymíší a dávají novou verzi když pak nedají vše do pořádku že ☹

simka01
19. bře 2010

ahoj holky.....ty jo...trochu nezvyk...........ja si pripadla jak poprve na PC,nez sem se sem dostala...... 😖

la_cheri
20. bře 2010

holky tka už tam fotky mám ale naskočily mi až ráno ale aspon že tam jsou🙂))
jéé už je sobota dneska uklidím uvařeno mám manža je stejně pryč a my máme od včera polívku ta nám stačí zítra bude kačena to zas bude krouhat se k 5kg zelím 😠 dneska na odpolko má malého na starosti manžel já se musím naučit techniku jéé to bude jinak mi je fajn teda pupek roste a co vy?

elfka11
20. bře 2010

Ahoj holky v novém,pěknou sobotu u nás krásné sluníčko,jdu mrknout do práce.Dobré zprávy co jsem si četla kdo byl u doktorů.U nás něco na zasmání,tak jsme s tatkem šli na ultrazvuk a z našeho kluka se vyklubala holčička,vše v pořádku a už máme 20cm. 😀 😀

la_cheri
20. bře 2010

No holky mně snad omejou ted tma ty fotky zs nemám 😲 ji asi napíšu ....tohle je děsný 🙄

lucinecka222
20. bře 2010

ahojky holky to jsem já FRANCI ja jsem si po dluhých dvou letech spoměla na přezdívku v mém albu které jsem tady měla a nevěděla jsem jak se do něho dostat,ale ted už ho mám,mám tam zatím fotečky od své dcerky doma pak přihodím fotky z toho alba FRANCIAKOVA ČEKÁME DRUHÉ MIMINKO,ted jsem vpráci tak to namám jak udělat ☹ ,ale doma to spravím a budu tam mít fotečky i z alba FRANCIAKOVA 🙂 😀

LA CHERI: ahojky už si psala adminovy,ja jsem četla že to sparavujou alůe napiš mu pro jistotu zlato 🙂

elfka11: gratuluji k holčičce ja jsem měla jako první mimi holčičku 🙂 mam ji v albu 🙂 😉

bilejboxer
20. bře 2010

Ahoj holky 😀 😀 😀 😀

Zdravím při víkendu.To byl šok,se sem nemoct dostat 😎
Jinak mám zavirovanej PC a v pondělí jde "k lékaři " 😖 tak zálohuju a snad nám ho brzo vyléčí,bo mě trefí šlach 😝
Tak se nelekejte,kdybych se pár dní neukázala 😢 Ale snad to bude během 1-2 dní OK 🤐
Manžel šel na dvě hoďky lyžovat,možná jedno s posledních letošních sklouznutí 😀 😀 😀 😀 ale to mě rozhodně netrápí,že 😎
Včera jsme byli na návštěvě a jak se všichni diví mému pupíku,to je teda síla 😉 Až nám vrátí PC,tak ho cvaknu...to už je fakt těhu bříšan 😎 😎 😎 😎 😎

Užívejte jaroooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 ho miluju!!!!!!!!!

bilejboxer
20. bře 2010

Elfka-tak holčička,to je legranda ,že 😅 😅 veliká gratulace!!Hlavně že je všechno v pořádku .My jdeme v pondělí,tak jsem zvědavá,jestli se prcek ukáže 😀 😀 😀 Kéž by.... 😎

...jinak já mám své albíčko zachovalé,hurááááááá....pže jsem právě smázla celý koš v PC 😠

lucinecka222
20. bře 2010

BILEJBOXER:ahojky to jsem ja FRANCI 🙂

elfka11
20. bře 2010

Lucinecka: Jé koukala jsem na fotky hezká holčička,a druhé si necháte říct pohlaví?. 🙂 Bilej boxer:To byla u doktora legranda 😀 😀 to máš pravdu ,tatka je štastnej jak blecha,pořád to vypadalo na ultrazvuku jako na kluka a nakonec přes celou obrazovku kávové zrno,holčička tak jsem byla překvapenáNěco už jsem malého koupila na kluka, tak jsem to musela vyměnit v obchodě pro holčičku.Tak snad se mimiko ukáže a natočí se pěkně na vás 🙂

lucinecka222
21. bře 2010

elfka:děkuji ,jj necháme si říc pohlaví už se nemužu dočkat 🙂 ja jdu ted 29 ke ginekologovy a uvidíme možná tam něco uvidí to už budu 15,6 tt podle MS A PODLE ULTR: 15.5 tt 🙂
tak se uvidí jinak mi to řeknou na 100 procent asi z plodovky na kterou jdu 31 takže to se uvidí ale do te doby než budu mít výsledky se určitě dozvím co to bude .-)
Koukám že tady to něják vázne ta konverzace 🙂

la_cheri
21. bře 2010

já jdu k dr zítra holky sjem už nervní ted a taky doufám že nám poví pohlaví🙂mám za sebou oběd manžovi chutnalo až se chudák přejedl 😀 ted si odpočinu chce se mi spát ale to nejdřív musí usnout to moje zlobidlo a to se k tomu enmá

elfka11
21. bře 2010

la_cheri:Tak zítra bude vše o.k u doktora, ať se mimi pěkně ukáže. 🙂 A pak dej vědět.

deeky23
21. bře 2010

ahojky holky tak se k vam pridavam,my jdem na utz ve ctvrtek a byla bych rada kdyby se prcek ukazal🙂

la_cheri
21. bře 2010

elfka11:děkuju dám vědět 🙂)ted jen přemlouvám rpcka at se ukáže 😀

kamikadze
22. bře 2010

Ahoj holky, dneska mne pustila sednout nejaka holka v metru.... tak nevim, ze by to bylo uz tolik videt? Je fakt, ze jsem shodila zimni kabat 🙂 Krasne jaro vsem, jsem rada, ze uz ho tu mame.

dexonka
22. bře 2010

krásné ráno,po delší odmlce se zase pridavam,dnes jsem byla opet u zubare,takze dnesni den bude narocny☹ a zrovna je tam tak krasne..jak se holky mate?? zitra jdu ke gyn tak snad mi udela UZ,nejak me posledni dobou nic nebavi...
tehu rifle co jsem si koupila pred dvema mesici se tak nehoraznym zpusobem roztahly,ze jsem si vzala sve stare netehu a asi to v nich dochodim:-/

barunka9
22. bře 2010

Nazdar holky! 🙂
To byla tedy pekelna odmlka, jsem sem chodila cely ctvrtek a patek a porad nic...☹ No a ovikendu jsem byla nejaka rozlitana a nemela pak vecer chut ani zapinat PC... Takze jsem si ted zase pekne pocetla...🙂 A k tem velrybam (tak si mimochodem doma ted rikam), ja pred tehu taky nebyla zadne piskle (vel.42), klasicka ceska holka, takze si rikam, ze ze me vazne nakonec bude, ale zatim je to v pohode. Vazim se kazdy tyden v pondeli, samozrejme ze s odporem, ale zatim jsem pribrala 2 kg, coz mi neprijde moc. A od minuleho tydne jsem dokonce 1kg dole... No tak snad mimi netrpi hladem. Bruch jsem vyfotila, hodim ho sem vyhledove, ale porad je to v rovine dobre zivene pneumatiky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru