II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

camomilla
31. bře 2010

ahoj Simka01: me taky obcas poboliva podbrisek, obcas picha, ale pak to zase prejde... predevcirem jsem trochu cvicila, i mirne na bricho a hned me pobolival podbrisek cely den mnohem vic nez normalne...
nevim, myslim, ze to obasne pobolivani pichnuti, je normalni.... doufam 😅

camomilla
31. bře 2010

tak jsem vcera poprve otevrela stranky s kocarky a musim rict, ze mi z toho jde hlava kolem 😀 !! je jich tolik!!! jak se v tom da vybrat? na ceskych strankach pisou alespon ceny, na italskych se o cenach ani nemluvi.. to je vzdy velka zahada 😨

simka01
31. bře 2010

camo: dekuji-----mne rikala prave kam.,co ceka,ze je to normalni,kdyz tedy nemas k tomu spineni apod....tukam na zuby,mam jen to obcasne pobolivani spis na prave strane a pichnuti.....jak furt neco ctu,tak jsem pak desne prehytrala a potom si pripadam jak hypochondr 😒

simka01
31. bře 2010

s kocarky souhlasim.........kdyby byl jeden.....ale tech druhu,barev,trojkolek,ctyrkolek....do mesta,do terenu... 😖
a ma nejakeho favorita?

camomilla
31. bře 2010

simka: taky to mam hlavne na prave strane dole 🙂 2x me to pichlo ale desne a to, kdyz jsem blbe vstavala z postele a pak jednou, kdyz jsem lezela na brise a zakaslala a nemohla sjem se skulit, protoze me to jinak boli pri kasli... od te doby uz nelezim na brise

jo, a taky moc ctu!! doporucili mi na to cist min 😅

jinak favorita kocarku zatim nemam zadneho, jsem z toho uplne vedle 🙂 . chtela bych, aby se houpal.. a aby mel vetsi kola.. snad nejaky existuje. a ty nejakeho mas?

simka01
31. bře 2010

camo: presne takhle to mam s briskem taky....vzdy pak reknu..tatko,uz to neni,co byvalo...sup z postele...chi se videt za par mesicu...
kocarek...malej tip...Jané komplet 2010...ale zatim jsem ho nevidela nazivo....za par dnu snad uz prijde svagrove,tak uvidim,ale pak zase vidim jiny a koukam...no,picne me...ja mam prani pohodlnou korbicku,chtela bych kombinaci......samo hezkou barvu...spis neutralni nez klasika pro kluka a holcicku...tak uvidim...

bilejboxer
31. bře 2010

Ahoj těhulkýýý 😎 😎 😎 😎 😎

Pěkný,ale zamračený den 😀 už už poprchává.... 😠 😠 zrada!!!!!!!!!!!

Elfka-Weri Ti odpověděla...na cukrovku od 24-28 tt-já se objednala s předstihem,dostala jsem žádanku s číslem a raději hned volala.Sestra mi říkala,ať si seženu hlídání,jestli máme dítko....že se tam muís pak sedět v klidu!!!!2.hodiny.To musejí mít maminky s dětičkama radost teda.

Simko-neboj,celé těhotenství je o bolístkách,jak říkají zkušené holky.Děloha je upnutá několika vazy v těle a nějak se to natahovat a posunovat tím jejím růstem musí.Taky se občas nemůžu třeba rychleji zvednout z postele....píchání v boku atd.Podbřišek pobolívá tak různě,spíš jen málo a občas.Už si toho nevšímám.Vždyť to miminko si tam staví vilku 😅 😅

Csmimilla-kočárky...to je žhavé téma,taky z nich mám hlavu v pejru.Zatím u nás vedě Maxi cosi Mura,trojkombinace a budeme dokupovat kvůli pásání v autě Family fix.Je to taková podložka kvůli větší bezpečnosti při jízdě,na kterou se vajíčko jen nacvakne.Pak se na ni nacvakne autosedačka až do 3.a půl let věku mimča.
Já dost cestuju autem,takže si to pořídíme.
kočárek tady...barva Tango Red pro holčičku....i když se nám dost líbí i jen černé kočárky..
dělá se i Mura 4,klasická čtyřkolka

http://www.slune-cz.cz/kocarek-maxi-cosi-mura-3...

weri1
31. bře 2010

Dobré dopoledne holky,já jdu na ten 4D teď ve 25 tt.A hlavně každá klinika bere v jiných týdnech.Ale chodí se do toho 30 týdne,Snad mi to už půjde dobře vidět,jsem se dívala na netu na 4D utz a cím později to bylo,tím to miminko bylo lepší. 🙂
Na 3D utz dostaneš taky video,nevím co to je 4D ale zeptám se v pátek na rozdíl
Dnes mě bolelo bříško celou noc,začíná se mi nějak blbě ležet.Když já mám pořád pocit,že jsem na začátku,a že mi nic nemůže být 😀
boxer: červená je dobrá i pro chlapečka,já už mám naštěstí kočárek vybranej

barunka9
31. bře 2010

jeee, holky, to jsem rada, ze nejsem sama s tim pobolivanim bricha... Jsem si rikala, jestli z toho mam byt nervozni nebo ne... Taky hlavne prava strana, takove pichani, obcas je to hodne neprijemne - zvlaste pri otaceni v posteli a pri vstavani. A jinak taky to pricho tak nejak porad citim, nic zasadniho,jen proste stale takovy ruzny tlaky, boleni,...

barunka9
31. bře 2010

joooo, kocarky, to tady dlouho nebylo! 😀 😀 😀

weri1
31. bře 2010

baru:ani s tím nejdu k doktorovi,i když dnes to bylo hodně nepříjemné,protože si myslím,že je to normální,jak říkáš,hlavně pravá strana a při otáčení.Je pravda když jsem si ho podložila polštářkem,že to bylo lepší. 🙂

barunka9
31. bře 2010

tak jsem v klidu

simka01
31. bře 2010

jupííí...jsem taky v klidu.......aspoň na to nejsem sama....ne,že bych vam prala bolesti....

camomilla
31. bře 2010

taky jsem rada, ze to pichani vypada, ze ho mame vsechny 🙂 dyt je to to jasny, neco se tam dit musi 😅
me tedy i kdyz vstavam ze zidle a z postele..
jo... a zatim mi brisko stale nevykouklo 😕

simka01
31. bře 2010

camo: nic si z briska nedelej.....mne zacina az ted....a i tak to zatim vypada jak prepapana bublina....nejvic rano,kdyz se to spoji s WC...videt to jde,jen kdyz mam tesne triko...zatim mi ani nikdo neveri tehulkovani....

kamikadze
31. bře 2010

Holky, prej to jsou zarazeny prdy...ted mi sdelila moje zkusenejsi kolegyne. 😀

simka01
31. bře 2010

holky,jak to mate s pleti a vubec zmeny na sobe? mne kazdy rika,jak jsem se v obliceji zmenila...ze zarim .(no,zajimaly by me nazory pred tehulkovanim 🙂 )..i kdyz se jednou za cas nejaky ten "radarek" udela.....tak musim rict,ze si neztezuji......jinak zmeny.unava,navaly,poceni-to chodim i tatkovi na "oldspajcku"....brisko a nozky mazu mazu preventivne.....jo a prave prso mam vetsi,nez to leve.....

simka01
31. bře 2010

kami: takze,az dnes uslysite hrmeni a chveni..je to od nas ze zapadu..... 😀 😅 a brzo dam vedet,zda se to lepsi..

dexonka
31. bře 2010

ja mam ted plet docela hroznou,nevim cim to je,neni ani mastnejsi ani na ni nic neni,ale pripadam si takova horsi,
jinak az na nejaky pichnuti jednou za cas a pripomenuti prcka v brisku,a teda velkyho pupku mi vubec nepripada ze tehotna jsem,vsechno tak jako pred tim,mozna jsem vice litostivejsi
u nas taky prsi ale nevadi mi to........
ja chci maxi-cosi mura ale hnedy kocarek....

kamikadze
31. bře 2010

Ja mam plet hroznou, vyrazilo se mi akne i na rukou, dekoltu a na zadech, jako v puberte. 😠
A vlasy se mi taky dost masti.

dexonka
31. bře 2010

jj vlasy mam taky takovy divny a ten dekolt.......ale pouzivam ted mastny mliko tak treba je to tim

weri1
31. bře 2010

dex: já mám dekolt taky samý pupínek,ale mám pocit,že to mám z toho olejíčku,jinak pleť i vlasy dobrý
camo : ještě brzo na bříško 🙂

simka01
31. bře 2010

vlasy mi pripadaji lesklejsi,ale kolikrat si delaji,co chteji...ale rekla bych,ze lepsi jak pred tehulkovanim....treba nehty jsem mela papirove a okousane apod.a ted je mam pevne,dlouhe...az se sama divim...mne se nelibi moc nalakovane,max bezbarvy,ale ted bych je i nalakovala 🙂
jo a vcera jsem sama snedla kysele okurky Znojemske cele a po pul hodine sla na melouna.........jak jsem si ztezovala na zacpu,tak dnes se zurocilo snad vse,co neslo ven.......to byla úúúúúúúúúúúleva

dexonka
31. bře 2010

simka: si me teda pobavila jsem si to predstavila jak to muselo vypadat🙂

simka01
31. bře 2010

.........dexi: nepredstavuj 😝 😲 😀 radsi

dexonka
31. bře 2010

ale meloun jsem vcera dala taky.....dr me napsal nejaky tabletky zeleza,obsahuje to i kys.list a jeste neco a muzu rict ze po tom jdu na zachudek uplne v klidku.....min tehu jsem mela myslim sorbifer a to jsem nesla i tri dny☹

simka01
31. bře 2010

mne kamaradka rekla,at zkusim laktobacily......a take to trochu pomaha.....ale zatim se seznamujeme......
jo a nevim,uz s kym jsem to psala o te neschopence,a ze nechodi penizky....tak dnes mi poprve prisly...nastoupila jsem na nem.4.ledna a dnes mam prvni penizky........slava....slava..hura..........

tak se zatim mejte holky,ja jedu za mamcou....zacinaji mi vychazky za pul hodinky.......a musime nakoupit papu....papa

dexonka
31. bře 2010

co to mas za divne vychazky SIM

camomilla
31. bře 2010

no, me se plet malilinko zhorsila, nema jsem s ni nikdy problemy, ale ted obcas pupinek sem, pupinek tam... a padaji mi min vlasy, jupiiii

holky, musim se vam sverit. vcera jsem si delala ted test vesteni pohlavi ditete prstynkem a niti!!! 😀
ja normalne neverim vesteni, ani nikdo z nasi rodiny, ale tohle je jedina vec, ktere jsem ochotna se ucastnit. moji mamince, jako hodne lidem, ktere ona zna, to fungovalo!!! dokonce si to vcera delala se mnou a potvrdilo ji to to, co opravdu ma: to znamena 4 deti: holka, kluk, holka, kluk
ja jsem si to zkousela a vysly mi 3 deti!! ted prvni holka, pak kluk a pak pry jeste holka!! muj manzel se toho zacal trochu desit...3 deti 😀
tak nevim, ted uvidime, co se nam potvrdi na ultrazvuku v 2. trimestru, ja mam ale jeste cas...
vy jste to zkousely??

dexonka
31. bře 2010

cam: a jak se to dela,kdysi jsem neco takoveho zkousela ale uz si nepamatuju postup

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru