II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

silvie22
31. bře 2010

weri1: žiju na vesnici v UK,místní doktor nedává neschopenky prakticky nikomu.Mám fyzicky náročnou práci (děláme 10 hod denne,stát na místě ve vedru a žehlíme).Nechtěla jsem neschopenku jen tak protoze jsem těhotná a nechce se mi do prace (tady bych na tom financne byla hur jak kdybych byla nezamestnana), ale protože jsem od soboty měla teploty a opravdu mi nebylo dobře (a nemyslím tím těhu nevolnosti,ty už mám za sebou). Ted už mam jen rýmu a pobolívá mě hlava,ale prez to z toho že mám jít zítra do práce zrrovna radostí neskáču.

lachtanek: taky jsem o těch tamponecj´h krom této diskuze slyšela.ale prý nejsou nic moc 😕 A uchranit by měly asi jen před poševníma infekceme.Močovou trubici to nezacpe. Mě na gyn před lety dala paní doktorka takový "injekce" kzerýma jsem si po bazénu proplachovala a to bylo fajn.Ale nemůžu si vspomenout jak se to jmenovalo.Už je to opravdu dlouho.Ale když se zeptaš na své gyn. tak určo budou mít něco osvědčenýho 😉

barunka9
31. bře 2010

tak koukam, ze jsem jedna z mala poctive pracujicich 🙂
ale je fakt, ze ja delam v kancelari, tak mi to nevadi, rikam si, co bych delala doma a jeste mit vychazky jako Simka - mimochodem, kdyz jsme u te Ruzovky, Ty bys potrebovala ne Dr.Cizka, ale Dr.Samberu, ten by Ti za maly uplatek napsal vychazky na 24 hodin. 😀

camomilla
31. bře 2010

barunko, taky tu sedim a pracuju.. dokonce vcera jsem tu trcela do 20h... tehotna netehotna... 😒

silvie22
31. bře 2010

Já byla doma z celýho těhu jen tyto 3 dny.Takže taky skoro podstivě pracuju 😉

barunka9
31. bře 2010

Cam - tak jsme dve 🙂 Ja tu jeste taky sedim, ale uz se jdu pomalu pakovat, hura! Normalne pracuju do 17,00...

barunka9
31. bře 2010

pardoooon, teda tri - s poctivou silvi 🙂

lachtanek1
31. bře 2010

weri-právě z důvodů chronických zánětů močáku.měli jsme v té době v práci docela kosu,takže jsem si to přivodila tam.teď už je to dobré,ale do práce se už asi nevrátím. Nenudím se ani v nejmenším,takže se mi do ní už ani nechce

camomilla
31. bře 2010

Barunko, a ja tu budu sedet az do posledni chvile, pokud vse bude v poradku... ;) neboj. ja ani na nemocenskou nemam narok. a normalne pracuju do 18.30, ale od 9.30. ted uz se ale nemuzu dockat pul sedme..

camomilla
31. bře 2010

jeste pro Barunku: chtela jsem ti rict, ze na fotce vypadas jak moje sestrenice, ktera se jmenuje: hadej jak? Barbora 😅

weri1
31. bře 2010

holky já bych šla dělat hned,ale bohužel jsem nedělala v kanclu,ale v klasické zakouřené hospodě od 10 do 24 a víc,tak mě doktor nechal doma
silvi: to ti teda nezávidím takovou práci.

weri1
31. bře 2010

jinak ani ty výplachy po bazenu si myslim nepomůžou proti zánětu
jen si myslím,že tě to ochrání před těma bakteriema

lachtanek1
31. bře 2010

Holky, tak jsem právě odklikla objednávku mimi věciček, celková cena 6 500,-Kč...minulý týden objednávka od Chicca 5 500,-Kč..ajajaj, to mimi stojí penízků..

weri1
31. bře 2010

lachtánek proboha co kupuješ???

weri1
31. bře 2010

já teda kupuji i nové věci,ale taky využívám mimibazárek a tak,stejně z těch věciček hned vyroste

simka01
31. bře 2010

Baru: Samberu ne e e e .........a s temi uplatky to sedi....zrovna vcera dvacka...... 🙂

a k te praci...jeste ,ze muzu k nasim nebo k pritelovi do prace...vychazky nevychazky....jinak by mi hrablo a aspon si privydelam,ze?
a k vecickam.......ja zatim pomalu....az mi prijde par kousku,nafotim a pridam...a az mi maminka vypere,co mam u ni...tak taky pridam....ale zatim mam malicko....rozjedu to po prohlidce,kdyz to dobre dopadne....

lachtanek1
31. bře 2010

weri-Chicco-cestovní postýlka, chůvičky a krosnička na nošení mimi
dnes - dřevěná postýlka plus set do ní - mantinel,povlečení atd.,výplně peřinka,polštář do druhé postýlky plus náhradní povlečení,prostěradla, set do kočárku,kolotoč nad postýlku, no a to je vše....nic nepotřebného

weri1
31. bře 2010

včera mě dojalo v ordinaci jak hanák stál nad tím inkubátorem 🙂
já taky začala nakupovat po velkým utz

weri1
31. bře 2010

jo tak tak to jo

simka01
31. bře 2010

Hanak.....je to serial........skoro telenovela,ale prozivam to jak nazivo.....a nejlepsi je,kdyz ockem pokukuje tatik....to pak glosuje....

weri1
31. bře 2010

to když ještě manžel neměl tu druhou práci tak jsme se dívali spolu,teď mu vždycky volám co se tam děje. 😀

lachtanek1
31. bře 2010

simka-ta Tvoje postýlka je moc hezká! Kde jsi na ni přišla, resp. odkud je? Je sice trošku velká s tím přebalovákem,ale bude to určitě praktický..

elfka11
31. bře 2010

Holky taky pořád koukám na Ordinaci 🙂 ,to asi skoro všichni.Někdo se ptal na OSVČ.Já jsem OSVČ,a co vím tak kontroly v pohodě a u těhotných si myslím,že je to dobré.

simka01
31. bře 2010

weri: tak to jsem rada,ze v tom nelitam sama....mne staci,ze prijdu po reklame....a vim,co mi uteklo...... 🙂

elfka11
31. bře 2010

Simka:Tak koukám,že pořád prdelka,to vás mimi napíná pěkně. 🙂

simka01
31. bře 2010

lachtanek: uprimne jsem chtela klasickou....ale tuhle mela svagrova..pak odendala komodu a byla z toho postel normal vetsi...jen dokoupila delsi matraci...asi i zalezi podle mista v byte....poslala mi odkaz na malvik.cz,kde zrovna byla...ja si to taky neumela predstavit...svagrovka bude mit druhe mimi a chce zase tu......je fakt,ze je prakticka,i kdyz vetsi...

simka01
31. bře 2010

elfka: tak tak......srandicky jiz od briska......bude po tatkovi...... 😉

weri1
31. bře 2010

simka na ten kočárek jsem se dívala v Malviku,byl super,ale zdál se mi strašně úzkej

simka01
31. bře 2010

weri: videla si ho nazivo nebo jen na netu? ja jsem na nej take zvedava..prijde te me svagrove...uz mel dorazit,ale nekde je zdrzeni kvuli barve....tak se pak take podivam a treba zmenim nazor..mne se libily vlastnosti,pak to otocne sezeni....ze je lehky apod...uvidime....

weri1
31. bře 2010

já ho viděla naživo v Malviku,každý máme jiné požadavky,kočárek byl i ve vnitř ze suprovýho materiálu,fakt kvalita,jen já bych takhle úzkej nechtěla,pořád si říkám,že v tom budu vozit v zimě ve fusaku,mě se zdál extra úzkej,ale uvidíš,třeba ti bude vyhovovat.švagrová ho viděla naživo ne?

weri1
31. bře 2010

jak se jmenuje,chtěla bych se na něho podívat na netu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru