II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

simka01
1. dub 2010

weri: myslis Janecko? pojedeme na vylet do Prahy se podivat....u nas jeste neni...svagrova byla v Malviku a tam to zrusila,pac ta barva proste jeste k dostani neni,ale byla spokojena vlastnostmi a sirkou.....no,psala jsem to tu dnes...napisu znova....slovo kocarek a to srotovani a zmatek v hlave 😨 ...uvidime

a fakt kazdej doktor to ma jiny....no,at je to tak-ci tak....hlavne,ze mame ke komu jit a hlavne,at je vse v p o r a d k u ...

la_cheri
1. dub 2010

jé holky já díky tomu že mám doma už jedno dítko tka přesně vím co od kočárku potřbeuju tkaže výběr pro mě byl snadný je to manžovo cenové omezení ale nakonec jsem se vešla a nekoupila byhc jiný ani kdybych mohla dražší🙂

kamikadze
1. dub 2010

Cheri a jaky mate kocare vybrany?

weri1
1. dub 2010

jo jo cheri,jaký kočárek?
simka: já taky chtěla prvně hlubokej a pak sporťák,ale nakonec vyhrála kombinace

la_cheri
1. dub 2010

já chtěla kombinaci ale byla jsem náročná...nafukovací kola přední otočný,sedačka po i proti směru jízdy co největší korbička... a vyhrál firkon quatro jen barvu ještě envím to podle pohlaví🙂

kamikadze
1. dub 2010

Je to hrozny, ale mne uz se jine kocarky nez Inglesina vubec nelibi... ten Firkon by byl o dost cenove priznivejsi a hlavne ten vyber barev, super.

barunka9
1. dub 2010

holky, ja uz jsem tak zblbla z tech kocarku, ze jsem si zacala delat v excelu srovnavaci tabulku... 😅 Zatim tam mam ten svuj Red Castle, Sojan X5, Firkon Verano a Firkon Quatro... Kdyz uz v tom budu, tak tam prihodim jeste tu Jane a Muru a pak Vam to schvalne poslu... uz jsem z toho blazen... 😅

barunka9
1. dub 2010

jo a jeste tam pridam Camarelo Q12 a X-lander

eliska_v
1. dub 2010

Ahojky holky.
Můžu k vám občas nakouknout? 😉 teda pokud to nebude vadit? 😅

dexonka
1. dub 2010

holky ja kecala ja totiz nebyla na triplech vubec,navic myslim ze se delaji docela brzy ne,??
ja ted nedavno totiz byla na KS,KO a lues i boichemka a tam jsem nalacno byt musela,ale u triplu na vyvojovky je blbost byl na lacno,.....
boxik: no ja ten kocar videla na vystave v brne a moc se mi tam prave libil...........

dexonka
1. dub 2010

baru : nejvetsi vtip je ze oni udavaji na netu na kazde strance uplne jiny udaje skrz velikost hmotnost atd.....

bilejboxer
1. dub 2010

Eliska-ahoj,jasně že se můžeš přidat,kdykoliv a taky s čímkoliv 😀 😀 😀 😀

Nakoupila jsem koledu,prachy v čoudu a spousta sladkostí doma,vařím rýži a pak upeču manovi pangasiuse 😝 Neobídkoval a dorazí domů ,pak ještě půjde pracovat...chudák.Vyfásnul za kolegu pár hoděk práce.Stejně má mnažel službu na telefonu,tak by si nemohl dát doma ani vínko.
Zítra nakoupím brambory a uvařím je,budu dělat bramb.salátek na celý víkend...ještě skáknu pro klobásu 😀
Strašně ulítávám te´d na hroznovém víně.....tak mám na večer zase kilo vína k dobru 😝 😝 😝 😝

terezt
1. dub 2010

Barunko: Ja mam po prvnim diteti X lander a jsem s nim spokojena. Na vzhled vypada krasne, je lehkej a dobre se s nim jezdi. Je pravda, ze korbicka je dost mala... Ale ted doufam, ze to pres zimu s 3 - 5 mesicnim mimi vydrzim a na jare muzem jezdit ve sportaku. Vasika jsem presazovala na zimu (v 6 mesici, v prosinci), ale nevadilo to. Meli jsme kvalitni fusak, tak tam byl dost zachumlanej. Pamatuju si, ze jsem se rozhodovala i mezi Jane, ale to se mi nakonec zdalo proste drahe....

dexonka
1. dub 2010

ja taky mela x.lander,byla to drive novinka a byl fajne ale td uz se tesim na muru🙂

dexonka
1. dub 2010

jaky u vas dneska bylo pocasko??? u nas dopoledne zima brrr a odpo jsem chodila v kratkym rukavu,bylo nadherne🙂

bilejboxer
1. dub 2010

Dexonka-další paní co si zamilovala Muru 😀 😀 😀 😀 super,mě uchvátia.U nás bylo celý den hezky...půl dne i svítilo sluníčko 😅 😅 😅

dexonka
2. dub 2010

dobre rano,to je teda pocasicko,prsi a prsi...az dnes jsem zjistila ze jsou velikonocni prazdniny🙂
nebyl nekdo z vas v kine na tom zeny v pokuseni??

barunka9
2. dub 2010

Nazdarek.
Tady je krasne, sviti slunicko, ale zadne vedro.
Na Zeny v pokuseni byl kolega, libilo se mu to, pry je to sranda a Balzerova tam vali. 🙂
A s tema kocarama, ja jsem tu tabulku zacala delat vcera tak nejak impulsivne, uvidim, co mi z toho vyleze... Nemam co delat, tak si vymyslim praci.... 😀 Doma sice uplnej bordej, prazdna lednice, kopa nevyzehleneho pradla, ale Barunka si bude delat tabulky... 😀

dexonka
2. dub 2010

baru: hihi to si me rozesmala🙂 mne se taky nic nechce.......
jinak na ten film chceme jit tak jsem zvedava,tady to dnes vypada na celodenni prseni,

weri1
2. dub 2010

baru: já taky vždy říkám,konik jede,domácnost stojí
Jinak dobré ranko všem 🙂

simka01
2. dub 2010

slunickove rano maminkam 🙂
dneska se mi zdalo o kocarkach......sileny zmatek,ze zitra rodim a nemam nic....uf....az v srpnu 🙂
na film Zeny v pokuseni se chystam s mamkou...prijde k nam az v puli dubna....tak jeste musime vydrzet.....

weri1
2. dub 2010

prej ten film je dobrej 🙂

kamikadze
2. dub 2010

Zeny v pokuseni jsou super, byla jsem natom ve stredu, doporucuju.
Uz mame 10 cm a po odberu na tripple testy, do tydne se maji ozvat, kdyz ne tak je to v pohode... pry jim nemusim volat, proste kdyz se neozvou je to OK. To urcite! Pristi patek jim volam...

weri1
2. dub 2010

kami: já taky radší volala 😀

kamikadze
2. dub 2010

Dnešní foto 🙂 Vidím tam teda jenom hlavu a páteř.

simka01
2. dub 2010

kami: drzim pesti na dobre vysledky.....ja bych tam pro jistotu take zavolala,nikdy nevis,zda nahodou na tebe nezapomenou...
a pekna fotecka.... 🙂

holky,ted jsem si vzpomnela,ja kdyz prinesla prvni foto ve 4.tydnu....tak jsem to ukazovala pozdejis hrdosti a divila se,ze nikdo to nepozna....ja uz tam videla skoro cele miminko,ostatni jen mastny flicek apod.... 😀 jo a me brisko je zvlastni..neni kulate ,ale sisate,jsem zvedava,co tam mimi dela,asi spinka na stojce -nebo ja fakt nevim 😖

bilejboxer
2. dub 2010

Ahoj všem 😉 😉 😉 😉

Krásný slunečný pátek...ťuk ťuk ´tuk.... 😎

Dexonka-Ženy v pokušení doporučuju,viděla jsem před 14.dny a klíďo bych dala opět 😀 Příjemný odvaz....Balzerová perlí,to je fakt... 😅 😅 😅

Zrovinka si dávám rychlé kafíčko,mám rozuklízenou koupelnu,pak ještě setřu prach a musím nakoupit....vzala jsem si do hlavy ,že upeču mazanec 😀 😀 😀 Takže přes velikonoce asi praskneme....budu dělat i br.salát 😝
Asi se taky nudím nebo co 😎 😎 😎
Užívejte nadcházejícího volna 😀 😀 😀

dexonka
2. dub 2010

Sim: no ty si vtipna,pry slunickove,takova provokace🙂
kami: skoda ze ta fotecka neni jeste vetsi,takovy bobiiik🙂

dexonka
2. dub 2010

boxik: tak ja na ten film asi fakt zitra zajdu,rikala jsem si dobry ukazky,ale treba film o nicem🙂
ja chtela jit koupit veci na balíčky ale je tam tak hnusne☹

bilejboxer
2. dub 2010

Kami-krásná fotečka,hezky si tam hajá 😀 Na výsledky zavolej,uvidíš jak Tě to uklidní 😉 Jinak červík hlodat nepřestane,to je jasné.Volala jsem přesně po týdnu a sestřička sama začala s výsledkama,takže i Tobě moooooc držím pěsti,aby to bylo vše v pořádku 😎

Večer jsem ležela v posteli....ruku na břiše,malá se mlela a to dost,cítila jsem,jak mi asi zadečkem přejíždí pod dlaní...furt špulila prdelku nahoru 😔 To byl krásnej pocit.
To je moje předusínací hoby 😝 😝 😝 šmatat malou....jestli ji ucítím 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru