II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

simka01
13. dub 2010

camo: ja dnes byla taky na kocarky..ja koukam po tecj Jané....ale zatim maji jen 08,09..2010 prijde zitra..2 ks jenom...no,jo,nas zapadakov.....Quinny tam take mely,prisel docela veliky,aspon ta korbicka,na kterou jsem koukala,ale presne ti nereknu jaky tip,jen jsem cetla Quinny....Maxi cosi jsou podobny,aspon co jsem koukala na netu.......a kam.rikala,ze na Quinny pasuji sedacky z Maxi Cosy......vic neporadim......v Italii mate lepsi vyber,ze?

camomilla
13. dub 2010

simka: aha, to zni zajimave, ze korbicka ti prisla velka... maxi cosi tu neprodavaji..ten quinny ano. a vyber je omezeny na ty italske znacky: peg-perego, inglesina, cam, giordani, chicco...... prijde mi ale ze na ceskych strankach je mnohem mnohem vic znacek a asi kocarky budou hodne jine typologicky. ty italske jsou dost stejne, mi prijde... takze s tim vyberem to tak horke neni ;) ty jane jsou taky fajn, ty tu ale neprodavaji. trochu mam strach koupit kocarek, na ktery se tu neprodavaji dily, protoze to pak muze byt problem. rozbije se ti kolecek a nez sezenes nahradni dil, utecou 2 mesice a jeste to bude stat hodne o zaslani....

simka01
13. dub 2010

camo: to urcite s temi dily.......ja musim koukat na plno veci......dylka nejvic,pac pritel je veliky chlap a zda bude mimi po nem.....a potom je fakt vysoky,tak kocarek ,u ktereho se nebude hrbit....no,da to praci......furt si rikam cas-cas,ale leti to....

pet.s
14. dub 2010

ahojky děvčata, jdu k vám. neb sem patřím.-)) jsem ve 14 tt. 26.4 nás čeká 3D UZ,ale bojím se, že toho moc neuvidíme. Nejsem zrovna twiggy.-)))

elfka11
14. dub 2010

Ahojky těhulinky:Počasí hnusné už třetí den prší,aspoň u nás děs! 😖 Vítám nové příchozí
Weri:Děkujeme a chtěla jsem se zeptat jestli už jsi zkoušela ty tampony ve vodě??

pet.s
14. dub 2010

elfka tady v mb počasáí jasně slunečno.. 😀

la_cheri
14. dub 2010

holky tak hlásím a s mega radostí jsme v pořádku a je to chlapeček🙂manžel je sice trochu zklamaný chtěl páreček ale co bude mít dva syny a holčička s etřeba povede napotřetí jsem tak štastná!

dexonka
14. dub 2010

cheri: gratulaceeeee velika🙂))) aspon to budou partáci🙂

dexonka
14. dub 2010

elfka: jeeee to miminko je kráásnéééé

elfka11
14. dub 2010

Cheri:Gratuluji to je supeeerrr 😀

elfka11
14. dub 2010

Dexonka:Skoro celou dobu se malá ukázovala,zkusím ještě z videa vytisknout nějaké fotky.Jo a s doktorkou jsme koukaly normálně na nás ukázala prostředníček zvednutý. 😀 😀 😀 😀

dexonka
14. dub 2010

elfka: my na to jdeme taky ale az 11.kvetna,to bude doba,urcite sem dej jeste nejake fotecky,je to bezvadny🙂
s tim prostrednickem uz jsem to slysela,ze se tak pry i deti nektery rodi🙂) to je pak privitani🙂)))

elfka11
14. dub 2010

dexonka:Dneska se mrknu na stáhnutý program z internetu na zastavení videa a pak zkusím vytisknout ještě nějaké fotky.Tak to jsem neslyšela s tím prostředníčkem 😀 To jo přivítání teda pěkný 🙂 🙂 🙂 A co zuby????Mně to čeká příští týden jdu k zubařce,to bude katastrofa už to vidím.

weri1
14. dub 2010

dobré ráno děvčátka
elfka: tampony jsem ještě nezkoušela,ale asi na tom nebude nic zvláčtního,jen že to nepropustí tu vodu
cheri: velká gratulace.Vidíš,že je to v pořádku a nemusela ses tolik stresovat 🙂 jsem šťastná s tebou 😀

weri1
14. dub 2010

elfka: my na to ještě nějak nepřišli jak vytisknout víc foteke z videa,podařila se nám jenom jedna

dexonka
14. dub 2010

ja byla vcera a vyjimecne v pohode,za mesic jdu dat konecne plombu,ptz chodim s dirou v zubu asi dva mesice,teda mam tam nejakou sadru...neboj Elf,to zvladnes🙂))
ja chci jid do aquaparku pristi tyden tak to musim nejak taky vykoumat

elfka11
14. dub 2010

Weri:Manžel zjistil nějaký program,který si stáhneš a pak můžeš zastavovat a tisknout sama.Jestli pak budeš chtít tak to zjistím až přijde večer a hned ti to napíšu. 🙂

elfka11
14. dub 2010

Dexonka:Jsem z toho na mrtvici minule ty zuby katastrofa a ted už dva cítím na vrtaní tak uvidíme.Chtělo by to tak vyklepat kladívkem a fungl nové. 😀 😀

dexonka
14. dub 2010

jj tak nejak🙂)

weri1
14. dub 2010

elfka:díky
jinak musím zaklepat,zuby mám v dobrém stavu,aspoň o starost míň

simka01
14. dub 2010

ahoj holky... 🙂 ja jsem tak nedockava,co to bude.......zase se mi zdaly sny.Ze kupuji cele tehulkovani neutralni barvicky.... 😅
la_cheri: gratuluji !!!! to je super zprava,takhle po ranu.........

elfka11
14. dub 2010

simka:Do pondělka vydrž,ale taky jsem nemohla dospat abych to věděla. 🙂 🙂 🙂

simka01
14. dub 2010

elfi: ok.......dokonce si doma mysli,ze to vim,ele napinam,ale ne e e ....prcek fakt asi ceka na oba rodice 😉 ....(odmalicka uz tak spravedlivy 🙂 ) zitra mam screening ,tak snad vse bude v poradku,ale mam to az v jednu a pry nemam jist a prijit nalacno....

elfka11
14. dub 2010

Simka:To jo chce počkat i na taťku. 🙂 To body s tím Mickey je super odkud???

barunka9
14. dub 2010

same dobre zpravy po ranu - cheri! 🙂 Gratulace!
Elfka - pekna fotecka! 🙂
taky vitam nove prichozi

a ted jedna zprava ode mne - vcera me poprve v tramvaji pustila jedna slecna sednout! 😀 😀 😀 ...jsem se musela smat 🙂

barunka9
14. dub 2010

a s tema kocarkama, minulej tyden jsem koukala na nektere a musim rict, ze z te Mury jsem zklamana (myslim, ze ji chtela Dexi) - ma strasne debilne resenou strechu u sportaku, je moc kratka a kdyz ji chces prodlouzit, tak se to da jen pomoci takove sustakove nastavby, o jejiz vydrzi si myslim sve... I apni prodavacka rikala, ze to neni vymakany, ze to Italove delaj jen na svoje pocasi, ze je jim jedno, ze se to vyvazi i do chladnejsich koncin, kde treba i mrzne a snezi... 🙂

houpaci a velka korba je Inglesina, na tu jsem taky koukala, ale nelibila se mi

elfka11
14. dub 2010

Barunka:Děkujeme,jinak s tím pouštěním taky mně jednou pustila paní 🙂

simka01
14. dub 2010

elfi: v komentarich jsem dala 2 adresy.Mslim,ze to bylo to pinkmonkey.cz..................
pet.s: postylky je uzasna,sic trochu drazsi,ale vcetne vseho..........stoji cca do 10.000,ale tim ze ji vyuzijes fakt na hodne dlouho ,tak si myslim,ze je to dobry.....Jinak vitam,maminko.........

elfka11
14. dub 2010

Koukala jsem taky na ten Mury tak to je blbé a to je prodavačka chválila a že se nejvíce prodávají já pořád nevím ještě jaký.

simka01
14. dub 2010

baru: gratuluji..............to ja mam opacny problem,mne nechteli prodat v Tescu alkohol,a kdyz chtel bracha ciga,tak ty mi uz vubec neprodala.........jsem holt piskle male................pockejte,vsem do mesice ukazu.to budu mit brisko....taky vam behem tydne tak vyrostlo? mne jo...to rikam,pujdu do sesteho a bude to konecne tehul brisko....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru