II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
14. dub 2010

Přidala jsem fotku pupíku...se nelekněte 😀 😀 😀 😀

simka01
14. dub 2010

bilejboxer: hned sem okomentovala.......že máš pěkný domeček...vážně.... 🙂

simka01
14. dub 2010

holky.......dneska prisel svagrove kocarek....ten Jané Slalom pro 2010...co mám i já v albíčku......myslela jsem,ze vazne bude patrit k tem uplne uzkym....sice je korbicka a sportacek trosku zuzena-kvuli otocnemu sezeni,ze pry museli nekde ubrat,jak nam vysvetloval prodavac,ale tak strasne to neni.......na delku to vyhovuje...svagrova nema zadneho drobecka,ale i tak mista tam stale ma....videla jsem mnohem uzsi....takze ja mela favorita a pokud nevyjde jiny,pujdu do neho...vyhovuje i vyskove tatinkovi,ktery je opravdu velky chlap...sportak pri rozlozeni take neni zadny prcek.....nerikam,ze tento kocarek patri k tem nejvetsim,ale zaroven nepatri ani k nejmensim......pri nejhorsim na tento podvozek pasuji i starsi kolekce,tak kdyby nahodou 😉 nasadime starsi...jinak sedacka-vajicko je krasne bezpecne,plno udelatek,jak zabezpecit mrne v aute.....dostala k tomu i darek-fusak zimni,fusak letni a plastenku......
zitra na me,prosim,myslete...mame ten screening II.trimestru,tak zase mensi tremicka v tele,ale verim v dobre zpravy....kdyby se mimi ukazalo,okamzite dam vedet....proto jedu i drive,at si muzeme dat coko z automatu..kdyz klasicka coko nezabrala....

simka01
14. dub 2010

jinak rozmery jsme namerili: 104x 60x115 rozlozeny.......podle katalogu se to lisi plus minus o 2-3 cm...no,i tak jsem z toho 😲 😖 ☹ 😒 a vse mozne......

weri1
14. dub 2010

simka: si napsala rozměry kočárku ne vnitřní korbičky? to mě spíš zajíma 😀

simka01
14. dub 2010

weri: myslim,že delka byla kolem 70 korbicka-plus minus uvnitr a sirka kolem 37-40.....plus minus.....no,fakt nepatri k nejvetsim,ale merili jsme to s prckem a vyhovovalo......jasne,kdyz budu mit mega miminko,neni vhodny,ale klasicka velika miminka......a fusak se vejde 🙂

bilejboxer
14. dub 2010

Simko-děkuju za kmentář....no skočilo mi tam fofrem 😀 😀 😀 Na zítřek držíme pěsti...a budu v tom s Tebou 😝 My jdeme hned z rána .....uááááá,raději na to nemyslím 😵 Musí to být v pořádku,že jooooooooooo!!!A u nás všech prostě.
Janéčko se mi taky moc líbí......ale upustila jsem od klas.trojkolky a už ta cena se vyšplhá ještě výš....jsem zvědavá co vybereme,pže jsme s manželem naživo moc kočárků neomrkli 😅 teprve nás to čeká.
jinak jsi dneska udělala krásné nákupky na mimíska.....moc hezké soupravy a bodýnka 😀 😀 😀

bilejboxer
14. dub 2010

Simko-když porovnám své a Tvé šíško....tak se mi chce z mého pupku brečet... 😲 Ty vážíš asi o kus méně...já začla na 61 kilech,nahoře mám už 5,ale to je v pohodě.Ty jsi takový huběňourek 😀 Počkej...se Ti vyklube jen malinké bříško 😝 Ti budu záááávidět!!!Až se pokutálím.

simka01
14. dub 2010

bilejboxer: dekuji....jak jsem si ztezovala na zacpu,tak od 17.00 litam,holt nerviky...meli jste videt,kdyz jsem delala maturitu,ci neco....tak ted mam neco podobneho....juj..tobe take drzime pesti......musime to zvladnout a dobre nam to dopadne....

simka01
14. dub 2010

bilejboxer: mne se chce bulet ze mne......lidi kolem si mysli,ze drzim diety apod...pri tom...jeste trapi to blinkani,ale vysvetluj to na potkani 😖 ..u doktora jsme se vazili a zatim mame 2 kila nahore-ale v prsou....na ty sem pysna...byla jsem jak pristavaci draha...ono to doroste,uz blinkam mene,tak to pujde,aspon doufam a pak hned vyfotim......

bilejboxer
14. dub 2010

Simko-aha,ke všemu nevolnosti...to Ti nezávidím vůbec!!!Já bych mohla jíst hřebíky a chutnalo by mi 😵 😵 😵 😵 Nejvíc se cpu ovocem stejně.Ujíždím na něm....mám v lednici jako v ovocnářství 😝 😝 😝 a dvě kilka jsou dobrý,aspoň něco 😝

bilejboxer
14. dub 2010

Simko-kámoška je 14 tt a nemá nahoře ani kilo,taky jí je stále zle a dr.jí říkala,že jí bude zle asi dost dlouho.....když to nepřešlo do teď!Nabrala dvě kila a šup,má je zase dole!!!Měří nějakých 180 cm a váží taky 61 kg pře dotěhu..vlastně i teď.... 😖 Ale začíná z toho být nešťastná a dostala na to nějaké léky.Něco na žaludek....co jí stejně nepomáhá.

simka01
14. dub 2010

bilejboxer: ja si rikala,ze budeme zase v minusu a mela vycitky,ze si mimi nebere to potrebne,ale dr.rikal,ze si bere...tak aspon neco....ja ted ujizdim na melounech,ale to curani v noci se trojnasobi 😒 ...snim na posezeni sama pulku a potom jeste ukousavam od tatika....ja je miluju......ovocnarstvi? to zni hezky..... 🙂 ju me vitezi presnidavky.....holt si trenuji na miminko...

simka01
14. dub 2010

bilejboxer: takze to je normalni.....v norme....jak doktor dela vzdy ten graf v prukazce,tak mne taky nahoru,dolu,nahoru,dolu......aspon to mam barevne 🙂 jinak mne take nezabiraji ani bonbonky...

camomilla
14. dub 2010

la_cheri: mockrat ti gratuluju!! vidis, muzes byt v klidu, vse je v poradku!!!
simka: zitra na tebe budem myslet!!! neboj, vse bude taky ok!

jinak k tem kocarku... uz to tady mate dost zmakly... maxi-cosi nemam sanci tady videt, leda kdybych jela do cech, tak to nejak vyridit, ale to zas bude stres.. quinny bude fakt asi prilis drahy... ach jo ☹ . manzelka meho bratrance ted ceka a uz maji doma od peg-perego scate. ten taky nevypada spatne... ale prijde mi tak malinky..
co bych na kocarku rada tak je to to drzatko (madlo, nebo jak se to rika....???) kulaty a ne ty golfove hole...
nasli jste nejaky kocarek, co ma pruziny z tech trio-kombinaci??? a da se houpat??
vcera jsem tu byla v jednom velkym obchode s kocarkama, atd, ale nezaujal me ani zadny!! postylky skaredy... asi si ji budu muset objednat nejak z cech.. chtela bych klasickou drevenou... tu jsem tu jeste nevidela a bude asi draha, jako vse...

kamikadze
15. dub 2010

Ahoj holky! To mame krasny den, co? Doufam, ze vas neprepada deprese z toho pocasi, o vikendu ma byt hezky.

La cheri - raduju se s Tebou. 🙂 Mne ohledne tripplu nevolali, zitra to bude 14 dni, tak snad vse OK.

Camomilla - s drevenou postylkou by Ti mohla pomoct Ikea, mate ji v Italii?

Ohledne kocarku - u nas stale vede Inglesina, levnejsi varianta Roan Marita a jeste jsem se divala k Sare do alba na Impact Bolder, tam je hodne barevnych kombinaci. Chystame se v kvetnu navstivit s tchyni AAA kocarky a Babypark, tak snad neco vybereme.

kamikadze
15. dub 2010

Jo a za posledni dva tydny jsem pribrala 2-3 kg, uz to zacina, ach jo. ☹

camomilla
15. dub 2010

kami: to ja jsem se dnes vazila a s hruzou zjistila, ze mam uz nahore skoro 3 kg a to stale brisko nemam... jak jste na tom vy? podotykam, ze ja jsem trochu za vami... teprv 15.tyden... ach jo, uz to vidim, bude ze me velryba

jj, vcera jsem brousila po ceskych postylkacha a divala jsem se, ze ceny tak od 2500-4000 prumer, nepletu se? na italsky strankach prumer v prepoctu 8000-1000... tak jsem si rekla, ze si ji necham privezt rozhodne z cr!! pak jsem mrkla do ikey a nejaka tam je, ale mam pocit, ze nema sesouvaci tu predni cast, ale jeste na to mrknu.. cena byla uz rozumna ale

dexonka
15. dub 2010

dobre rano holky,to je zase dneska den,tady prsi a celkove nalada pochmurna....

kamikadze
15. dub 2010

My si chceme koupit tuhle postylku: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0011...
Maji ji znamy a rikali, ze bohate staci. Tu sesouvaci predni cast teda nema, to je fakt. Ale kdyz bude mimco nahore v te horni pozici, tak na nej dostanu krasne.

dexonka
15. dub 2010

kami,jasne ze staci,ono jak tam mas pak perinky atd tak vypada krasne a neni preplacana,ja na prcka taky nemela sesouvaci predek ani ted mit nebudu a dosahnes na nej hezky,presne jak rikas....

bilejboxer
15. dub 2010

Ahojky všem 😀 😀

Pěkný "upršený" den.Hlavně že bude pěkný víkend 😅 😅 😅 Kámoš má oslavu 40.na penzionku,tak se to podaří se vším 😀

Máme zdárně po velkém gen.UZ a vše je v pořádkůůůůů 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Hurááááááá.
Malá se vrtěla,byla vzhůru....leží stále stejně hlavou u moč.měchýře a v mém levém boku 😖 Což je prý zvláštní poloha ,říkal dr. 😅 Snad se milostivě otočí.....ale už takhle byla ve 13.tt...... 😠
Když se dr.díval na pohlaví,tak si šmatala ručičkou mezi nohy 😉 stydlivka!!!Pak se díval znovu a "pindíka"nenašel 😵 😵 😵 Takže po 3.tip na holčičku a vždy jiný doktor 😀 😀 😀 😀 Super.
UZ probíhal dost rychle...zhruba 10 minut,sotva!!!Manžel byl naštvaný,že dr.nic kloudně nevysvětlil,sem tam něco zamumlal...nezapmul nahlas ani ťukot srdíčka 😠 No fakt síla.Ale nebudu se trápit protivným doktorem,hlavně že jsme zdraví a velikostně odpovídáme přesně 21+2 tt 😅
Nic jiného řešit nebudu,ale chápu že to manžela dooost sklamalo!!Fotku mi dr. nedal,že to nemá cenu-mimi už je velké a nejde nic pořádně vyfotit.Poslal nás na 4 D jestli chceme ,neuvažujeme o tom ale zatím vůbec.

Kami-postýlka určitě super,hlavně aby šlo polohovat dno,nebo aspoň někam níž případně převrtat .Stejně mimčo většinou člověk tam a zpět zvedá......když se nedá bok sundat,tak se vyndávají"šprusle"..... 😀 Aby mohlo dítko ven samo a raději nepřelejzalo pak!!
A jinak......já mám nahoře už 5..někdy i 6 kg!!!Takže fáááákt bomba 😀 😀 😀 😀 A to je určitě jen začátek!!!!!!!!!

kamikadze
15. dub 2010

Boxer - tak nevim, jestli se na ten velky ultrazvuk netesim zbytecne, asi zalezi na koho narazis. Kazdopadne je to jak rikas,dulezite je, ze je prdolka v poradku.

Holky, diky za schvaleni postylky, nejde o to, ze bysme chteli setrit za kazdou cenu, ale kdyz to staci, tak to staci, no ne?

dexonka
15. dub 2010

boxi: tak to si mela vazne doktora noumu🙂 ja mela uplne supr,vse mi rekl,jakykoliv kosticky,ukazal mi i 4D,chtela jsem 3 D fotku tak se dival a rikal ze to jde jeste blbe videt a nakonec mi dal dve 2D fotky,byl to uzasny zazitek
na 4D jdeme v kvetnu
kami: taky bych kupovala takovou postylku ale potrebovala jsem tmavsi drevo......

barunka9
15. dub 2010

Ahoj holky!
Kami - postylka je super, byla jsem se na ni v Ikee podivat a maji ji moje 2 kamaradky a obe jsou spokojene. Ma dve polohy matrace. Myslim, ze bohate staci (stejne mi nektere ty postylky prijdou vic nez predrazene). My o ni taky uvazujeme, ale mne by se hodila spis bila, ktera uz je podstatne drazsi.

camomilla
15. dub 2010

biljboxer, gratuluji k ultrazvuku!!! 🙂

s tou postylkou od Ikey jste me tedy nadchli, to by mohlo byt tedy taky reseni. jeste se na ni zajedem podivat di ikey, at ji vidime nazivo. cena je mnohem prijemnejsi.. ale nevim ten polohovatelny predek, pamatuju si, ze sourozenci to meli a maminka to pouzivala...
na nekterych ceskych postylkach jsem videla, ze vyskove maji 3 polohy matrace, myslite ze 2 staci?

camomilla
15. dub 2010

a ke kocarku... vcera jsem zase natrepavala obrazky pred manzelem, ale nejak rekl, ze tedy kocarek za 700-800 euro tedy neeee.... tak si asi musim nechat zajit chut na quinny.... ☹

barunka9
15. dub 2010

ja bych rekla, ze dve polohy staci... no a nakonec pri trose sikovnosti se da udelat i ta prostredni, mysli, ze to je jen o vyvrtani diry do te nosne nohy... 🙂

barunka9
15. dub 2010

no a s kocarkem to mam podobne, cami, ja jsem si dala limit max 15.000 Kc za komplet a uz i to mi prijde dost 😖

camomilla
15. dub 2010

baru, to mas pravdu s tou 3. dirou ;)
no, ono kdyz se to vezme uz 15.000 je strasne moc... jenze jak brouzdam tema kocarkama, tak se posouvam porad nahoru, az me musel vcera manzel zarazit.. ale dela dobre, puvodne jsem tolik utratit nechtela.. kdyz se to secte pak vsechno dohromady..
mam ted poledni pauzu v praci, tak tu brouzdam po ikey a detskemu vybaveni, myslim, ze nakonec nakoupime tam.. stoji to vse mnohem mene a neni to spatne. tady v tech specializovanych obchodech prodavaji tolik veci plastovych a desne objemnych a hlavne drahych... ikea me docela uklidnila 😉, maji totiz stridmy design ve vysledku
baru a ktery je ted tvuj kocarkovy favorit? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru