II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

barunka9
15. dub 2010

jo a jeste jsem Vam chtela rict, ze mi prave prosel balicek z e-shopu, tak se tu ted rozplyvam 🙂
je to ten odkaz od Tebe, simi, pinkmonkey, super! Diky. 😉

barunka9
15. dub 2010

ja uz v Ikee neco nakoupila, maji tam detsky fleece deky za 79 Kc, ve ctyrech barvach, tak jsem hned koupila jednu oranzovou a jednu zelenou 🙂, pak jsem taky koupila prosteradla, ty maji po 2ks asi za 100Kc. Uz to mam nafocene, spolecne s nakupy z vikendu, tak az se k tomu dokopu, hodim to do alba.

camomilla
15. dub 2010

jeeeee... ja jsem jeste nic nekoupila... rekla jsem si, ze zacne uz nekdy v cervenci 🙂 nejak si rikam, ze je jeste brzy, ale uplne tu slintam, kdyz vidim, co nakupujete... neni to z povercivosti (ani nahodou!!), ale spis si rikam, ze kdyby se nedejbuh jeste neco prihodilo, tak aby me to pak nemrzelo.... ale mozna po ultrazvuku v kvetnu si nejakou radost udelam 😉

barunka9
15. dub 2010

cami, ja se v tech kocarkach porad placam... 😠
mam nabidku od kamaradky na kocarek Red Castle - http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1... - byl by po jeji holcice (to mi nevadi), prodala by mi ho s kompletni vybavou a vsema vychytavkama (fusaky apod.), co si na to poridila. Byla jsem se na nej mrknout v obchode, jeste se chceme s manzelem stavit u ni a pozjistit nejake detaily a taky cenu, za kterou by nam to prodala. Ma nejake drobnosti, ktere mi trosku vadi, ale kdyz bude dobra cena, tak na to asi kaslu, protoze to je dobra znacka a hlavne je to sportovni kocas do terenu a to se mi na nem libi. A laka me i kvuli bruslim.
No a kdyz ho nevezmeme od ni, tak premyslim o X-landeru, uz jsem ho zkousela, dobre se ovlada, ale v kombinaci vyjde asi na tech 15.000 😒
no a pak nejlevnejsi varianta http://www.batolatko.cz/Kocarek-FIRKON-QUATRO-S...

camomilla
15. dub 2010

baru, to mas uplne skvele, pokud ho budes mit od kamaradky, treba ti ho da za nejake vyhodnejsi cenu nez novy kocarek.
kdyby mi ho nekdo takhle nabidl, taky bych to brala... snad to nekoho napadne 😀 . jenze vsechny co znam maji bud malinke miminko nebo myslim, ze dalsi planuji.... tak jeste je casu dost...
jinak ty kocarky jsou dobre, divala jsem se na odkaz.. taky chci, aby byly hodne do terenu,do prirody

lucielp
15. dub 2010

Ahoj holky. Jsem tu dnes poprvé a jak tak vidím řešíme podobný porblém ,, kočárek" tak snad se k vám můžu přidat. Baru X- lander je opravdu super jen ta cena . To máš pravdu ale jestli ti nevadí jetej tak ti můžu doporučit aukro. Tam seženeš za dobrou cenu .

simka01
15. dub 2010

ahoj holky.............tak se vam chci pochlubit,ze UTZ dopadl ..vse v poradku......vse tak jak ma byt a cekame zdraveho chlapecka. Ja mam takovou radost!!!!!!!! hlavne,ze je vse v poradku.....jupiiii............

weri1
15. dub 2010

camo: já taky čekala na nákupy do velkýho utz 🙂
simka: gratuluji ke zdravému chlapečkovi 🙂

simka01
15. dub 2010

weri: moc dekuji.

bilejboxer: moc gratuluji k dobrym zpravam !!!! nez si vas vzdy doctu,da to praci.... 🙂 🙂

lucielp
15. dub 2010

simka01 : Ahoj gratuluji to jsem na tom stejně. Také budeme mít chlapečka.

dexonka
15. dub 2010

Simi: gratuluju k chlapeckovi🙂 to je bezva🙂))
lucik: nazdarek🙂

lucielp
15. dub 2010

dexonka: zdravím. Ty víš co budeš mít?

barunka9
15. dub 2010

taky zdravim novacky 🙂

my s dexi jsme tady jedine prukopnice miminko s prekvapenim, ja jdu na velky UTZ v utery, tak snad to nepraskne 😀

holky, ja nakupuju jen takove drobnosti, zadne velke nakupy, taky cekam na ten velky UTZ

SIMI - GRATULACE!!! 😀 Tak ted uz snad bez nervu, ne? 😀

barunka9
15. dub 2010

luci, akukro jsem zatim jeste nezkousela, ale minuly tyden jsem si zalozila ucet, takze na to vyhledove vlitnu 😉

barunka9
15. dub 2010

cami, cekam prave, ze to bude dobra cena, tak pak bych asi neresila takove ty detaily. Hlavne me laka, ze mi to proda ze vsema tema serepetkama kolem, ktere clovek do ceny kocarku nezapocitava, ale koupit je musi a pak se divi, jak to lita...

camomilla
15. dub 2010

take zdravim nove prichozi 🙂
simka: gratuluju ke chlapeckovi!!!!!!!! jupiiii
baru: jasne, do toho urcite jdi, pokud ti to nabidne.. respektive, ja bych urcite sla ;)

simka01
15. dub 2010

barunka: snad uz bez nervu......tohohle jsem se bala nejvic...........ted se zacnu radovat a nakupovat.... 🙂 je fajn,ze nejsi z vecicek zklamana,fakt to vypada jak na obrazku....

jinak dekuji vsem a zdravim i ja novacky..........

lucielp
15. dub 2010

já bych to nevydržela a ni partner. Já ještě na velkém ultrazvuku nebyle až za týden ale malej by měl býv vpohodě. Jezdíme do Brna od 13. týdne a zaplatili jsme si testy.

bilejboxer
15. dub 2010

Lucie-vítám Tě tady mezi námi 😀 😀

Simko-huráááááááá 😅 😅 😅 😅 😅 mám radost z Tebe a chlapečka 😵 😵 to byl partner š´tastnej,co? 😝 si myslím.

Já jdu pomalu třídit a sepsat co už máme na malou,pže těch overálků a dupaček v menších velikostech se mi nakupilo fakt dosti 😀 😀 Dneska mi dorazil balíček....3 x mikina a 1x lacláče rozepínací....a to mi ještě něco dorazí!!!Tak chci sepsat,co nám pak bude chybět,aby malá nemusela nosit jen overálky chuděrka 😎 😎 😎 tchyně taky jeden dneska donesla,tak už jsem jí overalky zatrhla 😅 😅 a když,tak tedy větší velikosti!!!

simka01
15. dub 2010

bilejboxer: tatinek byl stastny jak blecha...sice mu to bylo jedno,ale myslim,.ze jako chlap fotbalista a hokejista..je rad...a ja uz vidim to,az pujde deda Standa,tatinek Standa a maly Stanik...strasne jsem se klepala a jeste ted jsem jak v euforii,tak jsem za odmenu koupila modre laclacky a ponozticky....
Jinak overalky taky musim stopnout nebo mi prcek bude chodit take jen v tom......... 🙂

jo a holky,jen tak pro zajimavost,tchyne jedina negratulovala ani se nevyjadrovala...a to to vedela od babicky....co dodat... 😖

bilejboxer
15. dub 2010

Simko-tchyně je bl.á s prominutím 🤐 ale počkej,malej se narodí a ještě bude škemrat,aby ho mohla vidět.Pak budeš mít navrch mamko 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nám tchyně stále něco kupuje....sice to není můj vkus,ale co....po doma se to unosí,já koukám na 100% bavlnu...jí to je šumák,ale to nevadí....nedám to malé na holé tělíčko .Už prudila s kabátkem k overálku....ale mikyn i na knoflíčky už mám několik,tak raději nee 😎 Zítra jdeme na večeři společně,tak jí řeknu co má a nemá případně kupovat....ať to pak nepoužité neposíláme dál hned 😀 to radši ať koupí něco na půlroční slečnu 😝

weri1
15. dub 2010

simka: věřím tvé euforii,my to měli s manželem taky tak
já mám overálky jen na spaní a pak tři letní overálky.
Moje babička mi koupila dvě deky,jedna je super,druhá se mi vůbec nelíbí,radši bych peníze abych si koupila něco sama,je už stará a neví co je moderní 🙂
simka z tchýně si nic nedělej,já to mám s babičkou.Sice v menším,ale i když nedala na sobě nic znát,štve ji určitě,že čekáme chlapečka,ona kluky nemá ráda

simka01
15. dub 2010

bilejboxer: zadne s prominutim 🙂 ...ona je.......a teckovala bych do aleluja 😀 je to tak....

ja jdu ted pokukovat po netu,co uvidim...tak snad me prcek nebude postuchovat jako minule...to mi prisel balicek a dalsi a tatka,co to je? a ja,ze mimi rikalo,maminko klikej,hodila jsem ocka a jelo se dal....to holky zabira...ted uz muzu rikat brisku jmenem a to je uzasny pocit....ale taky chapu okamzik prekvapeni,ale to ja bych nevydrzela.....velky obdiv holky!!!!

weri1
15. dub 2010

simka: hlavně že je chlapeček zdravej a na zbytek kašli 🙂 🙂

weri1
15. dub 2010

simka: u porodu to překvapení musí být úžasný,ale na tom utz to překvapení je taky úžasný,že jo
manžel veškeré nákupy nechal v mé režii,tak jsem ráda.Vždy mu jen ukážu co jsem pořídila 🙂 Ale já neblázním,kupuji do 68 a zbytek koupím až se malej narodí.
simka a jakej se malej bude jmenovat? jo už vidím Staník 😀

simka01
15. dub 2010

weri: ja taky budu mit takovy ten zaklad....pak se dokoupi zbytek..nevim,jak rychle poroste,co podedime po Kubikovi-bratrankovi...maji uz 2 deti a budou od sebe 4 mesice,to se budeme mit...lidi kolem rikali,proc Stanik...proc jmeno po rodicich,ale ja na to kaslu,jsem do velkeho zakoukana od 13-ti,tak sem si splnila sen.... a presne,UTZ je take prekvapeni..hltam kazde slovo...i kdyz tem cizim ja nerozumim ☹ 🙂

lucielp
15. dub 2010

Jsem ráda že píšete jak nakupujete. Já se setkala s nepochopením. A to mám pár dupaček, nějaké body, potištěné plínky, deku a nějaké hyg. potřeby. No a samozřejmě jen že je čas proč nakupuji, na vše je času dost a tak... Vždy mě to tak vytočí. Nemám ráda vlítnou do obchodu a vše nakoupit. Spíš si také udělám seznam co mám a co dokoupit a budu odškrtávat.
Z toho že něko není rá za kluka znám. Moje mamka také nedokázala schovat jak jí to štve. Je na holčičky a moji sestru měla před pár lety a partnerova sestra má teď také dvě holčičky 2,5 roku a 2 měsíce - takže toho moc podědit nemůžem. Do růžového ho dávat nebudu!

simka01
15. dub 2010

lucielp: prd na to,maminka jsi preci ty,tak je na tobe,zda mas cas nebo ne.......furt se rika casu dost,ale utika to...ale to chapeme jen my-maminky....od nas z me strany jsou prevahy holek a z pritelova same kluky ... hlavne,ze je to zdrave......vid?

simka01
15. dub 2010

luci: koukam,ze mas stejne dni do porodu.......tak schvalne,kdo bude driv....... 🙂

lucielp
15. dub 2010

simka01: Přesně moje řeč. Podle mě čas není 🙂 já potřebuji postupně. A zase tak moc času mi nepřijde. Protože bo budeme muset doma předělat. A ráda si to zařídím dokuď ještě nemám moc bříško a pak se budu věnovat jak to u nás uspořádat. Jo a jsem na neschopence tak si nějak čas krátit musím. A brouzdání po netu je super. A taky se tu toho dost zozvím. Jinak u nás je to docela namíchané. Ale já i partner jsem si kluka moc přáli tak to bylo úžasné. Zítra ještě jedem do Brna na kontrolu tak snad dopadnem dobře ale posleního ultrazvuku by měl být vpohodě. Partner měl rozštěp rtu ale malej ho údajně mít nemá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru