II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
16. dub 2010

Elfka-aha,tak to při práci nejde stíhat tolik všechno 😀 😀 😀
Já si našla tenhle seznámek a líbí se mi,že je tam vše rozdělené...
jinak se musím smát...taky nakupujeme na Aukru 😝 😝 Teď mi tu leží dva balíčky,ale počkám s rozbalením na manžela+ jedu jeden vyzvednout na poštu 😝Já si z Aukra pořídila i super těhu ryfle+3/4 ryfle...za pár kaček a jsou nové z Anglie 😅

http://www.mamyseznam.cz/cz/vybavicka-pro-mimin...

Takm se loučím,vyráběla jsem dárek pro kámoše k zítřejším narozkám a musím ještě stihnout tu poštu+ lékárnu 😅 😅 😅 😅
Večer jdeme na večeři,tak se narvu něčím bez práce 😀 😀 😀 😀

elfka11
16. dub 2010

Taky se chystáme nakupovat v Ikea,ale těch lidí co tam je vždycky 😖 .A ten přebalovák budete na pevno přidělávat k té komodě?

elfka11
16. dub 2010

Boxrer:Taky dobrý seznam mrknu,plus mínus skoro všude je to stejné,ale na tom jednom odkazu je i něco pro maminky atd i do nemocnice... 🙂

kamikadze
16. dub 2010

elfka - ne, proste ho tam polozim... muzes ho pak treba dat i v koupelne na pracku apod.

elfka11
16. dub 2010

Kami:Taky máme v pokojíku dvě komody a na tu jednu taky chci dát ten přebalovák a bylo mi řečeno,že tam má být na pevno.

barunka9
16. dub 2010

da se kdyztak prilepit oboustannou lepici paskou
ale jinak to pry neni potreba, navic si ho pak muzes dat, kam budes potrebovat...
s tou komodou jsem to taky tak planovala, ale bacha na to, ze komoda neni moc hluboka, takze ta prebalovaci podlozka precuhuje, kdyz stojite celem ke komode... 😒 Idealni je ji dat da delku a stoupnout si ke komode zboku, ale to mi neprijde moc bezpecne... takze ja to asi nakonec vyresim prebalovaci podlozkou na pevne desce, kterou budo pokladat na postylku a pak si koupim jeste jednu bez desky, kterou dam na pracku.

kamikadze
16. dub 2010

Holky, to je veda s prebalovanim, nas prebalovali na stole a jsme tady 🙂

elfka11
16. dub 2010

Taky mám jednu na pračku,lehce používanou od kamarádky.Právě to je ono,že ten přebalovák dost kouká a přečuhuje z té komody.Uvidím jak to potom bude dělat dobrotu.

weri1
16. dub 2010

holky mě můj taťka vrobil krásnej přebalovák i se skříňkou a poličkama a pak se to rozdělá a bude to jen taková komoda.Na to dám tu přebalovací podložku abudme mít ji v obýváku
a jej tolik chyb nechce se mi to přepisovat 🙂

barunka9
16. dub 2010

tak to se mas, ze mas takoveho sikovneho tatku. Mne se nechtelo kupovat prebalovaci komodu, protoze co pak s ni, tak jsme koupili komodu v Ikee, co nem dodi do loznice, ted jen vymyslet, jak na ni tu podlozku umistit... a kdyz me to nas..., tak ho budu prebalovat na nasi posteli a je to! 😀

barunka9
16. dub 2010

taky preklepy, snad to chapete (...co se nam hodi...)

weri1
16. dub 2010

já kdybych ten přebalovací stůl neměla tak bych to taky asi neřešila a přebalovala třeba na stole.Komodu na věcičky mám v ložnici,koupila jsem v ikeii za 1000,- s 5 šuplíky,mám dvě 😀

weri1
16. dub 2010

http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q... holky tady jsou ty plyma do kočárku,pro představu 🙂

elfka11
16. dub 2010

Koukám,žety komody řešíme skoro stejně.Taky mám dvě z ikei 😀 A už máš Weri výsledky z cukrovky??Já jdu příští týden 😖

elfka11
16. dub 2010

Ten název plymo slyším poprvé,ani jsem nevěděla co to je. 🙂

weri1
16. dub 2010

elfka: já na tom byla před dvěma týdny a některým to říkají hned i s hodnotama a mě to řekli na druhý den bez hodnot.Jen řekli že je vše v pořádku

weri1
16. dub 2010

elfka: ta cukrovka není tak hrozná

elfka11
16. dub 2010

Já mám problém jen to množství,piju jak vrabec a na mě je toho moc,ale přežiju to jasné. 🙂 A ty to plymo pořizuješ???

barunka9
16. dub 2010

tak plymo beze mne 😀 ja to slysela dneska poprve a uz o tom zase slyset nepotrebuju 😀

dexonka
16. dub 2010

to je teda slovo to PLYMO🙂) to jsem nikdy neslysela🙂)
ja budu mit na pebalovani klasickou komodu a na to dat podlozku se zysenyma okrajema,komodu dam lehce od steny a tu podlozku posunu az k te stene,mela jsem to tak i pred tim....
boxik: my jdeme na 4D 11.5 tak jsem taky zvedava🙂)
trikrat holcicka,tak to uz snad musi byt...

elfka11
16. dub 2010

Tak nejsem sama kdo ten název neslyšel 🙂 ,taky to pořizovat nebudu.Mě řekl doktor dvakrát kluk a pak ejhle holčička. 😀 😀 😀

elfka11
16. dub 2010

Těhulinky necháte se některá fotit s bříškem od fotografa??? 🙂

dexonka
16. dub 2010

ja uricte necham,ale pry je nejlepsi nekdy v 8 mesici,asi kvuli vetsimu brisku....

elfka11
16. dub 2010

Taky jsem si říkala od toho 7měsíce dál,ale tak do 8měsíce než budu tuleň. 😀 😀 A už máš nějaký typ u vás na nějakého fotografa?

weri1
16. dub 2010

elfka: to plymo asi ne,ale nejsem ještě rozhodlá,i když nějaké pěkné plymo ti může ozdobit kočárek ať to není takový holý.
Jinak já se fotit nenechám,nějak nejsou finance na "zbytečné" věci.Ale fotky těhulek se mi moc líbí 🙂

elfka11
16. dub 2010

Taky to zatím zvažuji,ale po těch problémech a co se stalo ,že bude jen jedno mimi tak jsem si říkala,že možná by to stálo za památku,ale ještě uvidím,mužeš si nechat udělat jen pár fotek od fotografaa zbytek potom vytisknout sama tak ta cena není tak hrozná.Jinak se nám to povedlo až včera pozdě večer s manželem vypátrat jak udělat ty fotky z toho videa Weri,tak jestli budeš chtít ještě radu tak jak večer příjde manžel ti písnu,zda tu budeš 🙂 .

weri1
16. dub 2010

elfka: jo jo písni,já si to když tak nastuduji,ale když to bude moc složité tak to nevadí,manžel na to přijde,už udělal jednu fotku ale víc nám jich zatím nejde.Ale jinak díky 🙂

elfka11
16. dub 2010

Jasně večer písnu,to určo zvládneš. 🙂

dexonka
16. dub 2010

no chtela bych jit k jedne pani fotografce,budeme jit mit i na svatbe tak uvidim....
holky ja prave z prvniho tehu zadne takove fotky nemam a ted me to mrzi,ptz bych se na ne rada podivala a nemam na co:-/ proto ted chci nejakou tu fotecku mit....
elfka: a kde mas ty fotecky z toho videa??

elfka11
16. dub 2010

Dexonka:jedna foto je na mém fotobloku a ostatní tam dám během večera.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru